Hledat  

Asistence při příchozí koupeli

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Asistence při příchozí koupeli

Příspěvekod sslad » čtv 15. zář 2005, 11:54

Která žena se podílí na koupeli tvého přirození před početím sexu? Je to docela vzrušující záležitost a zatím jsem se s tím setkal jen u Marty (723 049 294) v Lískovci. Nemám rád takové to: koupelna je tam, bež se osprchovat a přijď.....Poradíte?
sslad
 
Příspěvky: 126
Registrován: pon 13. pro 2004, 14:50

Příspěvekod Mr.know » pát 16. zář 2005, 17:41

Ahoj,tak to jsi nebyl jeste u Miši. Jako jeji staly zakaznik si dovolim rict,ze se mi jeste nestalo,aby se se mnou nevykoupala. Napusti plnou vanu,spousty peny a pak me masazni houbickou masiruje.... Vlastne- uz ani jinam nechodim. Ma tel 720 101 477 a taky ma svoje stranky. www.misabrno.cz umi udelat pohodicku a na posteli se z ni stava dablik.Teda aspon se mnou. :wink:
Mr.know
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 11. zář 2005, 13:01

Příspěvekod hulka » ned 31. pro 2006, 14:49

Ty to přece platíš!! Tak nebud měkej a rekni , že si to přejes!! Pokud je videt že u toho bude protivná nebo dělá cavyky. tak se zbal a di jinam !!
Svoje požadavky jasně předem formuluj, a každá druhá to udělá.
A neptej se: prosím te sla bys se se mnou koupat. Rekni : chci společnou koupel. Je jasny , že je to za prachy.
Jiank ale souhlasím s tím , že se holky nerady myjou.
Vím o čem mluvím, vždycky to požaduju :mrgreen: , nejak namuzu prekousnout, že po nich pred hodinou lezl cizí chlap.
hulka
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 12. zář 2005, 9:45

Příspěvekod hulka » ned 31. pro 2006, 14:51

No ted zjistuju ,že to bylo mimo mísu, nevšiml jsem si stareho data
hulka
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 12. zář 2005, 9:45


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků