Hledat  

Panic

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Panic

Příspěvekod modafen » pát 27. čer 2014, 20:56

Zdravím. Jsem panic a rád bych sex. Nějaká tip na fajn privát ?
modafen
 
Příspěvky: 28
Registrován: stř 11. pro 2013, 21:59

Re: Panic

Příspěvekod jarjaroslav » pát 27. čer 2014, 21:33

modafen píše:Zdravím. Jsem panic a rád bych sex. Nějaká tip na fajn privát ?


Pročetl sis jednotlivé recenze? "Fajn" privát hned ale nemusí znamenat, že ťapina bude také taková. Privát sice může ovlivnit (ale ne vždy všechny tyto věci 100% zajistit), že dotyčná bude mít pravé fotky, dodrží čas, bude se chovat celkem slušně, neokrade Tě, nebude "sjetá" + čisté prostředí, ale nikdo nemůže zaručit Tvou spokojenost. Recenze pomáhají omezit riziko, aby ses vyhnul úplně negativním zážitkům. Ale... 10 klientů si ťapinu v recenzích nemohlo vynachválit, Ty spokojen nebudeš (jiné nároky, vkus, špatný den ťapiny...). Nebo naopak. U ťapiny se objevují negativní recenze, je označována za pasivní, nekomunikativní... a Ty se setkáš s aktivní a celkem ukecanou pohodovou dívkou (s tím mám vlastní zkušenost) :shock: . Předpokládám ale, že výše uvedené víš (jsi registrován od prosince 2013) a já si tímto mini slohovým cvičením jen procvičil psaní na klávesnici...

Neznám Tebe, neznám Tvé nároky, neodvažuji se doporučovat konkrétní dívku. Mohu ale doporučit si pořádně nastudovat jednotlivé recenze, zúžit výběr a dotazy mít více konkrétní + budu držet palce :D .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2640
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Panic

Příspěvekod modafen » pát 27. čer 2014, 21:42

Jo, máš pravdu. Četl jsem hodně a poctivě.
Tak jnak.
Viděl bych to na privát MIA a slečnu Dianu. Láká mě DEEP THROAT.
modafen
 
Příspěvky: 28
Registrován: stř 11. pro 2013, 21:59

Re: Panic

Příspěvekod acx » sob 28. čer 2014, 9:32

modafen píše:Jo, máš pravdu. Četl jsem hodně a poctivě.
Tak jnak.
Viděl bych to na privát MIA a slečnu Dianu. Láká mě DEEP THROAT.


Chceš přijít o panictví nebo vyzkoušet orál? A vyjímečne DEEP THROAT bývá skutečný DEEP THROAT ... . :idea:
Pokud je to poprvé, tak by jsi měl i zvážit preferovanou postavu, Diana je baculka, podle uváděné váhy to i sama přiznává, aby jsi nebyl třeba překvapen. :!: Na druhé straně bude mít asi snaživý přístup ... .
acx
 
Příspěvky: 2028
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Panic

Příspěvekod modafen » sob 28. čer 2014, 11:20

Že je baculka nevadí. Privát MIA má dobrý recenze a ten DEEP THROAT mě láká, tak tady asi není moc co řešit.
modafen
 
Příspěvky: 28
Registrován: stř 11. pro 2013, 21:59

Re: Panic

Příspěvekod Dobermann » sob 28. čer 2014, 22:11

modafen píše:Že je baculka nevadí. Privát MIA má dobrý recenze a ten DEEP THROAT mě láká, tak tady asi není moc co řešit.

tak nechápu nač jsi založil tohle vlákno:)
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Panic

Příspěvekod lance7 » ned 29. čer 2014, 4:56

Dobermann píše:
modafen píše:Že je baculka nevadí. Privát MIA má dobrý recenze a ten DEEP THROAT mě láká, tak tady asi není moc co řešit.

tak nechápu nač jsi založil tohle vlákno:)


No abychom věděli, že je panic, přece... :lol:
Live to Ride...
lance7
 
Příspěvky: 517
Registrován: pon 31. kvě 2010, 18:24

Re: Panic

Příspěvekod sexman12321 » pon 30. čer 2014, 16:17

lance7 píše:
Dobermann píše:
modafen píše:Že je baculka nevadí. Privát MIA má dobrý recenze a ten DEEP THROAT mě láká, tak tady asi není moc co řešit.

tak nechápu nač jsi založil tohle vlákno:)


No abychom věděli, že je panic, přece... :lol:


Asi máš pravdu :D

K tomu doporučení: Já bych ti doporučil přímo Miu, myslím že by mohla být "ta pravá"
sexman12321
 
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 17. led 2013, 2:53

Re: Panic

Příspěvekod modafen » pon 30. čer 2014, 20:22

Miu ? Uvidíme.
modafen
 
Příspěvky: 28
Registrován: stř 11. pro 2013, 21:59


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků