Hledat  

Holky na ulici

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Holky na ulici

Příspěvekod petr4 » ned 19. bře 2006, 17:27

Když projíždím Brnem často nemám čas na nějaké vyvolávání. Spíše mi pro rychlovku vyhovuje sbalit holku přímo na ilici. Vím, že něco takového je na Kounicově, ale tam prý až k večeru. Máte ještě nějaké jiné typy? Jaké s tím máte zkušenosti - ceny,služby atd. Díky.
petr4
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 9. kvě 2005, 20:08

Příspěvekod lumen » úte 21. bře 2006, 9:16

Já osobně bych si radši udělal čas na vyvolání nějakého privátu. Na privátě je klid, pohodlí a je to taky levnější. Nyní mých pár zkušeností. Na ulici jsou baby skutečně až pozdě večer, tak po 10, Kounicova a taky Lidická, ale poslední dobou jich moc není, to znamená žádný extra výběr. Nevím, jak ostatní, ale já narazil v 80% hlavně na Rómky nebo Rusky, někdy dost otřesné. Ceny, za orál 500, za takovou tu rychlovku 1000 a za hodinu 2000. O proti privátu, navíc většinou v nepohodlí, fakt nic moc. Buď tedy orál či rychlovka v autě nebo tě holka vezme na tu hoďku sebou dom. Já zažil dost otřesný barák, matračku na zemi a šukačka taky nic moc. Holka totiž do tý hoďky započítala i cestu do bytu a zpět na svou lokalitu. Stálo mně to ty 2000 a to ještě škemrala o 200 pro kámošku co jí ten byt patří. Jediné co ti pořádně stoupne je adrenalin, to je fakt. Jinak ještě jednou zopakuju, není nad privát (ikdyž to taky často není žádná zlatá, ale přece jen větší výběr).....
lumen
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 17. srp 2005, 19:43

Příspěvekod rore » úte 21. bře 2006, 19:28

Musím se přidat,mám stejnou zkušenost.Občas mě to přepadne a mám chuť na nefalšovanou pouliční kurvu,ale vždycky mě z toho dostane vzpomínka na mé 3 nebo 4 zkušenosti.Holky nic moc(makeup viděli jen v obchoďáku),namyšlené jak kdyby patřily do kategorie nejdražších call-girl,neustále ti dávají najevo jaký jsi ubožák že si kupuješ holku na ulici(co jsou potom ony to teda fakt nevím,já je neodsuzuju za to že jsou na ulici,ale to chování mě teda vytáčí), cena jak za superstar v krásném kvartýru a přitom je to o ušmudlaném mrdu na rohožce v předsíní ještě ušmudlanějšího bytu.Navíc naprosto vždy stojí ten mrd za hovno,jsou totiž tak profi a tak otrávené,že gumová Anča je živější a vřeteno soustruhu lidštější a citlivější.S něčím takovým se na privátě nesetkáš,jedině vyjímečně a to musíš mít velkou smůlu,a to je ten privát i s koupelí a kafem levnější nebo přinejhorším za stejné prachy.
Uživatelský avatar
rore
 
Příspěvky: 166
Registrován: úte 14. pro 2004, 10:47

Příspěvekod marin » čtv 23. bře 2006, 15:16

.
Naposledy upravil marin dne čtv 29. zář 2011, 16:45, celkově upraveno 1
marin
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte 16. srp 2005, 8:55

Příspěvekod jura.ka.32 » pát 21. črc 2006, 0:31

no
Naposledy upravil jura.ka.32 dne pát 20. srp 2010, 4:32, celkově upraveno 1
jura.ka.32
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 9. čer 2005, 3:41

Příspěvekod demonbrno » úte 22. srp 2006, 8:39

Tak na cejlu Vám to přeju, tam ti seberou i koule mezi nohama!!!
demonbrno
 
Příspěvky: 11
Registrován: stř 11. led 2006, 15:29


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků