Hledat  

Dá se mu ještě věřit....

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod Honzi » ned 24. led 2010, 21:54

PSICE,
já jsem reagoval pouze na

chlap co má mozek mezi nohama.Sorry pánové.

Takže teď jistě pochopíš, že jsem tě nepovažoval za subinku. :wink:
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod schat11 » pon 25. led 2010, 8:27

měl p
Naposledy upravil schat11 dne pát 23. bře 2012, 20:38, celkově upraveno 1
schat11
 
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 31. pro 2009, 12:09

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod Honzi » čtv 28. led 2010, 14:28

Honzi píše:
PSICE píše:Zdravím,dlouho jsem se přemáhala abych tady něco napsala.
Nebudu to komentovat jen asi toto. "Dělá z tebe kravku domácí a orálem doma opravdu nic nevyřešíš"... Dobrá rada na závěr....Najdi si jiného ale počítej s tím že to bude opět jen chlap co má mozek mezi nohama.Sorry pánové.Vaše psice :oo:


No, v každém případě je ještě horší, pokud tam má mozek ženská. :lol: Ono je to tak nastejno, hlavně že platí "podle sebe soudím tebe", že fenečko? :mrgreen:

schat11,
nedej na ni. Ona je hooodně ukřivděná. Aby jsi byla v obraze, tak jí slečny odváděly část výdělku. Možná i ten tvůj jí přispíval. :wink: A utekly jí, všechny. :oo:


Musím se v části schat11 omluvit PSICI, protože jsem si ji zaměnil s pepanem40 a ujasnili jsme si to. Dokonce jsem si uvědmill, že jsem jejich služeb před několika lety využil, celkem ke své spokojenosti. Bohužel, teď je daleko dominantnější, což mi nevyhovuje. :x :mrgreen:
Takže pokud na to někdo reagoval, je to moje chyba.

PS: To o mozku neodvolávám. :lol:
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod rencar » pát 28. kvě 2010, 10:49

Predstava ze toho pritel necha je tezce naivni ... maximalne si bude vic davat pozor . Jak nekdo nekde napsal : norniceni je jako koureni (cigaret) - droga , kdo s tim zacne, muze s tim na cas skoncit , ale navzdycky na to bude mit chut a cas od casu to proste nevydrzi . Nejakej sexuolog to nevyresi
rencar
 
Příspěvky: 128
Registrován: pát 12. srp 2005, 13:57

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod Leo2 » pát 28. kvě 2010, 17:31

rencar píše:Predstava ze toho pritel necha je tezce naivni ... maximalne si bude vic davat pozor . Jak nekdo nekde napsal : norniceni je jako koureni (cigaret) - droga , kdo s tim zacne, muze s tim na cas skoncit , ale navzdycky na to bude mit chut a cas od casu to proste nevydrzi . Nejakej sexuolog to nevyresi


Řekl bych že tento názor je nevýstižnější. Každý člověk si najde zábavu takovou, která mu nejlépe vyhovuje a která je pro něj určitým "tajným dobrodružstvím".... :P
To co tu píše PSICE opět vystihuje její I.Q.TYKVE :idea:
Prostě nic nepochopila a vypisuje tady typický ženský fráze sebraný u "holiček" :lol: :lol: :lol:
Caw Leo 8)
Leo2
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 2. říj 2009, 16:23

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod schat11 » pát 28. kvě 2010, 18:38

Ta
Naposledy upravil schat11 dne pát 23. bře 2012, 20:38, celkově upraveno 1
schat11
 
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 31. pro 2009, 12:09

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod šoustool » sob 29. kvě 2010, 0:02

schat11 píše:Tak jste meli panove pravdu. Vydrzel to asi 3 mesice a udelal to znovu. Opet se kaje, ze tam uz nevkroci a sexuolog ma napsal brom a Esoprex. Ja mu uz take neverim a cekam, kdy mu na to prijdu a potahne....

Slušně zdravím,máš docela trpělivost,o bromu jsem něco už zaslechl,myslím že na vojně :lol: Ty už jsi mu na to přeci přišla,...no ale věřím že i sexuolog --:o :oral: ::oral:: může být jeden nás,já osobně bych šel k sexouši z jiných důvodů a ne za této situace,no každý to má jinak,přeji ať to spolu vyřešíte....
šoustool
 
Příspěvky: 77
Registrován: úte 9. čer 2009, 14:59

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod schat11 » sob 29. kvě 2010, 8:38

lim...
Naposledy upravil schat11 dne pát 23. bře 2012, 20:39, celkově upraveno 1
schat11
 
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 31. pro 2009, 12:09

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod Drak65 » sob 29. kvě 2010, 20:15

schat11 píše:myslim, ze kdyz clovek chce, muze s tim prestat. Je to o sile vule a discipline. Vetsina z vas tu je svobodnych...nebo se taky mylim...


Docela pochybuji, že ti někdo tady napíše: jsem ženatý, ale na priváty taky chodím. Děvče vzbuď se. Hodně zadaných a dokonce spokojených v manželsví chodí na priváty. Jen tam někteří hledají to co se jim doma nedostává. Při tom se nevylučuje, že mají svou polovičku opravdu rádi.
Drak65
 
Příspěvky: 44
Registrován: pon 5. říj 2009, 23:06

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod Rescator » ned 30. kvě 2010, 20:57

Ta nemoc co ten pritel chytil jeste davno pred kapavkou se jmenuje kvadraticka nemoc. A mame ji tady vsichni. Ma chut na druhou.
Lze nekoho vylecit z chute na stavnaty steak ?
Rescator
 
Příspěvky: 79
Registrován: úte 8. črc 2008, 17:32
Bydliště: BM

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod vulcan » ned 30. kvě 2010, 22:59

schat11 píše: Tak jste meli panove pravdu. Vydrzel to asi 3 mesice a udelal to znovu. Opet se kaje, ze tam uz nevkroci a sexuolog ma napsal brom a Esoprex. Ja mu uz take neverim a cekam, kdy mu na to prijdu a potahne....

schat11
tak nějak je podivné, co tu všechno píšeš , nechápu u Tebe , čeho chceš docílit. :shock:
Zda si chceš jen ulevit - své duši , zda chceš znát náš názor - chceš radu,
nebo zda chceš přesvědčovat norníky , aby nenořili.. :evil:
schat11 píše:myslim, ze kdyz clovek chce, muze s tim prestat. Je to o sile vule a discipline.


Na jední straně chceš partnera kopnout do zadnice... a na druhé chceš být přesvědčována, aby jsi to s ním opět zkusila.
Tak si ujasni, co vlastně chceš.
Nesedí ani moc ten brom a Esoprex, to sexuologové obvykle nepíšou, Esoprex je antidepresivum, anxiolytikum k léčbě panických (od slova panika, ne panic :D ) poruch a úzkosti, a brom se v podstatě nepoužívá. To má šoustul pravdu.
Buď si tedy partner vymýšli a léčí se jinde nebo nám tu povídáš pohádky.

Mimochodem, před časem jsi jistou dívku - Sylvu z privátu Štefánikova 9 - neprávem :evil: obvinila z toho, že Tvého přítele nakazila kapavkou. Není to pravda, měl jsem možnost se o tom objektivně přesvědčit. Jde o to, neublížit dívce nepravdivou fámou. (Sylva už tu jako ťapina nepůsobí, pokud vím)
vulcan
 
Příspěvky: 3470
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod schat11 » pon 31. kvě 2010, 7:36

taicit...
Naposledy upravil schat11 dne pát 23. bře 2012, 20:40, celkově upraveno 1
schat11
 
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 31. pro 2009, 12:09

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod cyklon » pon 31. kvě 2010, 9:02

To schat 11:
Z toho, co tu verbálně předvádíš nelze dovodit nic jiného, než to, že jsi naivní a hloupé tele.
Zcela jistě jsi v posteli naprosto nemožná a tomu Tvému nezbývá nic jiného než hledat jinde.
A ten závistívý epilog o solventních nornících, kteří by si bez peněz podle Tebe ani "neškrtli" je jen závistivým výrazem vůči těm, kteří si mohou úlety po všech stránkách dovolit.
Doporučím Ti, abys nechala hloupého atakování tohoto serveru, protože není ani v nejmenším přínosem a šla raději něco pořádného dělat.
cyklon
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát 17. čer 2005, 17:11

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod schat11 » pon 31. kvě 2010, 10:15

jako z vetsiny z v :lol: :lol: :lol: as.
Naposledy upravil schat11 dne pát 23. bře 2012, 20:41, celkově upraveno 1
schat11
 
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 31. pro 2009, 12:09

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod Honzi » pon 31. kvě 2010, 11:39

Schat11,
tak to vypadá na stupidní závist vůči sexuálním pracovnicím, žárlivost a uraženost nad tím, jak se někdo má. Víš co, taky si přivydělávej a nemusíš závidět. A tomu svému to vrátíš a ještě si konečně možná i užiješ. :mrgreen:
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků