Hledat  

Omega, nám. Svobody

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Omega, nám. Svobody

Příspěvekod koburg » ned 25. črc 2010, 21:57

kentaky.brno píše:... jen jsem narážel na to,že tady vedete debaty,že by snad mohly být z Cejlu...

A na to jsi přišel jak :?: :?: :?: Máš snad z těch předchozích příspěvků pocit, že je vedou imbecilové, co považujou černošky za Romky :?: :?: :?:
koburg
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon 28. zář 2009, 2:09

Re: Omega, nám. Svobody

Příspěvekod M666 » čtv 9. zář 2010, 1:52

Nikol 733 433 054:
Líbání nelze. Inzeruje PA, ale nedělá.
Společná sprcha - po nějakých kecech, že jsem jako náročnej, proběhla sprcha ve stejném čase a na stejném prostoru, ale společnou bych ji nenazval.
Za 1500/h je možné kromě šuku s pasivním přístupem získat nechtěnou přednášku o tom, jak je 1500/h málo, jak je v Brně velká konkurence, a jak si chudák holka málo vydělá, a co všechno po ní klienti za tak málo pěněz chcou.

Ella 733 433 059:
V reálu vypadá o něco hůř než na fotkách, hlavně xicht.
Docela aktivní, 1500/h, spol. sprcha, líbání, O bez v ceně , prý i čurání by šlo.
O bez byl bez předchozího varování (to nemám rád).
Jako jedna z mála si nechala zaplatit dohodnutou cenu až "po".
M666
 
Příspěvky: 96
Registrován: ned 18. dub 2010, 5:14

Re: Omega, nám. Svobody

Příspěvekod zuluko » čtv 9. zář 2010, 19:52

Co říkáte na ELEN ( 775434555) -je na ježka .Má někdo zkušenost? :shock:
zuluko
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 9. zář 2010, 19:46

Re: Omega, nám. Svobody

Příspěvekod vulcan » pát 10. zář 2010, 1:38

zuluko píše:Co říkáte na ELEN ( 775434555) -je na ježka .Má někdo zkušenost? :shock:


Myslím, že Elen (775434555)- na ježka ( nick tano) :idea: - nepatří do nynějšího osazenstva Omegy. Dříve tam byla za doby Alex..
ale zkušenost nemám.
vulcan
 
Příspěvky: 3470
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Omega, nám. Svobody

Příspěvekod Zebra » pon 6. pro 2010, 15:30

Prijde mi, ze tam trochu obmenili osazenstvo. Jsou tam 3 19ky, nevim jestli nove.

Sára (733433056)
Natálka (723715564)
Jessica (732581721)

Byl tam nekdo v posledni dobe?
Zebra
 
Příspěvky: 33
Registrován: úte 9. pro 2008, 6:13

Re: Omega, nám. Svobody

Příspěvekod vulcan » úte 7. pro 2010, 0:24

Zebra píše:Prijde mi, ze tam trochu obmenili osazenstvo. Jsou tam 3 19ky, nevim jestli nove.
Sára (733433056)
Natálka (723715564)
Jessica (732581721)
Byl tam nekdo v posledni dobe?


Zebra
Sára není nová, až tak...
už je tam aspoň 2 měsíce, dříve byla u Sekretářek, kde se nudila.. :D
viz -
http://www.kurtizany.net/forum/viewtopi ... 304#p21304

A osazenstvo se změnilo hodně. Většina těch původních už je pryč.
vulcan
 
Příspěvky: 3470
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Omega, nám. Svobody

Příspěvekod Rafael » pon 27. pro 2010, 0:31

vulcan píše:
Zebra píše:Prijde mi, ze tam trochu obmenili osazenstvo. Jsou tam 3 19ky, nevim jestli nove.
Sára (733433056) Natálka (723715564) Jessica (732581721)
Byl tam nekdo v posledni dobe?

Sára není nová, až tak...
A osazenstvo se změnilo hodně. Většina těch původních už je pryč.

Osazenstvo se opravdu mění, mají tam podle některých info, málo klientů.
Sára už je pryč, podobně Ella a Valerie. Ta Monika odešla skoro hned.
Nyní je tam v podstatě jen ta Sabrina a Slověna Lucie,
na prezentaci mají sice Natálku a Jessicu, ale nikdy nejsou k zastižení.

Kazí jim to tam vysoké ceny a příplatkový systém. Kladem je pěkný privát a koupelna, ale toto nenahradí dobrý přístup a ceny.
Rafael
 
Příspěvky: 658
Registrován: úte 1. črc 2008, 17:50

Re: Omega, nám. Svobody

Příspěvekod soliter. » pon 27. pro 2010, 16:41

.
je asi jen otázka času, kdy buď tento privát skončí nebo se zachrání tím, že změnní ceny :o
soliter.
 
Příspěvky: 289
Registrován: stř 4. dub 2007, 20:44

Re: Omega, nám. Svobody

Příspěvekod montecinto » čtv 20. led 2011, 20:47

Vůbec nereaguji na emaily, to je úroveň :shock:
montecinto
 
Příspěvky: 449
Registrován: stř 13. kvě 2009, 10:52
Bydliště: jižní Morava

Re: Omega, nám. Svobody

Příspěvekod Zebra » pon 24. led 2011, 23:18

Prijde mi, ze i poloha privatu je zvolena dost nestastne. Kolem Omegy je hodne rusno a nebylo by mi moc prijemne tam za teto situace chodit. Zvlast, kdyz je v Brne tak proflakly. Bydlet v jinem meste, asi bych to neresil, ale takto...
Zebra
 
Příspěvky: 33
Registrován: úte 9. pro 2008, 6:13

Re: Omega, nám. Svobody

Příspěvekod Jax » úte 25. led 2011, 1:27

Zebra píše:Prijde mi, ze i poloha privatu je zvolena dost nestastne. Kolem Omegy je hodne rusno a nebylo by mi moc prijemne tam za teto situace chodit. Zvlast, kdyz je v Brne tak proflakly. Bydlet v jinem meste, asi bych to neresil, ale takto...


Tak neni to zas tak tragicky. Je to obchodak kam chodi spousta lidi, takze muzes jit kamkoliv do obchodu. Nikdo nevi, ze jdes na privat. A ti co pripadne tusi, tam nejspis byli taky...a tem to bude putna ;-)
Navic pak jedes vytahem v oddelene casti kde jsou myslim i jine firmy. To me spis prijde vic neprijemnej barak ve stare zastavbe, kde cekas pred brankou a vsichni z okoli vi, ze je tam privat - viz Merhautova treba :-)
Jax
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 25. lis 2009, 3:01

Re: Omega, nám. Svobody

Příspěvekod Dobermann » úte 25. led 2011, 16:39

Zebra píše:Prijde mi, ze i poloha privatu je zvolena dost nestastne. Kolem Omegy je hodne rusno a nebylo by mi moc prijemne tam za teto situace chodit. Zvlast, kdyz je v Brne tak proflakly. Bydlet v jinem meste, asi bych to neresil, ale takto...


to je klasická paranoia, říkáš si "oni to všichni ví, že jdu za štětkou"
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Omega, nám. Svobody

Příspěvekod Honzi » úte 25. led 2011, 17:27

Jax píše:
Zebra píše:Prijde mi, ze i poloha privatu je zvolena dost nestastne. Kolem Omegy je hodne rusno a nebylo by mi moc prijemne tam za teto situace chodit. Zvlast, kdyz je v Brne tak proflakly. Bydlet v jinem meste, asi bych to neresil, ale takto...


Tak neni to zas tak tragicky. Je to obchodak kam chodi spousta lidi, takze muzes jit kamkoliv do obchodu. Nikdo nevi, ze jdes na privat. A ti co pripadne tusi, tam nejspis byli taky...a tem to bude putna ;-)
Navic pak jedes vytahem v oddelene casti kde jsou myslim i jine firmy. To me spis prijde vic neprijemnej barak ve stare zastavbe, kde cekas pred brankou a vsichni z okoli vi, ze je tam privat - viz Merhautova treba :-)


Nebuď naivní, ti hlídači moc dobře vědí, kdo jsi ... . :mrgreen:
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: Omega, nám. Svobody

Příspěvekod vladimirek » sob 5. bře 2011, 20:27

Máte někdo větší zkušenosti s Omegou(Goldladies). Jsem nový v Brně a tenhle mi vyskočil jako první. Rozhodl jsem se vyzkoušet černošku. Ta je bohužel dva týdny pryč (nemáte tip na nějakou jinou v Brně?). Bylo tam 5 jiných holek. Dal jsem za vděk Sabrině.
Postava: kozičky tak akorát, prcka trošku větší, tak akorát na prcání.
Šuk: dobrý, střídání poloh, dokonce pokus o komunikaci a prý si to užila :-)
Moooooc dobrý orálek a masáž koulí.
Cena 1500.
Prostředídocela příjemný, čisto, neměl jsem strach si nikde sednout nebo sednout. Za to chválím.
Celkově doporučuji, těším se na černošku a ta Lucie taky nevypadá zle. Vyzkouším zase, případně pls poraďte něco lepšího.
vladimirek
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 5. bře 2011, 20:05

Re: Omega, nám. Svobody

Příspěvekod Honzi » sob 5. bře 2011, 21:38

vladimirek píše:Máte někdo větší zkušenosti s Omegou(Goldladies). Jsem nový v Brně a tenhle mi vyskočil jako první. Rozhodl jsem se vyzkoušet černošku. Ta je bohužel dva týdny pryč (nemáte tip na nějakou jinou v Brně?). Bylo tam 5 jiných holek. Dal jsem za vděk Sabrině.
Postava: kozičky tak akorát, prcka trošku větší, tak akorát na prcání.
Šuk: dobrý, střídání poloh, dokonce pokus o komunikaci a prý si to užila :-)
Moooooc dobrý orálek a masáž koulí.
Cena 1500.
Prostředídocela příjemný, čisto, neměl jsem strach si nikde sednout nebo sednout. Za to chválím.
Celkově doporučuji, těším se na černošku a ta Lucie taky nevypadá zle. Vyzkouším zase, případně pls poraďte něco lepšího.


Napřed si to tady prostuduj, nikdo ti to nebude zpracovávat do taháku a uvidíš. Mimochodem není vůbec jasné, co vlastně myslíš tím lepšího, každý má jiné představy. Někdo je rád kopán do koulí :mrgreen: , jiný má zájem o GFE ... .

Jinak Omega výrazně upadla, nezvládnou ani internetové stránky, fotky nesouhlasí, používají již nepracující slečny, ... . Podle dotazů pekelné příplatky za vše, i OO :roll:
Určitě najdeš řadu lepších privátů.
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Godzila a 10 návštevníků