Hledat  

Závislost na sexu za peníze

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Závislost na sexu za peníze

Příspěvekod radovans » sob 23. říj 2010, 7:46

Ahoj, před několika měsíci jsem zde byl zaregistrovaný pod jinou přezdívkou. Priváty jsem navštěvoval tak 1x za měsíc, už 4 roky. Protože jsem ženatý a ani peněz moc nebylo, rozhodnul jsem se s tím zkončit, ale vydržel jsem 2 měsíce. Jsem na tom závislý. Jednou začas prostě potřebuji zkusit sex s jinou za peníze a pak jsem vpohodě. Vůbec nevím, v čem moje závislost spočívá. Tak jsem se jen chtěl zeptat, zda má někdo něco podobného nebo třeba nějaký zajímavý komentář. Radovan
radovans
 
Příspěvky: 45
Registrován: sob 23. říj 2010, 7:06

Re: Závislost na sexu za peníze

Příspěvekod šoustool » sob 23. říj 2010, 12:24

Myslím že je to normální u většiny z nás,já měl kdysi přítelkyni a po dvou měsících vztahu jsem měl chut na jinou,začal jsem opět sledovat co se děje kolem noření a ujížděl na privát jak zběsilej :lol:
šoustool
 
Příspěvky: 77
Registrován: úte 9. čer 2009, 14:59

Re: Závislost na sexu za peníze

Příspěvekod karamba » sob 23. říj 2010, 15:26

čauvec.I já jsem na tom stejně.Žil jsem i 4 roky se šlápotou abych ušetřil,ale stejně jsem chodil dál za jinýma.Hold pro některý z nás je to normální a ostatní tvrdí,že by za to nikdy nezaplatili.Jenže dokud to nezkusí,tak nevědí,že v podstatě o dost přichází a hlavně o kačky.Ale v mém případě to neřeším.Chci to,tak platím.Jen škoda,že mizí ty dobrý holky a objevují se přihlouplý.
karamba
 
Příspěvky: 26
Registrován: ned 21. bře 2010, 11:47

Re: Závislost na sexu za peníze

Příspěvekod otik1 » sob 23. říj 2010, 16:58

Přesně tak pánové, souhlasím s váma.
Já mám taky doma přítelkyni, ale po čase vás to omrzí a v tomto je to výhoda privatu. zaplatíte a nemusíte nic řešit.
Myslím, že je to lepší než si vydržovat nějakou milenku a hlavně se na to jen tak nepřijde u těch co mají doma rodinu.
a milenka by mě časem taky omrzela, ale mladé nové tapiny, ty mě budou bavit ještě hodně dlouho :P
otik1
 
Příspěvky: 182
Registrován: ned 10. led 2010, 18:54

Re: Závislost na sexu za peníze

Příspěvekod radovans » sob 23. říj 2010, 22:13

Pánové, děkuji za odpovědi. Taky si myslím, že vůči manželce je to víc fér, než mít milenku. Tady jde jen o sexuální uspokojení, což je přirozená potřeba každého zdravého muže a při troše snahy se to dá i lehce zamaskovat. Takže nakonec jsou všichni spokojeni. Hlavně je potřeba ťapiny dobře vybírat a děkuji všem, kdo je objektivně hodnotí a pomáhají tak ostatním. Radovan
radovans
 
Příspěvky: 45
Registrován: sob 23. říj 2010, 7:06

Re: Závislost na sexu za peníze

Příspěvekod Dobermann » stř 3. lis 2010, 14:36

radovans píše:Pánové, děkuji za odpovědi. Taky si myslím, že vůči manželce je to víc fér, než mít milenku. Tady jde jen o sexuální uspokojení, což je přirozená potřeba každého zdravého muže a při troše snahy se to dá i lehce zamaskovat. Takže nakonec jsou všichni spokojeni. Hlavně je potřeba ťapiny dobře vybírat a děkuji všem, kdo je objektivně hodnotí a pomáhají tak ostatním. Radovan


Tak jí to schválně zkus říct, myslím, že jestli je rozumná, tak ti na to ještě bude dávat prachy bokem. Pokud jde jen o sexuální ukojení, tak proč si neřekneš doma? :lol:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Závislost na sexu za peníze

Příspěvekod zalety » úte 9. lis 2010, 20:27

Dobermann píše:
radovans píše:Pánové, děkuji za odpovědi. Taky si myslím, že vůči manželce je to víc fér, než mít milenku. Tady jde jen o sexuální uspokojení, což je přirozená potřeba každého zdravého muže a při troše snahy se to dá i lehce zamaskovat. Takže nakonec jsou všichni spokojeni. Hlavně je potřeba ťapiny dobře vybírat a děkuji všem, kdo je objektivně hodnotí a pomáhají tak ostatním. Radovan


Tak jí to schválně zkus říct, myslím, že jestli je rozumná, tak ti na to ještě bude dávat prachy bokem. Pokud jde jen o sexuální ukojení, tak proč si neřekneš doma? :lol:


Protože doma Dobermanne, doma je to něco jinýho - chodím s holkou skoro rok a na privátu jsem byl 2x (před tím jsem nikdy nezašel). S mojí se mi sex líbí a mám jej dostatek, ale privát mě lákal a bohužel láká nadále :( Myslím, že jsem Tě pochopil Radovane ;-)
zalety
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 13. říj 2010, 19:00

Re: Závislost na sexu za peníze

Příspěvekod šoustool » úte 9. lis 2010, 20:53

zalety píše:
Dobermann píše:
radovans píše:Pánové, děkuji za odpovědi. Taky si myslím, že vůči manželce je to víc fér, než mít milenku. Tady jde jen o sexuální uspokojení, což je přirozená potřeba každého zdravého muže a při troše snahy se to dá i lehce zamaskovat. Takže nakonec jsou všichni spokojeni. Hlavně je potřeba ťapiny dobře vybírat a děkuji všem, kdo je objektivně hodnotí a pomáhají tak ostatním. Radovan


Tak jí to schválně zkus říct, myslím, že jestli je rozumná, tak ti na to ještě bude dávat prachy bokem. Pokud jde jen o sexuální ukojení, tak proč si neřekneš doma? :lol:


Protože doma Dobermanne, doma je to něco jinýho - chodím s holkou skoro rok a na privátu jsem byl 2x (před tím jsem nikdy nezašel). S mojí se mi sex líbí a mám jej dostatek, ale privát mě lákal a bohužel láká nadále :( Myslím, že jsem Tě pochopil Radovane ;-)

Přesně, jak píše zalety
Před rokem jsem měl taky přítelku a sex s ní měl každý den,uspokojivý pro nás oba..ale po dvou měsících vztahu jsem měl potřebu vidět a užít si s jinak vypadající ženskou.Nikomu neberu to,že dokáže mít uspokojení s jednou ženou celý život,je to pěkný,ale pro mě nemožný :)
šoustool
 
Příspěvky: 77
Registrován: úte 9. čer 2009, 14:59

Re: Závislost na sexu za peníze

Příspěvekod Dobermann » sob 13. lis 2010, 15:27

ale nedejbože, aby měla stejný náhled na věc stará! :lol:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Závislost na sexu za peníze

Příspěvekod Velkaokurka » stř 30. bře 2011, 13:50

Už víš proč někteři se stanou swingery. Mužou společně radovat s jinými lidmi bez přetvařek. :wink:
Já bych osobně neměl problém, kdybych měl ženu, která šukala jiné...ale jen když nebyly žadné lži a žádné skryté seznamení. Nejsem v tom sám. Viz stranky
experience project.com a fórum "Want to share my wife with another man"

Ale zatím musím chodit na privaty. Malokdo chce mě pozvat na sex s manželkou. :P (ale mně se to jednou stalo!)
Velkaokurka
 
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 2. pro 2010, 18:37

Re: Závislost na sexu za peníze

Příspěvekod livesexx » čtv 19. kvě 2011, 19:31

radovans píše:Ahoj, před několika měsíci jsem zde byl zaregistrovaný pod jinou přezdívkou. Priváty jsem navštěvoval tak 1x za měsíc, už 4 roky. Protože jsem ženatý a ani peněz moc nebylo, rozhodnul jsem se s tím zkončit, ale vydržel jsem 2 měsíce. Jsem na tom závislý. Jednou začas prostě potřebuji zkusit sex s jinou za peníze a pak jsem vpohodě. Vůbec nevím, v čem moje závislost spočívá. Tak jsem se jen chtěl zeptat, zda má někdo něco podobného nebo třeba nějaký zajímavý komentář. Radovan


takový jsou všichni muži, :D
livesexx
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 19. kvě 2011, 19:18

Anonymní sexholici ČR

Příspěvekod Sexholik » ned 13. lis 2011, 22:39

Pro všechny závislé na sexu. http://www.saa-cesko.cz
Sexholik
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 13. lis 2011, 22:35

Re: Závislost na sexu za peníze

Příspěvekod Sexholik » ned 13. lis 2011, 22:40

radovans píše:Ahoj, před několika měsíci jsem zde byl zaregistrovaný pod jinou přezdívkou. Priváty jsem navštěvoval tak 1x za měsíc, už 4 roky. Protože jsem ženatý a ani peněz moc nebylo, rozhodnul jsem se s tím zkončit, ale vydržel jsem 2 měsíce. Jsem na tom závislý. Jednou začas prostě potřebuji zkusit sex s jinou za peníze a pak jsem vpohodě. Vůbec nevím, v čem moje závislost spočívá. Tak jsem se jen chtěl zeptat, zda má někdo něco podobného nebo třeba nějaký zajímavý komentář. Radovan


Anonymní sexholici - www.saa-cesko.cz
Sexholik
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 13. lis 2011, 22:35

Re: Závislost na sexu za peníze

Příspěvekod Kure » pon 14. lis 2011, 19:17

radovans píše:Ahoj, před několika měsíci jsem zde byl zaregistrovaný pod jinou přezdívkou. Priváty jsem navštěvoval tak 1x za měsíc, už 4 roky. Protože jsem ženatý a ani peněz moc nebylo, rozhodnul jsem se s tím zkončit, ale vydržel jsem 2 měsíce. Jsem na tom závislý. Jednou začas prostě potřebuji zkusit sex s jinou za peníze a pak jsem vpohodě. Vůbec nevím, v čem moje závislost spočívá. Tak jsem se jen chtěl zeptat, zda má někdo něco podobného nebo třeba nějaký zajímavý komentář. Radovan

Ahoj,
přispěju trochu do mlýna...
Pokud nemáš výčitky svědomí doma, tak o.k. Kdyby ano, zajdi si za psychologem, nebo běž ke zpovědi do kostela...
Jako psycholog-amatér ti říkám, jako všichni přede mnou,že je to zdravé...
Jako pan farář ti naordinovávám odříkat aspoň 10 Zdrávasů...A jinak ti odpouštím a žehnám Synu!
Ahoj.
Kure
 
Příspěvky: 160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 22:15

Re: Závislost na sexu za peníze

Příspěvekod gogo123 » stř 16. lis 2011, 22:10

Rozhodně nechápu muže do 40 let, kteří navštěvují lehké ženy a ještě pravidelně. A už vůbec nechápu, pokud chodí s děvčetem a za 2 měsíce si jde vrznout na privát. To může být i nemoc, kterou je potřeba léčit.
Nejsem moralista, ale do 40 let to byl pro mě adrenalin sbalit holku a když se dívám kolem tak to nějak chybí těm mladým. A jestli mohu doporučit těm mladým, tak jezte méně sóji a více tvarohu a budete mít hnedka více chuti balit děvčata, my už to nevytrhnem.
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků