Hledat  

Diamond - privát nebo klub?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Diamond - privát nebo klub?

Příspěvekod polav » pát 2. led 2015, 17:30

Lze vůbec ještě Diamond považovat za privát? Zájemce se musí k dívce objednat na centrálním telefonu, přijde mu otevřít jemu neznámá osoba a je předveden před celou jednotku včetně barmana (kde je mimochodem nakouřeno hůř než v kdejaké hospodě). Vrcholem a korunou (a to pěkně drahou) tomu všemu je, když dívka na pokoji nabídne něco k pití, k čemuž nezapomene připojit i prosbu o lady drink. Jako by nestačila ta vysoká hodinová sazba.

Když to shrnu a porovnám s návštěvou jednoho klubu před x lety, nevidím sebemenší rozdíl ve prospěch Diamondu. Naopak za stejnou cenu byla sprcha na pokoji a obešlo se to bez nabídky lady drinku. Klub byl vlastně méně klubový než "privát" Diamond, přestože nějaký pocit soukromí ba dokonce anonymity se samozřejmě nekonal ani na jednom místě.
polav
 
Příspěvky: 234
Registrován: sob 2. lis 2013, 2:59

Re: Diamond - privát nebo klub?

Příspěvekod stahnito » stř 7. led 2015, 22:43

Byl jsem tam dvakrát a pokaždé se konal nástup jak píšeš. Ale tak jsem to chtěl, nevolal jsem dopředu, zda je určitá dívka volná (krom D to jinak dělám všude :) )
Myslím, že kdybys zavolal předem, zda je volná ta a ta dívka, tak by nebyl problém. Už jenom tam cena 1500 jasně značí, že to je privát. Kluby bývají dražší. To, že si objednal pití i dívce je tvoje blbost :)
PS: Která byla ta vyvolená? (klidně i SZ)
stahnito
 
Příspěvky: 236
Registrován: sob 24. kvě 2014, 13:12

Re: Diamond - privát nebo klub?

Příspěvekod polav » ned 11. led 2015, 0:38

Právěže já jsem byl objednán dopředu ke konkrétní dívce. Ale je pravda, že jsem vysloveně do telefonu nežádal o diskrétní přístup, bral jsem to tak nějak automaticky a za dobrou zvyklost. Holt poučení pro příště, pokud nějaké bude, a možná i pro další zájemce ;) Ale především mě dojal ten lady drink, jinak bych snad ani žádné vlákno nezakládal. To se mi na privátě ještě nestalo. Kdyby si řekla aspoň o něco normálního... ale lady drink... to jako vážně?! :shock: To jí tu stovku radši dám cash, když budu nadmíru spokojený. :oo: Víc z toho beztak nemá.

No ale co, pro mě je tenhle privát stejně jenom nouzovka. Někde se zkrátka člověk cítí líp a někde mu to nesedne... ;)

Navíc tady mám "štěstí" na různá individua před vchodem. Když už má někdo vizáž jako cigán od kolotočů, mohl by přijít aspoň střízlivej... bylo mi těch holek najednou úplně líto. :?
polav
 
Příspěvky: 234
Registrován: sob 2. lis 2013, 2:59

Re: Diamond - privát nebo klub?

Příspěvekod jarjaroslav » pát 28. srp 2015, 21:02

Vážení kolegové,

tentokrát přicházím s mini-recenzí.

Ještě před začátkem příběhu si dovolím pár poznámek. Privát Diamond mi byl nesympatický již 2 skutečnostmi - vyšší cena (1.000,-/1.500,-) a samotný název, který oficiálně vyjadřuje „My jsme něco více než ostatní.“ a v praxi spíše „Za vše si pořádně připlatíš.“ Většina z Vás si pomyslí: „Proč tam tedy lezl :roll: ?“ Slibuji, že otázka bude brzy zodpovězena, jen, prosím, nepředbíhejme. U privátu s vyššími cenami bych čekal lepší prezentaci. I SOHO se stejnými cenami se vzmohlo alespoň na svůj „semafor“. A to nezmiňuji Privát Mia s „normálními“ cenami a „Denním a týdenním přehledem“. Na webu NaPrivat.cz inzeruje 13 „diamantových“ dívek, na vlastních stránkách privátu figuruje 19 dívek. Mohli by to sjednotit, těžko říct, jaký stav odpovídá realitě. Pouze jedna fotka v profilu některých dívek také klientovi výběr neulehčí. Některé černovlásky mi připadají podobné a myslel jsem si, že bych nebyl schopen podle fotky určit, o jakou dívku se jedná, i kdybych ji navštívil. A to jsem ani nevěděl, že si to ověřím i v praxi. Diamond má asi zvláštní výživovou poradkyni, když u nich dívky s nadváhou (BMI kolem 28), které nebudou zase tolik daleko od obezity, vypadají skoro štíhlé jako proutek :lol:. Používání staženého obrázku ze zahraničního webu také nepůsobí nejlépe. Ano, jedná se o detaily, ale i ty svědčí o tom, jaká péče je privátu věnována :evil: .

Nyní se konečně dostáváme k tomu, jak jsem se v Diamondu ocitl. Měl jsem ve městě nějaké zařizování, tak mě napadlo zajít na privát. Lily se podle rozpisu do práce ještě nechystala, tudíž jsem si pomýšlel na Miky. Nedaleko privátu jsem Miky tedy zavolal, ale v mnou preferovaný čas nebyla k dispozici. Stejně tak i zbylá část osazenstva :( . Nejbližší místo k uspokojení představoval nedaleký Diamond na Kozí (přesné číslo sice uvádí v inzerci, ale budu se držet zvyklostí při psaní recenzí a vynechám ho). Mozek v tu chvíli předával velení jinému orgánu --:o , popadnu telefon (resp. jsem ho stále držel v ruce od posledního volání) a vytáčím centrální číslo Diamondu. Ozve se dívčí hlas, který mi sděluje, že aktuálně volná je Lucka a Klára. „Rychlovka“ (tj. 15 minut) stojí 800,-. K této otázce mě inspirovala (resp. donutila) skutečnost, že moje kapsa neoplývala tisícikorunou :oops: . Rozum říká: „Předražené.“ Jenže v ten okamžik dochází k jeho výraznému potlačování . Přijít mohu ihned, stojím před domem, zvoním na nepřehlédnutelný domovní zvonek, telefonistka mě pouští dovnitř a stoupám po schodech.

Nyní si uvědomuji, že jsem se zapomněl zeptat na malý detail - ve kterém patře se privát nachází :roll: . Pokračuji stále vzhůru a asi doufám v nějakou uvaděčku či alespoň turistickou značku :D . Najednou vidím výrazněji pootevřené dveře. Zamířím dovnitř a v předsíni na mě čekají dvě dívky. Nalevo menší černovláska, Lucka, napravo vyšší černovláska, starší a strhanější v obličeji (nebo jen bez make-upu?). Telefonistka i jakžtakž vzhledově ok, ale obě dívky (nevím, jak to napsat decentně) bych spíše zařadil někam do clubu či k pouliční formě prodeje služeb :? . Jedná se pochopitelně jen o můj chvilkový dojem.

To hlavní teprve přijde. Obě dvě dívky mají na sobě tričko a (šedé?) tepláky :oo: . Anti-sexy oděv vrací velení rozumu. Ptám se, asi lehce ovlivněn ještě vyprchávajícím vzrušením, která z nich se líbá. Prý žádná (dle profilu min. Lucka ano). Podle rychlého odmítnutí líbání mě asi nepovažovaly za příliš sympatického. Ťapiny se se mnou odmítají líbat, tak jak si mám najít holku :cry: ? Rozum se plně vrátil, říkám si, že bych si s dívkami asi nesedl a rozhodl jsem se k první „otočce“ za celou nornickou kariéru. Zeptal jsem se (skoro řečnickou otázkou), zda nevadí, když to zrušíme, že bez líbání to není ono a skoro to vypadalo, že si obě oddechly. V poklidu jsme se rozloučili a já odešel. Škoda, že jsem se k něčemu podobnému neodhodlal minulý rok v SOHO.

Souhlasím s Dobermannem:
Dobermann píše: (...) když ti přijde otevřít buchta v teplákách a v metalovém triku, moc tě to nenastartuje:-)

Dobermann píše:říká se, že první dojem rozhoduje. když se blbka ani neobtěžuje se přitažlivě oblíct, nevím co čeká...


Že by se nestihly převléknout (schválně, můžeme si zkusit menší pokus - za jak dlouho si sundáme tričko a tepláky, Norník s nejlepším časem vyhrává vstup do Diamondu zdarma :D)? Podle zmínek na fóru nebudu jediný, kdo dívky v podobném odění zastihl. Skoro by v Diamondu měli zpoplatnit vstup (omlouvám se těm, kteří se navlekli do tepláků a zjistili, že hlavní výhra bude bezcenná :lol: ), jinak si asi dívky v teplákách moc nevydělají. Osobně bych neměl problém s „civilnějším“ oděvem u dívky, kterou navštívím poněkolikáté, aspoň by to nevypadalo tolik jako na privátě. Ale u dívek, s nimiž se vidím poprvé... Připadal jsem si skoro jako jejich kamarádka z pavlače, která přišla na kafe - podle recenzí dalších kolegů by to kafe asi nebylo zadarmo :evil: (nemyslete si, že toužím po kávě zdarma, vůbec ji totiž nepiju, jen mi připadá zvláštní zpoplatnění samozřejmého a celkem zanedbatelného nákladu, navíc v době, kdy i např. mobilní operátor v prodejně něco podobného nabízí čekajícím zákazníkům).

Uvidíme, zda se ozve Charllota20 např. s tím, že se v Diamondu tepláky nenosí nebo naopak, kolik ty jejich exkluzivní tepláky stojí :lol: .

Návštěvu Diamondu nepovažuji za ztrátu času, zato Vy přečtení mojí recenze ano :( . K bližšímu kontaktu s dívkami jsem se ani nedostal. Dokázal jsem si, že „otočku“ zvládnu 8) , i když se dostavily výčitky svědomí, zda jsem se dívek nedotkl :roll:. Snad jsem si uvědomil, že bych měl být při návštěvách privátu větší „sobec“ a myslet zejména na sebe (samozřejmě tím nemyslím aroganci a nějaké pohrdání ťapinou). Zároveň jsem si mohl aspoň škrtnout Diamond z pomyslného seznamu privátů, které jsem nenavštívil.

P. S. Jen pro info - SOHO „rychlovku“ neumožňuje :idea: .


Úpravy vyhrazeny.
Naposledy upravil jarjaroslav dne pon 18. črc 2016, 23:10, celkově upraveno 1
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Diamond - privát nebo klub?

Příspěvekod BöBö » ned 3. led 2016, 0:58

P. S. Jen pro info - SOHO „rychlovku“ neumožňuje :idea:


To ne, ale umožňuje rychle přijít o 1500,- + příplatky a pták ti zaleze do šourku a už nevyleze :wink: , podle toho co je v ostatních diskuzích. :lol:
BöBö
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 19. led 2015, 14:30

Re: Diamond - privát nebo klub?

Příspěvekod jarjaroslav » stř 18. kvě 2016, 21:37

Diamond si z nás asi poslední dobou fotkami některých dívek dělá... legraci :evil: :

http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... endy-7470/
http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... lara-4163/
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Diamond - privát nebo klub?

Příspěvekod yukon » stř 18. kvě 2016, 22:09

jarjaroslav píše:Diamond si z nás asi poslední dobou fotkami některých dívek dělá... legraci :evil: :

http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... endy-7470/
http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... lara-4163/



Jaroslave, není nic jednoduššího než se na celý Diamond pěkně z vysoka vykakat a třiadvaceti leté studence :lol: :lol: Charlotě naplácat jednatřicet krát na její zadek , aby přestala lhát :!:
yukon
 
Příspěvky: 276
Registrován: čtv 9. čer 2011, 2:37

Re: Diamond - privát nebo klub?

Příspěvekod jarjaroslav » ned 22. kvě 2016, 20:59

jarjaroslav píše:Diamond si z nás asi poslední dobou fotkami některých dívek dělá... legraci :evil: :

http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... endy-7470/
http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... lara-4163/


Další dívka se asi přidala k novému trendu: http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... lota-3366/ :evil: A to jsem myslel, že yukon Charlotě křivdí...

3 dívky z 8 v Diamondu používají fotky vyskytující se na zahraničních webech :twisted: . To je skutečně privát na úrovni...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Diamond - privát nebo klub?

Příspěvekod hardysek » ned 22. kvě 2016, 21:50

Vždyť to není tak těžký si to uhlídat.
Prezentace je vizitkou a zároveň by měla mít patřičnou důvěryhodnost.
Ty fotky stažený z netu, to je výsměch pro všechny potenciální klienty.
Stejně na ně pak čeká surová realita.
Měli by jsme to řešit a naučit se pořádně dělat ty otočky. :shock:
hardysek
 
Příspěvky: 167
Registrován: stř 7. říj 2015, 19:40

Diamond vysoké ceny a šizení s časem

Příspěvekod Asanami » úte 2. srp 2016, 1:56

jarjaroslav píše: . Privát Diamond mi byl nesympatický již 2 skutečnostmi - vyšší cena (1.000,-/1.500,-) .. U privátu s vyššími cenami bych čekal lepší prezentaci....
.. figuruje 19 dívek. Mohli by to sjednotit, těžko říct, jaký stav odpovídá realitě. Pouze jedna fotka v profilu některých dívek také klientovi výběr neulehčí.

V Diamondu mně vadí několik věcí:
vysoká cena 1000/1500, nekvalitní prezentace na webu (nikdo neví, kdy která dívka tam bude), vždyt přece programátor je schopen udělat "rozvrh" a není problém to 1x denně obsloužit, při takových cenách :shock:

A zejména mně vadí šizení časem. :evil: Do zaplaceného času se počítá nejen sprcha před, ale zřízenec klepe na dveře po 45-50 minutách :shock: , prý aby se stihla i sprcha po akci. Co je to kua, za ojeb ??? poměrně vysoké ceny a ještě šizení s časem ??
Stalo se mně to tam opakovaně a příště si nechám chuť na návštěvu zajít nebo půjdu jinam, kde jsou solidnější. :idea:
Asanami
 
Příspěvky: 152
Registrován: úte 28. pro 2010, 23:46

Sabrina, Eva (Diamond) 606 878 610

Příspěvekod jarjaroslav » sob 17. pro 2016, 23:26

Lily (t. č. na Privátu Mia ještě s cenami 600,-/800,-/1.200,-) obsazena :( . Nejbližší řešení představuje Diamond. Volám, momentálně volná Eva, Sára, Sabrina, Charlotta prý obsazena. Můj návrh, že přijdu za dvě minuty, telefonistka akceptuje a aktualizuje situaci sdělením, že Sára čeká na klienta. Sakra, zrovna Sáru bych si asi jako jedinou vybral. Nejdříve zvažuji zrušení návštěvy, ale nakonec využívám možnosti vidět obě dámy naživo. Mezitím dostávám celkem originální nápad na zdůvodnění „otočky“ 8) .

Za dvě až tři minuty dole zvoním na zvonek, jsem vpuštěn dovnitř a dveře od privátu mi otevírá Sabrina - pro mě nehezká dívka s kratšími blonďatými vlasy (ne zrzavými jako na fotce), nepěkně vytrhaným obočím, která mě celkově příliš nepřitahovala :mrgreen: . Za chvíli se objeví Eva, které bych (napsáno decentně) k udávaným 38 přidal ještě pár (nebýt gentleman, místo „pár“ bych přidal „pěkných“) let :mrgreen: . Mazaně :D se obou ptám, která dělá piss (předpokládám totiž, že málokterá to zvládne hned na počkání). Prý obě, ale Eva se údajně teď vrátila ze záchodu a Sabrině se nechce. Se smutným: „Takže z Vás nedostanu ani kapku?“ se loučím, omlouvám a odcházím. Brr, jsem rád, že jsem vyklouzl ze spárů obou ženštin. Čeká mě ještě jedna „otočka“.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Sára (Diamond) 777 327 834

Příspěvekod jarjaroslav » sob 13. kvě 2017, 14:24

Kvůli nedostatku jiných příležitostí volím nepříliš rozumné náhradní řešení - Diamond :roll: . K dispozici Sára, milá a ochotná do telefonu (když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají :D ?). Poděkuji za info a loučím se. Za pár minut si to ale rozmyslím a volám znovu. Přijít mohu hned, není problém. Sáru jsem viděl již 2x při „výběru“, ale nikdy jsem si ji nezvolil. Během volání jsem si ji nedokázal vybavit.

Po zdolání schodů mě vítá obyčejná usměvavá dívka v domácím úboru (vzhledem ke své nedočkavosti jsem s ním i počítal, proto si stěžovat nemohu). Doufám, že se pod tím skrývá sexbomba v červeném (nebo růžovém?) prádle z fotek v inzerci. V pokoji se mě Sára ptá, jestli chci půlhodinu či hodinu. Odvětím, že mohu jen čtvrthodinu. Jenže to odmítá. Nezbývá mi, než se rozloučit. Sára kupodivu stále nevypadla z role milé dívky, s úsměvem mi řekne: „Tak příště.“ a popřeje pěkný zbytek dne. Oceňuji, že se na rozdíl např. od Niky z Luxury dokázala ovládat. Byla to celkem příjemná „otočka“. A jako bonus jsem ušetřil :D .

Nechápu, proč některé dívky v Diamondu odmítají patnáctiminutovky a jiné nikoliv. Za dvojnásobek času stráveného s klientem dostanou přeci „jen“ 200,- navíc :roll: ...

Jednalo se o moji šestou „otočku“ celkem a třetí v Diamondu (1. Diamond, 2. Masáže Amarylis, 3. Bella, 4. Diamond, 5. Luxury).


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Vanesa (Diamond) 606 878 610

Příspěvekod jarjaroslav » stř 18. říj 2017, 12:49

Dopoledne či v brzkých odpoledních hodinách se mi poslední dobou nedaří v Diamondu nikoho sehnat. Nyní telefon vzala Vanesa. Nevzpomínám si, že by někdo s podobným uměleckým jménem na Kozí působil :shock: . Tentokrát (nikoliv jako v případě Lucky z Mystery) se nejedná o chybu na mé straně. Už několikrát jsem se setkal s tím, že nové dívky nejsou nějaký čas uvedeny v inzerci. Na moji žádost se mi Vanesa popíše. Blond vlasy, štíhlá postava, prsa č. 3? 4? (určitě větší jak dvojky). Nebude jí vadit, jestli se do 5 minut stavím :D .

Po zazvonění mě Vanesa (nebo někdo jiný) pouští dovnitř. Vanesa nepůsobí nepříjemně, ale moc se mi nelíbí. Představoval jsem si ji štíhlejší (i když větší prsa mi mohla napovědět) a to jsem ji zatím viděl pouze v domácím úboru. Zkouším obvyklé důvody k „otočce“ - absence pissu, líbání, nemožnost 15 minut nebo nedostatek peněz na příplatky. Za piss, myslím, chtěla Vanesa jen 300,- navíc (v Diamondu :shock: ). Slíbil jsem, že se stavím, až budu mít s sebou větší hotovost.

Vanesa asi během „zkušební doby“ Diamond opustila.


Úpravy vyhrazeny.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Diamond - privát nebo klub?

Příspěvekod jarjaroslav » sob 30. bře 2019, 16:31

Kdo absolvoval telefonický rozhovor se „slečnou“ Markétou :lol: ?
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Diamond - privát nebo klub?

Příspěvekod honovo » ned 31. bře 2019, 11:42

jarjaroslav píše:Kdo absolvoval telefonický rozhovor se „slečnou“ Markétou :lol: ?


Jako s tou babickou, umelkyni - malirkou obrazu, tantra-maserkou v jedne osobe, co inzeruje tak 10+ let? Ja se odvazil pouze k masazi, ale na druhou stranu ma velice dobry zakaznicky pristup.
honovo
 
Příspěvky: 288
Registrován: ned 30. lis 2008, 19:45


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků