Hledat  

Poprvé

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Poprvé

Příspěvekod sexman12321 » ned 8. bře 2015, 22:47

gogo123 píše:
Nads píše:Jsem jí od té doby neviděl (tu holku z šaliny), říkal jsem, že když jí uvidím a neoslovím ji, tak půjdu na privát :twisted: Já ji ani neviděl a to je něco jiného :lol: No a stejně moc nevím za kterou jít :lol:

Zítra ráno jí snad už ráno uvidím :lol: pyča pokud ne :evil:


Na holku v šalině se vykašli. Za chvíli bude jaro a ženský budou zase nadržený, nějakou spolužačku pozvi na večeři, nebo zmrzlinu ...



Chápu to správně že pozváním na zmrzlinu jí jako naznačí oč mu jde? :D
sexman12321
 
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 17. led 2013, 2:53

Re: Poprvé

Příspěvekod polav » pon 9. bře 2015, 1:10

sexman12321 píše:Chápu to správně že pozváním na zmrzlinu jí jako naznačí oč mu jde? :D


Tak to aby ji pozval rovnou na výstavu kaktusů... :lol:
polav
 
Příspěvky: 234
Registrován: sob 2. lis 2013, 2:59

Re: Poprvé

Příspěvekod sumiiik » pon 9. bře 2015, 19:46

sexman12321 píše:Chápu to správně že pozváním na zmrzlinu jí jako naznačí oč mu jde? :D

Třeba ji bude pozorovat jak tu zmrzlinu líže a od toho si odvodí jak bude vypadat orál... :lol:
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Poprvé

Příspěvekod cYph3r » ned 14. říj 2018, 3:22

Mám pocit, jako bych tu četl o sobě...
cYph3r
 
Příspěvky: 30
Registrován: pát 12. říj 2018, 14:09

Re: Poprvé

Příspěvekod AngelaNew » pát 1. úno 2019, 20:34

Opravdu by mě zajímalo, jestli se Ti podařilo zažít poprvé s láskou nebo s nějakou dívkou z privátu ;)
AngelaNew
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 1. úno 2019, 20:27
Bydliště: Praha

Re: Poprvé

Příspěvekod Rafael » pon 11. úno 2019, 0:07

Angelo, tady není červená knihovna. Raději napiš, co nabízíš, kde jsi a jestli jsi vlhká a nadržená. :idea:
Rafael
 
Příspěvky: 658
Registrován: úte 1. črc 2008, 17:50

Re: Poprvé

Příspěvekod Nads » úte 12. úno 2019, 8:22

"Bohužel" na privatu, ale ve vysledku je jedno.. pak,jsem si našel holku, byli jsme spolu rok a půl, a poslední měsíc se uz viděla s jiným.. nedivil bych se ze mu už dávno k kouřila, takze ve vysledku díkybohu ze jsem sel na privat
Nads
 
Příspěvky: 172
Registrován: sob 31. led 2015, 19:39

Re: Poprvé

Příspěvekod AngelaNew » pon 18. úno 2019, 12:29

Rafael píše:Angelo, tady není červená knihovna. Raději napiš, co nabízíš, kde jsi a jestli jsi vlhká a nadržená. :idea:


To si piš. Ale zatím se rozkoukávám a nerada rozbaluju všechno najednou ;)
AngelaNew
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 1. úno 2019, 20:27
Bydliště: Praha

Re: Poprvé

Příspěvekod AngelaNew » pon 18. úno 2019, 12:30

Nads píše:"Bohužel" na privatu, ale ve vysledku je jedno.. pak,jsem si našel holku, byli jsme spolu rok a půl, a poslední měsíc se uz viděla s jiným.. nedivil bych se ze mu už dávno k kouřila, takze ve vysledku díkybohu ze jsem sel na privat


Díky za upřímnost. Ať se daří :)
AngelaNew
 
Příspěvky: 10
Registrován: pát 1. úno 2019, 20:27
Bydliště: Praha

Re: Poprvé

Příspěvekod TcBrno1986 » pon 18. úno 2019, 16:08

Zdravím,
nedávno jsem absolvoval svoji první návštěvu na privátu. Asi jako každý, jsem zjištoval, jaké to je, jak to probíhá atd. Jelikož mám vše ve své živé paměti, pokusím se vám vše přiblížit z pohledu privátového panice.

Sory za tu délku, ale já to chci se sebe dostat pěkně od začátku.

Vše začalo tím, že jsem začal trpět nedostatkem sexu. Toto období trvá snad 10 let. Zkrátky mám ženu, která má nižší libido než já. A jelikož jsem ve vztahu velice spokojený, nemínil jsem, a ani nemíním, hledat jinou životní partnerku.

Jednou to dospělo ke stavu, kdy už jsem měl fakt dost. Když jsem viděl pěknou ženskou, připadal jsem si jak debilní uslintanej buldok, co týden nežral a vidí před sebou mísu se žrádlem. Nemohl jsem spát, a začal jsem být takovej agresivnější – což mi teda v práci docela pomohlo, protože jsem pár lidí poslal do prdele a měl od nich klid.

A tak jsem začal pátrat. Díval jsem se na holky ve svém městě hledal názory ostatních apod. Sice jsem měl všechno nastudováno, ale k první návštěvě jsem se odhodlal až za půl roku poté :). Jelikož jsem byl připosranej, že mi buď nebude stát, nebo naopak, že vysemením už ve dveřich, rozhodl jsem se, že nejdříve půjdu na erotickou masáž. Kdyby něco nevyšlo, tak budu alespoň namasírovanej. Vybral jsem si starší (44) zachovalou ženskou, která měla i certifikát na masáže.
Volám, říkám: Dobrý den, já bych se chtěl objednat na masáž.... Nic složitého.... Pak jsem jen zavolal, že jsem na místě, otevřela bzučákem, docházím do pokoje.
,,Jak dlouho se zdržíš? "
"Hodinku"
"Tady máš ručník, ukážu ti koupelku"

Sprchuju se. Důkladně umytí bukvice a kaďáku je samozřejmost.

"Ok, tak si odlož a lehni si na břicho"

Ležím na břiše. Už v ten okamžik vím, že trapas s tím, že mi nebude stát, nehrozí. Pistolník mi se mi tyčil jak české vlaky v devadesýtým osmým, když jsme vyhráli v Naganu olympijské hry. Naopak na mě přicházi trochu nervy z toho, že na něj sáhne a já budu kulminovat dřív, než Usain Bolt uběhně sto metrů. Masáž zad, ok, občas zajela tam, kam se nemá :). Po nějaké době mě vyzve k tomu, ať se otočím. Po otočce masáž všeho možného, a postupně se začala věnovat Rumcajzovi. Říkám si ,, Do prdele, to je příjemný!“ V momentě, kdy z jejich úst slyším, ,,To jsem ráda“, uvědomuji si, že jsem si to nemyslel, ale že jsem to řekl nahlas.:). Másáž byla super, občas jsem prostě řekl, ať zvolní. Vůbec nenaznačila, že jí příjde vtipný, že jsem nadrženej jak kačer. Takže jestli máte strach z toho, že se uděláte brzo, serte na to. Není to trapný a není se za co stydět. Na sto procent nejsi ani první ani poslední komu se to stane. Nakonec jsem jí řekl pojď na to, ale pěkně pomalu. A přesně tak to udělala. Vylítlo to ze mě jak nudle z nosu při seně rýmě. Fakt paráda.

Takovou masážní návštěvu jsem absolvoval asi 3x, ale pak jsem usoudil, že mě to uspokojuje jen o něco lépe, než leštění bambusu. Prostě pro mě sex není jen o kuleuvolnění. Prostě mě soulož tak nějak víc psychycky uvolní... Tak jsem se odhodlal k návštěvě privátu za účelem pohlavního styku.

Podle recenzí, jsem si vyhlídnul jednu dívku. Respektive jsem ji měl vyhlídnutou už půl roku. Tak beru telefon a volám. Jakmile jsem začal vytáčet, srdce mi tlouklo jak datel do stromu po extrémní dávce pervitinu. Nic, nebere to. Normálně bych to vzdal, ale jelikož mám v kalhotech Etnu těsně před erupcí, pohledám na netu, a beru jinou. Bez recenzí, prostě na to seru. Už to nemůžu vydržet. Ještě jeden den bez sexu jsem si jistej že konvertuju k islámu, uběhnu maraton, budu sledovat pořad Jirky Babicy nebo udělám nějakou jinou totální píčovinu. Tak hledám. Už dopředu vím, že chci nějakou spíš zkušenejší. Holčina, 62 Kg, 35 let, 176 cm. Podle fotek fajn baba, lehce při těle, ale nevadí mi to. Volám. Zvedně to. Zase jsem nervní jak při maturitě z češtiny, ale zvládám si domluvit schůzku. Jedu s dostatečným předstihem. Jelikož jsem na místě asi 15 min předem, nemám co dělat. Ale bohužel zjištuju, že potřebujuju srát. No ty vole.... Nastěstí je poblíž obchoďák, kde se dá vykydat hnůj. Vycházím z obchodu a říkám si: ,,Tak první vyvrcholení mám za sebou“.

Jsem u bytu volám. Podle instrukcí jdu do patra, a tam se otevírají dveře. Slečna nevychází do chodby, je schovaná za dveřmi. Ukazuje se mi až tehdy, kdy za s sebou zavřela dveře. Jak mile jsem ji uviděl, projela mnou neskutečná vlna štěstí! Štestí z toho, že jsem se byl předtím vysrat. Věk asi seděl, nevím. Váha.... no ty vole... ta byla ustřelená.ALE.... Holka byla jak do telefonu a při setkání hrozně příjemná. Někde na netu jsem četl že ,,při první návštěvě asi otočku nedáš“. No..., má pravdu ten chlapec. Tak si jsem šel do pokoje. Stoupla si přede mě, a usmívala se. Později jsem usoudil, že toto byl čas na rozmyšlenou, zda zůstanu nebo ne. Z reálného života jsem zvyklej, že když už jdu s ženou do pokoje, je jasný, že chci smočit, tak Takže na mě kouká, a já ze sebe hodím hlášku. ,,Jak to máš cenově?“ Z toho holčině došlo, že se zdržím a vychlila na mě ceník. Ještě před sprchou oznamuji, že jsem privátovej panic a že moc nevím jak to chodí. Tím, že se přiznávám, ze mě padá nervozita. Takže jdu do sprchy. Po sprše si lehám nahej na postel. Přídje ke mně, a ptá se, jestli chci, aby si s ním pohrála. Nečekaně jsem souhlasil. Děvčica tedy začala rozbafávat dýmku míru. Pořád cítím takovou jakoby nervozitu, ale soudě podle stupně tvrdosti mého obráběcího nástroje vidím, že to půjde. Tak povídám, zda by si na mě mohla sednout? Nečekaná odpověď : ,,Tak brzo, mě to baví“. Bohužel jsem si zvyknul na manželský sex, kdy je 2 minuty šedesát devitka, pak 5 minut sexu, u které má manželka 2 orgazmy a na závěr zakončení rukou, protože to už pak nejde. Bohužel tuhle deformaci jsem si vzal i s sebou na privat. Takže říkám jo, můžem jít na to. Tak na mě sedá. Po půl roce abstinence si uvědomuju, že penis není jen na vylučování škodlivin z těla pomocí moči. Kdyby se mi ta holka hodně líbila, tak bych byl v Guinessově knize v kategorii nejrychlejší orgazmus. Nicméně to zvládám, a holčina se sama ptá, jestli nechci změnu. Třeba jestli nechci aby si na mě sedla obráceně. Zase jsem v hajzlu. Když jsem toto chtěl po manželce, je mi oznámeno že to nejde. Tady se na to sama aktivně ptá. S otevřenou hubou jen pokývu, že jo. Nakonec se ještě opět sama nabízí, na polohu zezadu. Tak souložím. Paráda. Když to na mě jde, tak přestávám. Prostě si to už užívám. Jsem takovej jemnej. Už jsem takovej otrkanější, a tak se gentlemansky ptám, jestli můžu trochu tvrdějí. (to jsem prostě nikdy v životě nezažil, vždy jsem byl opatrněj.). Odpověď. Jasně, já to tak mám ráda. Tak začínám trochu víc přirážet. Opět dávám kontrolní otázku, zda pořád ok. Kvituje, že je to. A já si uvědomuju, že poprvé v žívotě pořádně klátím babu a jí to nevadí, nic ji nebolí a líbí se jí to (nebo to hraje, ale je mi to fuk). Už jen tenhle fakt způsobuje, že do latexového měchu hazím první dávku.Tohle všechno trvalo tak 15 minut, ovšak vzhledem k mým poměru mě to připadne jako dlouhý plnohodnotný sex.

Holčina jde do sprchy. Já ležím a jsem spokojenej. Pak se vrátí, a ptá se, zda mě může namasírovat. Zase sama od sebe. Při té masáži přemýšlím, zda mám zkusit ještě druhé kolo. Dvě kola jsem dal ještě v době, kdy jsem s ženou chodil tak max rok. Což je víc než deset let zpět. Ale říkám si, mysli na sebe, když to nepujde, bude to jedno. Téhle ženské je to stejně úplně jedno. Takže zase kuřba, a pak přechod na polohu zezadu. (Jsem uplně mimo z toho, že ji nemusím nijak vzrušovat. Ani bych nemohl. Při představě, že bych ti holčinu lízal mi okamžitě mi začal klesat tlak v pístu.) Tak jsme jí ho tam šoupul. Už neberu ohledy a hned ze začátku volím střední přítlak. Je to fajn, ale nejsem si pořád jist, jestli se udělám, ale pořád mi stojí a je mi to docela příjemné. Nějakou dobu jí takhle bouchám. Kvůli času si říkám, že to zkusím vypustit podruhé. Tak začínám přirážet jakože fakt fest. Jak mi nohy narážejí o jeji zadek, ozývají se zvuky jak z lisovny plechů. Kdyby ta holka neměla 70 kg, tak by snad odletěla. Připadám si jak Karel Gott při vyhlašování Slavíka. Jsem king, nikdo na mě nemá. A bez problémů házím druhou dávku mrdiva. Paráda.

No pro mě to byla dlouhá doba. Ale holčina s úsměvem říká. Ty, jo , to bylo rychlý. :).
Na třetí kolo se necítím, ale asi bych ho zvládl. Ale seru na to. Možná příště.

Po téhle návštěvě se mi změnil svět. Nebyl jsem agresivní, dobře se mi spalo a uvědomil jsem si, jak krásnou mám doma ženu. Neměl jsem žádné vyčitky svědomí a citíl jsem se fakt dobře.

Jestli někdo z vás dočetl tento literární paskvil až sem, jste pravděpodobně sado-masochysti. Což je na internetu sekce S/M :).

Tak šuku zdar.
TcBrno1986
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 19. črc 2018, 12:18

Re: Poprvé

Příspěvekod Paulie88 » úte 19. úno 2019, 2:45

Teda nevím proč ale dočetl jsem to celý :D fakt zajímavý čtení a při úplně první návštěvě jsem to měl dost podobně, klepal jsem se už v telefonu při objednávání :D :D Jen si mohl ze zvědavosti napsat, která ta šťastná byla tvoje první "privátová" zvlášť pokud píšeš, že je bez recenze ...
Paulie88
 
Příspěvky: 194
Registrován: sob 7. bře 2015, 20:59

Re: Poprvé

Příspěvekod TcBrno1986 » úte 19. úno 2019, 14:03

Paulie88 píše:Teda nevím proč ale dočetl jsem to celý :D fakt zajímavý čtení a při úplně první návštěvě jsem to měl dost podobně, klepal jsem se už v telefonu při objednávání :D :D Jen si mohl ze zvědavosti napsat, která ta šťastná byla tvoje první "privátová" zvlášť pokud píšeš, že je bez recenze ...


Já právě schválně nenapsal jméno svlečny, protože je můj názor dost ovlivněn tím, že jsem začátečník. Nechtěl jsem tu holčinu nějak hanit, protože byla docela příjemná. Recenze budu házet později a ke správnému vláknu.
TcBrno1986
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 19. črc 2018, 12:18

Re: Poprvé

Příspěvekod Eisenbahn » stř 20. úno 2019, 13:19

Zdarec, gratuluju k tvému poprvé a úspěšnému zvládnutí v souvislosti se vztahem. Asi je to nejlepší, si z toho prostě nedělat hlavu... :wink:
Eisenbahn
 
Příspěvky: 50
Registrován: ned 15. dub 2012, 18:10

Re: Poprvé

Příspěvekod TcBrno1986 » čtv 21. úno 2019, 8:19

Zdar borci,
ještě se chci zeptat. Běžně to chodí tak, že si normálně bez skrupulí řeknu co chci?

Příklad:
Ahoj, zdržím se hodinu. Chci abys mi ho chvíli kouřila s gumou, pak šla na koníčka a nakonec si tě dám zezadu.

Nebo to je jak u klasiky a nějak se začne? Ještě mám problém s tím, že rád dělám ženě orál, ale u ťapiny si to ani za boha nedokážu představit. Předpokládám, že ani tady nemusím mít nějaké vyčitky? Respektive z toho, že se ji ani nesnažím uspokojit..

A třetí dotaz: Pokud je to tak, jak píšu výše, tzn. řeknu si co chci, nesnažím se ji nijak uspokojit. Nezdeformovalo vás to i v sourkromém životě?

Díkec.
TcBrno1986
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 19. črc 2018, 12:18

Re: Poprvé

Příspěvekod Eisenbahn » čtv 21. úno 2019, 15:07

Jak píšeš, prostě si řekni, co chceš, ty přece platíš... Když budeš třeba i opakovaně s holkou, kde funguje nějaké GFE, tak tomu necháš asi časem volný průběh.

Já lízal pravidelně jednu, ke které jsem opakovaně chodil coby single. Líbilo se to oběma, hodně tekla, ale nikdy jsem neměl problém s hubou. Ta holka už nedělá a s jinou bych už do toho asi nešel, kvůli hygieně a hlavně přítelkyni. Té to dělám skoro vždycky a rád, nemyslím si teda, že by mě to nějak negativně poznamenalo co se týče touhy po uspokojení partnerky...
Eisenbahn
 
Příspěvky: 50
Registrován: ned 15. dub 2012, 18:10

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků