Hledat  

Bobříci v Brně

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod taxikar » sob 13. říj 2012, 9:53

Souhlasím i já byl za touhle Nikou, je to velmi příjemná tmavovláska s nádhernejma kozičkama a pěkně chlupatou dírkou. Kdxyž jsem doěšel uvařila mi kafe a povídali jsme si, smyslně přehazovala nohy a nakláněla se. Pak mě poslala do koupelny a když jsem přišel měla na sobě takový tygří šaty a podvazky. Byla nesmírně rajcovní. Začla mi masírovat záda a pak řekla ať se otočím. Kozičkama mi namasírovala úd a pak následovalo šukání. Ještě předtím jsem jí vsunul prsty do pochvy a tu měla mokrou. Byl jsem spokojený. Popis Niki je jí asi čtyřicet , tmavovláska,je dost vysoká a nosí podpa :oral: tky, vlasy pod ramena, má hezký kozičky a nohy, ale má bříško. užil jsem si a byl jsem spokojený.
taxikar
 
Příspěvky: 27
Registrován: sob 13. říj 2012, 9:46

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod miku » úte 25. pro 2012, 10:39

Leo2 píše:O.K. ale ještě bys tam mohl napsat adresy privátů a odkazy na jejich inzeráty a svoje recenze na šukání s nimi.
:oops: Např. bobr Zuzana tu má svoje docela dost nelichotivé vlákno, že by se změnila? A co ostatní? :roll:
Caw Leo



Kámo jaký adresy, Ty vole, já su ženatej, chceš odrovnat všechny ženatý borce. Stačí adresa a lidi jsou zvědavý. tak s tím já teda fákt dost nesouhlasím.
miku
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 25. pro 2012, 10:31

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod miku » úte 25. pro 2012, 10:49

taxikar píše:Souhlasím i já byl za touhle Nikou, je to velmi příjemná tmavovláska s nádhernejma kozičkama a pěkně chlupatou dírkou. Kdxyž jsem doěšel uvařila mi kafe a povídali jsme si, smyslně přehazovala nohy a nakláněla se. Pak mě poslala do koupelny a když jsem přišel měla na sobě takový tygří šaty a podvazky. Byla nesmírně rajcovní. Začla mi masírovat záda a pak řekla ať se otočím. Kozičkama mi namasírovala úd a pak následovalo šukání. Ještě předtím jsem jí vsunul prsty do pochvy a tu měla mokrou. Byl jsem spokojený. Popis Niki je jí asi čtyřicet , tmavovláska,je dost vysoká a nosí podpa :oral: tky, vlasy pod ramena, má hezký kozičky a nohy, ale má bříško. užil jsem si a byl jsem spokojený.


Niki - tel. 776770989 - /kontakt jsem našel na www.sexprivat.cz fotky odpovídají/ jsem navštívil 23.12. - I já se mohu podělit s podobnou zkušeností.Sice v telefonu byla taková trochu nepříjemná při dotazu zda nedělá bez, ale v reálu byla fajn. Šlo mi o to se ujistit, bez bych nešel. Po přivítání mi nabídla kávu a vodu, když sem se šel umýt převlíkla se do takových černých šatů jen na jednom rameni je měla. Celkem mě tím navnadila. Lehla si na postel a začala krásnou autoerotikou, dlouho se to nedalo vydržet dívat se na tu krásnou chlupatou černou dírku, nasadila mi kondom a pěkně mě pokouřila, a při tom si honila svůj obří kliťák. Byla pěkně nadržená, že začla na koníčka a pak klasika a zakončení bylo zezadu. Jo bylo to příjemný odreagování. Niki je tmavovláska tak kolem 40 ceti, plnoštíhlá, má fákt velký cecky a pěknou černou dírku. Byt - koupelna i pokoj uklizeno, ručník i prostěradlo čistý. Kdybych jí měl oznámkovat jak ve škole dávám 2. ::oral::
miku
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 25. pro 2012, 10:31

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod miku » úte 25. pro 2012, 10:52

moravvia píše:Mám s Niky trochu jinou zkušenost - po telefonu nepříjemná, že spěchá k lékaři
a na dotaz orálku bez mě sprdnula, že je třeba umět číst, prý píše, že je vše s gumou...
Schválně jsem se na její nabídky na různých servrech dnes díval a toto NIKDE neuvádí.
Holt náladoví jsme všichni, je třeba to mít na paměti. Může se tak stát, že někdo
i přes dobré recenze od kolegů, moc spokojen nebude.



Já u Niki byl a je příjemná, ale souhlasím, když jsem se chtěl ujistit, že nedělá bez a dotázal se na služby bez taky mě sprdla. Pravdou je, že kdesi jsem pak našel , že bez mi nabídne vodu bez bublinek a kafe bez cukru. Vysvětlila mi, že kdo dělá bez to v inzerci uvádí, kdo nedělá to tam nemá. No ženská logika holt- každopádně kozy i černou dírku má super
miku
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 25. pro 2012, 10:31

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod miku » úte 25. pro 2012, 10:56

Bauwac píše:Jana 50 let je jí skoro 60 sát, ale líže prdelku a koule. Má ji chlupatou je kousek u Uvozu. Tmavovláska, plnoštíhlá postavově. tel. 722403319
\

Eva neboli Romance 38, věk tak kolem 45 , masáž , Brno - Židenice, nenechala si šáhnout na kundičku, nemá masážní lůžko. Cenu 600 za vyhozený peníze. Je v starým rodinným domku. Postavově hodně plnoštíhlá.


Jana 50 let je jí skoro 60 sát, ale líže prdelku a koule. Má ji chlupatou je kousek u Uvozu. Tmavovláska, plnoštíhlá postavově. tel. 722403319 Tak paní Janu jsem navštívil začátkem měsíce - / kontakt jsem našel na www.sexprivat.cz - fotky odpovídají, pravdou je, že bez oblečení je to trochu horší, věk k šedesátce/, ale musím říct, že mám rád ty oplácaný a kozatý. Dírku měla pěkně chlupatou a čím mě fákt dostala bylo když mě začla lízat anál. Vystříkl jsem hoděn rychle na ty její kozy. Byt i koupelna uklizeno, velmi pěkně a zvláštně vymalováno, to mě zaujmulo, kávu mi nabídla. Pro mě to byla nová zkušenost a pokud mohu za sebe , chlapi stojí to za to vyzkoušet. Pokud bych hodnotil jako ve škole dávám 1. :oo:
miku
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 25. pro 2012, 10:31

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod miku » úte 25. pro 2012, 11:03

Eva neboli Romance 38, věk tak kolem 45 , masáž , Brno - Židenice, nenechala si šáhnout na kundičku, nemá masážní lůžko. Cenu 600 za vyhozený peníze. Je v starým rodinným domku. Postavově hodně plnoštíhlá.

Tuhle paní jsem taky navštívil - / kontakt jsem našel na amaterech pod nickem MilaKočička44 - fotky odpovídají. jen mě celkem udivilo, že inzeruje drobná. Zase tak drobná není. Kozy má pěkný tak 5 tky, povislejší. Má celkem velkou kotelnu a silný nohy, ale co má neskutečně rajcovní tak vlasy až do pasu.Je celkem hezká, podle vrásek bych jí tipoval kolem 45. Těma vlasama když šukala na mě mě lechtala na bradavky. Dírku má takový čtvereček z vrchu , jinak vyholenou. Nabídla mi i možnost vířivky. Takže je jnde jak v Židenicích, je cca 10 min za Olympií v RD , jsou tam 3 dámy a nabídla mi i možnost masáže dvojruční nebo 4 ruční. Koupelna i pokoj bylo uklizeno. Hekala u toho což mi přišlo hraný. Jinak šuk byl v pohodě. Hodnotím jako ve škole 2. :oo:
miku
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 25. pro 2012, 10:31

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod miku » úte 25. pro 2012, 11:08

grafik píše:Niki 776770989 příjemná s bobříkem, obří kliťák, dobrý parkování čistý privát, plnoštíhlá asi 40 let velký kozy


Marta 776234198 příjemná s bobříkem, velký pysky , čistý privát, asi 60 let, blondýna plnoštíhlá


Katka - privát Eden , Běhounská 22, Brno - dlouhovlasá s opravdu velkým bobrem později byla na ulici Merhautova


Zuzka již zde citovaná ......



Katka - privát Eden , Běhounská 22, Brno - dlouhovlasá s opravdu velkým bobrem později byla na ulici Merhautova- EDEN JIŽ NEEXISTUJE - zbyla jen paní Míša s infantilním košíčkem umělých květů
Katka, chlupatá a dlouhovlasá byla později na Merhautové - chodila bez a celkem dost pila a kouřila trávu. Jednou jsem s ní taky byl, byla opravdu hodně zarostlá. Zda ještě dělá nevím. Na Edenu mi vadilo, že tam těch holek bylo moc a nebl tam klid. já spíš ty co jsou maximálně po 2. Ale je to věc vkusu . Katku hodnotím jako 3- , dírka pěkná, ale byla cítit chlastem.
miku
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 25. pro 2012, 10:31

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod herman » ned 3. úno 2013, 9:05

Krásný a hodně velký kozy má paní Romana,
720 340 082
Věk:
42 let - věk neodpovídá v reálu má kolem 50 sáti i lehce přes
Výška:
168 cm
Váha:
55 kg Je v centru Brna kousek od Lužánek, skrz diskrétnost blíže nespecifikuju.. Jde o paní věk kolem 50 sát, kontakt jsem našel na sexprivat.cz, dole přírodní. Krásná i v obličeji, velmi udržovaná, jen cena 1500 za hodinu mi přišla dost vysoká.
herman
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 5. čer 2011, 17:05

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod herman » ned 3. úno 2013, 9:07

Další zkuščenost s prsatou Amanda prsa 4 sexprivat , půl hod 100 - podle mě má první otočka, fotky a nic neodpovídalo o:-o
herman
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 5. čer 2011, 17:05

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod majer » ned 10. úno 2013, 10:33

Dnes 10.2. hned po ránu jsem vyzkoušel. Niki zacala kourenim, pak me ho chvili honila kozickama. Ja ji vylizal a vyprstoval chlupatou picu. Pak mi nasadila kondom a mrdali jsme, střídali polohy, pak jsem ju ojel zezadu a honil jí při tom poštěváka. Nakonec sem ji postrikal její obří kozy. Priste ji zkusim vymrdat i mezi kozy. Byl jsem spokojený. Byt čistý. Ona příjemná, ale nevýrazný typ, plnoštíhlá. Na opáčko aspoň pro mě to je. :P
majer
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 10. úno 2013, 10:30

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod Diskuter » čtv 28. úno 2013, 17:39

Krásně chlupatou kundu mívala Domina-Brno:
http://domina-brno.cz/roztazena-kunda.htm
Bude asi už hodně přes 50 let. Dělala ze sebe dominu, ale dalo se s ní dohodnout leccos.
Ta její chlupatice je fakt hustá a hezká, takže jsem si jí občas přišel vylízat. :P :oops: Cena se dala usmlouvat na 800 za půl hoďky, což je hodně na její stáří...
mobil: 732 670 335
Diskuter
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 20. úno 2012, 20:28

Re: Bobříci v Brně Niki 776770989

Příspěvekod hans99 » úte 20. srp 2013, 16:08

Moje první zkušenost placeného sexu byla s Niki-Niki je perfektní skvělá baba, která mi svým pozitivním a vstřícným jednáním pomohla se zbavit ostychu a připravila mi jedinečný zážitek na který nezapomenu. Pro nezkušené co sbírají zkušenosti, ale ne jen pro ně, jasná volba a nemusí jít jen o sex, dobrý byl i pokec, pokoj s příjemnou atmosférou, káva, voda . To jsem věděl už po telefonátu s ní.Byla milá, chápající. Určitě se rád vrátím, odcházel s příjemným pocitem nejen na těle..Takový obyčejný ženský jsou nejlepší. Niki je tmavovláska, nosí podpatky a šaty. Pod nima měla hezký bílý prádlo. Prsa má krásný velký. Koho vzrušují typy krev a mléko dole bobřík, byl jsem 15.8.2013 kontakt z agama.
hans99
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 20. srp 2013, 16:02

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod dago11 » pát 2. kvě 2014, 20:43

Mohu potvdit, začalo to čajem,pak příjemnou masáží mého péra a skončilo to koiuřením s kondomem, kouří jak dabel. Za mě s Niki, tel. 776770989 spokojenost, parkování v poho, prostředí čistý. Prostě fajn 40 cítka, tmavovláska, příjemně oplácaná baculka.Jak budu zase v Brně zopáknu.
dago11
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 2. kvě 2014, 20:38

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod davkom » čtv 27. lis 2014, 10:04

ahoj,
aktuální bobřici v Brně ?
davkom
 
Příspěvky: 20
Registrován: pát 20. bře 2009, 3:24
Bydliště: Brno

Re: Bobříci v Brně

Příspěvekod jiji » pon 23. úno 2015, 1:54

Tak jak to vidíte aktuálně s bobříkama?
jiji
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 19. dub 2009, 18:21

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků