Hledat  

Šli byste do něčeho takového?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Šli byste do něčeho takového?

Příspěvekod Erikborovicka » stř 5. led 2022, 17:26

Ahoj,
Mám dotaz. Ozvala se mi slečna na inzerát, podle psaní v pohodě, 26 let, už pracuje... Souhlasila se všema podmínka a tak, ale chce 2-3 tisíce za schůzku, zdálo se vše v poho... Jenže najednou že chce fotku na podle mě zvláštní email. Nebudu psát přesný email, ale něco jako ,,uzivatsited@domena.cz".

Co myslíte, je to nějaký podraz? Jakože nebudu nic posílat, jen jestli to přijde zvláštní i vám... Snažil jsem se googlit a email jsem nikde nenašel, jen ten tvar...
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Šli byste do něčeho takového?

Příspěvekod acx » stř 5. led 2022, 18:10

To že některé chtějí fotku není vyjimka, proč by mail měl být zvláštní, myslíš že uvede kompletní jméno? Ty taky nemáš originál, tedy pokud nejsi úplný pako. Podrazy jsou na obou stranách. Neuvádíš, zda poslala sama fotku, jak je to s místem a předáním peněz, takže to nejde vůbec ohodnotit. Je na tobě, zda akceptuješ cenu a co za to. Já nikdy fotku neposlal, někdy to slečna z tohoto důvodu odmítne. Důvodů je několik, měla hodně nicků a nechce narazit na ty co podvedla, je z malého města a nechce potkat známého, je vybíravá (té se vyhnout, obvykle schůzka je na dvě věci), ... .
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Šli byste do něčeho takového?

Příspěvekod Erikborovicka » stř 5. led 2022, 18:15

acx píše:To že některé chtějí fotku není vyjimka, proč by mail měl být zvláštní, myslíš že uvede kompletní jméno? Ty taky nemáš originál, tedy pokud nejsi úplný pako. Podrazy jsou na obou stranách. Neuvádíš, zda poslala sama fotku, jak je to s místem a předáním peněz, takže to nejde vůbec ohodnotit. Je na tobě, zda akceptuješ cenu a co za to. Já nikdy fotku neposlal, někdy to slečna z tohoto důvodu odmítne. Důvodů je několik, měla hodně nicků a nechce narazit na ty co podvedla, je z malého města a nechce potkat známého, je vybíravá (té se vyhnout, obvykle schůzka je na dvě věci), ... .


Nemyslím to, že nemá uvedené jmeno, ale že má zrovna takové ,,jméno" v názvu emailu :D Mohla tam dát normální přezdívku, nebo vymyšlené jméno, ale něco jako ,,uživatsited" zní jako by tak hledala více lidí ... No právě mám poslat já fotku první a ona pak možná :D ... Jinak zbytek se měl právě domlouvat na osobní schůzce (napřed normální schůzka a pak až něco více, takže bychom se poznali tam bez fotek) :D

Popravdě jsem chtěl takhle najít nějaké nové slečny v okolí a napsat třeba pár zkušeností, aby se mohli inspirovat ostatní, bohužel zatím teda nic moc :D
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Šli byste do něčeho takového?

Příspěvekod tojejedno » stř 5. led 2022, 21:43

Je to trochu zvlastni, ale pokud posles normalni nelechtivy foto tak i kdyby to byl nejakej podel, tak nemas v podstate co ztratit.
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Šli byste do něčeho takového?

Příspěvekod Erikborovicka » stř 5. led 2022, 21:59

tojejedno píše:Je to trochu zvlastni, ale pokud posles normalni nelechtivy foto tak i kdyby to byl nejakej podel, tak nemas v podstate co ztratit.


No nechci aby pak někde kolovala má fotka nebo tak :D Každopádně jsem napsal, že mi jde o diskrétnost nás obou a že se můžeme potkat na frekventovaném místě v Brně na to byla odpověď ,,Me se moc nechce jit nekam ven, kdyz nevim za kym." takže na to kašlu :D
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Šli byste do něčeho takového?

Příspěvekod StormD » čtv 6. led 2022, 1:00

Kvůli nějaké předražené ťapce se vůbec nestresuj, takových tu máme (bohužel) ještě dost..
Ser na ni a raději si udělej výlet mimo Brno, pokud tě žádná z místních svlečen neláká.
Uživatelský avatar
StormD
 
Příspěvky: 65
Registrován: úte 23. úno 2021, 20:38

Re: Šli byste do něčeho takového?

Příspěvekod antonio22 » čtv 6. led 2022, 16:10

Tak znění emailu na mě rozhodně normálně nepůsobí. Nekomunikuje s tebou automat?
antonio22
 
Příspěvky: 170
Registrován: pát 9. lis 2012, 17:08

Re: Šli byste do něčeho takového?

Příspěvekod Erikborovicka » čtv 6. led 2022, 20:00

antonio22 píše:Tak znění emailu na mě rozhodně normálně nepůsobí. Nekomunikuje s tebou automat?


No právě mi to ten email taky nepřijde normální slečny co se tímto neživí a není troll, nebo tak ... Automat to podle stylu psaní nebyl, ale spíš mi to přišlo jako někdo kdo sbírá fotky, nebo se tím baví.
Erikborovicka
 
Příspěvky: 206
Registrován: pát 10. kvě 2019, 19:40

Re: Šli byste do něčeho takového?

Příspěvekod acx » čtv 6. led 2022, 23:52

Erikborovicka píše:
antonio22 píše:Tak znění emailu na mě rozhodně normálně nepůsobí. Nekomunikuje s tebou automat?


No právě mi to ten email taky nepřijde normální slečny co se tímto neživí a není troll, nebo tak ... Automat to podle stylu psaní nebyl, ale spíš mi to přišlo jako někdo kdo sbírá fotky, nebo se tím baví.


email je celkem logický, určitě nejsi jediný, koho kontaktuje. Bez znalosti komunikace jsou možné tyto varianty:
1) Slečna si dělá srandu, to by ovšem souhlasila se schůzkou, na kterou by nedosšla
2) Tipuje poslušné kokotí ovce, které může posléze dojit. Odmítnutí poslání fotky je signál, že nebudeš její poskok a ztratí zájem.
3) Namyšlená blbka, pro kterou je samozřejmé, že její orgán je všemocný ...
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků