Hledat  

Bobříci v Brně

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod herman » pon 26. pro 2011, 8:32

moravvia píše:Mám s Niky trochu jinou zkušenost - po telefonu nepříjemná, že spěchá k lékaři
a na dotaz orálku bez mě sprdnula, že je třeba umět číst, prý píše, že je vše s gumou...
Schválně jsem se na její nabídky na různých servrech dnes díval a toto NIKDE neuvádí.
Holt náladoví jsme všichni, je třeba to mít na paměti. Může se tak stát, že někdo
i přes dobré recenze od kolegů, moc spokojen nebude.


Tak to se pleteš má to na sexprivátu i na amatérech, že dělá s gumkou. Pravda je, že na dotaz bez vyjíždí, ale na druhé straně si chrání své zdraví. Já jsem s néí byl vždy spokojený. ::oral::
herman
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 5. čer 2011, 17:05

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod bohdan » pon 26. pro 2011, 16:22

chlupaticí.prosím o radu[/quote]
Vyzkoušel jsem Nikču tel. č. 776770989, prsatá tmavovláska s naprosto úžasným poprsím, je v Bohunicích. Cena 700 za půl hodinky. Má opravdu velké kozy, jak už tu bylo napsáno. Pěkně chlupatou pičku s pěkně mokrou šťávičkou. Já mám tyhle oplácané typy rád a bylo jsem opravdu spokojený. Co se mi obvlášť líbilo, že nespěchala a dovolila mi ,že jsem si ju mohl svlíknout z prádýlka. Zůstala jen v punčoškách a bylo to děsně rajcovní. Chlupatá pička byla velmi příjemné zpestření mezi těmimodními holátky. Slušná u toho zrovna nebyla, ale mě to vydráždilo k výstřiku. Já byl spokojený. Byl jsem na půl hodinky, ale určitě jsem tam byl o dost déle, protože mi nabídla kávu. Byt hodnotím jako standartně vybavený. o:-o
bohdan
 
Příspěvky: 106
Registrován: pon 26. pro 2011, 16:13

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod mojdamojda » úte 27. pro 2011, 17:59

Niki a navíc kromě opravdu megadudů má i pěkný poštěvák a bobříka, hezky z ní tekla šťávička. je v paneláku v Bohunicách. Není to hvězda, ale kdo je na tyhle macatý typy bude spokojený. Umí to rozjed a je u toho i hezky neslušná. Hodnotím jako průměrné. Čas nehlídá, nabídla kávu, jen na můj vkus trochu užvaněná. Byt čistý .Kdo je na chlupaté kundy nebo megadudy bude unešený. --:o
mojdamojda
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 27. pro 2011, 17:54

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod amiga105 » úte 27. pro 2011, 18:16

mojdamojda píše:....hezky z ní tekla šťávička......


bohdan píše:..... s pěkně mokrou šťávičkou.......


To má nějaké výtoky.......to se dá i léčit, ne. Začíná to být trapný, někdy méně znamená více.Tohle snad nepsal ani chlap.
amiga105
 
Příspěvky: 29
Registrován: pon 19. zář 2011, 8:59
Bydliště: Brno

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod Bauwac » stř 28. pro 2011, 12:08

Já jsem u Niki taky byl na autoerotiku, dělala si to vybrošem, mě zase tak mokrá nepřipadla. Je přírodní, má velký poštěvák. Postavu má plnoštíhnlou a je středního věku. Čekal jsem mokrý orgasmus a nebyl.

Naopak s mokrým orgasmem jsem se setkal u paní Kamily 43 let, Kamila ulice Bayerova u Lídla. Starší, brýlatá, štíhlá, ale tady to byl nářez, mokrý orgáč.Ta jí má hezky chlupúatou, ale upravenou.
Bauwac
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 28. pro 2011, 12:01

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod Bauwac » stř 28. pro 2011, 13:03

Jana 50 let je jí skoro 60 sát, ale líže prdelku a koule. Má ji chlupatou je kousek u Uvozu. Tmavovláska, plnoštíhlá postavově. tel. 722403319
\

Eva neboli Romance 38, věk tak kolem 45 , masáž , Brno - Židenice, nenechala si šáhnout na kundičku, nemá masážní lůžko. Cenu 600 za vyhozený peníze. Je v starým rodinným domku. Postavově hodně plnoštíhlá.
Bauwac
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 28. pro 2011, 12:01

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod Praseslav » stř 28. pro 2011, 14:52

Bauwac píše:Já jsem u Niki taky byl na autoerotiku, dělala si to vybrošem, mě zase tak mokrá nepřipadla. Je přírodní, má velký poštěvák. Postavu má plnoštíhnlou a je středního věku. Čekal jsem mokrý orgasmus a nebyl.

Naopak s mokrým orgasmem jsem se setkal u paní Kamily 43 let, Kamila ulice Bayerova u Lídla. Starší, brýlatá, štíhlá, ale tady to byl nářez, mokrý orgáč.Ta jí má hezky chlupúatou, ale upravenou.


Ta Kamila 43 let ulice Bayerova. Je na ní nějaký číslo? Inzeruje někde?
Předem díky.
Praseslav
 
Příspěvky: 66
Registrován: úte 3. lis 2009, 15:13

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod mojdamojda » stř 28. pro 2011, 23:36

amiga105 píše:
mojdamojda píše:....hezky z ní tekla šťávička......


[To má nějaké výtoky.......to se dá i léčit, ne. Začíná to být trapný, někdy méně znamená více.Tohle snad nepsal ani chlap.


Tady píšu, že měla mokrý orgasmus, nic o výtoku. Pokud si tohle u ženský nezažil, tak tu nemáš co pohledávat. Přirozeně se vzrušila a pro mě to byl zážitek . A co jsem měl napsat tekla jí kunda?
mojdamojda
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 27. pro 2011, 17:54

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod mojdamojda » stř 28. pro 2011, 23:39

Praseslav píše:
Bauwac píše:Já jsem u Niki taky byl na autoerotiku, dělala si to vybrošem, mě zase tak mokrá nepřipadla. Je přírodní, má velký poštěvák. Postavu má plnoštíhnlou a je středního věku. Čekal jsem mokrý orgasmus a nebyl.

Naopak s mokrým orgasmem jsem se setkal u paní Kamily 43 let, Kamila ulice Bayerova u Lídla. Starší, brýlatá, štíhlá, ale tady to byl nářez, mokrý orgáč.Ta jí má hezky chlupúatou, ale upravenou.


Ta Kamila 43 let ulice Bayerova. Je na ní nějaký číslo? Inzeruje někde?
Předem díky.

www.sexprivat.cz Kamila
mojdamojda
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 27. pro 2011, 17:54

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod mojdamojda » stř 28. pro 2011, 23:42

Jana 50 let je jí skoro 60 sát, ale líže prdelku a koule. Má ji chlupatou je kousek u Uvozu. Tmavovláska, plnoštíhlá postavově. tel. 722403319
Souhlasím, fotky má svoje na sexprivátě, věk něco přes 55, příjemná, ta se snad kurvičkou narodila. Ještě nikdy jsem nezažil tolik slasti jak když mi při kuřbě lízala kulky a zadek.
mojdamojda
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 27. pro 2011, 17:54

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod mojdamojda » stř 28. pro 2011, 23:46

Praseslav píše:
Bauwac píše:Já jsem u Niki taky byl na autoerotiku, dělala si to vybrošem, mě zase tak mokrá nepřipadla. Je přírodní, má velký poštěvák. Postavu má plnoštíhnlou a je středního věku. Čekal jsem mokrý orgasmus a nebyl.

Naopak s mokrým orgasmem jsem se setkal u paní Kamily 43 let, Kamila ulice Bayerova u Lídla. Starší, brýlatá, štíhlá, ale tady to byl nářez, mokrý orgáč.Ta jí má hezky chlupúatou, ale upravenou.


Ta Kamila 43 let ulice Bayerova. Je na ní nějaký číslo? Inzeruje někde?
Předem díky.

739 911 677
mojdamojda
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte 27. pro 2011, 17:54

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod herman » ned 1. led 2012, 17:58

amiga105 píše:
mojdamojda píše:....hezky z ní tekla šťávička......


bohdan píše:..... s pěkně mokrou šťávičkou.......


To má nějaké výtoky.......to se dá i léčit, ne. Začíná to být trapný, někdy méně znamená více.Tohle snad nepsal ani chlap.

Tím nebyl myšlen výtk, ale mokrý orgasmus! Pokud máš pocit, že když je baba mokrá má výtok, nemáš na nornických stránkách co hledat, podle mě nění nic hezčího, než vzrušená ženská. Aspoň pro mě.
herman
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 5. čer 2011, 17:05

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod herman » ned 1. led 2012, 17:59

mojdamojda píše:Jana 50 let je jí skoro 60 sát, ale líže prdelku a koule. Má ji chlupatou je kousek u Uvozu. Tmavovláska, plnoštíhlá postavově. tel. 722403319
Souhlasím, fotky má svoje na sexprivátě, věk něco přes 55, příjemná, ta se snad kurvičkou narodila. Ještě nikdy jsem nezažil tolik slasti jak když mi při kuřbě lízala kulky a zadek.



Janu jsem taky zažil a pivažuji ji za jednu z nejlepších kuřeb v Brně. Mě co vadilo ty holky a chichot kolem, Janu považuji za ťapinu ťapinou narozenou. Ta umí.Aspoň já se u ní cítil dobře.
herman
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 5. čer 2011, 17:05

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod amiga105 » ned 1. led 2012, 19:57

herman píše:
amiga105 píše:
mojdamojda píše:....hezky z ní tekla šťávička......


bohdan píše:..... s pěkně mokrou šťávičkou.......


To má nějaké výtoky.......to se dá i léčit, ne. Začíná to být trapný, někdy méně znamená více.Tohle snad nepsal ani chlap.

Tím nebyl myšlen výtk, ale mokrý orgasmus! Pokud máš pocit, že když je baba mokrá má výtok, nemáš na nornických stránkách co hledat, podle mě nění nic hezčího, než vzrušená ženská. Aspoň pro mě.


Chápeš na co jsem reagoval....špatně si pochopil mou narážku.....jinak s tebou souhlasím. :wink:
amiga105
 
Příspěvky: 29
Registrován: pon 19. zář 2011, 8:59
Bydliště: Brno

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod herman » sob 7. led 2012, 16:36

Nevím na co jsi reagoval, já k Niki chodím a jsu spokojený. Já mám rád baculky s chlupatou kundou a to Niki je a je i Jana., Eva - Romance taky fajn baculka. To je opakování stále dokola. K Niki- má zvláštní kundu s hodně velkým poštěvákem. Kdo na tohle je toho to dostane. Já s ní zažil i super autoerotiku a šukačku a můžu říct pro mě dobrý. Byla mokrá. Nejsem milovníkem žen 90-60-90, mám rád přírodní krásu. Každému co mu vyhovuje. Milan
herman
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 5. čer 2011, 17:05

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: vlkodlak 36 a 4 návštevníků