Hledat  

Pověsit řemeslo na hřebík??

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod Nikol70 » čtv 27. led 2022, 13:34

Zvíře píše:Chlapi, už nepište o těch ženských, že jsou starý a škaredý. Včera volal Miin manžel plmojí ženě. Kdo to má sakra pořád žehlit ? :lol:

Promiň, to bylo asi kvůli mě. Psal jsem recenzi na Miiu že nesedí ani fotky a ani věk. Kdybych věděl jaká mela tady z toho bude, že se tu banují lidi za názor a že se smí jen chválit, tak bych raději vůbec nepsal. Nejvíc mě překvapila reakce samotné Mii. Myslel jsem že se chytne za nos a profil si aktualizuje. Místo toho tu jen kope kolem sebe. Ty fotky a věk je podle mě čistě záměr aby se chytlo co nejvíc lidí. A asi to funguje. Já za ní jel přes 50 km.
Nikol70
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 2. pro 2021, 12:53

Re: Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod bushmills » čtv 27. led 2022, 17:41

Nikol70 píše:... Ty fotky a věk je podle mě čistě záměr aby se chytlo co nejvíc lidí. A asi to funguje. Já za ní jel přes 50 km.


No vidíš, já jel 100km a byl jsem spokojený.
bushmills
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 30. lis 2012, 15:20

Re: Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod Che » čtv 27. led 2022, 20:26

Nikol70 píše:...že se tu banují lidi za názor a že se smí jen chválit...

Milý příteli,
hluboce se mýlíš, respektive, moc dobře to víš a šíříš tady jenom jedy! Tady se nebanuje za názor, ale za porušení pravidel fóra, jako např: plevelení témat OT příspěvky, podněcování takovýchto OT diskusí, napadání, štvaní a podněcování štvavých diskusí, zveřejňování citlivých informací atd.
Mimochodem, všiml sis, že v textu používáš jeden markant, který používal Zvíře a jeho další aliasy zachovalj, krtek01... Že by Nikol70 byl další? Kolik těch profilů tady prosím tě máš? Opravdu se divím, že tě to baví. Ty budeš nejspíš opravdu nemocný. Je mi tě líto...
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 626
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Pověsit řemeslo na hřebík??

Příspěvekod Nikol70 » sob 29. led 2022, 14:31

Che: Mám tu jen jeden profil. Můžeš si to ověřit i podle ip adresy. Vaše hádky co máte mezi sebou mne nezajímají a ani jsem to celé nečetl. Myslel jsem že se tu dá normálně psát a ne že tu bude urážet jeden druhého. Smutné je i to, že se tu jako admin navážíš do lidí a konkrétně u Mii je vidět, že nejsi nestranný. Psali ti to tam v té její diskuzi i jiní. Myslím že spousta lidí se tu bojí napsat nějaký svůj negativní názor, protože hned dostanou kapky. Diskuze kde se lidi bojí psát aby je adnin náhodou nezrušil je na nic. Nevím že by se něco takového dělo třeba na masheru. Proto i já už tady psát nebudu. Myslel jsem že to třeba někomu pomůže v rozhodování a místo to jsem to akorát schytal od těch, od kterých bych to čekal nejmíň.
Nikol70
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 2. pro 2021, 12:53

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků