Hledat  

Poprvé

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Poprvé

Příspěvekod Bob2 » ned 19. kvě 2019, 21:58

Ahoj, to že jsi panic ještě ve 20 nad tím bych se netrápila. Určitě ještě plno sexu zažíješ a všechno to doženeš ;)
Bob2
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 15. úno 2013, 10:41

Re: Poprvé

Příspěvekod acx » ned 19. kvě 2019, 22:59

Bob2 píše:Ahoj, to že jsi panic ještě ve 20 nad tím bych se netrápila. Určitě ještě plno sexu zažíješ a všechno to doženeš ;)


Tak se konečně rozhodni, zda jsi pohlaví ženského, mužského nebo unikátní hermafrodit ... :lol:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Poprvé

Příspěvekod Mistr » stř 25. pro 2019, 15:04

Zdravím všechny na tomto fóru!

Chtěl bych Vás tímto požádat o radu, mohli by jste mi prosím doporučit nějakou milou slečnu na zaučení panice a zasvěcení do tajů sexu.
Je mi 20 a jsem stále panic a už bych strašně rád poznal, jaké to je mít sex. Ne, že bych si s žádnou holkou nic nezačínal, ale vždy z toho nějak sešlo, nebo něco podobného.
V momentální chvíli se nechci nijak vázat, a proto jsem se rozhodl takto, zajit na privat.

Vím, že podobných dotazů se zde už objevilo spoustu, ale když jsem se díval, tak byly většinou staršího data, našel jsem jeden o jisté slečně Danielce, která pry už několik panicu takto zaucila, ale jak rikam, bylo to staršího data, tak nevim, kolik ji teď může byt....

Každopádně vas timto prosím o nějaká doporučení. Přemýšlím, jestli je lepší najít spíše nějakou moji vrstevnici, nebo spíše starší zkušenou....

P.S. Píši zde o doporučení, tak prosím jméno slečny a třeba popis proč zrovna ona......nepotřebuji, aby jste mě zde nějak moralizovali nebo něco podobného.

Děkuji.
Mistr
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 24. pro 2019, 15:20

Re: Poprvé

Příspěvekod broukpytlík » stř 25. pro 2019, 16:21

Já ti doporucim jedno; na kurvy se vyser :wink: ...
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Poprvé

Příspěvekod Mistr » stř 25. pro 2019, 21:17

broukpytlík píše:Já ti doporucim jedno; na kurvy se vyser :wink: ...


Děkuji za doporučení. Ale zřejmě na této stránce taky nejsi jen tak...a řekl bych že na ně nese*es.

Jak jsem už napsal výše, tak bych to už chtěl zažít jaké to je mít sex a ne potom až si v budoucnu najdu dívku, tak ji třeba říct v 22 že jsem panic..
Co jsem tady už četl, tak to podobným způsobem udělalo více lidí, že zašli na privát...
Mistr
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 24. pro 2019, 15:20

Re: Poprvé

Příspěvekod broukpytlík » stř 25. pro 2019, 21:33

Mistr píše:
broukpytlík píše:Já ti doporucim jedno; na kurvy se vyser :wink: ...


Děkuji za doporučení. Ale zřejmě na této stránce taky nejsi jen tak...a řekl bych že na ně nese*es.

Jak jsem už napsal výše, tak bych to už chtěl zažít jaké to je mít sex a ne potom až si v budoucnu najdu dívku, tak ji třeba říct v 22 že jsem panic..
Co jsem tady už četl, tak to podobným způsobem udělalo více lidí, že zašli na privát...


No já ti to říkám z toho důvodu, že já sem taky šel poprvé v 18 letech na privát a chodím do teď, což je 10 let a babu sem jinak neměl. Já nelituju, ale dávám ti jen příklad, jak to může dopadnout :mrgreen: ... Být na tvým místě, radši si počkám a najdu si babu. :wink: Já už svůj čas nevratím.
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Poprvé

Příspěvekod Mistr » stř 25. pro 2019, 21:43

broukpytlík píše:
Mistr píše:
broukpytlík píše:Já ti doporucim jedno; na kurvy se vyser :wink: ...


Děkuji za doporučení. Ale zřejmě na této stránce taky nejsi jen tak...a řekl bych že na ně nese*es.

Jak jsem už napsal výše, tak bych to už chtěl zažít jaké to je mít sex a ne potom až si v budoucnu najdu dívku, tak ji třeba říct v 22 že jsem panic..
Co jsem tady už četl, tak to podobným způsobem udělalo více lidí, že zašli na privát...


No já ti to říkám z toho důvodu, že já sem taky šel poprvé v 18 letech na privát a chodím do teď, což je 10 let a babu sem jinak neměl. Já nelituju, ale dávám ti jen příklad, jak to může dopadnout :mrgreen: ... Být na tvým místě, radši si počkám a najdu si babu. :wink: Já už svůj čas nevratím.


Jo takhle, ty jsi mi to chtěl dát jako varování. No já už právě nad touto cestou přemýšlím delší dobu, protože se mi teď už delší dobu nedaří se dostat s nějakou dívkou do kontaktu a když už třeba ano, tak je zadaná. Tak proto dost přemýšlím o tomhle řešení a chtěl jsem poradit právě nějakou, která by byla dobrá na zaučení.
Ale chápu co tím myslíš :wink: Potom když nad tím dál přemýšlím, tak kdybych si dejme tomu za pár let našel babu a byl pořád panic, tak jak by na to reagovala a tak. Přece jen v dnešní době to tak nebývá.
No byl jsem už docela rozhodnutej, že do toho půjdu, ale teď potom, co jsi napsal, tak o tom ještě musím popřemýšlet.
Ale zase na druhou stranu, proč by nešlo se takle "zaučit" a potom si normálně najít babu...
Mistr
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 24. pro 2019, 15:20

Re: Poprvé

Příspěvekod broukpytlík » stř 25. pro 2019, 21:53

Je to tvoje volba, já být teď na tvym místě, tak bych na privat nešel a radši pockal, není na tom nic divného ani špatného. Buď si najdeš partnerku se kterou budeš mít vztah a nebo třeba najdeš kamarádku jen na sex, ale nebudeš jí za to platit.
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Poprvé

Příspěvekod Mistr » stř 25. pro 2019, 22:10

Jo, jak píšeš, tak je to každého volba. Na tom s tou partnerkou, jak píšeš, tak na tom určitě něco bude, to ano. Ale zase na druhou stranu mě určitě chápeš, protože jsi měl zřejmě podobný problém nebo pocity...
Mistr
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 24. pro 2019, 15:20

Re: Poprvé

Příspěvekod broukpytlík » stř 25. pro 2019, 22:14

Jasně, že tě chápu. Já tomu jen propadl. :wink:
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Poprvé

Příspěvekod Angelus » stř 25. pro 2019, 22:14

Zdravím Mistra jsi moc chytrý víš o tom? :wink: A už víš jaký privat by jsi navštívil Mistře? :wink: Jsme moc zvědavý jaký privat si vybereš Mistře. :wink: Držím ti palce ať si vybereš dobře Mistře. :wink:
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: Poprvé

Příspěvekod Mistr » stř 25. pro 2019, 22:17

Angelus píše:Zdravím Mistra jsi moc chytrý víš o tom? :wink: A už víš jaký privat by jsi navštívil Mistře? :wink: Jsme moc zvědavý jaký privat si vybereš Mistře. :wink: Držím ti palce ať si vybereš dobře Mistře. :wink:


Tak kdybych to věděl, tak tady vám zkušenějším asi nepíšu o rady a doporučení...
Mistr
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 24. pro 2019, 15:20

Re: Poprvé

Příspěvekod broukpytlík » stř 25. pro 2019, 22:24

A když už jde o to doporučení, tak za sebe říkám Danielka je skvělá volba na poprvé a nebo ti ještě doporucim si počkat na Miu až během března dorazí, ale s ní je to cesta do vesmíru :lol: :wink:
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Poprvé

Příspěvekod jarjaroslav » stř 25. pro 2019, 23:39

Mistr píše:
Angelus píše:Zdravím Mistra jsi moc chytrý víš o tom? :wink: A už víš jaký privat by jsi navštívil Mistře? :wink: Jsme moc zvědavý jaký privat si vybereš Mistře. :wink: Držím ti palce ať si vybereš dobře Mistře. :wink:


Tak kdybych to věděl, tak tady vám zkušenějším asi nepíšu o rady a doporučení...

Toho si nevšímej :roll: ...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Poprvé

Příspěvekod Kracmar » čtv 26. pro 2019, 1:07

Na amatérech občas shánějí páry mladé kluky i panice. O tom by jsi také mohl uvažovat.
Kracmar
 
Příspěvky: 211
Registrován: pon 7. kvě 2012, 19:33

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků