Hledat  

Smíšený zápas

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Smíšený zápas

Příspěvekod gumotavitasa » ned 12. lis 2023, 21:45

Diskuze k zápasu ženy a muže a to se ženou, která umí bojové sporty a je fyzicky zdatná.
Naposledy upravil gumotavitasa dne ned 12. lis 2023, 21:54, celkově upraveno 1
gumotavitasa
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 15. kvě 2017, 19:47

Re: Smíšený zápas

Příspěvekod gumotavitasa » ned 12. lis 2023, 21:52

Měl jsem před nedávnem nesoutěžní zápas s Anikou. S přístupem Aniky jsem byl velmi spokojený a nebyl problém se na technice a intenzitě boje při zápasu domluvit. Došlo i na lehký trénink úderů nohou i rukou a vůbec celé setkání se odehrávalo ve velice přátelské atmosféře. Na mě Anika zapůsobila jako naprostý profik upřímné povahy od srdce, která se umí velmi dobře prát (při zapojení techniky hmatů a chvatů jsem byl bez šance ji přeprat) a je také velmi fyzicky zdatná a samozřejmě je to také kus hezké ženské :D. Závěrem Aniku můžu všem chlapům, kteří chtějí poznat ženu, která se umí prát a má velkou sílu, s klidným svědomím jen doporučit. Já osobně určitě budu chtít setkání zopakovat. :D
Odkaz na Aniku
https://www.wrestlewiki.com/wiki/Anika
Ps Anika nabízí pouze zápas.
gumotavitasa
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 15. kvě 2017, 19:47

Re: Smíšený zápas

Příspěvekod amater52 » pon 13. lis 2023, 12:22

Já jsem ji znal několik let z jiné stránky, ale když jsem jí řekl, že jsem se jí bál, tak se urazila a už nechtěla přijít.
amater52
 
Příspěvky: 134
Registrován: sob 14. úno 2009, 17:49

Re: Smíšený zápas

Příspěvekod Solo2 » sob 25. lis 2023, 18:17

Když ji přeperu bude i sex ? :-) myslím já ji ne ona mě :D
Solo2
 
Příspěvky: 26
Registrován: stř 2. kvě 2007, 14:34

Re: Smíšený zápas

Příspěvekod amater52 » sob 25. lis 2023, 18:24

Kdysi dávno si říkala Damnedcat. A natočila i nějaká videa.
amater52
 
Příspěvky: 134
Registrován: sob 14. úno 2009, 17:49

Re: Smíšený zápas

Příspěvekod gumotavitasa » ned 17. pro 2023, 13:16

Solo2 píše:Když ji přeperu bude i sex ? :-) myslím já ji ne ona mě :D

Služby spojené se sexualní a intimní aktivitou neposkytuje. Pokud by jste se o něco takového pokoušel, jak píšete ve svém příspěvku, tak je to znásilnění a to je věc nejen ohavně nemorální, ale trestá se dle zákona.
gumotavitasa
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 15. kvě 2017, 19:47

Re: Smíšený zápas

Příspěvekod Solo2 » pon 18. pro 2023, 16:02

Asi nevidíš ty smajlíky vid ,ty si teda ucho potěš koště.
Solo2
 
Příspěvky: 26
Registrován: stř 2. kvě 2007, 14:34

Re: Smíšený zápas

Příspěvekod gumotavitasa » úte 19. pro 2023, 23:21

Solo2 píše:Asi nevidíš ty smajlíky vid ,ty si teda ucho potěš koště.

Hm-vmáním puzoe vazným solv smíjlaky nvmníeám. :D . Tak to nber osboně :D .
gumotavitasa
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 15. kvě 2017, 19:47

Re: Smíšený zápas

Příspěvekod bushmills » stř 20. pro 2023, 17:30

gumotavitasa píše:Diskuze k zápasu ženy a muže a to se ženou, která umí bojové sporty a je fyzicky zdatná.


Nějak mi nedochází, proč toto téma otevíráš na stránkách probírajících sex za peníze.
bushmills
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 30. lis 2012, 15:20

Re: Smíšený zápas

Příspěvekod gumotavitasa » sob 23. pro 2023, 19:16

bushmills píše:
gumotavitasa píše:Diskuze k zápasu ženy a muže a to se ženou, která umí bojové sporty a je fyzicky zdatná.


Nějak mi nedochází, proč toto téma otevíráš na stránkách probírajících sex za peníze.

Tak na zablokovaném serveru Nornik, byla podobná diskuze a byly tam informace o ženách, které poskytují nejen zápas, ale i erotickou masáž například Madam Mysteria https://www.madammysteria.com/index_cz.php, nebo ve velmi vzácných případech se našli zápasnice, kde byl možný i sex. Abych byl upřímný, tak ženská, která několikrát týdně pravidelně sportuje je většinou pohledná žena a i ten zápas bez erotického zakončení, je vlastně také hezký zážitek. Přeji hezký den a příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok všem zde na SexPrivat4vyou.
gumotavitasa
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 15. kvě 2017, 19:47


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: tomeekk a 7 návštevníků