Hledat  

k zasmání

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Petruška22 776 780 701

Příspěvekod petr.2004 » stř 31. říj 2012, 13:10

Nabídka, které se opravdu těžko odolává ... :roll:

Až na toho přítele to vypadá skoro jako nabídka sňatku :D

http://www.erotik-emace.com/seznamka/pe ... -1333.html

Petruška22

Hledám finančního otroka do přijetí k mladému páru v Brně, dovolím Ti bydlet i u nás jako otrok, bez jakýchkoliv lidských práv, budeš nám odevzdávat výplatu a za to dojídat naše zbytky jídla, máš-li auto, budeš nám sloužit i jako taxi když nebudeš v práci. Jsem Bohyně a nahou mě nikdy neuvidíš. Jsem pohodlná, sebevědomá dívka a chci Ti poroučet a v leže Tě sledovat jak nahý uklízíš celý byt. Chci si užívat s přítelem za cizí penízky. Dělám taky erotické masáže, s/m a footfetish

Věk: 22, Kraj: Jihomoravský kraj, Město: Brno
Kategorie: ONA hledá jeho, Web: nevyplněno
Tel.: 776780701, E-mail: atraktivni-holka@seznam.cz
1333_foto1_big.jpg



některé samice vorvaňů mají vysoké sebevědomí ...
petr.2004
 
Příspěvky: 578
Registrován: čtv 26. lis 2009, 15:03

Re: Petruška22 776 780 701

Příspěvekod labuznik » stř 31. říj 2012, 17:27

petr.2004 píše:Nabídka, které se opravdu těžko odolává ... :roll:

Až na toho přítele to vypadá skoro jako nabídka sňatku :D

http://www.erotik-emace.com/seznamka/pe ... -1333.html

Petruška22

Hledám finančního otroka do přijetí k mladému páru v Brně, dovolím Ti bydlet i u nás jako otrok, bez jakýchkoliv lidských práv, budeš nám odevzdávat výplatu a za to dojídat naše zbytky jídla, máš-li auto, budeš nám sloužit i jako taxi když nebudeš v práci. Jsem Bohyně a nahou mě nikdy neuvidíš. Jsem pohodlná, sebevědomá dívka a chci Ti poroučet a v leže Tě sledovat jak nahý uklízíš celý byt. Chci si užívat s přítelem za cizí penízky. Dělám taky erotické masáže, s/m a footfetish

Věk: 22, Kraj: Jihomoravský kraj, Město: Brno
Kategorie: ONA hledá jeho, Web: nevyplněno
Tel.: 776780701, E-mail: atraktivni-holka@seznam.cz
1333_foto1_big.jpg




některé samice vorvaňů mají vysoké sebevědomí ...


Tak tahle teda ma odvahu. Pro boha, to je svet snad uz uplne slepej? :P A verte tomu, ze se nejakej podobnej hnup najde, co po tomhle touzi. Ach boze, kam to spejeme... :shock:
labuznik
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát 15. črc 2011, 10:52

Re: k zasmání

Příspěvekod petr.2004 » čtv 1. lis 2012, 9:26

pobavila mne absence logiky v inzerátu na Agama
NATY
Telefon: 000000000
Region: Praha a okolí
Věk: 26 let
Výška: 176 cm
Váha: 68 kg
Barva vlasů: Hnědé
Pohlaví: Žena
Ahoj, Jsme dvě brunety,vysoké,štíhlé,modrooké... Máte pánové někdo chuť za nějakou odměnu??? PS: žádný night klub ani privát nepreferujeme! ozvěte se na e-mail,budeme se těšit!!!

což o to, na nějakou odměnu mám chuť vždy, ale kam se mám sakra ozvat ???
:roll:
petr.2004
 
Příspěvky: 578
Registrován: čtv 26. lis 2009, 15:03

Re: k zasmání

Příspěvekod nokid » čtv 1. lis 2012, 15:31

Běž tam a dostaneš od každé rumovou pralinku. Taková odměna bude i sladká! :idea:
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

K zasmání

Příspěvekod jarjaroslav » ned 4. lis 2012, 2:32

:lol:
Naposledy upravil jarjaroslav dne úte 6. lis 2012, 13:48, celkově upraveno 1
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: k zasmání

Příspěvekod Ondiii » pon 5. lis 2012, 0:25

Tak to budou muset být hóóódně laciné holky....nechat se zlákat vůní piva a pořádné klobásky.

Hledá se žena
(Brno)
Jméno: Rosťa Věk: 36 let Váha: 89 kg Výška: 183 cm

Ahoj, hledáme sexuchtivé dívky, které nám budou dělat společnost na motorkářské párty v okolí Brna v Dubnu příštího roku. Jídlo a pití zdarma. Zájemkyně pište do emailu. Odpovědi pouze s fotem.
Ondiii
 
Příspěvky: 79
Registrován: pon 26. bře 2007, 17:09

K zasmání

Příspěvekod jarjaroslav » pát 9. lis 2012, 13:03

Nevím proč, ze začátku jsem se tomu zasmál :lol: a potom mi to připadalo smutné :cry: (že by podzimní deprese?).

http://www.novinky.cz/koktejl/283819-am ... odinu.html
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: k zasmání

Příspěvekod sumiiik » čtv 15. lis 2012, 20:52

Nevím,jestli je toto k zasmání,podle mě spíš k zamyšlení...
Nedávno jsem byl s jednou ťapinou.Tvrdila mě že přítele nemá,milence taky ne,je svobodná a sex provozuje zásadně s gumou.Potom jí z kabelky vypadly nějaký prášky.Na můj dotaz co to je,odpověděla:"no přece antikoncepční pilulky,to je jasný,beru je"... :shock: Byl jsem z toho tak překvapenej že jsem se jí zapomněl zeptat na co je teda má.Nevím co si o tom mám myslet...
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: k zasmání

Příspěvekod aceri » čtv 15. lis 2012, 21:10

Nad tím nemá cenu spekulovat... Třeba ti kecala a má nějakýho bouchače... nebo bere anti ze zdravotních důvodů... Nicméně nemá cenu se tím zabývat....
Uživatelský avatar
aceri
 
Příspěvky: 343
Registrován: pon 26. led 2009, 23:12

Re: k zasmání

Příspěvekod zlobivakocka » čtv 15. lis 2012, 21:43

sumiiik píše:Nevím,jestli je toto k zasmání,podle mě spíš k zamyšlení...
Nedávno jsem byl s jednou ťapinou.Tvrdila mě že přítele nemá,milence taky ne,je svobodná a sex provozuje zásadně s gumou.Potom jí z kabelky vypadly nějaký prášky.Na můj dotaz co to je,odpověděla:"no přece antikoncepční pilulky,to je jasný,beru je"... :shock: Byl jsem z toho tak překvapenej že jsem se jí zapomněl zeptat na co je teda má.Nevím co si o tom mám myslet...

Kondom není vždy 100%,já na tom nic divného nevidím,užívání těchhle dvou antikoncepčníh prostředků je normální,taky to tak mám.
zlobivakocka
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 25. srp 2010, 20:59

Re: k zasmání

Příspěvekod gogo123 » čtv 15. lis 2012, 21:50

zlobivakocka píše:
sumiiik píše:Nevím,jestli je toto k zasmání,podle mě spíš k zamyšlení...
Nedávno jsem byl s jednou ťapinou.Tvrdila mě že přítele nemá,milence taky ne,je svobodná a sex provozuje zásadně s gumou.Potom jí z kabelky vypadly nějaký prášky.Na můj dotaz co to je,odpověděla:"no přece antikoncepční pilulky,to je jasný,beru je"... :shock: Byl jsem z toho tak překvapenej že jsem se jí zapomněl zeptat na co je teda má.Nevím co si o tom mám myslet...

Kondom není vždy 100%,já na tom nic divného nevidím,užívání těchhle dvou antikoncepčníh prostředků je normální,taky to tak mám.


Pokud by se ťapina spoléhala jenom na gumu, tak by už každá druhá byla v tom. Já v tom nevidím nic nenormálního ba naopak to svědčí o její zodpovědnosti.
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

Re: k zasmání

Příspěvekod kbrno » ned 18. lis 2012, 21:15

Ahoj.
Hledám bohatého může, kterému by nevadilo mít založený přátelsko/milenecký vztah na penězích.
Předem píšu, že studuji, takže jsem časově omezená a bydlím na koleji, takže nemám prostory.Navíc by to byla moje první zkušenost, takže pokud hledáš profesionálku, nejsem ta pravá.
Pokud se ti vše zamlouvá a máš rád "bujné tvary" určitě napiš.
Lucka
Brněnský kraj, věk: 21 / , zadáno: 18.11 2012 14:52:59
luciana0230@seznam.cz Inzerát číslo: 206203
kbrno
 
Příspěvky: 43
Registrován: ned 19. čer 2011, 19:23

Re: k zasmání

Příspěvekod aceri » ned 18. lis 2012, 21:27

Bujné tvary :lol:
Uživatelský avatar
aceri
 
Příspěvky: 343
Registrován: pon 26. led 2009, 23:12

Re: k zasmání

Příspěvekod Marast » sob 24. lis 2012, 0:21

Neříkám, že úplně k zasmání, ale pousmál jsem se, když jsem to viděl - "Troječka v pelíšku" http://www.naprivat.cz/do-pelisku/troje4ka-v-peli3ku/

Osobně trojku nevyhledávám, protože souhlasím s názory které na fóru zazněly mnohokrát - někdo tam bývá navíc, v lepším případě jedna z dívek, v horším sám norník. Takže buď docela vyhození peníze a nebo úplně vyhozené peníze, ale představa pěkná a věřím, že jsou mezi námi tací, kteří tohoto využívají. Zvykl jsem si ale na to, že většinou ji nabízí slečny se slevou - hodina s jednou je třeba 1200 a trojka je za 2000. Pelíšek má ale spešl ceny - klasika 1300 a trojku máš za 3000Kč. No nevím... A půl hoďky za dvojku? :roll:

Pelíšek mě mrzí celkově, dalo by se tam obecně vybrat, ale moje psychologická hranice je o kilo níž, takže nic, škoda...

Sorry, že jsem tak dlouho plácal 8)
Marast
 
Příspěvky: 145
Registrován: úte 22. lis 2011, 15:19

K zasmání

Příspěvekod jarjaroslav » ned 25. lis 2012, 21:57

Spíše k pláči :cry: :cry: :cry: :

Poslední dobou sleduji, jak se nám ceny 1400,- začínají pěkně rozlízat a nově příchozí se jich rády chytají. Nebo se mi to jen zdá?

Např.: http://www.naprivat.cz/kristynka-a-neli ... rom_club=1 1400,- + 500,- za líbání (a footfetish) :oo: .
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků