Hledat  

Pověsit řemeslo na hřebík??

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod Honza1616 » čtv 30. pro 2021, 13:07

navazuji na komentář z vlákna recenzí Mia 702369930 / 702 369 930

Nikol70 píše:Možná by bylo lepší pověsit tohle řemeslo na hřebík a najít si jinou práci, než takhle klamat fotkama. Je to celkem podvod. vím že se tu o tom už psalo, bohužel jsem tohle fórum ještě neznal.

Taky jsem ji chtěl navštívit, jednou jsem jí dokonce volal ale neměla ten den už čas.
sice jsem byl už u 50-leté "paní" takže Miu bych asi přežil ale tenkrát jsem z toho měl takové zvláštní pocity, přesně jak říkáš, věkem skoro jako naše matky .... :?
Jenže ty holky které do toho spadnou po hlavě a jsou v tom celý život, nic jiného neumí, co budou dělat, kde je vezmou ? Napíšeš si toto povolání do životopisu aby jsi ho předkládal na pohovorech, těžko pak to vypadá dost blbě, když tam za 20-30 let práce nic nemáš

Byl jsem kdysi u Sexyčtyřicítky... (už nepracuje), říkala jak si potřebuje vydělat na opravu baráku a pak s tím skončí,
že se nechce stát závislou na penězích, vydělat za den 10000 a druhý den to jít utrácet,
ono když z toho rozjetého vlaku ve kterém jedeš celý život pak vypadneš, tak se těžko začleňuješ do společnosti lidí s normálním příjmem, přesně toto se prý stalo jedné slečně které pronajímala pokoj, ta do toho údajně spadla až moc, údajně jela i v drogách a klienty brala kde koho, Ukrajince, Romy, bezďáky, ...to je už zoufalost když brala opravdu cokoliv aby z nich vytřískala pár desetikorun, aby za den práce měla na fet :roll:

ale mamon je svině, těžko se toho ty holky vzdávají,
důkazem je to jak některé pracují už roky, nebo si neustále mění identity protože mají zkaženou pověst ale práce se nechtějí vzdát
Honza1616
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. dub 2020, 15:28

Re: Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod Nikol70 » čtv 30. pro 2021, 14:08

Pročítal jsem to téma s Miou. Tam lidi upozorňovali na to že je to ojeb a že ty fotky a udávaný věk vůbec nesouhlasí. Admin je zablokoval protože prí podněcují OT diskuzi a Mia se oháněla policií. Jsem jedinej komu to přijde úplně mimo ? :roll:
Nikol70
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 2. pro 2021, 12:53

Re: Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod Honza1616 » čtv 30. pro 2021, 15:24

Nemohu soudit, Miu jsem osobně neviděl,

ale byl jsem přítomen jiné diskuzi v podstatě na stejné téma,
https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... 2A#p100156
Nella byla pěkná, hezkou postavu, umělý prsa, silikony si údajně nechala odstranit, ale o to nejde, jde o udávaný věk.
Sice mám blbý odhad na věk, ale aby někdo řekl že by mohla být jeho matkou nebo něco v tom smyslu je docela přes čáru, vždyť jí je kolem 30 a mohu potvrdit že fotky jsou opravdu její. Nicméně by si je mohla aktualizovat pokud už opravdu nemá ty hezké silikony.
Pokud ale někdo inzeruje třeba 10 let se stejnou fotkou, tak je třeba se nad tím pozastavit.
A zrovna Mia má pořád stejné fotky co pamatují když jsem začal navštěvovat podobné inzertní stránky (asi 5 let)
Úplně zavádějící jsou pak 30 let staré černobílé fotky, to je už kategorie sama o sobě :lol: :lol: :lol: :lol:
https://www.sex.cz/723696?Kraj=jihomora ... r=AgeD&S=1

Fakt je že v tom vláknu májí být skutečně jen recenze, ale blokovat někoho kvůli tomu že se vyjádřil? To je celkem dost...
A ohánět se policií? Jako kvůli tomu že inzeruje nepravdivé údaje (své fotky toho co nabízí) a někdo jí řekne že podvádí zákazníky, to je ujetý ještě víc,

Ale co je chvályhodné, tak že si holka napíše na kus papíru třeba "sex.cz a aktuální datum" a to pak dává do těch inzerátů,
pak skutečně vidíš že ta fotka je třeba 1 týden stará, i kdyby taková fotka byla rok stará tak pořád si můžeš být jistý co máš čekat, protože dostaneš +- to co je na fotce, lepší než 5 let staré fotky.... :roll: :roll:
Honza1616
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. dub 2020, 15:28

Re: Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod acx » čtv 30. pro 2021, 15:29

Nikol70 píše:Pročítal jsem to téma s Miou. Tam lidi upozorňovali na to že je to ojeb a že ty fotky a udávaný věk vůbec nesouhlasí. Admin je zablokoval protože prí podněcují OT diskuzi a Mia se oháněla policií. Jsem jedinej komu to přijde úplně mimo ? :roll:


Nevím, jak dlouho zde jsi, ale podle registrace jsi úplně mimo a ani nemáš zájem si všechno dohledat. Že existuje jedinec vysazený na Miu je fakt a co s Mií udělala konkurence by jsi si mohl najít. Takže se nedivím, že se pokouší řešit určité věci přes policii.

Co se tyká ukončení činnosti, proč by měla končit, když po ní ptá řada jiných norníků. Že zrovna tobě se nelíbí, je tvůj problém. Proč jsi tam lezl, když je zde hodně napsáno o jejím věku, musíš počítat s věkovou korekcí a téměř u všech, i 20 jsou fotky upraveny nebo použity polohy, které zakrývají nežádoucí skutečnosti. Proč jsi neodešel, místo toho řešíš, zda má skončit. Hlavně tvoje hloupost. Pro upřesnění u Mii jsem nikdy nebyl, protože nepatří do mých preferencí, věkově, silikony, ... a kdybych šel, tak si nebudu takto stěžovat.

Ohledně pochybné pověsti tohoto řemesla, je alespoň férové a neškodí lidem. Je řada politiků, státních zaměstnanců i normálních zaměstnanců, kteří kdyby vykonávali tuhle profesi, tak by povýšili v užitečnosti, osobní hrdosti a důstojnosti. Ti na rozdíl od ťapin na svých pozicích škodí.
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod tojejedno » čtv 30. pro 2021, 20:28

Stalker a likvidacni praktiky konkurencnich podniku jsou zcela nepochybne dobre duvody k oznameni zalezitosti na policii. Na druhou stranu mi neprijde adekvatni ohanet se policii a psat eseje o 10 000 slovech, kdyz kolega pouze vyjadril nazor, ze inzerat neodpovida realite, to jest zcela neoddiskutovatelny fakt. To divadlo, co se v tom jejim vlakne odehralo naposled, to uz byl fakt extremni bizar.
tojejedno
 
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod Miaaa » čtv 30. pro 2021, 20:48

Bohužel Nikol70 atd. je další z xxx přezdívek Zachovalje (zvíře, krtek01, Viktor001 atd ). I když tu tvrdil, jak byl u mě, nikdy u mě nebyl, dobře ho známe.
Vše ohledně tohoto se už řeší a opravdu nechápu někoho, kdo si udělá xxx přezdívek z kterých něco komentuje a hned na ně i odpovídá jako někdo jiný.
Viz třeba tenhle odkaz, kde hned pod 3 přezdívkami píše recenze a odpovídá si na ně. Těch situací je tu více. Tak tu asi pak mají recenze svoji váhu. ( Je zajímavé, že k tomuhle se nikdo nevyjádřil )


https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... ktor001%2A

A to nemluvím, jak mě ještě volal, že on proti mě vlastně nic nemá....
Další nick Nikol70 si udělal hned, jak mu skončil BAN na přezdívce zvíře.
Bohužel je zklamu, končit nebudu, jelikož bych nerada zklamala stovky mých spokojených klientů, kteří se ke mě opakovaně vrací. A hlavně sex mě baví a mám ho ráda :wink:
Nemocným lidem co úmyslně vytváří pomluvy se člověk normálně neubrání. Zatím se k tomu dál vyjadřovat nebudu, jelikož mě to bylo tak doporučeno, ale věřím, že brzy bude zase vše jak bylo před cca 3 roky.
Přeji hezký a úspěšný Nový rok :wink: Mia
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod insomniak » pát 31. pro 2021, 2:19

já teda u Mii byl několikrát, a vypada jako sukezni 40ctka. 50 let je pitomost. A to sem taky mladej a na milfky nijak vysazenej nejsem . Psat ze ma telo jak po detech.. no tvl, mit po detech takovy telo by chtela kazda zenska. Fotky podle mne neklamou, vypada porad stejne. Jediny co nesedi ,je ten udavanej vek . Z myho pohledu ta recenze zavani taky. Pripada mi to jako snaha napsat ji to nejuveritelneji a pritom pomluvit. Navic bije do oci ten protimluv na konci "vím že se tu o tom už psalo, bohužel jsem tohle fórum ještě neznal. " Jak muze vedet, co se kdysi psalo, kdyz to forum jeste neznal... :lol:
insomniak
 
Příspěvky: 33
Registrován: pon 18. bře 2019, 0:17

Re: Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod Dylenhunt » pát 31. pro 2021, 10:42

tak mohl se taky prohrabat těma 150 stránkama vlákna co má že :lol:
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod Che » pát 31. pro 2021, 14:48

Vážení kolegové norníci, milé ťapky,
před časem jsem zde byl nařčen, že se musím ohradit proti každému příspěvku, ve kterém stojí, že klient nebyl úplně spokojený. Troufám si tvrdit, že to není pravda. Ani moje recenze nejsou jen kladné (i když kladné píšu mnohem raději :-) ). Jistě, jde o diskusní web a pokud se polemika drží tématu vlákna, nic proti ní. Proti čemu se však musím ohradit je recenze zjevně založená na vědomé lži za účelem poškození dívky. To samozřejmě mohu udělat jen tehdy, je-li má osobní zkušenost v příkrém rozporu s takovou recenzí. Uvědomme si, že poskytování erotických služeb, je poskytování služeb toho nejosobnějšího charakteru. Každý, dokonce i ťapka, má své mantinely, tedy pokud se zrovna nejedná o trosku, která potřebuje za každou cenu sehnat prostředky na fet apod. Ne každému musí proto poskytnout službu nebo každou službu. Vztah norník - ťapka je třeba brát jako vztah obchodní. Ne vždy se protne poptávka s nabídkou. Ale to přece není důvod k pomstě! Taková pomlouvačná recenze nepoškozuje jen ťapku. Norník se na základě falešné recenze může zbytečně rozhodnout dívku nenavštívit. V extrémním případě může takovýto "hon na čarodějnice" opravdu přispět k rozhodnutí dívky pověsit řemeslo na hřebík nebo změnit region působení, viz např. Annie. A v konečném důsledku je poškozena i "obec nornická".
Ještě poznámka k udávanému věku děvčat. V žádném případě nechci obhajovat klamání zákazníků. Ale ruku na srdce, která ženská (a mnohdy i chlap) si ráda nějaký rok neubere. Pokud to udělá v rozumné a uvěřitelné míře, jsem nad tím ochoten přimhouřit oko. Vždyť co jiného dělají reklamy, které na nás dotírají na každém kroku. To berte jako můj osobní názor. Nikomu neupírám právo nesouhlasit s ním.
Tím, co jsem zde napsal, chci apelovat na všechny slušné norníky, chraňme slušné ťapky před lháři a pomlouvači! Chráníme tím vlastně sami sebe.
Na závěr této slohovky mi dovolte popřát všem norníkům, zejména těm, kteří sem píší objektivní recenze a jiné smysluplné příspěvky, hodně zdraví, štěstí a mnoho kvalitních erotických zážitků v roce 2022. Všem milým ťapinkám přeji taktéž pevné zdraví, štěstí a mnoho norníků, kvůli kterým vás bude třeba i bavit chodit do práce. ;-) :-)
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 617
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod Zvíře » pát 31. pro 2021, 18:53

Chlapi, už nepište o těch ženských, že jsou starý a škaredý. Včera volal Miin manžel mojí ženě. Kdo to má sakra pořád žehlit ? :lol:
Zvíře
 
Příspěvky: 28
Registrován: pát 6. bře 2020, 1:04

Re: Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod Honza1616 » sob 1. led 2022, 23:49

Zvíře píše:Včera volal Miin manžel mojí ženě. Kdo to má sakra pořád žehlit ? :lol:

Zajímavé. Ty se znáš s Miiou, její manžel se zná s tvojí ženou...
Tohle už vyřeší jen výměna manželek :lol: :lol:
Honza1616
 
Příspěvky: 46
Registrován: stř 29. dub 2020, 15:28

Re: Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod Zvíře » čtv 6. led 2022, 11:38

Honza1616 píše:
Zvíře píše:Včera volal Miin manžel mojí ženě. Kdo to má sakra pořád žehlit ? :lol:

Zajímavé. Ty se znáš s Miiou, její manžel se zná s tvojí ženou...
Tohle už vyřeší jen výměna manželek :lol: :lol:


Na odůvodněnou žádost Mii obsah příspěvku smzán z důvodu ochrany soukromí.

moderátor
Zvíře
 
Příspěvky: 28
Registrován: pát 6. bře 2020, 1:04

Re: Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod Che » čtv 6. led 2022, 13:39

Míra mojí trpělivosti přetekla. Dokud zde budu moderátorem, nebudu trpět snahy o zneužívání fóra k vyřizování osobních sporů!
Zvíře píše:...Miia si myslela že to píšu já a aniž by si to u moderátora vůbec ověřila. Moderátor má prostředky jak to poznat...

Moderátor má velmi omezené prostředky jak to poznat! Závisí to víceméně na inteligenci pisatele a ty to buď velmi dobře víš a pak vědomě šíříš dezinoformaci a nebo nevíš nic a jen prázdně plácáš, podobně jako to individuum, které pronásleduje Annie a psalo tady nesmysly o tom, že mám přístup k heslům účtů a že je měním... Především tu ale pro nikoho nehodlám působit jako informační kancelář! Oba dva a další vám podobní jste politováníhodní chudáci, kteří by ve vlastním zájmu měli vyhledat odbornou pomoc a neotravovat atmosféru na fóru. Pokud to nechcete pochopit, budete odsud jednoduše vykázání.

moderátor
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 617
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod tojejedno » čtv 6. led 2022, 21:02

Zvíře píše:...snažil jsem se ji vysvětlit proč tu mám víc nicků ale bylo to úplně marné...

A proc tu mas vic nicku? Normalnimu cloveku staci jeden. Pokud jich mas vic, znaci to, ze jsi silenec a potrebujes se vydavat za vice osob. Skutecne dojemna historka, co jsi nam tu vyplodil, ale nikdo ti to nezere 8)
tojejedno
 
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod Che » čtv 6. led 2022, 23:09

tojejedno píše:A proc tu mas vic nicku? Normalnimu cloveku staci jeden. Pokud jich mas vic, znaci to, ze jsi silenec a potrebujes se vydavat za vice osob. Skutecne dojemna historka, co jsi nam tu vyplodil, ale nikdo ti to nezere 8)

Tojejedno,
dík za tvou reakci. Nestává se často, abychom se my dva shodli, ale když se tak stane, o to víc mě to těší. Přesně to jsem měl na mysli, když jsem výše psal:
Che píše:...chci apelovat na všechny slušné norníky, chraňme slušné ťapky před lháři a pomlouvači! Chráníme tím vlastně sami sebe.

Je to přímá úměrnost. Čím víc nás toto pochopí a čím víc se nás bude při psaní recenzí řídit těmi nejdůležitějšími pravidly:
Che píše:...Snažte se být objektivní, nebuďte zbytečně a samoúčelně vulgární nebo hrubí, snažte se rozlišovat mezi tím, že dívka něco odbyla nebo ošidila, nebo to "jen" nebylo podle vašeho vkusu (mějte na paměti, že někomu jinému to může vyhovovat).

- Buďte nad věcí a v recenzi nelžete jen proto, abyste se holce pomstili nebo jí uškodili!

Recenze nepíšeme pro nebo proti holkám, ale pro nás, pro norníky, abychom se vzájemně informovali! Abychom si užili s děvčaty, která za to stojí a ne abychom živili coury, které z nás chtějí vytahat peníze a nic nám za ně nedat!

tím líp pro všechny norníky.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 617
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků