Hledat  

Doporučení na zaučení

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Doporučení na zaučení

Příspěvekod Past » ned 21. kvě 2023, 22:22

Ahoj, možná trochu divní otázka, je mi 20 a potřeboval bych od nějaké hodné ženy zaučit. Nějaká privát nebo tak.. určitě někdo máte zkušenost tak kdyby jste mi něco doporučili.
Past
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 27. dub 2023, 23:25

Re: Doporučení na zaučení

Příspěvekod Parsifal » stř 31. kvě 2023, 23:14

Ahoj, řeknu ti které bych já osobně měl rád za první. Adrianu(v současnosti v Brně jen jedna s tímto jménem) nebo Dominiku z erosu. I jiné holky by mě napadly ale tyto dvě mě hned vyvstaly na mysli jako ty které bych rád za první. K Adrianě se možná jako nováček budeš dostávat déle ale vyplatí se vytrvat a zkoušet to.
Parsifal
 
Příspěvky: 27
Registrován: stř 11. srp 2021, 15:05

Re: Doporučení na zaučení

Příspěvekod Past » pon 24. črc 2023, 20:56

Poprosil bych více doporučení nebo nějaké zkušenosti?
Past
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 27. dub 2023, 23:25

Re: Doporučení na zaučení

Příspěvekod Lukes19 » ned 30. črc 2023, 18:12

Ahoj, ono záleží... Pokud by jsi chtěl spíše mladší holku, doporučuji následující:
Lexi - https://www.exkyzjakubaku.cz/divky#lexi - viewtopic.php?f=2&t=11871 - Mladá, celkem hezká holka s pěknou postavou a v pohodě přístupem
studentka026 - https://www.amateri.com/cs/lide/2825852/studentka026 - Hezká, pěkná postava, fajn přístup

Z těch starších, zkušenějších by za mě byla nejlepší Mia, ta ale bohužel už není v Brně :/
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Doporučení na zaučení

Příspěvekod esuba » sob 5. srp 2023, 20:36

Simona z 28 rijna
Tak pojd s náma pít sme vožralý jak duha a sme v zemi za duhou,ty si vemeš tuhle já tu druhou a von vodejde s její ségrou.
esuba
 
Příspěvky: 224
Registrován: ned 7. úno 2010, 14:06
Bydliště: Brno

Re: Doporučení na zaučení

Příspěvekod Past » ned 6. srp 2023, 23:33

Odkaz na Simonu?
Past
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 27. dub 2023, 23:25

Re: Doporučení na zaučení

Příspěvekod bushmills » pon 7. srp 2023, 18:19

bushmills
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 30. lis 2012, 15:20

Re: Doporučení na zaučení

Příspěvekod Past » úte 8. srp 2023, 23:18

Díky a má i nějaký inzerát nebo ne? Nemohu jí najít nikde.
Past
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 27. dub 2023, 23:25

Re: Doporučení na zaučení

Příspěvekod vulcan » stř 9. srp 2023, 0:17

Past píše:Díky a má i nějaký inzerát nebo ne? Nemohu jí najít nikde.


Past,
je to na tebe past. :shock:
:idea: Vypadá to, že jsi emigroval do země, kde mluví jazykem prapodivným, že nerozumíš ani jednomu slovu.
Nešťastníku, vrať se z emigrace. :arrow:
A najdi si normální hodnou holku, se kterou se navzájem zaučíte :oral: . A třeba budete na to do konce života vzpomínat.

A nehledej mezi ku...ami :oops: , obzvlášť v této době, která přeje hlavně zlatokopkám.

Simona 28 října ?? Leda tak před 15 lety. :wink:
To, že se přejmenovala na Veroniku, jsi asi nepochopil, že tam ve vlákně má svoje telefonní číslo, to taky ne,
že podle čísla si vygůgluješ aktuální inzerát,
to je věda, co ?
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Doporučení na zaučení

Příspěvekod tojejedno » stř 9. srp 2023, 9:25

vulcan píše:najdi si normální hodnou holku a nehledej mezi ku...ami

Vulcane vulcane, neni to poprve, co te vidim davat tyto rady nezkusenym panicum, kterym uz dosla trpelivost a chystaj se na svou prvni zkusenost na privat.
Rikat takovym borcum, at si najdou holku, to je asi jako rikat cloveku v depresi, at prestane byt smutnej. Fakt rada jak sviňa...
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Doporučení na zaučení

Příspěvekod vulcan » stř 9. srp 2023, 13:47

tojejedno píše:
neni to poprve, co te vidim davat tyto rady nezkusenym panicum, kterym uz dosla trpelivost a chystaj se na svou prvni zkusenost na privat.
Rikat takovym borcum, at si najdou holku, to je asi jako rikat cloveku v depresi, at prestane byt smutnej. ...

tojejedno, to je tvůj názor, já jsem svůj napsal.

Srovnávat hledání nezkušených s psychosou :shock: je opravdu zvláštní přirovnání, zkus o tom v klidu popřemýšlet. :idea:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Doporučení na zaučení

Příspěvekod tojejedno » stř 9. srp 2023, 18:33

vulcan píše:tojejedno, to je tvůj názor, já jsem svůj napsal.

Srovnávat hledání nezkušených s psychosou :shock: je opravdu zvláštní přirovnání, zkus o tom v klidu popřemýšlet. :idea:

Hezkej pokus. Ano, napsal jsi svuj nazor, to je naprosto v poradku, na to ma pravo kazdej. Ja pouze konstatuju, ze tvuj nazor je debilni.

1) Moje prirovnani dava perfektni smysl. Ze ti to uz nemysli, jako za mlada, za to bohuzel nemuzu. Tak jeste jednou, verim ze tentokrat ti uz docvakne, jak dementni je tvoje rada:
- Zoufalej panici, najdi si holku, je to tak jednoduchy!
- Clovece v depresi, prestan byt smutnej, je to tak jednoduchy!
- Tezkej alkoholiku, prestan chlastat, je to tak jednoduchy!
2) Nejsme v 19. stoleti, psychoza se pise se z
3) Psychoza nema s depresi nic spolecnyho

Nez zacnes delat chytryho a ohanet se lekarskymi terminy, zkus si o tom neco precist :wink:
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Doporučení na zaučení

Příspěvekod vulcan » stř 9. srp 2023, 19:32

tojejedno píše:
Hezkej pokus. . Ja pouze konstatuju, ze tvuj nazor je debilni.
1) Moje prirovnani dava perfektni smysl. Ze ti to uz nemysli, jako za mlada, za to bohuzel nemuzu. Tak jeste jednou, verim ze tentokrat ti uz docvakne, jak dementni je tvoje rada:
- Zoufalej panici, najdi si holku, je to tak jednoduchy!
- Clovece v depresi, prestan byt smutnej, je to tak jednoduchy!
- Tezkej alkoholiku, prestan chlastat, je to tak jednoduchy!
2) Nejsme v 19. stoleti, psychoza se pise se z 3) Psychoza nema s depresi nic spolecnyho
Nez zacnes delat chytryho a ohanet se lekarskymi terminy, zkus si o tom neco precist

tojejedno,
myslím, že zbytečně hrotíš diskuzi, snažíš se mně urážet, hloupě. Nechci to nijak rozvíjet, asi by to málo lidí zajímalo.
ale jen stručně:
Používat lékařské termíny... :D , na rozdíl od tebe lékařem jsem, v rámci studia jsem absolvoval zkoušku z psychologie i psychiatrie, a tedy něco o tom vím. A k těmto nemocem mám respekt, i když to není moje specializace.
Samozřejmě jsem omylný, nemám patent na rozum, ale v rámci celoživotního vzdělávání si doplňuji znalosti, nejen v psychiatrii. Nejsem ani starý, ani mladý a do důchodu mám daleko. Schopnost přemýšlet a mít správný úsudek, rozvaha není otázkou věku. Mch. rád si vždy poslechnu názor kolegů o 20-30 let starších, emeritních, a někdy jen koukám, jak mají pravdu, co dělá zkušenost.

Nevím, jak jsi přišel na to, že psychóza nemá s depresí nic společného (psychosa nebo psychóza- oboje lze psát.. psychóza je počeštěný výraz, psychosa je latinsky, psychosis anglicky atd., obojí se používá i v 21.století :D ).
Depresivní psychóza, depresivní porucha, maniodepresivní ps., bipolární afektivní ps... jsou různé formy, různé názvy dost závažné psychózy, s různými projevy nálad... spolu s schizofrenií je to nejzávažnější psychóza.
Vedle toho lidé používají obecně termín deprese i když je to jen třeba špatná nálada, úzkost, zmatek, neschopnost najít řešení atd. To není psychosa, maximálně nějaká forma neurózy.

Hledání nezkušených (třebas paniců) mezi společnicemi, jasně, možné je, ale můj názor jsem vyjádřil, že je lepší si to prožít mimo tento placený segment.
Jak fyzicky, tak emočně.
Většinou ťapka nemá tu pravou motivaci se zabývat panicem, jde ji o čas, o peníze. Výjimky možná jsou, ale zřídkavé. Vhodné nespolečnice :D jsou v tomto trpělivější.
Pokud máš jiný názor, já ti jej neberu.
btw. nepsal jsem, že je to jednoduché, to je jen tvůj posun ve významu.

tojejedno, člověče, :shock: zachovej klid, nadhled, klidně si o mně mysli cokoliv, já to nějak přežiju :D , spánek mně to nevezme.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Doporučení na zaučení

Příspěvekod ravo » úte 29. srp 2023, 10:53

Můj názor jsem vyjádřil, že je lepší si to prožít mimo tento placený segment.
Pokud máš jiný názor, já ti jej neberu.

Myslím, že v tomto se s tebou nepřel. Na tom se shodnou asi všichni, že je to lepší. Je to lepší poprvé a je to lepší i popáté. Ale souhlasím s tím, že radit panicovi, ať si najde holku, je rada jak sviňa. Pokud je panic proto, že je nesmělý člověk na to, aby nějakou holku sbalil nebo svedl, může mu návštěva kurev pomoci. Když nejdřív zajde párkrát za různými kurvami, může se "otrkat", být smělejší a pak se mu může snáz podařit nějakou holku sbalit nebo svést.
ravo
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 15. lis 2018, 16:20

Re: Doporučení na zaučení

Příspěvekod vita.vavra » úte 29. srp 2023, 19:39

tojejedno píše:
vulcan píše:tojejedno, to je tvůj názor, já jsem svůj napsal.

Srovnávat hledání nezkušených s psychosou :shock: je opravdu zvláštní přirovnání, zkus o tom v klidu popřemýšlet. :idea:

Hezkej pokus. Ano, napsal jsi svuj nazor, to je naprosto v poradku, na to ma pravo kazdej. Ja pouze konstatuju, ze tvuj nazor je debilni.

1) Moje prirovnani dava perfektni smysl. Ze ti to uz nemysli, jako za mlada, za to bohuzel nemuzu. Tak jeste jednou, verim ze tentokrat ti uz docvakne, jak dementni je tvoje rada:
- Zoufalej panici, najdi si holku, je to tak jednoduchy!
- Clovece v depresi, prestan byt smutnej, je to tak jednoduchy!
- Tezkej alkoholiku, prestan chlastat, je to tak jednoduchy!
2) Nejsme v 19. stoleti, psychoza se pise se z
3) Psychoza nema s depresi nic spolecnyho

Nez zacnes delat chytryho a ohanet se lekarskymi terminy, zkus si o tom neco precist :wink:


ty jsi doktor? tak proč nešukáš sestřičky a utrácíš za kurvy?
vita.vavra
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 17. lis 2012, 10:32

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků