Hledat  

Anál

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Anál

Příspěvekod Manes » pát 25. lis 2022, 23:27

Nemá někdo nějakou aktualitu kam zajít na anal? Ono za rok je zase všechno jinak a najít nejdokonalejší kdo není důchodce nebo neváží 120 kg je poměrně problém. Díky.
Manes
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 7. lis 2022, 23:47

Re: Anál

Příspěvekod slajen » sob 26. lis 2022, 11:57

Manes píše:Nemá někdo nějakou aktualitu kam zajít na anal? Ono za rok je zase všechno jinak a najít nejdokonalejší kdo není důchodce nebo neváží 120 kg je poměrně problém. Díky.


Jestli chceš dobrou análnic,zkus Lya111 z amateru,,, velký kozy hubená, fotka na ma staršího, data. Anál si neskutečně užívá, jen nemá prostor
slajen
 
Příspěvky: 35
Registrován: sob 22. srp 2015, 9:16

Re: Anál

Příspěvekod vulcan » ned 27. lis 2022, 1:53

slajen píše: .. Anál si neskutečně užívá, jen nemá prostor

Má úzký anál ? :wink: :oops:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Anál

Příspěvekod slajen » ned 27. lis 2022, 21:02

vulcan píše:
slajen píše: .. Anál si neskutečně užívá, jen nemá prostor

Má úzký anál ? :wink: :oops:

Ma tak akorat uzky anal,,zadny roztazeny tunel,,,a hodne hecuje at ji poradne nalozis
slajen
 
Příspěvky: 35
Registrován: sob 22. srp 2015, 9:16

Re: Anál

Příspěvekod Dakh » ned 4. pro 2022, 14:50

slajen píše:Jestli chceš dobrou análnic,zkus Lya111 z amateru,,, velký kozy hubená, fotka na ma staršího, data. Anál si neskutečně užívá, jen nemá prostor


člověče jestli v poslední době nějak výrazně nezhubla, tak bych rozhodně v souvislosti s ní nepoužil termín "hubená" (a to jsem obecně spíš na ženský krev a mlíko, takže mám asi trochu posunutý standardy). ale pěkná baba to je, správná Moravačka, kterou je za co chytit. bývala kolem Pohořelic.

jen jsem teda četl tady na fóru nějaký varování na její osobu...

https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... v%C3%AD%2A
Dakh
 
Příspěvky: 22
Registrován: ned 26. čer 2005, 0:56

Re: Anál

Příspěvekod slajen » úte 6. pro 2022, 21:53

Dakh píše:
slajen píše:Jestli chceš dobrou análnic,zkus Lya111 z amateru,,, velký kozy hubená, fotka na ma staršího, data. Anál si neskutečně užívá, jen nemá prostor


člověče jestli v poslední době nějak výrazně nezhubla, tak bych rozhodně v souvislosti s ní nepoužil termín "hubená" (a to jsem obecně spíš na ženský krev a mlíko, takže mám asi trochu posunutý standardy). ale pěkná baba to je, správná Moravačka, kterou je za co chytit. bývala kolem Pohořelic.

jen jsem teda četl tady na fóru nějaký varování na její osobu...

https://www.sexprivat4you.cz/forum/view ... v%C3%AD%2A

Ted prave hodne zhubla,,fakt hodne,,me se teda spis libila baculatejsi,,,,bez uz nechce a prdel si necha rozmrdat bodne tvrde
slajen
 
Příspěvky: 35
Registrován: sob 22. srp 2015, 9:16

Re: Anál

Příspěvekod bleha » úte 6. pro 2022, 23:19

vulcan píše:
slajen píše: .. Anál si neskutečně užívá, jen nemá prostor

Má úzký anál ? :wink: :oops:


:shock: :lol:
bleha
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned 29. led 2017, 20:19

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků