Hledat  

Loučení se svobodou

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Loučení se svobodou

Příspěvekod lewit » pon 31. kvě 2010, 21:13

Zdravím,bohužel jsem nikde nenašel odpověď na to co hledám,takže musím založit toto téma.
Plánuju rozlučku se svobodou,pro mého kamaráda.Nevíte o privátu,podniku,kam mužeme zajít ve třech chlapech a kde jsou tak dvě, tří pohodový holky.Ochotný jít do takové menší skupinky?Dík za veškeré informace. :D
lewit
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 9. čer 2007, 18:43

Re: Loučení se svobodou

Příspěvekod Kmotr » pon 31. kvě 2010, 22:06

)
Naposledy upravil Kmotr dne pát 9. črc 2010, 23:59, celkově upraveno 1
Kmotr
 
Příspěvky: 197
Registrován: pon 31. bře 2008, 15:15

Re: Loučení se svobodou

Příspěvekod hans6520 » úte 1. čer 2010, 9:36

Na Mlýnské by to možná nebylo špatné si myslím ale poněkud nákladné vše je s ochr... a ceny 1500 kč/1h myslím že jsou tam 3 a docela kočky a pak Křížová 10 tam to taky občas není marný... tak hodně štěstí bez svobody :D :D Pak dejte vědět cau.
hans6520
 

Re: Loučení se svobodou

Příspěvekod Honzi » úte 1. čer 2010, 12:06

hans6520 píše:Na Mlýnské by to možná nebylo špatné si myslím ale poněkud nákladné vše je s ochr... a ceny 1500 kč/1h myslím že jsou tam 3 a docela kočky a pak Křížová 10 tam to taky občas není marný... tak hodně štěstí bez svobody :D :D Pak dejte vědět cau.


Oprava, na Mlýnské jsou 4. Ale málokdy v plném, dokonce v požadovaném, počtu, takže by byla asi nutná předchozí domluva.
Co se týká Křížové, tak bych byl skeptik. Jednak přístup a najít tam 3 slečny s odpovídajícím přístupem by byl podle mě velký problém.

A lewit,
bez toho, že by jsi tam šel jako předvoj a vzbudil důvěru, že tam nedojde tlupa opilců :wink: , si myslím, že nemáš moc šanci. Potom ti zbývá klub. Už proto, že v drtivé většině priváty končí do 20-22 hodiny. Zrovna Mlýnská končívá brzičko .... .
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: Loučení se svobodou

Příspěvekod hans6520 » úte 1. čer 2010, 13:03

To je fakt a taky je pravda to že jsem se nikdy do takový hromadný šou nepouštěl jsem radši jen já a baba to mě stačí ;-)
hans6520
 

Re: Loučení se svobodou

Příspěvekod vulcan » úte 1. čer 2010, 14:14

Honzi píše:
hans6520 píše:Na Mlýnské nákladné vše je s ochr... a ceny 1500 kč/1h .

... na Mlýnské jsou 4. Ale málokdy v plném, dokonce v požadovaném, počtu, takže by byla asi nutná předchozí domluva.
Co se týká Křížové, tak bych byl skeptik. Jednak přístup a najít tam 3 slečny s odpovídajícím přístupem by byl podle mě velký problém.
A lewit, bez toho, že by jsi tam šel jako předvoj a vzbudil důvěru, že tam nedojde tlupa opilců :wink: , si myslím, že nemáš moc šanci. Potom ti zbývá klub. Už proto, že v drtivé většině priváty končí do 20-22 hodiny. Zrovna Mlýnská končívá brzičko .... .

Na Mlýnské by to šlo asi dost obtížně, myslím jak domluvou i prostorem. :D
Snad něco takového občas inzeruje ten privát /klub, nevím jméno, který je v Maloměřicích, jak se jede směr Hády.. tam je to určitě i do nočních hodin.
vulcan
 
Příspěvky: 3470
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Loučení se svobodou

Příspěvekod pavel.k » úte 1. čer 2010, 18:06

je to bella vista,ovšem úplně jiná cenová relace než na privátě
pavel.k
 
Příspěvky: 63
Registrován: pon 29. led 2007, 18:36

Re: Loučení se svobodou

Příspěvekod lewit » úte 1. čer 2010, 18:29

[quote="Honzi"][quote="hans6520"]Na Mlýnské by to možná nebylo špatné si myslím ale poněkud nákladné vše je s ochr... a ceny 1500 kč/1h myslím že jsou tam 3 a docela kočky a pak Křížová 10 tam to taky občas není marný... tak hodně štěstí bez svobody :D :D Pak dejte vědět cau.[/quote]

Oprava, na Mlýnské jsou 4. Ale málokdy v plném, dokonce v požadovaném, počtu, takže by byla asi nutná předchozí domluva.
Co se týká Křížové, tak bych byl skeptik. Jednak přístup a najít tam 3 slečny s odpovídajícím přístupem by byl podle mě velký problém.

A [b]lewit[/b],
bez toho, že by jsi tam šel jako předvoj a vzbudil důvěru, že tam nedojde tlupa opilců :wink: , si myslím, že nemáš moc šanci. Potom ti zbývá klub. Už proto, že v drtivé většině priváty končí do 20-22 hodiny. Zrovna Mlýnská končívá brzičko .... .[/quote]

Jo,tak počítám,že bude nutná inspekce :evil: A neďelám si iluzi,že někam vlítneme jen tak na blind v jednu v noci a vyžadovat fullservis :) .
Mám v plánu tam zajít rozumně kolem šesté sedmé a pak jít na tah do města.Samotnýmu by mě nebylo příjemný se někam cpát vožralej a smrdutej.
Takže spíš,kde se dá dobře dopředu domluvit a kde jsou holky v poho,aby nás třeba nenechely ve štychu.Jinak dík za reakce.
lewit
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 9. čer 2007, 18:43

Re: Loučení se svobodou

Příspěvekod Honzi » úte 1. čer 2010, 19:18

lewit,

jako předvoj jsem myslel, že tam půjdeš tak 2x k jedné slečně na služby a uděláš na ni dojem, ona to potom domluví. Se spolehlivostí slečen je to hodně bledé a pokud ani nenapíšeš, o jaké slečny máte zájem a v do jaké cenové relace jste ochotni jít, tak nejde téměř nic poradit.
Polepši se hochu ve specifikaci :mrgreen:

Pochopitelně, že pokud dáte zálohu 20000, bude mít hodně velkou šanci na zájem slečen. Pokud 1500, moc bych s tím nepočítal. :lol:
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: Loučení se svobodou

Příspěvekod lewit » pát 4. čer 2010, 15:21

Tak jsem teda zjistil,ža náš původní plán je asi nerealizovatelný.Nakonec asi vyšleme novomanžela,ať si užije.Chceme pro něho ale dvě holky.Po důkladné sondážy tohoto fóra mě vyšla Iva a Kety v Kr. Poli.Myslíte že je to dobrej nápad,nebo špatnej nápad,nebo jakej je to vlastně nápad?Trochu jsem nejistej ohledně jejich věku,jsou něco kolem 35 let a zase si říkám,když už průser, tak s nějakým mladým zajdou.Ale nenašel jsem nic atraktivnějšího.Máte nějakej tip?Podmínka je,aby to bylo dobře dosažitelný z centra Brna.
lewit
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 9. čer 2007, 18:43

Re: Loučení se svobodou

Příspěvekod Honzi » pát 4. čer 2010, 15:29

Cenová relace a očekávaní? :idea: Bez toho asi těžko někdo poradí ... :roll:
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: Loučení se svobodou

Příspěvekod lewit » pát 4. čer 2010, 15:40

Tak počítám,že za hodinu budou dvě holky mezi 2400,- - 3000,-,pokud nějaký nedávají třeba slevu.+ asi nějakej příplatek,páč kamoš si análek asi nenechá ujít.Jinak žádný další příplatkový akce asi nebudou.Rád bych,ať se kočky o něho postarají a nějaký lesbihrátky neuškodí :D
lewit
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 9. čer 2007, 18:43

Re: Loučení se svobodou

Příspěvekod Honzi » pát 4. čer 2010, 16:36

lewit píše:Tak počítám,že za hodinu budou dvě holky mezi 2400,- - 3000,-,pokud nějaký nedávají třeba slevu.+ asi nějakej příplatek,páč kamoš si análek asi nenechá ujít.Jinak žádný další příplatkový akce asi nebudou.Rád bych,ať se kočky o něho postarají a nějaký lesbihrátky neuškodí :D


Nechci tě zklamat, ale lesbihrátky jsou velmi vzácný, trojka není totéž. Tak zvané lesbi show je ve velké většině takový naprosto slabý odvar, kdy se slečny téměř bojí se sebe dotknout. :(

Zrovna tebou uvedená Iva inzeruje trojku. Hodně holek to tady čte, vypiš výběrové řízení do SZ. To budeš mít největší šanci.

A kromě toho doporučuji ho poslat tam, kde nebude "krutě" vyhozen po uplynutí 60 minut, 0 vteřin. Mohl by utrpět doživotní trauma. :mrgreen:
Ten anál bude asi největší komplikace ... a smířil bych se s trojkou. To máš větší šanci. Příplatek za anál je 500 u každé, pokud ho dělá.
Ale na kamarádovi tedy šetříte. :lol:
Honzi
 
Příspěvky: 724
Registrován: sob 30. dub 2005, 16:52

Re: Loučení se svobodou

Příspěvekod koburg » pát 4. čer 2010, 22:36

lewit píše:Tak jsem teda zjistil,ža náš původní plán je asi nerealizovatelný.Nakonec asi vyšleme novomanžela,ať si užije.Chceme pro něho ale dvě holky.Po důkladné sondážy tohoto fóra mě vyšla Iva a Kety v Kr. Poli.Myslíte že je to dobrej nápad,nebo špatnej nápad,nebo jakej je to vlastně nápad?Trochu jsem nejistej ohledně jejich věku,jsou něco kolem 35 let a zase si říkám,když už průser, tak s nějakým mladým zajdou.Ale nenašel jsem nic atraktivnějšího.Máte nějakej tip?Podmínka je,aby to bylo dobře dosažitelný z centra Brna.

Iva s Kety nejsou v zásadě špatný nápad, otázka je, co kámoš očekává. Pokud si představuje nějaké šťavnaté dvacítky, které mu zahrají lesbi-divadýlko, tak to by musel jinam. Iva s Kety dělají trojku, tj. obě dívky se věnují klientovi, každá trošku jinak, zadeček v tomto případě nabízí Iva, Kety anál nedělá. Žádnou lesbi-show neinscenují, bylo by to pro ně nepřirozený. Cenu za hodinu mají 2600,-, jestli je za análek příplatek, nevím. Kety s Ivou jsou však velmi příjemné a milé, žádná náladovost, pozitivní přístup a nehraná snaha klientovi vyhovět je prakticky zaručena. Už jim ale není dvacet, takže se vracím k první otázce - jde o to, jakou má kámoš představu. Trojku ale nabízí více holek, co si pamatuju, lesbi show byla ještě nedávno typická nabídka holek z Omegy, dokud se nerozprchly po celém Brně (Wendy s Klárkou někdo někde recenzoval - zkus si to najít). Zkus důkladněji projet inzerci a třeba i starší inzeráty, holky je mění a trojku nebo lesbi show nemusí uvádět pokaždý. Noru zdar!
koburg
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon 28. zář 2009, 2:09

Re: Loučení se svobodou

Příspěvekod lewit » pon 14. čer 2010, 14:20

Tak loučení úspěšně proběhlo.Nakonec jsem zvolil Ivu a Kety.Domluva byla fajn (volal jsem s Ivou) trochu se jim nehodil víkendovej termín,ale domluvili jsme se.Cena dohodnuta 2500,- za hodinu + 200,- příplatek za anál.Takže jsme ho tam slavnostně dovedli,dámy byly příjemný.Je tedy fakt,že jim není už dvacet a měl jsem strach,jak to kamoš vezme.No,byl spokojenej.Hodina byla ažaž,análek ani nevyužil,říkal,že ho bavilo si je pořád přehazovat.Jen že byla pruda,si pořád měnit kondom.Dokonce se nechaly prstit a to je mě teda divný,to si říkám,že není standart.Konečný verdikt je,že já osobně bych pohledal asi něco jinýho a sólo,ale jako netradiční zážitek můžem doporučit :D
lewit
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 9. čer 2007, 18:43


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků