Hledat  

zákony kapitalismu v podnikání ceny a nabídka a poptávka

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

zákony kapitalismu v podnikání ceny a nabídka a poptávka

Příspěvekod clada » čtv 17. úno 2022, 9:16

Na sexprivat4you, norníkovi se vyjadřují zákazníci ke službám, všimnul jsem si ,že pár holek a šikovných nějak uniká pomluvám, je to i proto ,že když už náhodou narazím na PROFESIONÁLKU,tak to přeci nebudu vytrubovat do světa ,aby na ni byla fronta stovek samečků a holka byla uhnaná,začala parchantět,páč o ni je zájem ,ona je jednička, navýší dle zákona ekonomie ceny a já mám po žížalkách , je to tak ?
clada
 
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 3. bře 2016, 10:49

Re: zákony kapitalismu v podnikání ceny a nabídka a poptávka

Příspěvekod gumak » čtv 17. úno 2022, 11:08

clada píše:Na sexprivat4you, norníkovi se vyjadřují zákazníci ke službám, všimnul jsem si ,že pár holek a šikovných nějak uniká pomluvám, je to i proto ,že když už náhodou narazím na PROFESIONÁLKU,tak to přeci nebudu vytrubovat do světa ,aby na ni byla fronta stovek samečků a holka byla uhnaná,začala parchantět,páč o ni je zájem ,ona je jednička, navýší dle zákona ekonomie ceny a já mám po žížalkách , je to tak ?

Nesmysl. Většina "zákazníků" norníků, jak chceš .. na fóra nechodí, takže si nepředstavuj, že když jsem napíšeš dobrý hodnocení, tak nějakou koc utaháš nebo obsadíš. Když se tu i podíváš, tak naopak zjistíš, že i po stopadesáté špatné recenzi, za tou ťápinou pořád někdo poleze. Takže je to spíše o dobré vůli, těch pár lidí že sem něco napíší a ty nemusíš oblejzat každej bordel.
Neutečeš, neschováš se, koláče nejsou bez práce. Honí tě mlsná,jsi líná, přemýšlíš že se to vyšukat dá .
gumak
 
Příspěvky: 234
Registrován: úte 19. bře 2019, 13:46

Re: zákony kapitalismu v podnikání ceny a nabídka a poptávka

Příspěvekod clada » čtv 17. úno 2022, 15:10

přispívá málo lidí,ale počet zobrazení jde to tisíců
clada
 
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 3. bře 2016, 10:49

Re: zákony kapitalismu v podnikání ceny a nabídka a poptávka

Příspěvekod Che » ned 20. úno 2022, 3:59

clada píše:...že když už náhodou narazím na PROFESIONÁLKU,tak to přeci nebudu vytrubovat do světa ,aby na ni byla fronta stovek samečků a holka byla uhnaná,začala parchantět,páč o ni je zájem ,ona je jednička, navýší dle zákona ekonomie ceny a já mám po žížalkách , je to tak ?

Podle mě to tak být nutně nemusí. Naopak, když se o holce rozkřikne, že je dobrá a začne mít značný převis poptávky. Může reagovat i tak, že si mezi klienty vybírá ty slušné, čistotné atd. V praxi i o takových holkách vím a patříš-li do preferované skupiny zákazníků, rozhodně na tom netratíš a nehrozí, že by se na tebe nedostalo.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 626
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků