Hledat  

Bobříci v Brně

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod extraKLient » stř 11. led 2012, 1:10

MÁM DOTAZ: Bobříky i kypřejší tvary můžu taky a v poslední době jim dávám přednost. Marně v Brně hledám holku co mejmladší, co nejdrobnější baculku, která by se nechala hodně dlouho lízat, s klínem co nejzarostlejším a uvítám u ní squirt a oblibu uštědřit při lízání pořádný piss. Máte pánové nějaké doporučení? Díky...
extraKLient
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 10. led 2012, 23:14

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod cesta » ned 15. led 2012, 12:02

extraKLient píše:MÁM DOTAZ: Bobříky i kypřejší tvary můžu taky a v poslední době jim dávám přednost. Marně v Brně hledám holku co mejmladší, co nejdrobnější baculku, která by se nechala hodně dlouho lízat, s klínem co nejzarostlejším a uvítám u ní squirt a oblibu uštědřit při lízání pořádný piss. Máte pánové nějaké doporučení? Díky...

na www.amateri.cz nikybrno plná pstava, věk 26 více si zjisti sám je v Bystrci
cesta
 
Příspěvky: 63
Registrován: stř 16. lis 2011, 19:09

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod cesta » ned 15. led 2012, 12:07

amiga105 píše:
mojdamojda píše:....hezky z ní tekla šťávička......


bohdan píše:..... s pěkně mokrou šťávičkou.......


To má nějaké výtoky.......to se dá i léčit, ne. Začíná to být trapný, někdy méně znamená více.Tohle snad nepsal ani chlap.


No ty máš dost Mig. Asi si tu jedinej kdo by měl jít k doktrovi,jistě ti vysvětlý, že mokrý orgasmus není výtok, u dtyčný jsem byl, vsunul prsty a byla mokrá. Aspoň pro mě je to známka toho, že jsem jí to dělal dobře a rád opakvaně dělám. Ono není umění mít plnou kundu gelu a nechat lízat borca gela a hrát divadlo, taky jsem tohle zažil. Proto jsem rád, že to jde i jinde a jinak, příjemně a přirozeně.Mě to vyhpvuje
cesta
 
Příspěvky: 63
Registrován: stř 16. lis 2011, 19:09

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod cesta » ned 15. led 2012, 12:09

cesta píše:
extraKLient píše:MÁM DOTAZ: Bobříky i kypřejší tvary můžu taky a v poslední době jim dávám přednost. Marně v Brně hledám holku co mejmladší, co nejdrobnější baculku, která by se nechala hodně dlouho lízat, s klínem co nejzarostlejším a uvítám u ní squirt a oblibu uštědřit při lízání pořádný piss. Máte pánové nějaké doporučení? Díky...

na http://www.amateri.cz nikybrno plná pstava, věk 26 více si zjisti sám je v Bystrci



Opravdu hezký zážitek mi poskytla na Úvoze Jana, píše si 50, ale jí jeí k šeddesátce, silná s pěknou chlupatou kundou a velkýma prsama, když ti kouří, líže i kule a řiť. Je to nepopsatelný zážitek a to nejsu nějaký dobytek. Ale určitě to stojí za to to aspoň někdy vyzkpoušet.
cesta
 
Příspěvky: 63
Registrován: stř 16. lis 2011, 19:09

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod extraKLient » úte 17. led 2012, 23:53

cesta píše:
extraKLient píše:MÁM DOTAZ: Bobříky i kypřejší tvary můžu taky a v poslední době jim dávám přednost. Marně v Brně hledám holku co mejmladší, co nejdrobnější baculku, která by se nechala hodně dlouho lízat, s klínem co nejzarostlejším a uvítám u ní squirt a oblibu uštědřit při lízání pořádný piss. Máte pánové nějaké doporučení? Díky...

na http://www.amateri.cz nikybrno plná pstava, věk 26 více si zjisti sám je v Bystrci


Díky za doporučení, našel jsem její stránku (http://nikybrno.webnode.cz/), má už 28 let, ale to vůbec nevadí. Jakmile mi čas dovolí, určitě navštívím...
extraKLient
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 10. led 2012, 23:14

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod Spendlik » ned 5. úno 2012, 18:20

Byla tu debata o Nikče tel.č. 776770989 tak jsem ji prubnul. Postava plnoštíhlá nepříliš ženská, hezká malá prdelka, kozy obří jasko je na hlavě kudrnatá tmavovláska je i dole, to mě dostalo. požádal jsem o robertka a udělal ji to. Byla vzrušená, bradavky tvrdý a já se odstříkl dřív, než bylo v plánu. Uvařila čaj a po čase bylo repete. Pěkně jsem jí projel tu černou kundu. :oo: Pro mě vyhovující. Prostředí sice né můj vkus, ale čisto.
Spendlik
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 5. úno 2012, 18:09

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod Spendlik » ned 5. úno 2012, 18:22

Rád bych mladou Elišku s pěkně chlupatou nemá někdo zkušenost?
Spendlik
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 5. úno 2012, 18:09

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod vulcan » pon 6. úno 2012, 2:33

Spendlik píše:Rád bych mladou Elišku s pěkně chlupatou nemá někdo zkušenost?


Spendliku,
mám zkušenost s Eliškou, :idea: ale ještě, když ji měla vyholenou :wink: , jestli to nevadí... tedy.

Znám ji už přes 3 roky, byla tehdy na jiném místě. tehdy jako čerstvá, 19 letá holka. Měl jsem štěstí, že jsem za ní byl na začátku její "brigády", pak prý byla dost z nálady a protivná. Tehdy jsem za ní byl opakovaně. Pak ještě asi před rokem na nynějším působišti. Už dost vyspěla žensky i profi. Ale určitě, pro mne, nadprůměrný přístup (nejspíš ovlivněn i tím, že se známe). Má smysl pro humor, což je vidět v její inzerci. Jak vypadá s bobříkem, to nevím. :wink:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod Asanami » úte 7. úno 2012, 12:32

Eliška je tak kolem22-24 let, dost pokleslá prsa na takovou holku, není žádná kráska, spíše takový průměr. Privátek je OK, jsou tam jinak starší ženy, Eliška je mladší, ale i zbytečně drahá, jinde se dají najít mladší a cenové lepší. Ale dá se říci, že nezklame, ale i nenadchne.
Asanami
 
Příspěvky: 152
Registrován: úte 28. pro 2010, 23:46

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod Praseslav » stř 15. úno 2012, 13:26

Za Eliškou jsem byl někdy kolem Vánoc. Můžu potvrdit, že protivná nebyla. Bobřík nic moc - nevýrazná barva. :)
Jestli si dobře pamatuju, tak chtěla 900 za půl h. To mi přijde moc - už bych se rozmýšlel jestli příjít. Tělíčko celkem fajn, ale v obličeji nic moc...
Praseslav
 
Příspěvky: 66
Registrován: úte 3. lis 2009, 15:13

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod herman » stř 14. bře 2012, 21:52

Rád bych si i vyfitil, ale opravdu pěknou černou chlupatici, zaplatím. Dá mi někdo tip?
herman
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 5. čer 2011, 17:05

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod stepa » úte 3. črc 2012, 11:15

moravvia píše:Mám s Niky trochu jinou zkušenost - po telefonu nepříjemná, že spěchá k lékaři
a na dotaz orálku bez mě sprdnula, že je třeba umět číst, prý píše, že je vše s gumou...
Schválně jsem se na její nabídky na různých servrech dnes díval a toto NIKDE neuvádí.
Holt náladoví jsme všichni, je třeba to mít na paměti. Může se tak stát, že někdo
i přes dobré recenze od kolegů, moc spokojen nebude.


Dlouho jsem váhal a vyzkoušel, ona sice působí, že je frecht, ale je to zlatá holka ta Niki. Plnoštíhlá, asi kolem čtyřicítky, fotky odpovídají, v bytě čisto. Kozy fantastický a krásná černá pipina. Nikde nespěchala, popili jsme kávu i vodu u toho byl striptýzek, pak faj sex a nakonec mě alpou namasírovala. Byla to hodně příéjemně strávená víc jak hodinka s obyčejnou ženskou, dalo se s ní i pokecat. Mě naopak velmi vyhovuje, že trvá na kondomu a nenechá se ani za poplatek přemluvit. Můj názor je kladné hodnocení. Štěpán, Vsetín
stepa
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 3. črc 2012, 11:01

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod jarojaro5 » čtv 5. črc 2012, 6:00

grafik píše:Niki 776770989 příjemná s bobříkem, obří kliťák, dobrý parkování čistý privát, plnoštíhlá asi 40 let velký kozy


Marta 776234198 příjemná s bobříkem, velký pysky , čistý privát, asi 60 let, blondýna plnoštíhlá


Katka - privát Eden , Běhounská 22, Brno - dlouhovlasá s opravdu velkým bobrem později byla na ulici Merhautova


Zuzka již zde citovaná ......




Já mám rád velká prsa a přírodní klín. Našel jsem v inzerci Niki telefioon 776770989, vysoká, plnoštíhlá , příjemně jsem si užil 4.7.2012, prsa má pěkný a je černá i dole. její obří kozy mi zůstanou dlouho zážitkem. Jak jsem došel mi udělala striptýz, pil jsem u toho kafe, pak mi kouřila a pak si na mě sedla .Byt - uklizeno, parkování slušný. Prostě spokojenost. Jarda
jarojaro5
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 5. črc 2012, 5:55

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod jarojaro5 » čtv 5. črc 2012, 6:02

Stejně příjemně jasko mi bylo u Niki mi bylo i u Jany 50 sát na Úvoze. Starší ženská a megakozama, lízala mi u toho koule i řiť a musím říct, že stříkal jsem. Byl to super zážitek 29.6.2012
jarojaro5
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 5. črc 2012, 5:55

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod urt » pon 20. srp 2012, 13:23

cesta píše:
amiga105 píše:
mojdamojda píše:....hezky z ní tekla šťávička......


bohdan píše:..... s pěkně mokrou šťávičkou.......


To má nějaké výtoky.......to se dá i léčit, ne. Začíná to být trapný, někdy méně znamená více.Tohle snad nepsal ani chlap.


No ty máš dost Mig. Asi si tu jedinej kdo by měl jít k doktrovi,jistě ti vysvětlý, že mokrý orgasmus není výtok, u dtyčný jsem byl, vsunul prsty a byla mokrá. Aspoň pro mě je to známka toho, že jsem jí to dělal dobře a rád opakvaně dělám. Ono není umění mít plnou kundu gelu a nechat lízat borca gela a hrát divadlo, taky jsem tohle zažil. Proto jsem rád, že to jde i jinde a jinak, příjemně a přirozeně.Mě to vyhpvuje



Asi tak nějak. já taky vyzkoušel Nikču, tel.č. 776770989, fotky na sexprivat má svoje, čtyřicítka to i udává. Obyčejná, příjemná ženská s nádhernejma dudama a pěkně zarostlou dírkou, při prstování bylůa pěkně vlhká. Měla na sobě jen tanga a takový korzet a já jak to viděl jsem byl pěkně nadržený. Ode mě spokojenost. Dírku má stále pěkně černou s obřím kliťákem. :oo:
urt
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 20. srp 2012, 8:37

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků