Hledat  

Kde nově děvčata inzerují, anketa a diskuse k tématu

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Který z uvedených inzertních webů preferujete? Volbu lze kdykoliv změnit.

sex-czech.cz
58
19%
dobryprivat.cz
95
31%
Sexprivatek.cz
17
5%
NaPrivat.info
26
8%
ceskeholky.cz
86
28%
e-privaty.cz
1
0%
Agama-sex.cz
5
2%
iPrivaty.cz
7
2%
69seznamka.cz
9
3%
erotic-privaty.cz
7
2%
 
Celkem hlasů : 311

Re: Kde nově děvčata inzerují - diskuse

Příspěvekod Brouk pytlík » sob 14. říj 2023, 16:51

Ještě, že se trh vzpamatoval tak rychle, i když myslím si, že ten kdo chodil často, tak musel mít nějaké čísla svých favoritek uložené, člověk nikdy neví, co se stane. Já jsem se vrátil k nořeni až po nějaké pauze, ale naštěstí na jednu svoji favotitku jsem měl cislo v telefonu, tak jsem nemusel dlouho hledat.
Brouk pytlík
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 14. říj 2023, 16:38

Re: Kde nově děvčata inzerují - diskuse

Příspěvekod ramones » sob 14. říj 2023, 21:18

ten portál http://WWW.CESKEHOLKY.CZ začínají opravdu jasně přebírat trh. mě se to líbí :) Holky se tam presunuli teda rychlostí blesku :)
ramones
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 14. říj 2023, 21:10

Re: Kde nově děvčata inzerují - diskuse

Příspěvekod ramones » sob 14. říj 2023, 21:23

Groof píše:Dalsi stranka kam se holky nejspis presunou je sex-czech.cz

NO ZATIM CO VIDIM TAK RYCHLOSÍ BLESKU PREBÍRÁ TRH TEN PORTÁL http://WWW.CESKEHOLKY.CZ .Má výhodu ze má v tuto chvily celou skálu dalších vebu a nekteré vypadají dost povedomne vcetne domén :)
ramones
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 14. říj 2023, 21:10

Re: Kde nově děvčata inzerují - diskuse

Příspěvekod bushmills » ned 15. říj 2023, 7:06

A kolik se tady najednou objevilo nově založených nicků propagujících konkrétní holky či stránky... :roll: :roll: :roll:
bushmills
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 30. lis 2012, 15:20

Re: Kde nově děvčata inzerují - diskuse

Příspěvekod Karlos01 » pon 16. říj 2023, 9:26

Nové nicky se tu zakládají každý den, někdo jen pro účely čtení, někdo jen pro ucely psaní a někdo pro účely obojího. Ale každý má svoji IP adresu, ktera se hlídá, takže zabezpečení tady rozhodně je, pro případy kdyby jeden člověk chtěl mít více nicku, což prostě na těchto stránkách nejde. Takže se nikdo nemusí bát, proroze co Nick to jiný člověk.
Karlos01
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát 24. úno 2023, 10:57

Re: Kde nově děvčata inzerují - diskuse

Příspěvekod TomDoll » pon 16. říj 2023, 11:31

Na zadnem novem nejde hledat podle toho, zda jde o privat, nebo o roztiracky oleje :-(
TomDoll
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned 21. dub 2019, 11:04

Re: Kde nově děvčata inzerují - diskuse

Příspěvekod Che » pon 16. říj 2023, 12:11

TomDoll píše:Na zadnem novem nejde hledat podle toho, zda jde o privat, nebo o roztiracky oleje :-(

Ještě jsem ty weby pořádně nezkoumal, ale např. na dobryprivat.cz to jde. Můžeš filtrovat přímo podle jednotlivých nabízených praktik.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Kde nově děvčata inzerují - diskuse

Příspěvekod TomDoll » pon 16. říj 2023, 13:36

Super, tak si to predstavuji. Pekne anal a uz valim :lol:
TomDoll
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned 21. dub 2019, 11:04

Re: Kde nově děvčata inzerují - diskuse

Příspěvekod chaospace » pon 16. říj 2023, 16:12

Che píše:
TomDoll píše:Na zadnem novem nejde hledat podle toho, zda jde o privat, nebo o roztiracky oleje :-(

Ještě jsem ty weby pořádně nezkoumal, ale např. na dobryprivat.cz to jde. Můžeš filtrovat přímo podle jednotlivých nabízených praktik.

"dobryprivat" má zas jiný mouchy, podle mě je tam rozbitý stránkování. Vlastně každej z těch "novejch" portálů jich má až až. Snažím se to brát tak, jak to je, že ty weby jsou většinou šitý horkou jehlou, protože za nima není profík, kterej by se s tím mohl mazlit na full-time. Holt to pohodlí, kdy měl človék v záložkách odkaz typu "Vyjeď mi v Brně holky na klasiku, který zrovna pracujou, pěkně od těch nejmladších", tu teď nějakou chvíli mít nebudeme. Asi je zatím brzo soudit, jakým směrem inzerce půjde, ale pro některý ty weby to teď třeba bude motivace trochu zainvestovat do vývoje.
Šukejte jenom ty dobrý a nešukejte ty špatný, protože na tom se nemá šetřit
chaospace
 
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 4. črc 2013, 21:40

Re: Kde nově děvčata inzerují - diskuse

Příspěvekod bingo68 » pon 16. říj 2023, 16:33

Kde jde dobře filtrovat (věk, místo, nabídka atd.) a i to ukáže holky, které zrovna makají je tady https://www.sex-czech.cz/ . Za mě nejpřehlednější :wink:
bingo68
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 1. kvě 2019, 23:11

Re: Kde nově děvčata inzerují - diskuse

Příspěvekod bushmills » pon 16. říj 2023, 19:11

Karlos01 píše:Nové nicky se tu zakládají každý den, někdo jen pro účely čtení, někdo jen pro ucely psaní a někdo pro účely obojího. Ale každý má svoji IP adresu, ktera se hlídá, takže zabezpečení tady rozhodně je, pro případy kdyby jeden člověk chtěl mít více nicku, což prostě na těchto stránkách nejde. Takže se nikdo nemusí bát, proroze co Nick to jiný člověk.


Jasně, ale přijde mi, že se vyrojilo příliš nových nicků shodou okolností doporučujících konkrétní stránky. Působí to na mě bačovsky. Nemají, kde inzerovat, tak využívají všechny dostupné kanály propagace svých oveček. Na náhody v tomto případě nevěřím.
bushmills
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 30. lis 2012, 15:20

Re: Kde nově děvčata inzerují - diskuse

Příspěvekod Karlos01 » pon 16. říj 2023, 19:51

S tím souhlasím, náhody neexistují.
Karlos01
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát 24. úno 2023, 10:57

Re: Kde nově děvčata inzerují - diskuse

Příspěvekod chaospace » pon 16. říj 2023, 20:40

bingo68 píše:Kde jde dobře filtrovat (věk, místo, nabídka atd.) a i to ukáže holky, které zrovna makají je tady https://www.sex-czech.cz/ . Za mě nejpřehlednější :wink:

Zas je tam nepoužitelný filtrování podle města. Vypadá to, jakoby tam někdo nahrnul celej RUIAN. Brno je ještě vpohodě, ale když potřebuješ najít holku třeba z Olomouce nebo ze Znojma, dostaneš dřív zánět karpálu než tam doscrolluješ. Jak říkám, každej ten web má ještě dost mouchy, ale díky za ně (ty weby), samozřejmě. :)
Šukejte jenom ty dobrý a nešukejte ty špatný, protože na tom se nemá šetřit
chaospace
 
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 4. črc 2013, 21:40

Re: Kde nově děvčata inzerují - diskuse

Příspěvekod bingo68 » úte 17. říj 2023, 1:12

chaospace píše:
bingo68 píše:Kde jde dobře filtrovat (věk, místo, nabídka atd.) a i to ukáže holky, které zrovna makají je tady https://www.sex-czech.cz/ . Za mě nejpřehlednější :wink:

Zas je tam nepoužitelný filtrování podle města. Vypadá to, jakoby tam někdo nahrnul celej RUIAN. Brno je ještě vpohodě, ale když potřebuješ najít holku třeba z Olomouce nebo ze Znojma, dostaneš dřív zánět karpálu než tam doscrolluješ. Jak říkám, každej ten web má ještě dost mouchy, ale díky za ně (ty weby), samozřejmě. :)


Jednou si nastavím do filtrů co mě zajímá a pak jsem si uložil ten odkaz :-) Při každém dalším otevření už nemám co řešit a rovnou mně to ukáže co chci ;-)
bingo68
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 1. kvě 2019, 23:11

Re: Kde nově děvčata inzerují, anketa a diskuse k tématu

Příspěvekod Che » stř 18. říj 2023, 13:23

Trochu jsem upravil anketu. Nyní je možné označit až tři inzertní weby. Někteří z nás mohou z nejrůznějších duvodů preferovat více zdrojů a anketa tak bude mít možná větší vypovídací hodnotu. A protože se názory mohou časem změnit, lze kdykoliv změnit i volbu v anketě.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků