Hledat  

k zasmání

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: k zasmání

Příspěvekod technik » čtv 27. zář 2012, 10:46

asi z důvodu obavy o bezpečnost svou i toho, kdo bude zasouvat hledá několik chlapů, to je jasné, ne ?? Přesilovku a je to :lol:
technik
 
Příspěvky: 153
Registrován: pát 23. pro 2005, 12:48

Re: k zasmání

Příspěvekod kbrno » sob 29. zář 2012, 18:38

Nick: ChtivaSexu ONLINE
Pohlaví: Žena
Věk: 30 let
Znamení: Lev
Hledá: Muže, Pár (dva muže)
Místo: Brno
Byl(a) zde: 29.09.2012 18:32
Deníček: záznamů - 2 navštívit >>

[Otevřít foto]
Otevřít foto
Inzerát:
Nadržená kočička s hezky šťavnatou kundičkou hledá milence na pořádnou šukačku za odměnu 10.000 Kč za schůzku, popř. mi může dávat dárečky. Ráda nosím podvazky, sexy prádýlko a boty na jehlách. Sex pouze na hotelu a pro ty, co umějí ocenit kvalitu. Nehledám průměr, taky nejsem průměrná. REAGUJI POUZE NA NABÍDKY S FOTKOU!!!...
kbrno
 
Příspěvky: 43
Registrován: ned 19. čer 2011, 19:23

Re: k zasmání

Příspěvekod sumiiik » ned 30. zář 2012, 15:31

kbrno píše:Nick: ChtivaSexu ONLINE
Pohlaví: Žena
Věk: 30 let
Znamení: Lev
Hledá: Muže, Pár (dva muže)
Místo: Brno
Byl(a) zde: 29.09.2012 18:32
Deníček: záznamů - 2 navštívit >>

[Otevřít foto]
Otevřít foto
Inzerát:
Nadržená kočička s hezky šťavnatou kundičkou hledá milence na pořádnou šukačku za odměnu 10.000 Kč za schůzku, popř. mi může dávat dárečky. Ráda nosím podvazky, sexy prádýlko a boty na jehlách. Sex pouze na hotelu a pro ty, co umějí ocenit kvalitu. Nehledám průměr, taky nejsem průměrná. REAGUJI POUZE NA NABÍDKY S FOTKOU!!!...


Už jsem rozbil prasátko a jdu na to!! :lol: :lol: :lol:
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Jak si privát představují filmaři...

Příspěvekod jarjaroslav » stř 3. říj 2012, 1:29

Privát ve filmu Horem pádem :) :

čas: 1:35:43

Na konci (záběrů týkajících se privátu) slečna ve vysokých podpatkách pěkně vytře podlahu, dodívají se na Večerníček a jede se dál :mrgreen: .
Naposledy upravil jarjaroslav dne pát 19. kvě 2017, 14:36, celkově upraveno 1
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: k zasmání

Příspěvekod Marast » ned 7. říj 2012, 10:07

Nejsem si jistý, ale řekl bych, že tohle už taky asi patří do této kategorie :?:
http://www.naprivat.cz/scorpio/alex/
Marast
 
Příspěvky: 145
Registrován: úte 22. lis 2011, 15:19

Re: k zasmání

Příspěvekod labuznik » ned 7. říj 2012, 21:34

Marast píše:Nejsem si jistý, ale řekl bych, že tohle už taky asi patří do této kategorie :?:
http://www.naprivat.cz/scorpio/alex/


Ty vole, ta ma ale odvahu :D A ver tomu, ze se najdou chlapkove, co ji to daj. To bych chtel vidiet, jaky v tom je rozdil. No, mozna ji prubnu, jen tak z hecu :D
labuznik
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát 15. črc 2011, 10:52

Re: k zasmání

Příspěvekod gogo123 » ned 7. říj 2012, 21:58

labuznik píše: No, mozna ji prubnu, jen tak z hecu :D


Každý den stopuje na E59 výpadovka na D1 .... :lol:

Scorpio.jpg
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

Re: k zasmání

Příspěvekod labuznik » pon 8. říj 2012, 9:27

gogo123 píše:
labuznik píše: No, mozna ji prubnu, jen tak z hecu :D


Každý den stopuje na E59 výpadovka na D1 .... :lol:

Scorpio.jpg


A vraj spolecnice :D Dik, tak to si asi necham zajit chut :idea:
labuznik
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát 15. črc 2011, 10:52

Re: k zasmání

Příspěvekod kbrno » pát 12. říj 2012, 21:13

Uživatel: VASNIVA Zařadit do oblíbených >>
Zařadit do ignorovaných >>
Titulek: Milenec
Vloženo: 27.10.2011 18:24
Záznam:

Nabízím sex kultivovanému muži, na úrovni za cenu 30.000 Kč/měcísně. Čestnost a délka schůzek je na Tobě. Vždy budu mít na sobě sexy prádlo a budu krásně navoněná.
kbrno
 
Příspěvky: 43
Registrován: ned 19. čer 2011, 19:23

Re: k zasmání

Příspěvekod jarjaroslav » sob 13. říj 2012, 0:11

Za hodinku potěšení zaplatíš 2000kč, mám jen jednu cenu!

Uvidíš, že budeš mile překvapen...

Nic za méně peněz nedělám!!! Platba u mě je 2000kč.

Cena je pevná, nejsme na tržnici abychom zde smlouvali. :lol: :lol: :lol:

http://privat-monika.webnode.cz/ceny/
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: k zasmání

Příspěvekod nokid » pon 15. říj 2012, 15:23

Tahle holka z Třebíče,
může jíti do piče!

Ahoj!

Treba se divis, kdo ti pise? Moje kamaradka mi na tebe dala kontakt - chtela se seznamit po Internetu a ty jsi si padl do oka, jen uz si nasla nekoho jineho. Pry vypadas jako uzasny chlap.

Myslim, ze bych mela napsat neco o sobe - je mi 24 let a pracuji na katastru nemovitosti, docela mne to bavi, i kdyz obcas potkavam opravdu podivne lidi. Ja mam rada zajimave lidi, ale vseho moc skodi :) Jsem trochu ukecana, tak kdybych moc vypisovala, tak mi rekni :) Posloucham rock a jim snad vsechno krom syrecku. Nechci se hned vrhat do vztahu, to uz jsem si prozila a nebylo to ono. Potrebuji ted trochu volnosti a chci si poradne uzivat. Jak vypadam? Mam profil pod nickem roxy na www.mrknuti.com, je tam par fotek, mailem to posilat nebudu, nechce se mi to vkladat a taky ... no, uvidis sam :)

Tak kdy zajdeme nekam na pivo, nebo panaka kdyz uz nemame tu prohibici, nebo prochazku? A kde pak skoncime? ;)

Pekny den preju a tesim se!
Peta


Dostal jsem takovýto mail - co myslíte, není to další "Nigerie letter"? Nemáte s tím někdo zkušenost?
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: k zasmání

Příspěvekod kbrno » pon 15. říj 2012, 17:12

nokid píše:Tahle holka z Třebíče,
může jíti do piče!

[color=#00BF40]Ahoj!

Treba se divis, kdo ti pise? Moje kamaradka mi na tebe dala kontakt - chtela se seznamit po Internetu a ty jsi si padl do oka, jen uz si nasla nekoho jineho. Pry vypadas jako uzasny chlap.

Myslim, ze bych mela napsat neco o sobe - je mi 24 let a pracuji na katastru nemovitosti, docela mne to bavi, i kdyz obcas potkavam opravdu podivne lidi. Ja mam rada zajimave lidi, ale vseho moc skodi :) Jsem trochu ukecana, tak kdybych moc vypisovala, tak mi rekni :) Posloucham rock a jim snad vsechno krom syrecku. Nechci se hned vrhat do vztahu, to uz jsem si prozila a nebylo to ono. Potrebuji ted trochu volnosti a chci si poradne uzivat. Jak vypadam? Mam profil pod nickem roxy na http://www.mrknuti.com, je tam par fotek, mailem to posilat nebudu, nechce se mi to vkladat a taky ... no, uvidis sam :)

Tak kdy zajdeme nekam na pivo, nebo panaka kdyz uz nemame tu prohibici, nebo prochazku? A kde pak skoncime? ;)

Pekny den preju a tesim se

Dostal jsem takovýto mail - co myslíte, není to další "Nigerie letter"? Nemáte s tím někdo zkušenost?



Mam zkusenost s podobnou odpovedi , je to vsechno podvod od mrknuti.com , maji falesne niky a fota , jde tam jen o to, aby jsi zaplatil za registraci.Jiz nekolikrat jsem je poslal do prdele :D :D :D :D :D
kbrno
 
Příspěvky: 43
Registrován: ned 19. čer 2011, 19:23

Re: k zasmání

Příspěvekod Kracmar » úte 16. říj 2012, 0:43

Podobné maily, nebo vzkazy mi chodí na můj profil na lidech hodně. Ani si netroufám odhadnout, kolik takových pochybných servrů je. Kdysi jsem zkusil erotický kontakt. Je to placené, opravdových bab tam moc nebude. Většina profilů jsou falešné, odpovídá buď stroj, nebo operátor. Takto budou fungovat patrně i ostatní.
kbrno- moc to nepomůže,že? Několikrát jsem jim nadal na jejich mail, nebo vzkaz. Po nějaké době přijde pozdrav stejně.
Kracmar
 
Příspěvky: 211
Registrován: pon 7. kvě 2012, 19:33

Re: k zasmání

Příspěvekod nokid » stř 17. říj 2012, 13:38

Dík, hoši. Už jsem zase chytřejší.
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: k zasmání

Příspěvekod gogo123 » čtv 18. říj 2012, 20:59

"Možná jsem po telefonu rychlá to proto že nedávám možnost honičům - dík za pochopení - vše co nabízím tu je......"

Dášenka se neustále projevuje.....
http://www.naprivat.cz/dagmar/dasenka/
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků