Hledat  

Poprvé za peníze

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Poprvé za peníze

Příspěvekod VETECKO » pát 20. kvě 2005, 16:42

Ahoj, pročítám toto forum a tak jsem si řekl, že bych to taky takhle zkusil. Zkušeností je tu spousty, ale spíš hledám odvahu a doporučení. To víte první návštěva :lol: :lol: Takže pokud máte typ na diskrétní a pěknou holku, která je aktivní a pohodová, tak sem s ním :D Díky.
VETECKO
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 2. kvě 2005, 17:01

Příspěvekod Michall » ned 22. kvě 2005, 16:23

Cau, zalezi taky jakou holku si predstavujes?? Muzu doporucit Veroniku 20let, prijemna, velmi hubena brunetka. Myslim 170cm vysoka. Tak ji zkus cinknout, jo a diskretni to je kazdopadne :P Sama ma rada diskretnost 8)
Michall
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 22. kvě 2005, 16:19

Příspěvekod Aster » ned 22. kvě 2005, 17:18

A jaky ma ta Veronika cislo ??? :)
Zkus o ni napsat neco vic. (kde ma privat, cena, zkusenosti, ...)
Dik.
Aster
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 26. pro 2004, 16:52

Příspěvekod VETECKO » pon 23. kvě 2005, 7:59

Michall píše:Cau, zalezi taky jakou holku si predstavujes?? Muzu doporucit Veroniku 20let, prijemna, velmi hubena brunetka. Myslim 170cm vysoka. Tak ji zkus cinknout, jo a diskretni to je kazdopadne :P Sama ma rada diskretnost 8)


Číslo nebo jiný kontakt? Díky :wink:
VETECKO
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 2. kvě 2005, 17:01

Příspěvekod pierre » pon 23. kvě 2005, 18:01

A nejlépe taky foto :twisted:
pierre
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 4. dub 2005, 12:35

Příspěvekod VETECKO » pon 6. čer 2005, 15:44

:lol: Taaaaaaaaaaaaaakkkkkk a je to :wink: Poprvé za peníze 8) Možná jsem od toho čekal víc, možná míň. Splnilo to mé očekávání? Možná...Určitě, bych to doporučil všem...i ženám. Je to úúúúúplně něco jiného. :wink:

Mnoho věcí jsem se díky tomu o sobě dozvěděl - asi i to, že mám v sexu určité hranice a asi i to, že potřebuji mnohem víc než jen naturalistycký SEX. Vzrušovala mě skutečnost být tam a moci si určovat běh událostí / zároveň mě to ale svazovalo a rušilo. Nejvíce mi, ale chyběla ona "druhá polovina", sdílet s někým svůj zážitek....partnerka (milenka, žena) tam prostě nebyla. Byl tam nástroj, který s "ledovou přesností" odvedl svoji práci za úplatu. Ale o tom to je. NESTĚŽUJI si....jen dávám k diskuzi své niterné pocity. Myslím, že na tento web patří....každá mince má dvě strany :)
VETECKO
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 2. kvě 2005, 17:01

Příspěvekod 2fast4u » pon 6. čer 2005, 17:33

Stálo mě to pár tisíc , ale zjistil jsem že i mizerný sex doma je lepší než ten za prachy, i když v tom okamžiku seš spokojenej, za pár minut se cítím docela špatně. Myslím že jsi to vystihl docela přesně :-)
2fast4u
2fast4u
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 24. bře 2005, 12:50

Příspěvekod 2fast4u » pon 6. čer 2005, 17:33

Stálo mě to pár tisíc , ale zjistil jsem že i mizerný sex doma je lepší než ten za prachy, i když v tom okamžiku seš spokojenej, za pár minut se cítím docela špatně. Myslím že jsi to vystihl docela přesně :-)
2fast4u
2fast4u
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 24. bře 2005, 12:50

Příspěvekod glr » pon 6. čer 2005, 18:32

Je to tak. Ale řekl bych, že v důsledku do upevní manželství - máš výčitky a tak sekáš dobrotu... :D
glr
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 15. pro 2004, 0:48

Ktera to byla?

Příspěvekod MKL » pon 20. čer 2005, 22:06

Moh' bych se zeptat, která nakonec byla ta první.
Dík,
Karel
MKL
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned 27. úno 2005, 22:53

:-)

Příspěvekod M » pon 20. čer 2005, 23:19

Pravda pravda... :-)) Ale vycitky zadne nemam. Za neveru to nepovazuji. Je to jenom sex a nic vic. Baby v nasi pozici bohuzel premysleji jinak. Dokazi se lehce zamilovat a pak si mysli, ze my delame to same. Nam pritom jen houstnou hormony, protoze jsou chvile, kdy to doma nejde a chlap to chce. Ovsem ze je to doma nejlepsi, tak to plne podepisuji. Clovek citi tu chut i z druhe strany a to je pocit k nezaplaceni. Pri domacim sexu mi stoji i po a za chvilku bych mohl zase, ale pri placenem sexu se behem chvile sice udelam (neni to ani tak silne), ale pak se opet prokrvi mozek a dolu uz to nenatece. :-) A ja hledam tu, ktera me dokaze znovu prokrvit. Jestli ji najdu, budu k ni chodit pravidelne. Protoze jedine ta ktera me dokaze opravdu vzrusit a ne jen jednou nechat vystriknout neco co je drzene nasilne pod tlakem mi muze dat pozitek v sexu. Hodne stesti i vam ostatnim. ;-)
M
 
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 9. čer 2005, 22:29

Re: :-)

Příspěvekod VETECKO » úte 21. čer 2005, 13:03

M píše:Pravda pravda... :-)) Ale vycitky zadne nemam. Za neveru to nepovazuji. Je to jenom sex a nic vic. Baby v nasi pozici bohuzel premysleji jinak. Dokazi se lehce zamilovat a pak si mysli, ze my delame to same. Nam pritom jen houstnou hormony, protoze jsou chvile, kdy to doma nejde a chlap to chce. Ovsem ze je to doma nejlepsi, tak to plne podepisuji. Clovek citi tu chut i z druhe strany a to je pocit k nezaplaceni. Pri domacim sexu mi stoji i po a za chvilku bych mohl zase, ale pri placenem sexu se behem chvile sice udelam (neni to ani tak silne), ale pak se opet prokrvi mozek a dolu uz to nenatece. :-) A ja hledam tu, ktera me dokaze znovu prokrvit. Jestli ji najdu, budu k ni chodit pravidelne. Protoze jedine ta ktera me dokaze opravdu vzrusit a ne jen jednou nechat vystriknout neco co je drzene nasilne pod tlakem mi muze dat pozitek v sexu. Hodne stesti i vam ostatnim. ;-)


Snad nějaká taková existuje.... Asi ano. Otázkou je jestli je to pak víc holka na sex nebo spíš milenka "utěšitelka".... Když za ní bude člověk chodit často, tak stejně nějaká vazba vznikne...a ta vazba=vztah, ikdyž jednostranný.... Kdo ví jak to vlastně je :D
VETECKO
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 2. kvě 2005, 17:01

Re: Ktera to byla?

Příspěvekod VETECKO » úte 28. čer 2005, 15:21

MKL píše:Moh' bych se zeptat, která nakonec byla ta první.
Dík,
Karel



Jméno už nevím....to víš začátečník :oops: Ale bylo to v Edenu. :D
VETECKO
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 2. kvě 2005, 17:01

Re: Poprvé za peníze

Příspěvekod PCila » stř 2. srp 2006, 23:37

VETECKO píše:Ahoj, pročítám toto forum a tak jsem si řekl, že bych to taky takhle zkusil. Zkušeností je tu spousty, ale spíš hledám odvahu a doporučení. To víte první návštěva :lol: :lol: Takže pokud máte typ na diskrétní a pěknou holku, která je aktivní a pohodová, tak sem s ním :D Díky.

Olomouc Poupětova druhá vchod, zvonek Tichá.
Zdravim všechny přiznivce-----
V pondělí jsem jel přes Olmik, tak jsem se tam zastavil... Neotevřeli mi, že měli obsazeno. Tak jsem si jen představil ty dva pokoje, že tam asi právě holky sedí nasazené na našich mazlíčcích..... Ptal jsem se po vlaďce, tak právě byla obsazená. ... Prý za půl hodiny, já neměl čas čekat.. škloda.
Napište někdo, kdo jste tam byl teď někdy.... Díky. Pavel
PCila
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 17. črc 2006, 16:19

Re: :-)

Příspěvekod Zelezny » sob 5. srp 2006, 17:05

[quote="VETECKO!]

Snad nějaká taková existuje.... Asi ano. Otázkou je jestli je to pak víc holka na sex nebo spíš milenka "utěšitelka".... Když za ní bude člověk chodit často, tak stejně nějaká vazba vznikne...a ta vazba=vztah, ikdyž jednostranný.... Kdo ví jak to vlastně je :D[/quote]

No to ano, ale může se jednat dejme tomu jen o kamarádství.
Život je jediná věc ze které nevyvázneme živí!!!
Zelezny
 
Příspěvky: 154
Registrován: úte 14. bře 2006, 20:01
Bydliště: Brno

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků