Hledat  

Dá se mu ještě věřit....

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod vulcan » pon 31. kvě 2010, 13:36

schat11 píše:tak za prve jsem nikoho nepravem neobvinila, nemam duvod. Ta divka byla nakazena a meho pritele nakazila. Co ti navykladala me nezajima.


schat11
mohu Tě ubezpečit, že vím objektivně, že ta dívka nebyla nakažena. Určitě bych nedal jen na její slova.., to bych to sem nenapsal.
Napsal jsem to jen proto, aby nebyla neprávem špiněna.
vulcan
 
Příspěvky: 3470
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod vulcan » pon 31. kvě 2010, 14:05

schat11 píše: no jasne jsem nemozna,hloupa, skareda a zakomplexovana....jak jinak, kdyz se vyjadrim o tom, co si o sexu za penize myslim.Tem holkam to schvaluji jen at Vas pekne oskubou...pokud to jen chlap sem tam zkousi, nemam nic proti tomu, pokud ma uchylku a nejak vybocuje z normalu, tak taky, ale pokud je zavislak, tak je to psanec, ktereho je mi vlastne lito. A ten muj tam chodil daleko driv nez jsme se poznali a uchylku ma taky...to jen pro zajimavost.Skoda , ze tu neni forum, jak jste sikovni v posteli Vy, myslim, ze bych se pobavila a to dost.


schat11
dovedu pochopit, když se zde zeptáš, jestli partnerovi můžeš věřit, když "zklame" , jaký mají pohled na to mužové ...
ale ty další Tvoje reakce nechápu.

Pak taky si myslím, že nesprávně hodnotíš komunitu norníků. Každej je trochu jinej, někteří hledaj adrenalin, někteří třeba to, co jim doma chybí, atd. atd. určitě to ale nejsou z velké části mužové, kteří by o ženskou jinak nezavadili.
Nedělej z norníků nějaké mechanické mašiny, které jsou závislé na orgasmu. :D , ani to není Champions League :oops:

To spíš je hloupost, jak souhlasíš s norničením, "pokud ma uchylku a nejak vybocuje z normalu" , to bych viděl jako daleko rizikovější faktor , ale záleží na tom - jakou úchylku máš na mysli.

Forum ťapin o nornících (…hustej web..) existuje, nevím, do jaké míry je aktivní, nedíval jsem se.
vulcan
 
Příspěvky: 3470
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod schat11 » pon 31. kvě 2010, 14:30

H.
Naposledy upravil schat11 dne pát 23. bře 2012, 20:43, celkově upraveno 1
schat11
 
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 31. pro 2009, 12:09

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod vulcan » pon 31. kvě 2010, 15:49

schat11 píše: Muj pritel oznacil slecnu Silvu a nahlasil ji i u dr, Strnadela v Bohunicich.Je zapsana spolecne s mym pritelem na hygienicke stanici.,tak se poptej.....tuto informaci mam od meho pritele......

Myslel jsem si, schat11, že jsi dostatečně důvtipná, že nebudeš uvádět konkrétní věci a osoby, že budeš dostatečně diskrétní. :shock: Toto forum slouží něčemu jinému.

Proto jsem to dříve napsal - že objektivně vím. :shock: Nezbývá, než to napsat "po lopatě" : Viděl jsem výsledky odběrů té slečny a byly negativní - je Ti to už jasné ? Které všechny označil Tvůj přítel, je zcela nepodstatné, mohl označit x různých slečen.., to ale neznamená, že jsou nakažené nebo, že byly nakažené.

schat11 píše: ....v jednom mate panove pravdu a to, ze jsem naivni, myslela jsem, ze to neudela, proto cekam na sebemensi chybu z jeho strany a jde. .....

Pokud vím, tak debatu začalas Ty. Pokud jen čekáš, až přítel udělá chybu... a je Ti vše dopředu jasné... tak je nepochopitelné, proč vlastně čekáš. Ale je to Tvoje věc.
vulcan
 
Příspěvky: 3470
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod LexxiTyler » pon 31. kvě 2010, 16:44

vulcan píše:Pokud vím, tak debatu začalas Ty. Pokud jen čekáš, až přítel udělá chybu... a je Ti vše dopředu jasné... tak je nepochopitelné, proč vlastně čekáš. Ale je to Tvoje věc.


protože nechce jen tak od přítele odejít ať už k tomu má jakýkoliv důvod.

Moje rada: tady na foru už nemá cenu něco řešit. Pokud, milá paní, potřebujete kvalifikovanou radu, dojděte si do poradny pro partnerské vztahy.Tam už slyšely mnohem složitější příběhy, než je ten Váš, takže ostych není na místě. Tamní pracovník/pracovnice by Vám (či vám oběma), měli pomoci najít řešení.
Pokud jde o partnera - tam si nedělejte iluse, za dámami chodit nepřestane, úspěch bude, když omezí frekvenci a začne se chránit. Přesto všechno Vás může mít hluboce rád, tak to prostě je.
LexxiTyler
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 14. úno 2010, 17:11

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod schat11 » pon 31. kvě 2010, 17:13

,,,,,,,
Naposledy upravil schat11 dne pát 23. bře 2012, 20:44, celkově upraveno 1
schat11
 
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 31. pro 2009, 12:09

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod vulcan » pon 31. kvě 2010, 18:31

schat11 píše:Verim,ze je uz zdrava, ale byla nakazena a nakazila meho pritele...ten uz mel po injekci do zadku take testy negativni, kdyby nebyla ta slecna nakazena kapavkou, tak by asi tezko byla zapsana na hygienicke stanici.


schat11, Zuzko,
ty jsi fakt nenapravitelně urputná. :shock:
Ta dívka - Sylva- neměla žádný z odběrů na gonokokovou infekci pozitivní.
Na příslušném pracovišti byla jen vyšetřena, protože ji Tvůj přítel jmenoval.
Howgh, domluvil jsem (snad). :D


LexxiTyler
máš úplnou pravdu.
vulcan
 
Příspěvky: 3470
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod schat11 » pon 31. kvě 2010, 19:13

tak ti...
Naposledy upravil schat11 dne pát 23. bře 2012, 20:44, celkově upraveno 1
schat11
 
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 31. pro 2009, 12:09

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod P.J. » pon 31. kvě 2010, 20:21

schat11 píše:tak to znamena,ze to chytl od jine...uz do toho nechci rypat,rekl, ze je to od ni, ze to vi zcela urcite, behem 14dni byl jen s ni...

A ty mu ještě věříš :?: lhal jednou....
P.J.
 
Příspěvky: 117
Registrován: sob 7. črc 2007, 17:42
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod šoustool » pon 31. kvě 2010, 21:01

vulcan píše:
schat11 píše:Verim,ze je uz zdrava, ale byla nakazena a nakazila meho pritele...ten uz mel po injekci do zadku take testy negativni, kdyby nebyla ta slecna nakazena kapavkou, tak by asi tezko byla zapsana na hygienicke stanici.


schat11, Zuzko,
ty jsi fakt nenapravitelně urputná. :shock:
Ta dívka - Sylva- neměla žádný z odběrů na gonokokovou infekci pozitivní.
Na příslušném pracovišti byla jen vyšetřena, protože ji Tvůj přítel jmenoval.
Howgh, domluvil jsem (snad). :D


LexxiTyler
máš úplnou pravdu.

schat11,četla jsi vůbec co psal LexxiTyler??Trochu mi s tou urputností připomínáš mou bejvalou přítelkyni :wink:
šoustool
 
Příspěvky: 77
Registrován: úte 9. čer 2009, 14:59

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod samik » sob 29. led 2011, 18:39

Tak trochec nechápu co tu řešíte

schat11: tvůj přítel je člověk, kterej je prostě nenapravitelnej a nidky ho nezměníš. Celej život se bude vymlouvat na ZVÍŘECÍ PUDY A POTŘEBY - a kur..a, copak taky žeru jako zvíře ze země a seru v parku kde se mi zachce- NE, toto jsou pouze výmluvy - podívejte se na různé výzkumy- stejně jako u drog- cigarety alkohol je i 99% sexuálních "úletů" ovladatelných- jen lidé se vymlouvají protože to nechtějí změnit.


Vulcan- už ti věřím, že ti slečna ukázala úplně všechny výsledky, ukázala pouze ty straší a novější- to kde mohla mít kapavku (a pokud s ním měla nechráněnej sex tak ji měla skoro na 100%) ti jednoduše neukázala.
samik
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 29. led 2011, 18:02

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod Honzi » sob 29. led 2011, 19:22

samik píše:Tak trochec nechápu co tu řešíte

schat11: tvůj přítel je člověk, kterej je prostě nenapravitelnej a nidky ho nezměníš. Celej život se bude vymlouvat na ZVÍŘECÍ PUDY A POTŘEBY - a kur..a, copak taky žeru jako zvíře ze země a seru v parku kde se mi zachce- NE, toto jsou pouze výmluvy - podívejte se na různé výzkumy- stejně jako u drog- cigarety alkohol je i 99% sexuálních "úletů" ovladatelných- jen lidé se vymlouvají protože to nechtějí změnit.


Vulcan- už ti věřím, že ti slečna ukázala úplně všechny výsledky, ukázala pouze ty straší a novější- to kde mohla mít kapavku (a pokud s ním měla nechráněnej sex tak ji měla skoro na 100%) ti jednoduše neukázala.


samiku, samiku, kdyby jsi se podívat na datum, tak víš, že jdeš už víc jak 1/2 roku s křížkem po funuse. :lol: :lol: :lol: :lol:
Tady to už dávno nikdo neřeší a teď se zde přižene suverénní borec.
myslet, myslet, myslet :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod samik » sob 29. led 2011, 19:41

Honzi píše:samiku, samiku, kdyby jsi se podívat na datum, tak víš, že jdeš už víc jak 1/2 roku s křížkem po funuse. :lol: :lol: :lol: :lol:
Tady to už dávno nikdo neřeší a teď se zde přižene suverénní borec.
myslet, myslet, myslet :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Vím že to je pozdě pouze jsem přidal názor 8)
samik
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 29. led 2011, 18:02

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod Honzi » sob 29. led 2011, 21:06

samik píše:
Honzi píše:samiku, samiku, kdyby jsi se podívat na datum, tak víš, že jdeš už víc jak 1/2 roku s křížkem po funuse. :lol: :lol: :lol: :lol:
Tady to už dávno nikdo neřeší a teď se zde přižene suverénní borec.
myslet, myslet, myslet :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Vím že to je pozdě pouze jsem přidal názor 8)


K čemu, když schat11 (ženská), kvůli které to tady je, zde už nechodí ... . :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: Dá se mu ještě věřit....

Příspěvekod Zelezny » sob 29. led 2011, 22:11

Zrovna v rozmnožování se tedy příliš od zvířat nelišíme :wink:
Život je jediná věc ze které nevyvázneme živí!!!
Zelezny
 
Příspěvky: 154
Registrován: úte 14. bře 2006, 20:01
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků