Hledat  

Offtopic - Zajímavé inzeráty svlečen

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Offtopic - Zajímavé inzeráty svlečen

Příspěvekod Rescator » úte 8. čer 2010, 20:35

Ježíši, proč citujete rozsáhlé příspěvky. Musíme to vidět - číst X krát !? :roll:
Rescator
 
Příspěvky: 79
Registrován: úte 8. črc 2008, 17:32
Bydliště: BM

Re: Offtopic - Zajímavé inzeráty svlečen

Příspěvekod Drak65 » úte 8. čer 2010, 21:11

Rescator píše:Ježíši, proč citujete rozsáhlé příspěvky. Musíme to vidět - číst X krát !? :roll:


pink-pelican se vám chce zalíbit tím, že dokazuje, jak s norníky drží basu o:-o :oo:
Drak65
 
Příspěvky: 44
Registrován: pon 5. říj 2009, 23:06

Re: Offtopic - Zajímavé inzeráty svlečen

Příspěvekod pink-pelican » stř 9. čer 2010, 0:03

Drak65 píše:
Rescator píše:Ježíši, proč citujete rozsáhlé příspěvky. Musíme to vidět - číst X krát !? :roll:


pink-pelican se vám chce zalíbit tím, že dokazuje, jak s norníky drží basu o:-o :oo:


Draku,
To ze se tady cituje neco dokola je proto ze lidska blbost nema hranic a za dalsi my bez vas a vy bez nas nemuzete existovat jsme na jedne lodi a jake si to kdo udela takove to bude mit. To platilo v kazdem case a platit i bude a nejen v teto branzi.
Uživatelský avatar
pink-pelican
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 40
Registrován: pon 31. kvě 2010, 11:26

Re: Offtopic - Zajímavé inzeráty svlečen

Příspěvekod P.J. » čtv 10. čer 2010, 18:07

Na tuto slečnu jsem narazil na lidech.cz http://profil.lide.cz/luciestefkova1991/o-mne/ :D .
P.J.
 
Příspěvky: 117
Registrován: sob 7. črc 2007, 17:42
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Offtopic - Zajímavé inzeráty svlečen

Příspěvekod pink-pelican » pát 11. čer 2010, 13:26

Tak divcina ma slusnou jazykovou vybavu, klavesnice snese hodne, je ma zajima jak zvlada tolik sportu kdyz kouri jak fabrika :D
Uživatelský avatar
pink-pelican
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 40
Registrován: pon 31. kvě 2010, 11:26

Re: Offtopic - Zajímavé inzeráty svlečen

Příspěvekod Honzi » čtv 22. črc 2010, 18:52

Čim starší, tím ....
:roll:
Ostravský kraj, věk: 37, znamení: Váhy

Hledám touto cestou muže(jednoho)na hezký milenecký vztah.Pravidelné erotické schůzky u mne nebo v hotýlku na pár hodin či noc.Nabízím diskrétnost,úroveň a vše hezké...Požaduji za víkend nebo 3x-4x pravidelné dopolední schůzky 8000kč.Je mi 37let 167/56 blond vlasy.


Odopvědět na inzerát: 073margotka@seznam.cz

Vloženo: 22.7 2010 14:09:34, ID inzerátu: 195207
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: Offtopic - Zajímavé inzeráty svlečen

Příspěvekod Honzi » stř 4. srp 2010, 13:05

Najde se blázen k blázínkovi ? :mrgreen:

Milence na vysoké úrovniPOPTáVKA
05.05.2010 23:11Myslíš si o sobě,že jsi na úrovni?Chtěla bych tě poznat - milého,něžnéhogalantního,vyššího, úspěšného muže,který hledá milenecký vztah.Jsem 22 letá milá atraktivní dívka, 176 cm, 65 kg, zcestovalá,miluji mazlení,povídání, ale i tvrdší sex, oblékám se elegantně i sportovně.Má představa je z tvé strany poskytování měsíčního kapesného okolo 30 tis,společné traávení času,radování se z krás života,nudit se rozhodně nebudeš se mnou:-).Budu tě ráda reprezentovat i doprovázet,nebráním se ani vztahu vážnému časem,Chci muže pohodového,který mě zabezpečí a budeme si vzájemně nenásilně zpříjemňovat život.Nehledám žádné schůzky na pár hodin a za to poplatek, nic takového, chci s tebou mít pěkný vztah,kdy se nebudeme vzájemně omezovat v čase.Prostě chci muže,který mi bude oporou, prožijeme nádherné chvíle s chutí a protože to tak budeme chtít a ne z povinnosti nebo donucení.Vzájemně se rozmazlovat.jsem plná života a očekávání,něžná,křehká,ale i trochu nezkrotný blázínek:-)
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: Offtopic - Zajímavé inzeráty svlečen

Příspěvekod Honzi » stř 11. srp 2010, 15:23

Tak bych myslel, že už ona by měla rozmazlovat. :oo: :lol:

Společnice

Já Tě budu milovat,Ty mě rozmazlovat.Hledám muže vyšší postavy,nejraději podnikatele,věk nerozhoduje.Nabízím doprovod do společnosti,na dovolenou,trávení volného času podle Tvého přání.Štíhlá,romantická brunetka,45let,východní Čechy.
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: Offtopic - Zajímavé inzeráty svlečen

Příspěvekod vulcan » stř 11. srp 2010, 15:59

Honzi píše:Tak bych myslel, že už ona by měla rozmazlovat. :oo: :lol:

Společnice
Já Tě budu milovat,Ty mě rozmazlovat.Hledám muže vyšší postavy,nejraději podnikatele,věk nerozhoduje.Nabízím doprovod do společnosti,na dovolenou,trávení volného času podle Tvého přání.Štíhlá,romantická brunetka,45let,východní Čechy.


No, je to romantika :D .
Nechat se rozmazlovat od podnikatele :o .
Ale podnikatelé jsou různí, často v platební neschopnosti....... Zkrátka těžko hledat "topiče". :D

To bych rád viděl, jestli by s ním sdílela i ty dluhy.. :oo:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Offtopic - Zajímavé inzeráty svlečen

Příspěvekod esuba » sob 14. srp 2010, 19:08

Tohle je také poměrně dobré :P Slečna si myslí že jí to někdo dá :?

Hledám finančně zajištěné milence, kteří za mé služby dobře zaplatí :-)Nemám tábrany sex si chci užít.Pokud máš opravdu zájem a seženeš prostory sejdem se :-)Piš e-mail a pošlu i fotečku ;-)Má cena je vysoká, nejsem profesionálka!
Brněnský kraj, věk: 23 / Panna, zadáno: 12.8 2010 09:05:51
Danielka99x@email.cz Inzerát číslo: 197558
Tak pojd s náma pít sme vožralý jak duha a sme v zemi za duhou,ty si vemeš tuhle já tu druhou a von vodejde s její ségrou.
esuba
 
Příspěvky: 224
Registrován: ned 7. úno 2010, 14:06
Bydliště: Brno

Re: Offtopic - Zajímavé inzeráty svlečen

Příspěvekod Honzi » stř 18. srp 2010, 19:44

Nemá někdo zájem ? :wink:

Brněnský kraj, věk: Nezadán, znamení:

Ahoj,jsem 33letá,štíhlá pohledná,inteligentní žena.Nabízím diskrétnost,serioznost,slušnost a zdraví.Na 1h-2000,2h-3000 a celou noc.Žádné extrémy jako tvrdý SMsex,piss a anal ne.Vše ostatní se dozvíš po emailu.

Odpovědět na inzerát: spolecnice76@seznam.cz

Vloženo: 18.8 2010 15:56:04, ID inzerátu: 197853
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: Offtopic - Zajímavé inzeráty svlečen

Příspěvekod Honzi » stř 18. srp 2010, 20:21

Pokud má někdo zájem se mazlyt a nechat se rozkokošit (doufám, že to není vykastrovat :lol: ) , může :mrgreen:

Dvě divoké kočky Tě zvou do svého soukromí v Brno-Židenice!!!Budem se s Tebou mazlyt,rozkokošíme Tě do vyvrcholení!!Budem se Ti plně věnovat!!! 773244487
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: Offtopic - Zajímavé inzeráty svlečen

Příspěvekod Honzi » sob 28. srp 2010, 20:51

Je hledán finanční otrok, takže pokud má někdo zájem :D

Diskrétní milenec
28.08.2010 12:05Ráda bych našla diskrétního, fin.zajištěného milence - muže na úrovni, kterého bych mohla potěšit svou společností a on by se mi fin.odměnil. Jsem hezká, inteligentní blondýnka. 165cm, 53kg, 23 let. Nejsem profi. Pokud si to můžeš dovolit, napiš mi email, přidej foto a informace o sobě.

http://seznamka.hyperinzerce.cz/flirt-o ... vsky-kraj/
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: Offtopic - Zajímavé inzeráty svlečen

Příspěvekod Honzi » čtv 2. zář 2010, 12:24

Když pořádná ku*** , tak s noblesou :lol:

Vlož investici do ženy - neproděláš :-)
Ahoj, nejsem tuctová slečna, která zde láká muže na své tělo, umím být rafinovanější, jsem studující atratkivní slečna, se kterou můžeš mluvit na úrovni. Hledám muže, který ke mně bude hodně finančně štědrý (pro kterého nejsou penízky problém), který si bude umět vážit toho, co mu můžu nabídnout. Nedělám to z žádné vypočítavosti, ale z důvodu, který je pro mne nálehavý (více mailem). Nenabízím se zde jako laciné děvče, hledám nejprve vzájemné sympatie ze kterých může vyplynout něco více.

Kdyby někdo chtěl "investovat" , tak může :mrgreen:
http://seznamka.hyperinzerce.cz/flirt-o ... 9-nabidka/
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: Offtopic - Zajímavé inzeráty svlečen

Příspěvekod Honzi » pát 3. zář 2010, 15:43

Bez komentáře :lol:

Hledám mladého milence, který by mne dokázal obdivovat, hýčkat, mít rád, byl oddaný a aspoň trochu věrný, splnil mi každé přání, miloval mne a uspokojoval-se vším mu pomůžu, zaučím a vyplním jeho přání-budeme si oporou a štěstím navzájem-nic mi není protivné a všechno mu splním, a stejně jako on mně-pokud budu potřebivat pomoct při pracech kolem domu, tak poslechne jako syn a udělá všechno co mu vlídně nařídím-za to dostane nažrat a zaplaceno-sex je náš a je základ-oboustranně výhodný vztah.

http://www.seznamka.cz/inzeraty/answerI ... &ost=00000
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Kulomet1234 a 10 návštevníků