Hledat  

Kristýna/alias Adriana 774175920 a proč se jí nemůžete dovol

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Kristýna/alias Adriana 774175920 a proč se jí nemůžete dovol

Příspěvekod Brnas » stř 21. úno 2024, 20:58

Já jsem za navážeče ala parsifal a spol rád rád, alespoň se pobavím, a toto proklatě mrtvé forum aspoň krapánek ožilo :D
Brnas
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 8. pro 2022, 23:56

Re: Kristýna/alias Adriana 774175920 a proč se jí nemůžete dovol

Příspěvekod Muay » stř 21. úno 2024, 23:12

Píšeš to dobře Brnas. Dámy si nás neváží. I me každá druhá rika, ať ji dam dobrou recenzi, ze budou výhody. Seru na to jsem objektivní! Adriana je pěkné vychcaná děva! Za ty roky co ji znám o ni ledas co vím. Jsem pro ne jenom zdroje, kterých využívají a proč se zbytečně snažit, když to jde lehce a bez námahy ne. Není jediná který upadla jsou jich tucty co znám.
Muay
 
Příspěvky: 47
Registrován: stř 29. dub 2020, 5:02

Re: Kristýna/alias Adriana 774175920 a proč se jí nemůžete dovol

Příspěvekod Parsifal » čtv 22. úno 2024, 2:48

Takže si shrnu ten tvůj poslední příspěvek Brňas.

Jednak jsi mi potvrdil že sex si opravdu představuješ jen jako penetraci a tupé mlácení masa, pokud možno nepřetržitě, pak zase vytahuješ své oblíbené téma Gerontů(tvrdil si že ti to opakovaně sama řekla... Ty se s ní bavíš opakovaně o postarších pánech? Třeba tě to vzrušuje ;-)...) a ignoruješ že to tak doslovně jak se to pokoušíš prodat prostě není.

Snažíš se tu už hodně dlouhou dobu vytvářet dojem jak jsi nad věcí a že je ti nějaká Adriana u zádele a že máš mraky jiných ke kterým můžeš zajít ale přitom tě zjevně štve tak moc že jsi dokonce založil nové vlákno jen abys o ní mohl dál šířit "svou pravdu" když byla diskuze na jejím recenzním vláknu uzamčena.To je slušně zarputilá aktivita na někoho komu je ukradená.Tebe hodně štve že se k ní nemůžeš, přes vaši "dobrou známost", dostat jak se ti zamane co?

Píšeš že zrovna Adriana je ten typ co by tě bez peněz ani nepozdravil. To jde vidět že v tvém případě se chová diametrálně jinak než například u mě. A to se není co divit když si tu doslova napsal že není potřeba chovat se pěkně k prostitutce.

No a na závěr ještě připojuješ starou dobrou paranoiu z konspirace.Ještě nikdy se mi nestalo aby po mě prostitutka chtěla abych na ni psal dobré recenze.Svému božstvu se jednak nemám jak zalíbit(protože jak by asi tak poznala kdo to píše? Parsifal se fakt nejmenuji) ale především to nemám zapotřebí.
Parsifal
 
Příspěvky: 27
Registrován: stř 11. srp 2021, 15:05

Re: Kristýna/alias Adriana 774175920 a proč se jí nemůžete dovol

Příspěvekod Che » čtv 22. úno 2024, 11:22

Brnas píše:Já jsem za navážeče ala parsifal a spol rád rád, alespoň se pobavím, a toto proklatě mrtvé forum aspoň krapánek ožilo :D

Myslím, že Parsifal to docela vystihl a že se fórum bez "oživovačů" typu Brnas docela klidně obejde.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Kristýna/alias Adriana 774175920 a proč se jí nemůžete dovol

Příspěvekod Brnas » čtv 22. úno 2024, 15:05

Parsifal píše:Takže si shrnu ten tvůj poslední příspěvek Brňas.

Jednak jsi mi potvrdil že sex si opravdu představuješ jen jako penetraci a tupé mlácení masa, pokud možno nepřetržitě, pak zase vytahuješ své oblíbené téma Gerontů(tvrdil si že ti to opakovaně sama řekla... Ty se s ní bavíš opakovaně o postarších pánech? Třeba tě to vzrušuje ;-)...) a ignoruješ že to tak doslovně jak se to pokoušíš prodat prostě není.

Snažíš se tu už hodně dlouhou dobu vytvářet dojem jak jsi nad věcí a že je ti nějaká Adriana u zádele a že máš mraky jiných ke kterým můžeš zajít ale přitom tě zjevně štve tak moc že jsi dokonce založil nové vlákno jen abys o ní mohl dál šířit "svou pravdu" když byla diskuze na jejím recenzním vláknu uzamčena.To je slušně zarputilá aktivita na někoho komu je ukradená.Tebe hodně štve že se k ní nemůžeš, přes vaši "dobrou známost", dostat jak se ti zamane co?

Píšeš že zrovna Adriana je ten typ co by tě bez peněz ani nepozdravil. To jde vidět že v tvém případě se chová diametrálně jinak než například u mě. A to se není co divit když si tu doslova napsal že není potřeba chovat se pěkně k prostitutce.

No a na závěr ještě připojuješ starou dobrou paranoiu z konspirace.Ještě nikdy se mi nestalo aby po mě prostitutka chtěla abych na ni psal dobré recenze.Svému božstvu se jednak nemám jak zalíbit(protože jak by asi tak poznala kdo to píše? Parsifal se fakt nejmenuji) ale především to nemám zapotřebí.


:D :D Sex si představuju jen jako penetraci :D :D A jak si ho představuješ ty ,coitální mistře , jako hlazení po pupku a šimrání na varlatech :D :D :D mlácení tupého masa :D :D :D tak si zajdi k řezníkovi a řekni at ti dá svíčkovou z chytré krávy, ať máš inteligentní maso. Opravdu padám smíchy . Reaguješ na každý příspěvek o Adrianě, který ji nevynáší do nebe, s takovou hysterií jako by to byla tvoje dcera nebo manželka. A omlouváš tu její lenost, špatnou organizaci a nehorázné zlatokopectví. Jestli tady někdo není nad věcí, jsi to ty a těžce. Patrně se stylizuješ do role jakéhosi lepšozákazníka. Tak pokud spolu opravdu máte tak sofistikovaný vztah, zkus jí jednou nezaplatit. To bude takový čoromoro, že Stárá radnice pude k zemi. Prosím tě, pošli mi výnatek z mého textu, ve kterém , nabádám, aby se norníci chovali k ťapkám špatně ? Nic takového jsem nenapsal. Pouze ty máš velký problém s pochopením textu. Netuším, je.li to dáno věkem nebo nedostatečným vzděláním. A obecně jak jsem psal, dal jsem tohle téma do pléna, protože je in. Dotýká se toho, co bolí momentálně nejvíce, že ceny jdou nesmyslně nahoru zatímco úroveň služeb strmě dolů.Pomineme.li nadsázku, napal jsem holou a čistou pravdu, otázka je, proč tato pravda leží tolika lidem v žaludku. ....evidentně jsem píchl do vosího hnízda :D :lol:

Apropos Opravdu chceš tvrdit, že na tebe žádná ťapka nezkoušela trik s recenzí? Tak buďto jich znáš hodně málo nebo opět učelově lžeš. Otázka je proč a odpověď na snadě. Řekl bych že děláš ve prospěch dotyčné to, čemu se říká medvědí služba.Oni lidi nejsou tak blbí jak si myslíš... :? :lol:
Brnas
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 8. pro 2022, 23:56

Re: Kristýna/alias Adriana 774175920 a proč se jí nemůžete dovol

Příspěvekod Parsifal » čtv 22. úno 2024, 19:10

Brňas podle počtu emotikonů co nadužíváš to vypadá že padáš spíš vlastní hysterií. Opravdu jak nějaká ublížená hysterická školačka. Píšeš že prý reaguji na každý příspěvek který Adrianu nevynáší do nebes čímž okatě lživě překrucuješ skutečnost že jsem v tomto směru reagoval jen a pouze na tebe. Je mi "líto" že v tvém případě je Adriana organizovaná špatně a v mém naprosto v pohodě(... A ne, čas s ní netrávím tak že by mi jen šimrala koule a přesto, narozdíl od tebe, nemám žádný problém dostat se k ní) .Jinak kolik borců co "na Adrianu kašlou" se k ní snaží dovolat 50× za měsíc jako podle tvých vlastních slov ty ;-)? Máš ji na háku ale snažíš se k ní dostat tak moc že ji bombarduješ tak častým voláním? Ale no tak. Tu o Karkulce si nech napříště.
Parsifal
 
Příspěvky: 27
Registrován: stř 11. srp 2021, 15:05

Re: Kristýna/alias Adriana 774175920 a proč se jí nemůžete dovol

Příspěvekod Brnas » pát 23. úno 2024, 0:14

Muay píše:Píšeš to dobře Brnas. Dámy si nás neváží. I me každá druhá rika, ať ji dam dobrou recenzi, ze budou výhody. Seru na to jsem objektivní! Adriana je pěkné vychcaná děva! Za ty roky co ji znám o ni ledas co vím. Jsem pro ne jenom zdroje, kterých využívají a proč se zbytečně snažit, když to jde lehce a bez námahy ne. Není jediná který upadla jsou jich tucty co znám.


Upřímně buď rád , že to s adrianou nevyšlo.Souložit s ťapkou dvakrát týdně může skončit jen dvěma způsoby. Buďto tě po čase omrzí a nebo se do ní zabouchneš :shock: . a řečeno poeticky lásky privátní, záleží na pásce výplatní, dojde páska dojde láska. Taky jsem se v mladí sem tam zakoukal to nějaké štětky a nic dobrého z toho nevzešlo. Holky z privátů jsou jiné než normální. Je tam zpravidla nějaká porucha závislost na drogách nebo tak.Nedokážou se vrátit do normálu. Blahobytný život na privátu a snadno vysouložené penízky je změní. V současné progresivisticko-liberální době nás media krmí pohádkami o tom jak mužské plémě od pasáků po zákazníky. zneužívá chudáky prostitutky .... V realitě je to zpravidla přesně naopak, vyčurané ťapiny okrádají svoje chlebodárce :evil: :twisted: :roll: .Mám raději poctivýho zloděje, kterej mi zkusí z kapsy vytáhnout pár stoveka riskuje pár facek a kriminál, než vyčuraný zlotokopky , který beztrestně ze starejch páprdů tahají statisíce až miliony.Adriana by tě oholila na dřeň a ž bys skončil pod mostem, už by se vodila za ruku s jiným amantem. Investuj peníze do nějaké normální holky nebo aspoň šlapky, co si umí vážit chlapa. Pokud chceš, napiš soukromou zprávu a dám ti pár typů. Nechci je tu dávát do placu, protože, někteří si ty svoje mistní obšťasnovačky , který jim holí zadek i šrajtofli až na kůži opravdu zaslouží. :cry:
Brnas
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 8. pro 2022, 23:56

Re: Kristýna/alias Adriana 774175920 a proč se jí nemůžete dovol

Příspěvekod Che » pát 23. úno 2024, 1:04

Brnas píše:...napiš soukromou zprávu a dám ti pár typů. Nechci je tu dávát do placu...

Tak co na tomhle fóru vlastně pohledáváš, když se nechceš podělit o dobré zkušenosti. Podle tvého vlastního vyjádření je to tu mrtvé. Takže to tu chceš jen ještě dorazit dalším vypouštěním jedů. Nic víc. :roll:
Když se podívám na historii tvých příspěvků, opravdu toto fórum příliš neobohacují.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Kristýna/alias Adriana 774175920 a proč se jí nemůžete dovol

Příspěvekod Brnas » pát 23. úno 2024, 1:20

Já se podělím rád , ale proč se mán dělit s těmi, kteří když poukážu na to, že dotyčná má nestydatété ceny, (3000 za hodinu bez příplatků je zhůvěřilost), mě tu lynčují jako antikrista. a ještě tu hážou do placu je taková cenová politika je zdravá a normální.Vždy'ť to nedává smysl.....Mám tem pocitm že na stvětácích je za zlatokopku označovaná každá, která má více jak 1500 za hodinu
Brnas
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 8. pro 2022, 23:56

Re: Kristýna/alias Adriana 774175920 a proč se jí nemůžete dovol

Příspěvekod Brnas » pát 23. úno 2024, 1:32

ale pokud doporučím tak Prahu, Blavu popřípadě Rakousko, v BRNĚ zůstaly asiatky, které představují jakýsi automat na sex za nadsazené ceny, ukrajinský privát na Bratislavské s putovními slečnami, který je tak trochu o hubu a pár stálic mezi 40-60, které se nabízí za nekřestamské ceny .Tady bohužel nevykouzlím co není a taková je realita...
Brnas
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 8. pro 2022, 23:56

Re: Kristýna/alias Adriana 774175920 a proč se jí nemůžete dovol

Příspěvekod Che » pát 23. úno 2024, 1:46

Brnas, za rok a čtvrt tu máš cca 30 příspěvků (cca 20 se týká Adriany), ani jeden není pozitivní. Když pominu, že na mě nepusobíš objektivně a věrohodně, pak tvoje veřejné doznání, že o pozitivní zkušenosti se budeš dělit jen soukromě mě utvrzuje v názoru, že pro toto fórum nejsi přínosem a byl bych radši, kdyby ses zde přestal angažovat.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Kristýna/alias Adriana 774175920 a proč se jí nemůžete dovol

Příspěvekod Strycekfido » pát 23. úno 2024, 15:20

No tak panove neblbnete kdyby nemela tu holku mezi nohama je min nez zizala a neni tady o ni ani carka :D
Strycekfido
 
Příspěvky: 81
Registrován: čtv 20. črc 2023, 7:16

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků