Hledat  

Poprvé

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Poprvé

Příspěvekod Nads » sob 31. led 2015, 19:54

Zdravím,

12. února mi bude 20 let a jaksi jsem furt panic, sice se snažím pozvat jednu holku z šaliny na kafe, ale otázka je, jestli někdy seberu koule.. Pokud jí tento týden uvidím a neudělám to, tak si zajdu o víkendu na privát a třeba mi to i pomůže :roll:

Tohle témě tu už asi bylo milionkrát a omlouvám se, že ho opět zakládám.

Co se týče výběru dívek (kurwa, jsem kometák tělem i duší, ale co se týče výběru, tak závist.. i v bratislavě to není marný)
Zpět k výběru, mám vyhlídnuté 3 dívky:

1) Iva http://www.naprivat.cz/divka-iva-z-privatu-iva-g5312.html
2) Anet z Bella, původně z Jakubáku http://www.naprivat.cz/divka-anet-z-privatu-bella-2-privatky-g289.html
3) Sára z Diamond http://www.naprivat.cz/divka-sara-z-privatu-diamond-brno-g4166.html
4) Nikol nebo Sabina z Relaxxx http://www.sexprivat4you.cz/forum/viewtopic.php?f=2&t=3665&p=28855#p28852
případně doporučujete jinou?

U těch z Relaxxx - ty už asi nedělají, že?
Chtěl bych radši mladší, sice Iva je starší, ale na těch fotkách vypadá dost dobře, ale pravděpodobně bude vyšší cena. Ale hlavně, v obličeji vypadá taky dobře, což u těch ostaních nevím. U Anet mě štve, že se nelíbá, což o to, ale tak jako když jsem ten panic, že jo :lol: Původně jsem chtěl OB, nakonec si myslím, že mi nebude vadit O s ochranou. Taky přemýšlím, zda radši aktivní holku, nebo pasivní, viz. Nikol "Sex byl takový, že si lehla a dělej se mnou co chceš"
Otázka taky je, zda bych jí měl říct, že jsem panic?

Pak bych měl ještě jednu technickou otázku, ale to až nakonec, případně s někým přes SZ.

Dík za reakce a pomoc
Nads
 
Příspěvky: 172
Registrován: sob 31. led 2015, 19:39

Re: Poprvé

Příspěvekod vulcan » ned 1. úno 2015, 0:30

Nads píše: 12. února mi bude 20 let a jaksi jsem furt panic, sice se snažím pozvat jednu holku z šaliny na kafe,
Tohle témě tu už asi bylo milionkrát a omlouvám se, že ho opět zakládám.

Co se týče výběru dívek (kurwa, jsem kometák tělem i duší,
1) Iva http://www.naprivat.cz/divka-iva-z-privatu-iva-g5312.html
2) Anet z Bella, původně z Jakubáku http://www.naprivat.cz/divka-anet-z-privatu-bella-2-privatky-g289.html
3) Sára z Diamond http://www.naprivat.cz/divka-sara-z-privatu-diamond-brno-g4166.html
4) Nikol nebo Sabina z Relaxxx http://www.sexprivat4you.cz/forum/viewtopic.php?f=2&t=3665&p=28855#p28852
případně doporučujete jinou?
U Anet mě štve, že se nelíbá, což o to, ale tak jako když jsem ten panic, že jo Taky přemýšlím, zda radši aktivní holku, nebo pasivní, viz.

Nads,
snad není žádné neštěstí, že jsi ještě panic, ještě toho v životě zažiješ.. :shock: a přeřízneš.. :wink:

Myslím, že nejlepší je si to v poklidu a bez časového presu zažít s nějakou dívkou ze šaliny :D , či kámoškou, studentkou, než to mermomocí lámat na privátu. Navíc Ti zůstanou vzpomínky, které na privátě nenajdeš. Jistě, je to individuální.

Pokud bys trval na privátní děvě, tak obecně - asi nejít na exponovaný priváty- kluby, kde se výrazně dbá na čas, což je třeba Diamond nebo SOHO. Jsou výjimky, ale tam spíše najdeš profi přístup, nic proti, ale Ty potřebuješ asi spíše více klidu a trpělivosti. To samé asi i u Ivy v Bystrci (doktor13) :D Relaxxx - už nefunguje.
Spíše dobrý tip - asi je ta Anet z Bella, v Belle taky Vanessa nebo Iveta. Určitě velmi vnímavá je Karolína na privátu Marilyn, velmi dobrou službu by Ti udělala nepochybně samotná Mia - Jakubák.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Poprvé

Příspěvekod Nads » ned 1. úno 2015, 1:15

Budu se snažit, aby to byla holka z šaliny, ale už jsem ji od září viděl tolikrát a..

Původně jsem plánoval Niky z Jakubaku, ale ze dne na den skončila.. ale to je už dlouho.. že by už rok? :lol: ne že bych to tak dlouho plánoval :lol:


Ještě má napadla Sabina http://m.naprivat.cz/divka-sabina-z-privatu-sabina-g5188.html přístup asi nic moc, ale je sexy tak
Dík za odpověď
Nads
 
Příspěvky: 172
Registrován: sob 31. led 2015, 19:39

Re: Poprvé

Příspěvekod vulcan » úte 3. úno 2015, 1:32

Nads píše:Budu se snažit, aby to byla holka z šaliny, ale ..
.. Původně jsem plánoval Niky z Jakubaku, .. ale ..
... Ještě má napadla Sabina přístup asi nic moc, ale ..

Lze jen odpovědět:
Sám jsi svého štěstí (orgasmu) strůjcem. :D
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Poprvé

Příspěvekod yukon » úte 3. úno 2015, 12:51

Nads píše:Budu se snažit, aby to byla holka z šaliny, ale už jsem ji od září viděl tolikrát a..

Původně jsem plánoval Niky z Jakubaku, ale ze dne na den skončila.. ale to je už dlouho.. že by už rok? :lol: ne že bych to tak dlouho plánoval :lol:


Ještě má napadla Sabina http://m.naprivat.cz/divka-sabina-z-privatu-sabina-g5188.html přístup asi nic moc, ale je sexy tak
Dík za odpověď



Nads, běž se odpanit kam chceš nebo si kup Fleshlight nebo nafukovačku.. s tou můžeš šukat do alelůja dokud nepraskne ! Hlavně tady přestaň dělat někomu reklamu !
yukon
 
Příspěvky: 276
Registrován: čtv 9. čer 2011, 2:37

Re: Poprvé

Příspěvekod acx » úte 3. úno 2015, 14:08

Nads píše:Budu se snažit, aby to byla holka z šaliny, ale už jsem ji od září viděl tolikrát a..
..................

Ještě má napadla Sabina http://m.naprivat.cz/divka-sabina-z-privatu-sabina-g5188.html přístup asi nic moc, ale je sexy
..........


Pamatuj si, že i velmi pěkné prkno je zase jen prkno . :lol:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Poprvé

Příspěvekod turistabrno » úte 3. úno 2015, 15:01

yukon píše:
Nads píše:Budu se snažit, aby to byla holka z šaliny, ale už jsem ji od září viděl tolikrát a..

Původně jsem plánoval Niky z Jakubaku, ale ze dne na den skončila.. ale to je už dlouho.. že by už rok? :lol: ne že bych to tak dlouho plánoval :lol:


Ještě má napadla Sabina http://m.naprivat.cz/divka-sabina-z-privatu-sabina-g5188.html přístup asi nic moc, ale je sexy tak
Dík za odpověď



Nads, běž se odpanit kam chceš nebo si kup Fleshlight nebo nafukovačku.. s tou můžeš šukat do alelůja dokud nepraskne ! Hlavně tady přestaň dělat někomu reklamu !


Ale nač ta slova hrubá, já si myslím, že je lepší se zeptat, než zůstat mimo... Někdy je dobrý si nechat vyfiltrovat informace, no ne? :)
turistabrno
 
Příspěvky: 128
Registrován: úte 15. říj 2013, 11:50

Re: Poprvé

Příspěvekod Nads » úte 3. úno 2015, 15:42

Reklamu?
Nads
 
Příspěvky: 172
Registrován: sob 31. led 2015, 19:39

Re: Poprvé

Příspěvekod yukon » stř 4. úno 2015, 11:17

turistabrno píše:
yukon píše:
Nads píše:Budu se snažit, aby to byla holka z šaliny, ale už jsem ji od září viděl tolikrát a..

Původně jsem plánoval Niky z Jakubaku, ale ze dne na den skončila.. ale to je už dlouho.. že by už rok? :lol: ne že bych to tak dlouho plánoval :lol:


Ještě má napadla Sabina http://m.naprivat.cz/divka-sabina-z-privatu-sabina-g5188.html přístup asi nic moc, ale je sexy tak
Dík za odpověď



Nads, běž se odpanit kam chceš nebo si kup Fleshlight nebo nafukovačku.. s tou můžeš šukat do alelůja dokud nepraskne ! Hlavně tady přestaň dělat někomu reklamu !


Ale nač ta slova hrubá, já si myslím, že je lepší se zeptat, než zůstat mimo... Někdy je dobrý si nechat vyfiltrovat informace, no ne? :)


Ale no tak, žádná hrubá slova nepadla, šukat je normální slovo. Mě na tom fltru zaráží jen jedna věc , a to ta, že si Nads vybral zrovna slečny z Belly a jednoznačně nejlepší slečna MIA propadla jaksi sítem. Pro mě to je jednoznačně PROMO !
yukon
 
Příspěvky: 276
Registrován: čtv 9. čer 2011, 2:37

Re: Poprvé

Příspěvekod senior » stř 4. úno 2015, 15:25

yukon píše:Ale no tak, žádná hrubá slova nepadla, šukat je normální slovo. Mě na tom fltru zaráží jen jedna věc , a to ta, že si Nads vybral zrovna slečny z Belly a jednoznačně nejlepší slečna MIA propadla jaksi sítem. Pro mě to je jednoznačně PROMO !


No ale mne na tom pro tebe jednoznačně nejlepším filtru zaráží jen jedna věc, že to je přece jednoznačně Tvoje PROMO :lol: pro Miu, nemám naprosto vůbec nic proti Mii, ale dám-li si do hledání slovo panic, tak najdu aspoň dalších devět stránek o dívkách údajně nejlepších pro panice!!!
Tak ať si Nads vybere sám, když už nechce o to přijít se svou dívkou, snad umí napsat do rubriky Hledat slovo panic, tak rád bych byl zase panicem, abych si mohl sám vybírat a vyhledat z několika velmi příznivých hodnocení dívek za poslední dva, tři roky přímo od paniců, kteří taky váhali jako on! A navíc v Nads seznamu je jen jedna dívka z Belly, a ta přišla od Mii, ty ostatní jsou z jiných privátů, tak jaképak jeho PROMO? :lol:

Tos byl tolikrát panicem, žes stihl oběhnout a ohodnotit všechny priváty? :wink:
Tak tady laskavě nedělej zbytečně dusno. :twisted:
senior
 
Příspěvky: 86
Registrován: pon 7. pro 2009, 12:34

Re: Poprvé

Příspěvekod email » čtv 5. úno 2015, 11:25

Já třeba z Mie zas tak odvařenej nejsem.Co se týká nasazení,tak to je bez debat 1+,akorát kdyby se po každým norníkovy ošplouchla,tak by to bylo lepší.Byl jsem u ní 2x a pokaždé na ní byl cítit předchozí klient :(
email
 
Příspěvky: 165
Registrován: ned 10. bře 2013, 10:15

Re: Poprvé

Příspěvekod yukon » čtv 5. úno 2015, 13:31

senior píše:
yukon píše:Ale no tak, žádná hrubá slova nepadla, šukat je normální slovo. Mě na tom fltru zaráží jen jedna věc , a to ta, že si Nads vybral zrovna slečny z Belly a jednoznačně nejlepší slečna MIA propadla jaksi sítem. Pro mě to je jednoznačně PROMO !


No ale mne na tom pro tebe jednoznačně nejlepším filtru zaráží jen jedna věc, že to je přece jednoznačně Tvoje PROMO :lol: pro Miu, nemám naprosto vůbec nic proti Mii, ale dám-li si do hledání slovo panic, tak najdu aspoň dalších devět stránek o dívkách údajně nejlepších pro panice!!!
Tak ať si Nads vybere sám, když už nechce o to přijít se svou dívkou, snad umí napsat do rubriky Hledat slovo panic, tak rád bych byl zase panicem, abych si mohl sám vybírat a vyhledat z několika velmi příznivých hodnocení dívek za poslední dva, tři roky přímo od paniců, kteří taky váhali jako on! A navíc v Nads seznamu je jen jedna dívka z Belly, a ta přišla od Mii, ty ostatní jsou z jiných privátů, tak jaképak jeho PROMO? :lol:

Tos byl tolikrát panicem, žes stihl oběhnout a ohodnotit všechny priváty? :wink:
Tak tady laskavě nedělej zbytečně dusno. :twisted:


Tak na rovinu pane mluvčí paniců :lol: , vaše názory mě vůbec, ale opravdu vůbec nezajímají, takže když vám napíši, aby jste si trhl nohou, bude to adekvátní odpověď pro vás , vzhledem k tomu jak jste Vy propagoval privat Bella. Ještě jedna věc pane mluvčí paniců, na rozdíl od Vás, píši z jednoho nicku a nechtějte po mě, abych Vám vyjmenoval všechny Vaše nicky. Mě se laskavě vyhýbejte velkým obloukem, protože opravdu mě nezajímáte. Sbohem, a užívejte si života pokud to jde.
yukon
 
Příspěvky: 276
Registrován: čtv 9. čer 2011, 2:37

Re: Poprvé

Příspěvekod senior » čtv 5. úno 2015, 15:24

yukon píše:
senior píše:
yukon píše:Ale no tak, žádná hrubá slova nepadla, šukat je normální slovo. Mě na tom fltru zaráží jen jedna věc , a to ta, že si Nads vybral zrovna slečny z Belly a jednoznačně nejlepší slečna MIA propadla jaksi sítem. Pro mě to je jednoznačně PROMO !


No ale mne na tom pro tebe jednoznačně nejlepším filtru zaráží jen jedna věc, že to je přece jednoznačně Tvoje PROMO :lol: pro Miu, nemám naprosto vůbec nic proti Mii, ale dám-li si do hledání slovo panic, tak najdu aspoň dalších devět stránek o dívkách údajně nejlepších pro panice!!!
Tak ať si Nads vybere sám, když už nechce o to přijít se svou dívkou, snad umí napsat do rubriky Hledat slovo panic, tak rád bych byl zase panicem, abych si mohl sám vybírat a vyhledat z několika velmi příznivých hodnocení dívek za poslední dva, tři roky přímo od paniců, kteří taky váhali jako on! A navíc v Nads seznamu je jen jedna dívka z Belly, a ta přišla od Mii, ty ostatní jsou z jiných privátů, tak jaképak jeho PROMO? :lol:

Tos byl tolikrát panicem, žes stihl oběhnout a ohodnotit všechny priváty? :wink:
Tak tady laskavě nedělej zbytečně dusno. :twisted:


Tak na rovinu pane mluvčí paniců :lol: , vaše názory mě vůbec, ale opravdu vůbec nezajímají, takže když vám napíši, aby jste si trhl nohou, bude to adekvátní odpověď pro vás , vzhledem k tomu jak jste Vy propagoval privat Bella. Ještě jedna věc pane mluvčí paniců, na rozdíl od Vás, píši z jednoho nicku a nechtějte po mě, abych Vám vyjmenoval všechny Vaše nicky. Mě se laskavě vyhýbejte velkým obloukem, protože opravdu mě nezajímáte. Sbohem, a užívejte si života pokud to jde.


No já jsem ty názory určitě nepsal pro tebe, ale především pro Nadse. A vůbec mne nezajímá, co si zrovna o nich myslíš ty. :lol:

Navic jedna lež vedle druhé. Já že jsem propagoval privát Bella? Proboha kdy? Dokaž to a nelži!!! Napsal jsem už dávno, že Bella u mne skončila už kdysi s Míšou, od té doby Bellu ignoruji. Já že jsem propagoval někde dívky z Belly pro panice? Proboha kde, ani jedno co píšeš není pravda.:lol: Uklidni se, klidně si trhej svou nohou když chceš, zrovna z tebe mám pro strach uděláno. :lol: :twisted:
senior
 
Příspěvky: 86
Registrován: pon 7. pro 2009, 12:34

Re: Poprvé

Příspěvekod gogo123 » čtv 5. úno 2015, 20:40

Nads píše:Budu se snažit, aby to byla holka z šaliny, ale už jsem ji od září viděl tolikrát a..

Původně jsem plánoval Niky z Jakubaku, ale ze dne na den skončila.. ale to je už dlouho.. že by už rok? :lol: ne že bych to tak dlouho plánoval :lol:


Ještě má napadla Sabina http://m.naprivat.cz/divka-sabina-z-privatu-sabina-g5188.html přístup asi nic moc, ale je sexy tak
Dík za odpověď


Nads,
ty nechceš radit, ty chceš rozhodnout :lol: Možná vzít za ruku, domluvit ti slečnu, zaplatit, ukázat ti to .... :shock:

Jestli teda mohu moralizovat, tak si raději nabal spolužačku a někde v koutě ji ohni ... než to řešit prostitutkou.
První sex není jenom o mrdání ale i tom, jak si poprvé sbalil holku .....a spustí se ti gen lovu :D a už tě nepustí.
Když si to poprvé zaplatíš, budeš platit do konce života :cry:
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

Re: Poprvé

Příspěvekod Eisenbahn » sob 7. úno 2015, 17:47

gogo123 píše:Jestli teda mohu moralizovat, tak si raději nabal spolužačku a někde v koutě ji ohni ... než to řešit prostitutkou.
První sex není jenom o mrdání ale i tom, jak si poprvé sbalil holku .....a spustí se ti gen lovu :D a už tě nepustí.
Když si to poprvé zaplatíš, budeš platit do konce života :cry:


Tohle a vulcanův příspěvek jsou zatím snad jediné rozumné odpovědi... Pánové, nedělejme z toho zase slovní přestřelku a paranoidní diskusi, kdo komu dělá promo...to tomu klukovi nepomůže :cry:
Eisenbahn
 
Příspěvky: 50
Registrován: ned 15. dub 2012, 18:10

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků