Hledat  

oral Katka

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

oral Katka

Příspěvekod daniel222 » čtv 17. lis 2005, 23:05

Katka je fakt super,ale také od ní něco super chytnete přesvědčil sem se na vlastní kůži po schůzce sní se léčím na kožní tak pokud chcete něco chytit tak vřele doporučuji vždyt ona dělá skoro se všema vše bez.
A to ještě čekám na výsledky krve.
TAK RYCHLE NA NI AŤ JE VÁS VÍCE VŽDYŤ LEKAŘI CHCOU TAKÉ NĚJAK0 BODÍKY ZA OŠETŘENÍ. :?
daniel222
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 17. lis 2005, 22:58

Příspěvekod rore » sob 19. lis 2005, 0:54

Zajímavé,když seš na kožním, odkud máš přístup k netu?Promiň, ale při pohledu na datum tvé registrace ti nevěřím ani slovo.
Uživatelský avatar
rore
 
Příspěvky: 166
Registrován: úte 14. pro 2004, 10:47

Příspěvekod Pedros » úte 22. lis 2005, 10:21

rore píše:Zajímavé,když seš na kožním, odkud máš přístup k netu?Promiň, ale při pohledu na datum tvé registrace ti nevěřím ani slovo.

Taky tomu neverim,ikdyz on nepise,ze lezi na koznim,ale ze se leci.To znamena,ze tam nemusi lezet,ale muze na lekarskou peci dojizdet.To nic nemeni na tom,ze je to asi nekdo pekne zatrpklej na Katku.Mimochodem Katko(Alesi),nechces k tomu neco napsat?
Uživatelský avatar
Pedros
 
Příspěvky: 81
Registrován: pon 28. úno 2005, 20:58

reakce

Příspěvekod katka » čtv 1. pro 2005, 13:44

Ahoj všichni :P . Nevim, jak aleš, ale já nadále na tuto pomluvu reagovat nemíním. Objevila se na několika webech během jednoho dne a já dost dobře vím, o jakého člověka se jedná, přestože vystupuje pod různými přezdívkami.
Uživatelský avatar
katka
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 13. lis 2005, 9:48

Re: reakce

Příspěvekod Pedros » pon 5. pro 2005, 21:17

katka píše:Ahoj všichni :P . Nevim, jak aleš, ale já nadále na tuto pomluvu reagovat nemíním. Objevila se na několika webech během jednoho dne a já dost dobře vím, o jakého člověka se jedná, přestože vystupuje pod různými přezdívkami.

O tom Alesovi tady nikdo nepochybuje,takze je uplne zbytecny to rozebirat.Jinak Katko,konecne jsi tady pod svym pravym jmenem a verim,ze ty pomluvy tady na tebe vyvratis,protoze ja tomu neverim.Myslim,ze tomu malokdo uveri,je to od jednoho prispevovatele fora a jen proti tobe.Asi jsi nekoho poradne nastvala co?Tim,ze nebudes reagovat na podobne pomluvy ale nicemu nepomuzes.Kdyz ale reagovat budes,muzes ho v tom treba jeste vic povzbudit,takze ted babo rad :roll:
Drzim ti palce i pres to,jak jsi me tady na foru uz jednou utrela pod nickem Ales,takze to nevzdavej a prispivej sem.
Uživatelský avatar
Pedros
 
Příspěvky: 81
Registrován: pon 28. úno 2005, 20:58


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků