Hledat  

hodinový hotel

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: hodinový hotel

Příspěvekod Hotel na hodinu » pát 30. říj 2009, 14:06

Dobrý den,většina hotelu funguje jako klasický hotel nejen hodinový, takže pokud by jste chtěli snídat tak nikdo nebude vědět zda jste hosté na hodinovce nebo klasický hotel.Snídaně je po domluvě na recepci možná i na pokoj.S detektivama bohužel netuším,vlastní zkušenosti nemám.
Hotel na hodinu
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 30. říj 2009, 9:39

Re: hodinový hotel

Příspěvekod Kmotr » pát 30. říj 2009, 23:09

§
Naposledy upravil Kmotr dne pát 9. črc 2010, 23:06, celkově upraveno 1
Kmotr
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 31. bře 2008, 15:15

Re: hodinový hotel

Příspěvekod Hotel na hodinu » sob 31. říj 2009, 8:46

Kmotr píše:Uf, tak motat si do vlastního "slušného podniku" ještě hodinový hotel, to chce odvahu, ale krize už přinutila lidi i k jiným věcem, takže se není čemu divit...
Ať se daří.


Děkuji doufám že se bude dařit. Je to celkem oddělené, takže to je myslím si v pohodě.
Hotel na hodinu
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 30. říj 2009, 9:39

Re: hodinový hotel

Příspěvekod Xmenn » sob 31. říj 2009, 13:11

Já tam už jednou byl, maj to docela dobře udělaný a detektiv se tam rozohdně nijak nedostane a ani venku se není moc kde schovat. Celkem rozotomilý malý hotýlek a za docela dobrý prachy, určitě se tam budu vracet.
Xmenn
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 31. říj 2009, 12:59

Re: hodinový hotel

Příspěvekod Honzi » sob 31. říj 2009, 20:22

Hotel na hodinu píše:
Kmotr píše:Uf, tak motat si do vlastního "slušného podniku" ještě hodinový hotel, to chce odvahu, ale krize už přinutila lidi i k jiným věcem, takže se není čemu divit...
Ať se daří.


Děkuji doufám že se bude dařit. Je to celkem oddělené, takže to je myslím si v pohodě.


Tyhle nabídky mě osobně zajímají. Jen u vás mě vadí ty postele s prkny na konci a úplně mě šokoval, to je to správné slovo, obrázek pokoje, kde jsou postele za sebou. :roll: To je snad vynikající pouze pro manžele a ne pro hodinový pobyt. Mají postele jen jednu matraci ?
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: hodinový hotel

Příspěvekod Hotel na hodinu » čtv 5. lis 2009, 13:41

Honzi píše:
Hotel na hodinu píše:
Kmotr píše:Uf, tak motat si do vlastního "slušného podniku" ještě hodinový hotel, to chce odvahu, ale krize už přinutila lidi i k jiným věcem, takže se není čemu divit...
Ať se daří.


Děkuji doufám že se bude dařit. Je to celkem oddělené, takže to je myslím si v pohodě.


Tyhle nabídky mě osobně zajímají. Jen u vás mě vadí ty postele s prkny na konci a úplně mě šokoval, to je to správné slovo, obrázek pokoje, kde jsou postele za sebou. :roll: To je snad vynikající pouze pro manžele a ne pro hodinový pobyt. Mají postele jen jednu matraci ?


Dobrý den,
omlouvám se za obrázek pokoje,kde byli lůžka za sebou,ten opravdu nepatří do hodinových pokojů, stránky se momentálně předělávají, vadilo mi tam více věcí,ale je fakt že fotku na kterou jste mne upozornil jsem přehlídla.Děkuji za upozornění.Postele jsou dělané na zakázku,přemýšlím čemu vadí prkna na konci postele :?: :D Postele mají dělené matrace.Další pro mne záhadná otázka...Prosím ,když tak o odpověď proč do emailu hotelnahodinu@gmail.com budu se snažit přizpůsobit požadavky klientele, přivítám jakékoliv návrhy.Již několik návrhů mám od klientů co odzkoušeli pokoje na vlastní kůži.Opravdu budu ráda za každý podnět k našemu zlepšení. Děkuji
Hotel na hodinu
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 30. říj 2009, 9:39

Re: hodinový hotel

Příspěvekod Honzi » čtv 5. lis 2009, 21:14

Odpověď je v SZ.
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: hodinový hotel

Příspěvekod technik » pát 6. lis 2009, 15:11

u hodinového hotelu v Brně je něco je špatně, sice slušné promo, ale stránky tak jak jsou uvedeny nehrají, jiný kontakt není??? díky všem 8)
technik
 
Příspěvky: 153
Registrován: pát 23. pro 2005, 12:48

Re: Hodinový hotel

Příspěvekod technik » pát 6. lis 2009, 15:15

Hotel na hodinu píše:Dobrý den,
jsme nově otevřený hodinový hotel v Brně.
Diskrétní recepce,luxusní vybavení.
Více info na http://www.hotelnahodinu.cz
Ceny na celou noc lze domluvit po telefonu.
Děkujeme předem za Vaší návštěvu.

jste ještě pořád otevření??? :D
technik
 
Příspěvky: 153
Registrován: pát 23. pro 2005, 12:48

Re: Hodinový hotel

Příspěvekod Hotel na hodinu » pát 6. lis 2009, 18:21

technik píše:
Hotel na hodinu píše:Dobrý den,
jsme nově otevřený hodinový hotel v Brně.
Diskrétní recepce,luxusní vybavení.
Více info na http://www.hotelnahodinu.cz
Ceny na celou noc lze domluvit po telefonu.
Děkujeme předem za Vaší návštěvu.

jste ještě pořád otevření??? :D


Dobrý den, jsme pořád otevření,stránky jsou v rekonstrukci, měly by běžet zpátky v sobotu odpoledne. Omlouváme se za to,ale nelíbili se mi tam nějaké věci i tady jsem byla upozorněna na nějaké chyby :oops: takže se to muselo předělat. telefonní kontakt na hotel je 731 543 632. Zde můžete objednávat pokoje.Děkujeme o Váš zájem a ještě jednou se omlouvám.
Hotel na hodinu
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 30. říj 2009, 9:39

Re: hodinový hotel

Příspěvekod hodinovyhotelbrno » úte 28. úno 2012, 11:08

Dobrý den,
pokud chcete něco více a za dobrý peníze, doporučuji
http://www.hodinovyhotelbrno.cz
Mají přímo na pokoji saunu, vlastní sociální, sprchy.
Obrázek
Obrázek
Cena za 1 hodinu je 500 Kč včetně privátní sauny, za dvě hodiny zaplatíte 600 Kč.
Rozhodně doporučuji.
hodinovyhotelbrno
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 28. úno 2012, 11:02

Re: hodinový hotel

Příspěvekod Pepan40 » pát 13. pro 2013, 10:42

Treb píše:Chlapi... nevíte kam se dá v Brně zapadnout na 2-3 hodinky s hodně dobrou kamarádkou? Hotel, kvartýr... to je fuk. Díky za pomoc.

zkus
WWW.wellness.forlove.cz
můžeš to mít i s vířivkou.občanku nepožadují..žádné stopy ::oral::
Pepan40
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 26
Registrován: pon 13. dub 2009, 12:24

Re: hodinový hotel

Příspěvekod Pepan40 » pát 13. pro 2013, 10:47

www.wellness.forlove.cz
diskrétní prostředí,dvě hodinky 500.pokud máš náročnější kamarádku,možnost velké vířivky...dvě hodiny 650,-
občanku nepožadují.je to na okraji Brna -želešice..dobrá zašívárna...diskrétní prostředí. :D
Pepan40
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 26
Registrován: pon 13. dub 2009, 12:24

Re: hodinový hotel

Příspěvekod amater52 » pát 7. úno 2014, 7:27

Chlapi... nevíte kam se dá v Brně zapadnout na 2-3 hodinky s hodně dobrou kamarádkou? Hotel, kvartýr... to je fuk. Díky za pomoc.[/quote]

Vyzkoušel jsem tento týden:
http://www.penzion-janka.cz/
doklady nepožadují, krásný pokoj s vířivkou a podlahovým vytápěním. Super. Při mém odchodu už nastupoval další mladý pár.
amater52
 
Příspěvky: 134
Registrován: sob 14. úno 2009, 17:49

Re: hodinový hotel

Příspěvekod Dobermann » ned 9. úno 2014, 0:15

amater52 píše:Chlapi... nevíte kam se dá v Brně zapadnout na 2-3 hodinky s hodně dobrou kamarádkou? Hotel, kvartýr... to je fuk. Díky za pomoc.


Vyzkoušel jsem tento týden:
http://www.penzion-janka.cz/
doklady nepožadují, krásný pokoj s vířivkou a podlahovým vytápěním. Super. Při mém odchodu už nastupoval další mladý pár.[/quote]

za dvě až tři hodinky platit celou noc? trochu na hlavu...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků