Hledat  

Rada pro panice

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Rada pro panice

Příspěvekod SideNumerous » ned 6. lis 2022, 11:59

Tohle bude velmi nestandardní příspěvek i na poměry tohoto fóra. Důvodem, proč píšu zrovna sem, je to, že zdejší osazenstvo představuje pravděpodobně tu nejpovolanější skupinu lidí, kteří můžou zodpovědět můj dotaz. O stigmatizaci spojené s tímto tématem v rámci většinové populace ani nemluvě. Pokusím se popsat svůj problém krátce, bez zbytečných omáček. V první řadě prosím o respektování mého rozhodnutí - jsem si moc dobře vědom toho, jak zoufale může mé rozhodnutí na některé působit a dovedu si představit, že by se mi někdo mohl snažit můj úmysl rozmlouvat.

K věci: je mi 27 let a nikdy jsem neměl sex. Jsem panic. Ač v jiných oblastech života poměrně úspěšný, nikdy jsem neměl vztah trvající déle než týden a nepředpokládám, že by se to mělo nyní zázračně změnit. Mnoho žen v mojí věkové kategorii kolem sebe nemám a veškeré snahy seznámit se jak osobně tak přes různý aplikace skončily fiaskem. Pravdou je, že jsem neatraktivní (čti hnusný) a moje komunikační dovednosti jsou příšerné. I kdybych hned teď holku ochotnou být se mnou našel, fakt, že jsem ve svém věku panic by holku spolehlivě odradil od toho, aby to jakkoliv pokračovalo. Je to začarovaný kruh a jsem smířený s tím, že je pro mě konec, game over. Akceptoval jsem to. I přesto mě ale pocit nedostatku sexuálních zkušeností vnitřně sžírá a sex chci zažít, i když to bude bez vztahu a bez citů. Proto jsem se rozhodl v Brně navštívit nějakou příjemnou slečnu/paní a vyřešit můj problém touto cestou.

Tímto bych chtěl poprosit o jakoukoli radu vztahující se k mojí dost neobvyklé situaci, popř. i o přímo doporučení na konkrétní holku/paní. Preferuju asi spíš starší a zkušenější - klidně okolo 35 - 40 let. Nemusí to být modelka, důležitý je pro mě přístup. lidskost, pochopení - lidově řečeno by měla být "hodná".
Díky za pozornost a případné rady.
SideNumerous
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 6. lis 2022, 10:29

Re: Rada pro panice

Příspěvekod tojejedno » ned 6. lis 2022, 14:24

Kolego, tak trochu vim, jak se citis. Muj prvni sex nebyl placenej, ale potom jsem mel 6 let obdobi sucha a jednoho dne jsem si proste rekl dost, vytocil cislo a objednal se. Tim zacala ma nyni uz celkem pestra nornicka kariera a nelituji. Za tu dobu jsem nasbiral spoustu velmi prijemnym zazitku a poznal spoustu milych zen. Prijit o panictvi na privatu nevidim jako neco, za co by se clovek mel stydet, urcite bys nebyl prvni ani posledni. Doporucil bych ti brnenskou legendu Miu, ale ta ted nefunguje a kdovi jestli jeste nekdy bude, nicmene mohu doporucit Anicku https://www.naprivat.cz/eroticky-privat-anicka-brno-559

Nyni bych te ale rad virtualne "profackoval" a konstatoval, ze s takto zoufaleckou porazeneckou mentalitou daleko nedojdes. Zda se, ze celou svoji existenci posuzujes jen na zaklade toho, ze jsi nikdy nemel sex. Ano chapu, jako lidske bytosti touzime po sexu a nechceme byt osameli, ale na svete se da delat tolik veci, ktery ti muzou delat radost. Prestan se soustredit jen na tuhle jednu picovinu a expanduj obzory. Najdi si hobby, zacni cvicit, odloz zensky na vedlejsi kolej a soustred se na sebe.

Zda se, ze nejakej vztah ci vztahy, byt velmi kratke, uz za sebou mas, takze s velkou pravdepodobnosti nejsi zas tak skaredej, jak o sobe tvrdis. Z tveho prispevku me vsak obzvlast zaujala jedna pasaz:

SideNumerous píše:...I kdybych hned teď holku ochotnou být se mnou našel, fakt, že jsem ve svém věku panic by holku spolehlivě odradil od toho, aby to jakkoliv pokračovalo...

Neni mi jasny, proc vubec tohle nekomu musim rikat, ale rikat zenske, ze jsi panic je asi ta nejspolehlivejsi cesta jak ji odradit. Neni divu, ze ti to s zadnou nevydrzelo dyl jak tyden. Proboha, nech si to pro sebe a kdyz uz mas potrebu se sverit, udelej to az po akci.
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Rada pro panice

Příspěvekod radeak » ned 6. lis 2022, 21:11

Být tebou tak začnu erotickými masážemi, aby sis zvykl na blízkost a přítomnost nahé ženské. Udělal jsem to taky tak, mám za sebou několik masáží (s tím, že jedna skončila sexem, aniž bych to čekal, takže panic už nejsem) a teprve teď se chystám pokročit dál. Žel, těm kvalitním holkám se prakticky nedá dovolat, takže se mi ještě nepodařilo nic domluvit. Ty pozitivní recenze jsou dvojsečná zbraň - na jednu stranu se nespálíš, na druhou zas nedovoláš, protože má kvůli tomu narvaný.

U té masáže je totiž důležitý, že jen ty dostáváš.
U sexu je to náročnějí, protože ty i dáváš - můžeš se dostat do obav, že se jí to nelíbí, zjistíš taky, že jsi dřevo, najednou začneš být nervní a lehne ti. Z toho ti bude tak trapně, že už se ti ani nepostaví. Záleží na tvé povaze a jaký jsi, ale určitě takto sexem s náhodným člověkem bych nezačínal, šel bych na to postupně.
radeak
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 5. lis 2022, 13:17

Re: Rada pro panice

Příspěvekod bushmills » pon 7. lis 2022, 18:37

Proboha, na masáže se vy.er, raději si vyhoň. Věnuj čas studiu recenzí, vyber a pak jdi přímo do toho. Ale nejdřív ta pečlivá příprava, to je základ.
bushmills
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 30. lis 2012, 15:20

Re: Rada pro panice

Příspěvekod DaLivingParadox » pon 2. led 2023, 17:35

Zdarec,

Tohle je muj prvni prispevek na tomhle foru i kdyz ho uz anonymne nejakou tu chvili sleduju.

Co me donutilo semka napsat je to ze v tvym prispevku vidim sam sebe pred par rokama. Rozhodne to tady nechci premenit na nejakej psychologickej koutek, ale pokud bych mel svuj nazor shrnout v jedne vete tak asi jen napisu ze souhlasim s predchozi odpovedi od "tojejedno".

Muj prvni sex byl v 26ti a byl placenej, slo o rozlucku se svobodou kamarada v Praze a nemusim asi vysvetlovat ze takovy akce se dost casto dostavaji do showparku. Byl jsem zahlcenej podobnyma myslenkama jak tady popisujes ty a kdyz jsem se dostal do takovyho podniku tak jsem se proste nemohl udrzet a vypustil jsem ptaka z klece. Kazdej clovek ma asi trochu jiny moralni hodnoty (protoze jsem si do te doby o sobe myslel ze sukat kurvy je pod moji uroven a ze se to proste obecne nema delat) ale ted po par letech si uprimne myslim ze to bylo nejlepsi rozhodnuti co jsem ten vecer udelal.
Jednodusse to ve me uvolnilo pryc tu celou myslenku ze kdyz jsem si do tehle doby nevrznul tak je se mnou neco spatne, ne ze bych tomu tvrzeni obecne chtel verit ale znam lidi ktery me tim indoktrinovali (tzn. chlapi co si delaj prdel z 20+ panicu) a ty myslenky jsem v hlave bohuzel mel. Pro muj mozek to znamenalo ze jsem si odskrtnul tu jednu vec co jsem uz davno mel zvladnout a dovolilo mi to se prestat machat v sebelitosti.

Myslim ze jsi identifikoval nejakej problem a pokud tohle povazujes za mozny reseni a realne to zvazujes, tak za me ti rozhodne doporucuju to udelat. Ja jsem po svoji prvni navsteve do showparku zavital uz nekolikrat, je to mnohem jednodussi kdyz projdes tou prvni mentalni barierou a sam se sebou jsem s tim v pohode. Dovolilo mi to se pak vic soustredit na sebe a dusledkem toho i prirozene prislo trochu vic prilezitosti s zenskyma mimo bordely. Pokud se totiz soustredis na to ze jsi hnusnej a zes neco nezvladl a blablabla, tak je to velka stopka pro jakykoliv zajemkyne - a zajem u zenskych v mnoha pripadech neni to jestli mas peknej xicht, ale dulezity jsou uplne jiny veci.

Co se tyce konkretnich privatu tak bohuzel neumim poradit protoze se ted sam rozhoupavam k tomu neco v Brne zkusit, moje zkusenosti jsou pouze z showpark marketu v Praze a malyho red light districtu v Eindhovenu.
DaLivingParadox
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 2. led 2023, 17:25


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků