Hledat  

Poprvé

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Poprvé

Příspěvekod Mistr » čtv 26. pro 2019, 9:41

broukpytlík píše:A když už jde o to doporučení, tak za sebe říkám Danielka je skvělá volba na poprvé a nebo ti ještě doporucim si počkat na Miu až během března dorazí, ale s ní je to cesta do vesmíru :lol: :wink:


Dobře, díky za doporučení. A když už bych se rozhodl tam jít, tak mám já hned nějak na začátku nebo při domluvě říct, že je to poprvé nebo ne? I když to by z té nervozity asi poznala....
Jak jsi to měl ty broukpytlik?
Mistr
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 24. pro 2019, 15:20

Re: Poprvé

Příspěvekod broukpytlík » čtv 26. pro 2019, 10:20

Mistr píše:
broukpytlík píše:A když už jde o to doporučení, tak za sebe říkám Danielka je skvělá volba na poprvé a nebo ti ještě doporucim si počkat na Miu až během března dorazí, ale s ní je to cesta do vesmíru :lol: :wink:


Dobře, díky za doporučení. A když už bych se rozhodl tam jít, tak mám já hned nějak na začátku nebo při domluvě říct, že je to poprvé nebo ne? I když to by z té nervozity asi poznala....
Jak jsi to měl ty broukpytlik?



No já měl svoje poprvé u Simony 604 906 559 a jí sem to řekl až po sexu :D , nervozita byla při příchodu, ale během chvilky už to bylo v pohodě, ony ty zkušený ženský prostě ví a nehrozí žádnej trapas. To je na tobě jestli ji to rekneš nebo ne, nejsi jejich první ani poslední, který k nim jde na svoje poprvé. Mia, Daniela, Simona jsou naprosto v pohodě ženský :wink: ...
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Poprvé

Příspěvekod Mistr » čtv 26. pro 2019, 10:59

A tyhle tři ženský, jak o nich píšeš, tak mají normálně svoje soukromí a jsou tam sami? Jinak je lepší si takhle na poprvé vzít pul nebo hodinu? A když se třeba udelam, tak je možné potom pokracovat, když je ještě čas? A nemají tyhle ženy problém s tím, že na ně sahas a tak?....četl jsem, že některe to nechcou...
Mistr
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 24. pro 2019, 15:20

Re: Poprvé

Příspěvekod broukpytlík » čtv 26. pro 2019, 11:09

Mistr píše:A tyhle tři ženský, jak o nich píšeš, tak mají normálně svoje soukromí a jsou tam sami? Jinak je lepší si takhle na poprvé vzít pul nebo hodinu? A když se třeba udelam, tak je možné potom pokracovat, když je ještě čas? A nemají tyhle ženy problém s tím, že na ně sahas a tak?....četl jsem, že některe to nechcou...



Simona a Daniela ty jsou na bytě samy. Mia bývá na větším privatu, ale toho se neboj, s nikým jiným než s ní se nepotkas, ale jak sem již psal ta by tu měla být až v březnu. Já být tebou tak jdu na hodinu. Simona myslím nabízí max 50 min. Jinak to kolikrát se uděláš u těchto slecen nehraje roli je to jen na tobě a určitě jim nevadí, že na ně sahas, nebo je placas po prdeli atd.
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Poprvé

Příspěvekod Mistr » čtv 26. pro 2019, 11:43

Mám ještě otázku, chtěl bych se zeptat, jak to potom celé probíhá od objednání až po návštěvu...a měl bych jim tykat nebo vykat?
Vím, že mám těch otázek docela dost, ale chci si o tom zjistit nějaké informace, než se budu rozhodovat. :wink:
Mistr
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 24. pro 2019, 15:20

Re: Poprvé

Příspěvekod broukpytlík » čtv 26. pro 2019, 11:53

Mistr píše:Mám ještě otázku, chtěl bych se zeptat, jak to potom celé probíhá od objednání až po návštěvu...a měl bych jim tykat nebo vykat?
Vím, že mám těch otázek docela dost, ale chci si o tom zjistit nějaké informace, než se budu rozhodovat. :wink:


Určitě jim tykej, jinak si myslím, že informací máš dost a když už se rohodneš jít na privát, tak už by sis měl celým procesem projít sám. :D :wink: Ta nervozita a zaroveň to vzrušení poprvé, krásný pocit :) ...
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Poprvé

Příspěvekod Paulie88 » čtv 26. pro 2019, 12:22

Já bych ho od toho neodrazoval. Pokud je ve 20 panic, což sice není nic hrozného, ale chápu že to dokáže neskutečně frustrovat ... měl jsem to totiž úplně stejně a úplně stejně jsem taky skončil na privátu poprvé a to až ve 23 dokonce :) .... a právě tady u Mii jak bylo doporučeno a rozhodně nejlepší za mě co se dá doporučit, řekl jsem jí to už dopředu, a všechno bylo naprosto v pohodě :) ...

Ono pak záleží na člověku , mě to určitě nezaškatulkovalo a díky tomu jak to dokáže lézt do peněz a že to mám do Prahy, Brna atd... kus cesty tak je to i časově náročné tak jsem se na privátech rozhodně nestal závislý a navštěvuju spíš svátečně ... Měl jsem i potom přítelkyně, takže mi to možná i pomohlo ta první návštěva? Kdo ví ... Ale po tom co mě teď po několika měsících odkopla přítelkyně do které jsem byl hodně zamilovanej, obětoval jsem jí všechno a po tom co se to stalo jsem skončil doslova na práškách, protože těžce takové věci a stres nesu jsem si řekl že mi to za to fakt nestojí a dneska najít normální ženskou na vztah je prakticky nemožný, protože ty sračky co mají dneska v hlavě jsou neskutečný ... hned mi to potvrdila tím když jsem zjistil s jakým zoufalcem začala chodit hned chvíli po mě a po tom co jí po dvou měsících odkopnul a jí mohlo bejt tak do breku xD xD ...

Prostě za mě už si radši jednou za čas zajdu na privát, vždy si vyberu na co mám zrovna chuť , udělám si výlet a jsem spokojenej a v celkových nákladech mnohem lepší než vydržovat nějakou krávu , ať už jde o peníze, nebo hlavně ten čas vynaloženej, kterej je k nezaplacení.
Naposledy upravil Paulie88 dne čtv 26. pro 2019, 12:43, celkově upraveno 1
Paulie88
 
Příspěvky: 194
Registrován: sob 7. bře 2015, 20:59

Re: Poprvé

Příspěvekod Angelus » čtv 26. pro 2019, 12:25

Zdravím Mistra jak jsi se dozvěděl o tehle stránkách? :wink:
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: Poprvé

Příspěvekod broukpytlík » čtv 26. pro 2019, 12:39

Paulie88 píše:Já bych ho od toho neodrazoval. Pokud je ve 20 panic, což sice není nic hrozného, ale chápu že to dokáže neskutečně frustrovat ... měl jsem to totiž úplně stejně a úplně stejně jsem taky skončil na privátu poprvé a to až ve 23 dokonce :) .... a právě tady u Mii jak bylo doporučeno a rozhodně nejlepší za mě co se dá doporučit, řekl jsem jí to už dopředu, a všechno bylo naprosto v pohodě :) ...

Ono pak záleží na člověku , mě to určitě nezaškatulkovalo a díky tomu jak to dokáže lézt do peněz a že to mám do Prahy, Brna atd... kus cesty tak je to i časově náročné tak jsem se na privátech rozhodně nestal závislý a navštěvuju spíš svátečně ... Měl jsem i potom přítelkyně, takže mi to možná i pomohlo ta první návštěva? Kdo ví ... Ale po tom co mě teď po několika měsících odkopla přítelkyně do které jsem byl hodně zamilovanej, objetoval jsem jí všechno a po tom co se to stalo jsem skončil doslova na práškách, protože těžce takové věci a stres nesu jsem si řekl že mi to za to fakt nestojí a dneska najít normální ženskou na vztah je prakticky nemožný, protože ty sračky co mají dneska v hlavě jsou neskutečný ... hned mi to potvrdila tím když jsem zjistil s jakým zoufalcem začala chodit hned chvíli po mě a po tom co jí po dvou měsících odkopnul a jí mohlo bejt tak do breku xD xD ...

Prostě za mě už si radši jednou za čas zajdu na privát, vždy si vyberu na co mám zrovna chuť , udělám si výlet a jsem spokojenej a v celkových nákladech mnohem lepší než vydržovat nějakou krávu , ať už jde o peníze, nebo hlavně ten čas vynaloženej, kterej je k nezaplacení.


Já bych se pod tohle podepsal, ale proč někomu brát iluze a třeba může mít zrovna štěstí, když kapne na fajn babu v běžným životě.
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Poprvé

Příspěvekod Mistr » čtv 26. pro 2019, 13:16

Angelus píše:Zdravím Mistra jak jsi se dozvěděl o tehle stránkách? :wink:


To jsem tak brouzdal internetem a chtěl jsem se dovědět víc info o těchto službách...
Mistr
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 24. pro 2019, 15:20

Re: Poprvé

Příspěvekod Angelus » čtv 26. pro 2019, 15:58

Děkuji za odpověď Mistře to mě bohatě stačí. :wink:
Angelus
 
Příspěvky: 251
Registrován: sob 7. pro 2019, 17:45

Re: Poprvé

Příspěvekod nemesis000 » čtv 26. pro 2019, 22:22

Paulie88 píše: Pokud je ve 20 panic, což sice není nic hrozného, ale chápu že to dokáže neskutečně frustrovat ... měl jsem to totiž úplně stejně a úplně stejně jsem taky skončil na privátu poprvé a to až ve 23 dokonce :) ....

... odkopla přítelkyně do které jsem byl hodně zamilovanej, objetoval jsem jí všechno a po tom co se to stalo jsem skončil doslova na práškách,
Prostě za mě už si radši jednou za čas zajdu na privát, vždy si vyberu na co mám zrovna chuť ..

Podle mýho názoru se nedá směšovat holky na sex na privátu a hledání vztahu, partnerský sex.
A pokud je někdo panic v 20 - 22, tak co se děje ? Tak snad dříve či později se najde nějaká, co bude vyhovovat, pokud ten dotyčný nemá nějaké extra nároky. :shock:
nemesis000
 
Příspěvky: 349
Registrován: stř 28. pro 2011, 3:19

Re: Poprvé

Příspěvekod tojejedno » pát 27. pro 2019, 15:34

nemesis000 píše:
Paulie88 píše: Pokud je ve 20 panic, což sice není nic hrozného, ale chápu že to dokáže neskutečně frustrovat ... měl jsem to totiž úplně stejně a úplně stejně jsem taky skončil na privátu poprvé a to až ve 23 dokonce :) ....

... odkopla přítelkyně do které jsem byl hodně zamilovanej, objetoval jsem jí všechno a po tom co se to stalo jsem skončil doslova na práškách,
Prostě za mě už si radši jednou za čas zajdu na privát, vždy si vyberu na co mám zrovna chuť ..

Podle mýho názoru se nedá směšovat holky na sex na privátu a hledání vztahu, partnerský sex.
A pokud je někdo panic v 20 - 22, tak co se děje ? Tak snad dříve či později se najde nějaká, co bude vyhovovat, pokud ten dotyčný nemá nějaké extra nároky. :shock:


Dle meho nazoru pokud je nekdo panic ve 20-23, tak duvodem neni to, ze by si nemohl vybrat :D Tim se ale nechci nijak posmivat, ja jsem o to prisel v 19 a byla to nehorazna nahoda a koc me v podstate sbalila sama. Pak se mi dlouha leta nedarilo zadnou ziskat a obdobi sucha jsem prolomil navstevou privatu, cimz odstartovala moje nornicka kariera. Sice si furt rikam, ze uz bych se na to mel vysrat, ale nejak si nemuzu pomoct. Je to jak drogy, problemy ti to nevyresi, ale je prijemny to delat :D :D :D Ale zaroven je to tak trochu magicky, obejit vsechny ty stupidni formality, ktery musis podstoupit, kdyz chces ulovit zenu. Proste prijde, zaplatis, shodis hadry a jedes. Zaroven to muzes brat tak trochu jako trenink az jednou nejakou pritelkyni budes mit :D

Nyni bych ale rad udelil par rad panu Mistrovi. Chapu, ze hormony pracuji neuprosne a strasne rad bys uz konecne zjistil, jaky to je mit sex. Mel jsem to uplne stejne. Muzu ti ale rict, ze v momente, kdy jsem poprve zasunul, jsem si v duchu rikal: "a to je jako cely??" protoze s kondomem jsem necitil temer nic. Bez kondomu je to trochu jina liga, ale sex bez ochrany na privatu samozrejme nepripada v uvahu. Muzes si priplatit oral bez ochrany pokud slecna nabizi. Nekteri kolegove tuto sluzbu jiz z principu odmitaji, ale ja jsem hovado, takze pokud slecna vypada seriozne, umi to dobre a je ochotna me dodelat pusou az do konce, tak nemam problem si priplatit. Zalezi asi na kazdem, jak ma nastavene hodnoty. :D Nebudu ti tady mazat med kolem huby, sex je super, ale neni to tak uzasna vec, jak by se mozna mohlo zdat.

Kazdopadne jestli jsi pevne rozhodnut prijit o panictvi na private, tak bych si chvilku pockal, az v breznu prijede Mia. Ta se o tebe postara skutecne spickove. Alternativne muzes brouzdat zde po foru a navstivit nejakou jinou, co ma dobre reference. Co se tyce otazky, jestli slecne rikat, ze je to tvoje poprve, ci nikoliv - myslim, ze neni potreba to zminovat. Na druhou stranu, pokud to reknes, slecna ti urcite hlavu neutrhne a nejspis bude mit extra motivaci to pro tebe udelat co nejprijemnejsi. Jeste ses ptal, jestli poprve radsi mladou kocku, nebo zralejsi damu. Podle me napoprve by byla lepsi asi zkusena dama, i kdyz nejaka dobra mlada kocka by taky byla v pohode urcite. Hlavne si ale poradne zjisti reference a nechod naslepo. Odhadem 80-90% vsech zen v inzerci je s prominutim odpad, kterej sponzorovat fakt nechces.

To je tak asi vse dulezite, preji hodne zdaru :wink:
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků