Hledat  

Night club Brno

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Night club Brno

Příspěvekod mefisto » úte 10. led 2023, 12:16

Zdarec, potřeboval bych poradit.Který night klub v Brně je asi nejlepší ? Nechci jen strip ,ale i zásun :) Já vím,že jsou to zbytečně prachy navíc,ale chci si udělat radost k narozkám :D
Díky za rady :wink:
mefisto
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 6. pro 2020, 20:09

Re: Night club Brno

Příspěvekod mt847@gmail.com » sob 14. led 2023, 11:55

Já pokud jdu, tak obvykle zkusím 101 v Bohunicích nebo pokud si nevyberu tam,tak pak Piranhu na Husitské. V obou případech Ti doporučuju přijet vlastním autem nebo se mrknout na jejich stránky a zavolat si jejich vlastní Taxi. Pokud Tě přiveze taxi z města, je tam dost brutální rozdíl v ceně (vyplácejí pak totiž nejen koc ale i taxikáře :lol: ) Tak bacha na to.
mt847@gmail.com
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 6. srp 2022, 13:01

Re: Night club Brno

Příspěvekod fleip » ned 29. led 2023, 18:21

btw. jaké v těchto podnicích čekat ceny? rád bych to prubl a chtěl bych vědět kolik si sebou vzít keše
fleip
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 19. črc 2021, 15:00

Re: Night club Brno

Příspěvekod Obelix » ned 5. úno 2023, 11:20

fleip píše:btw. jaké v těchto podnicích čekat ceny? rád bych to prubl a chtěl bych vědět kolik si sebou vzít keše


Většinou 200Kč za vstup, šíleně předražené pití + lady drinky za 300-500 Kč (pití z kterých mají holky dost peněz a tak se ti je budou snažit vnutit). Akce 2000/30 min (bylo v tom pouze jedno udělání ) 3000/hod ... alespoň takhle to bylo rok a půl něco zpátky v alibabě... Ceny se můžou lišit dle holek a mohly jít za ten rok a něco nahoru.
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Night club Brno

Příspěvekod mefisto » ned 5. úno 2023, 19:49

fleip píše:btw. jaké v těchto podnicích čekat ceny? rád bych to prubl a chtěl bych vědět kolik si sebou vzít keše

Čau, tak jsem byl prubnout 101 . Vstup 300 , lady drink 600 (masakr). Ale výběr slečen se mi líbil - bylo jich tam asi 10.Mladé,trošku starší,ale vesměs pěkné. Vybral jsem si černovlásku a za hodinku chtěla 2700 kč.
Do Alibaby jsem psal mejlík a odpověď byla - 3600 kč na hoďku , 2500 kč na půl
mefisto
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 6. pro 2020, 20:09

Re: Night club Brno

Příspěvekod fleip » pon 6. úno 2023, 10:48

Díky za doplnění borci
fleip
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 19. črc 2021, 15:00

Re: Night club Brno

Příspěvekod Obelix » sob 11. úno 2023, 10:20

Ahoj, před několika dny jsem zmíněný podnik 101 taky navštívil. Oproti alibabě se mi líbilo, že je podnik v klidné lokalitě, neoznačen, tudíž na na vás nikdo nekouká, když jdete dovnitř.

Do podniku se nedá vstoupit rovnou, ale musíte zazvonit na zvonek. Následně vám jeden ze security dojde otevřít, ihned u vchodu vás zkasíruje o 300 Kč. Po zaplacení vstupu stoupáte po schodech nahoru, kde už je menší prostor s tanečními tyčemi a barem.

V době kdy jsem tam byl tam již bylo asi 8 holek - z toho tak 3 mladé (1 černovlasá, zrzka a potetovaná blondýna). Já jsem se po vstupu napřed usadil, abych si je mohl více prohlédnout. Po usazení ihned došla jedna ze slečen, která se mě zeptala jestli mám vybráno, případně si dám něco na pití - obdržel jsem nápojový lístek, který podle své konstrukce něco zažil. Co se týče cen nápojů, tak nealko bylo do 150 Kč, od 150-200 Kč do tisíců pak alkoholické nápoje...

Já jsem si nakonec vybral černovlasou holku a to na hodinu za 2700 Kč. Peníze se platí přímo slečně, která je předá barmanovi, následně se jde nahoru do patra do pokoje. Jelikož šla slečna předemnou po schodech pouze v trangách a mega krátkém tričku, tak jsem měl dost pěkný pohled :) Co se týče samotného pokoje, není to nic extra, ale není to nic hrozného - ručník a povlečení bylo čisté, sprcha byla přímo v rohu na pokoji. Jediné co mi vadilo, že je tam celkem tma - mají jen takové barevné osvětlení pro ,,navození atmosféry".

Jinak slečna byla hezká, celkem drobná s pevným zadkem a tak dvojkama prsama :D Každopádně akce super, slečna byla příjemná, dost upovídaná... vystřídali jsme dost poloh - i takové co jsem nikdy předtím neviděl. V mezičase mezi kolama mě masírovala... Musím říct, že jsem si návštěvu celkem užil, takže mohu doporučit...
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků