Hledat  

Onlyfans

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Onlyfans

Příspěvekod frantavb » stř 23. lis 2022, 1:42

Zjistil jsem že na těchto stránkách je asi měsíc jedna hodně známá brněnská sexuální pracovnice tak jsem si to chtěl předplatit ale protože jsem starší ročník a stránky nemají českou verzi tak v tom tápu. Taky vím že při platbě se musí zadat číslo karty a to ve mě budí nedůvěru. Napadlo mě jestli by jste to tady nemohl někdo kdo se vyznáte vysvětlit jak postupovat a jestli je to placení bezpečný ?
frantavb
 
Příspěvky: 618
Registrován: úte 26. pro 2006, 14:17

Re: Onlyfans

Příspěvekod Staronovy » stř 23. lis 2022, 16:11

Nechodím tam, takže konkrétně ti to nepovím. Nicméně, pokud člověk platí kdekoli na netu, kde hrozí riziko zneužití, spousta bank umí v internetovém bankovnictví vytvořit tzv. virtuální platební kartu, která je časově omezená. Lze platit jednou nebo karta přestává platit po určitém časovém limitu. Tak se zkus podívat případně se podívej na net, jestli tvoje banka tuto možnost podporuje.
Staronovy
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 29. čer 2015, 8:50

Re: Onlyfans

Příspěvekod frantavb » čtv 24. lis 2022, 1:12

Staronovy píše:Nechodím tam, takže konkrétně ti to nepovím. Nicméně, pokud člověk platí kdekoli na netu, kde hrozí riziko zneužití, spousta bank umí v internetovém bankovnictví vytvořit tzv. virtuální platební kartu, která je časově omezená. Lze platit jednou nebo karta přestává platit po určitém časovém limitu. Tak se zkus podívat případně se podívej na net, jestli tvoje banka tuto možnost podporuje.


Díky za radu, alespoň už jsem si poradil s tou angličtinou. Prohlížeč google chrome mi to přeložil. Taky mě napadlo si založit další účet u jiné banky a mít tam pár tisíc a tou to platit bez rizika nějaké krádeže peněz.
frantavb
 
Příspěvky: 618
Registrován: úte 26. pro 2006, 14:17

Re: Onlyfans

Příspěvekod frantavb » stř 30. lis 2022, 0:19

Staronovy píše:Nechodím tam, takže konkrétně ti to nepovím. Nicméně, pokud člověk platí kdekoli na netu, kde hrozí riziko zneužití, spousta bank umí v internetovém bankovnictví vytvořit tzv. virtuální platební kartu, která je časově omezená. Lze platit jednou nebo karta přestává platit po určitém časovém limitu. Tak se zkus podívat případně se podívej na net, jestli tvoje banka tuto možnost podporuje.


Tak jsem napsal svojí bance (ČSOB) a tak jak to popisuješ to u ní nefunguje. Virtuální kartou je u nich myšleno že ji máš např. v mobilu a ne fyzicky plastovou.
frantavb
 
Příspěvky: 618
Registrován: úte 26. pro 2006, 14:17

Re: Onlyfans

Příspěvekod MNMN » stř 30. lis 2022, 9:44

muzes si napriklad zalozit revolut ucet, je to celkem snadne. Tam maji virtualni, dokonce i karty na jedno pouziti.
MNMN
 
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 10. pro 2015, 11:02

Re: Onlyfans

Příspěvekod Staronovy » stř 30. lis 2022, 11:43

frantavb píše:
Staronovy píše:Nechodím tam, takže konkrétně ti to nepovím. Nicméně, pokud člověk platí kdekoli na netu, kde hrozí riziko zneužití, spousta bank umí v internetovém bankovnictví vytvořit tzv. virtuální platební kartu, která je časově omezená. Lze platit jednou nebo karta přestává platit po určitém časovém limitu. Tak se zkus podívat případně se podívej na net, jestli tvoje banka tuto možnost podporuje.


Tak jsem napsal svojí bance (ČSOB) a tak jak to popisuješ to u ní nefunguje. Virtuální kartou je u nich myšleno že ji máš např. v mobilu a ne fyzicky plastovou.


Pak bych zkusil jinou banku. Jak píše kolega nade mnou Revolut umí jednorázovou kartu, vše zvládneš online. Případně jiný účet, kde ty jednorázové umí. Pokud budeš zakládat nový účet, raději v bance, kde umí jednorázové online karty. Jistota je jistota.
Staronovy
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 29. čer 2015, 8:50

Re: Onlyfans

Příspěvekod tojejedno » stř 30. lis 2022, 22:27

Platit kartou online je naprosto bezpecny, pokud clovek neni idiot a nenatuka udaje o karte na nejake podvodne strance. Navic treba u raifeissen bank musim kazdou transakci overit v mobilu, a urcite tohle nabizi vic bank. Kartou na internetu platim vic jak 10 let a ucet mi nikdo nikdy nevyluxoval.
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Onlyfans

Příspěvekod frantavb » čtv 1. pro 2022, 0:01

tojejedno píše:Platit kartou online je naprosto bezpecny, pokud clovek neni idiot a nenatuka udaje o karte na nejake podvodne strance. Navic treba u raifeissen bank musim kazdou transakci overit v mobilu, a urcite tohle nabizi vic bank. Kartou na internetu platim vic jak 10 let a ucet mi nikdo nikdy nevyluxoval.


Vyznat se v těchto věcech je pro mě dost fuška. Je to tedy technicky to samé když mě vyběhne okno kde zadám všechny údaje z karty a nebo když mám čtečku nebo jak to nazvat a do ní musím strčit kartu ? Oboje se musí potvrdit ještě přes mobil ? U mé banky taky musím transakce potvrdit přes ČSOB smart.
frantavb
 
Příspěvky: 618
Registrován: úte 26. pro 2006, 14:17

Re: Onlyfans

Příspěvekod acx » čtv 1. pro 2022, 1:01

Nejjednodušší pro tebe založit nový účet s kartou, kam převedeš vždy jen takové peníze, kterou jsou potřeba a pořídíš si k němu debetní kartu. Potom riskuješ drobné na účtě, pokud ho nezadáš. Možná to bude stát nějaké poplatky, ale pokud jsi bonitní klient, budeš to mít za hubičku ... .
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Onlyfans

Příspěvekod tojejedno » čtv 1. pro 2022, 1:24

Pokud platis kartou v obchode transakci nad 500 Kc, nepotvrzujes pres mobil, zepta se te to na PIN. Jednou za cas to chce PIN i kdyz platis min jak 500. Jestli to je to samy jako platit na internetu nevim, nejsem bezpecnostni expert. Pouze sdilim svou zkusenost, ze platit kartou na internetu neni rizikovy, pokud se ujistis, ze udaje o kreditni karte zadavas na strance, ktera neni podvodnej fake. Napriklad v posledni dobe kazdej druhej den ctu o lidech, co naleteli podvodnikum na strankach typu bazos.cz a zadali udaje o bankovnim uctu nebo kreditni karte na podvodne strance, ktera se tvari jako realna, a byl jim nasledne vyluxovan ucet. Navic si muzes v bankovnictvi i nastavit limit pro internetove transakce, takze v nejhorsim pripade pokud dojde k zneuziti tak prijdes o par tisic max a ne o vsechny uspory.
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Onlyfans

Příspěvekod frantavb » pon 19. pro 2022, 1:46

Zkusil jsem si v bankovnictví nastavit limit na int. platby ale vyhodilo mě to hlášku že mojí kartou nelze platit na netu. Takže jsem hodil dotaz bance a uvidíme co mě odpoví, Asi potřebuju jinou kartu.
frantavb
 
Příspěvky: 618
Registrován: úte 26. pro 2006, 14:17

Re: Onlyfans

Příspěvekod tojejedno » pon 19. pro 2022, 19:32

frantavb píše:Zkusil jsem si v bankovnictví nastavit limit na int. platby ale vyhodilo mě to hlášku že mojí kartou nelze platit na netu. Takže jsem hodil dotaz bance a uvidíme co mě odpoví, Asi potřebuju jinou kartu.

Zapnout internetovy platby na karte by melo jit primo v e-bankovnictvi.
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Onlyfans

Příspěvekod frantavb » úte 20. pro 2022, 0:35

To je první věc kterou musíš udělat aby jsi mohl nastavit ty další ale jak jsem psal ta hláška.
frantavb
 
Příspěvky: 618
Registrován: úte 26. pro 2006, 14:17

Re: Onlyfans

Příspěvekod Fuckingshit » úte 20. pro 2022, 10:37

Co třeba si zaplatit pořádný antivir, používat platební režim? Dáváte 3000 za schůzky a je problém vypláznout 600 za roční ochranu? :)
Fuckingshit
 
Příspěvky: 376
Registrován: pát 1. črc 2005, 17:44

Re: Onlyfans

Příspěvekod M1986M » ned 1. led 2023, 18:41

frantavb píše:
tojejedno píše:Platit kartou online je naprosto bezpecny, pokud clovek neni idiot a nenatuka udaje o karte na nejake podvodne strance. Navic treba u raifeissen bank musim kazdou transakci overit v mobilu, a urcite tohle nabizi vic bank. Kartou na internetu platim vic jak 10 let a ucet mi nikdo nikdy nevyluxoval.


Vyznat se v těchto věcech je pro mě dost fuška. Je to tedy technicky to samé když mě vyběhne okno kde zadám všechny údaje z karty a nebo když mám čtečku nebo jak to nazvat a do ní musím strčit kartu ? Oboje se musí potvrdit ještě přes mobil ? U mé banky taky musím transakce potvrdit přes ČSOB smart.


Úplně bezpečný to není, ač jsem taky myslel. Pokud jsou zcizeny udaje ke kartě, tak tim někdo zaplatí na netu někde v austrálii a ne všichni obchodnici maji 3D secure. Takže ta transakce pak probehne. Pokud by si dal někdo echt práci, tak vyrobí kopii karty a platí tim normalně fyzicky.
M1986M
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 21. srp 2022, 23:30


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků