Hledat  

Veřejná odpověď tomu chudákovi, kterého AnnieAM nechce...

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Veřejná odpověď tomu chudákovi, kterého AnnieAM nechce...

Příspěvekod Che » čtv 16. pro 2021, 3:09

Strejda Pyjér píše:Trapaku jaké reklamní udělení jen říkám pravdu a mám vše nafoceno ti Adámek platí nebo co a věř že mou ip nedohledas udělám si tu milion účtu a řeknu tu pravdu i o tobě tohle forum je pro norniky a ne pasaky které ty evidentně podporujes a dělám si screening obrazovky téhle správy kdybys to zase smazal a můj účet též. A i když je to forum o kurvach tak to že mi měníš hesla je tresny čin a budu to řešit přes PČR

kokotche píše:Kamo pravdu nezastavis a na tu PČR fakt zítra du a jestli máš starou asi nebude moc nadšená

rumburak23x píše:Tak jsem tu zas a vše dokumentuji ať se ví co tu je za moderátora

Fakt jsi chudák.
S úctou
Che
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Veřejná odpověď tomu chudákovi, kterého AnnieAM nechce...

Příspěvekod dedetche » čtv 16. pro 2021, 3:28

Banovat účty a zastirat pravdu to ti jde jinak citlivá informace smazána moderátorem furt šlape a che se nabourava do účtu protože zná hesla při registraci tak pokud si jej nezmenite může vám donej vlézt je to fakt člověk na svém místě jak si zdrimnu přidám snímky obrazovky a na ty policajty fakt jdu i když je to forum o kurvach může vás zasahovat ale nikoli vám měnit hesla a lovit na vás účet což che dělá
dedetche
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 16. pro 2021, 3:21

Re: Veřejná odpověď tomu chudákovi, kterého AnnieAM nechce...

Příspěvekod Che » čtv 16. pro 2021, 13:56

Vážený disponente milionu účtů,
každý si asi obrázek udělá sám.
Jinak po tom zdřímnutí bych spíše doporučoval vyhledat psychiatra, psychologa nebo jiného odborníka. Nepodceňuj to, myslím, že by se ti potom mohlo ulevit.
Opět s úctou
Che
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

dle čeho se tu dává perma ban

Příspěvekod Smradka » pon 14. úno 2022, 14:25

Před cca dvěma dny mi byl udělen permanentní Ban na účet Patrik star i když jsem přes něj doposud nenapsal žádný příspěvek. Odeslal jsem sz moderátorovi proč mě mě zabanoval , zprávu si přečetl ale nereagoval a účet je stále zabanovan.

Edit moderátor:
Samozřejmě, že Patrik star nemá evidovaný žádný příspěvek, protože ten jediný, který stihl napsat a ve kterém byly opět zveřejněny velmi citlivé údaje o AnnieAM, jsem smazal a následně Patrika star trvale zabanoval.
Uživateli Smradka jsem na SZ neodpověděl, protože na komunikaci s každým psychotikem je mi líto času.
Mimochodem, znalí věci, povšimněte si "originálního" nicku Smradka.
Smradka
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 13. úno 2022, 2:00


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků