Hledat  

Nač si holky stěžují - sexprivat diskuse BRNO

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Nač si holky stěžují - sexprivat diskuse BRNO

Příspěvekod jarjaroslav » ned 12. úno 2017, 11:30

polav píše:
jarjaroslav píše:Mimochodem, pokud potkáte některou z ťapin ve městě (vzhledem k poloze privátů to nemusí být ani velká náhoda), jak u Vás dopadá souboj zdvořilost (pozdrav) vs. diskrétnost?

Ta pravděpodobnost je docela malá, protože většina holek do Brna dojíždí a když už jsou tady, tak se necourají městem, ale jsou na privátě. Za celou dobu jsem potkal akorát dvě holky, obě toho času žijící v Brně. Z toho jednu jsem poznal akorát podle inzerce, osobně jsem za ní nikdy nebyl. Ta druhá byla s kamarádkama a nejspíš si mě ani nevšimla, já také dělal, jako bych ji neznal. Navíc to ani nebyla poskytovatelka klasických služeb :) Přiznávám, že nezírat, bylo hodně těžký 8) A protože Ty ji znáš taky, tak si asi dovedeš představit, kolik sebekontroly to chtělo.

Každopádně pravidlo je jednoduchý - pokud je tam s někým, NIKDY nezdravit, nečumět, jít si po svým. Pokud je tam sama, řídil bych se asi konkrétním vztahem s danou dívkou.

Za poslední cca dva roky jsem potkal mimo privát min. 7 dívek, z toho některou i třikrát. O necourání městem lehce pochybuji, protože si nemyslím, že by dívky v pondělí dorazily na privát s batohem zásob a až do odjezdu nevycházely ven :D . Nebo aspoň brněnské vánoční trhy je přimějí k opuštění privátu (samozřejmě u privátů v jejich blízkosti).

S Tvým posledním odstavcem musím souhlasit, k pravidlu bych doplnil, že v tomto případě je lepší nezdravit raději nikdy, než pozdravit jednou ve špatnou chvíli.
Naposledy upravil jarjaroslav dne sob 18. úno 2017, 19:41, celkově upraveno 1
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Nač si holky stěžují - sexprivat diskuse BRNO

Příspěvekod martin007 » ned 12. úno 2017, 11:46

jarjaroslav píše:v tomto případě je lepší nezdravit raději nikdy, než pozdravit jednou ve špatnou chvíli


Ano to je pravda, pokud ji bude ve městě neustále někdo zdravit vypadalo by to trošku divně.
martin007
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 18. led 2017, 18:14

Re: Nač si holky stěžují - sexprivat diskuse BRNO

Příspěvekod bohdan » sob 18. úno 2017, 15:38

Tak tak, zdravit a hlásit by se nemělo a obecně by se mělo chovat diskrétně. Ale mám v práci mladého kolegu. Sám jsem ho musel poučit. Choval se jak hovado a myslel si, že je King. Já se osobně chovám slušně, zazvoním, zdravím v bytě , nemluvím ani na chodbě ani v koupelně. Na mluvení v koupelně mě pár holek upozornilo, že se setkávají s dotazy - Mám se umýt? A mám použít mýdlo? A mám se utřít? Aji ten můj kolega mi řekl, že ta holka co u ní byl je rapl, že ho spérovala, že zakřičel z koupelny ať mu nachystá kafe a zda se má umýt mýdlem / všude/ nebo si ho umeje ona, co je na vaně nebo umyvadle? Tak mu říkám když tohle udělá 5 borců za den jak Ti pak ona dotyčná může zaručit soukromí, přemýšlej. Teď jsi sám, ale až budeš mít rodinu taky nebudeš stát být vidět. Já se chovám slušně jak už jsme řekl, hlučný nejsem je jasný, že mám .li se jít umý, že se umeju mýdlem, utřu a zatím jsem měl kliku spíš jsem měl příjemný jak nepříjemný ženský.
bohdan
 
Příspěvky: 107
Registrován: pon 26. pro 2011, 16:13

Re: Nač si holky stěžují - sexprivat diskuse BRNO

Příspěvekod taxikar » pát 24. úno 2017, 16:08

Tak jdu včera na návštěvu ke známýmdo- Králova :mrgreen: :mrgreen: pole a před vchodem chlap a řiká do mluvítka u zvonků: Už jsem tady na ten inzerát, jaký je to patro a ten orál je s nebo bez? Kdybych to nezažil na vlastní kůži , nevěřil bych, že tohle je někdo schopný udělat. Jsou mezi náma blbci. Přece tohle řeším po telefonu nebo až v bytě. Já jsem třeba i vyzkoušel slečnu odjinud jak z Brna, ale stejně se chovám všude slušně. :mrgreen: :mrgreen:
taxikar
 
Příspěvky: 27
Registrován: sob 13. říj 2012, 9:46

Re: Nač si holky stěžují - sexprivat diskuse BRNO

Příspěvekod nemesis000 » úte 28. úno 2017, 17:11

Tak to co píše taxikar nebo bohdan, to je snad extrém :roll:
Spíše se asi častěji stává, že zavoláš na privát, stepuješ přede dveřmi třeba 5-10 minut, místo toho, aby ti rychle otevřely.
nemesis000
 
Příspěvky: 349
Registrován: stř 28. pro 2011, 3:19

Re: Nač si holky stěžují - sexprivat diskuse BRNO

Příspěvekod herman » stř 15. bře 2017, 13:30

Na tohle jsem zase narazil:
2017-03-14 12:44:43 xLenkax napsal:

V Brně se rozmáhají zajímavé úchylky,pán má požadavek:přijdu ktobě za dva dny,mohla bys mít připravenou velkou PET láhev, nejlépe 2 litry, plnou tvojí moči?Zdržím se u tebe půl hodiny a budu popíjet až celý obsah vypiju. Taky by nebylo špatné,kdybys mi rozprašovačem stříkala moč do očí,líbí se mi jak to štípe.

2017-02-28 20:48:25 lolynka napsal: - tohle je nejspíš to jak píše taxikář výše v diskuzi

V sobotu jsem měla zážitek, ptá se před domem do mluvítka jak to mám s orálem, že se zapomněl zeptat. Dnes říkám pánovi, jdi potichu do koupelny. Říká, jo, tak jo. Pak se převlékám na přání pána do punčošek a ozve se řev z koupelny zda se má umýt i v podpaždí. Jsou blbí nebo navedení????
herman
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 5. čer 2011, 17:05

Re: Nač si holky stěžují - sexprivat diskuse BRNO

Příspěvekod lance7 » stř 15. bře 2017, 16:43

:lol: :lol: :lol:
Live to Ride...
lance7
 
Příspěvky: 517
Registrován: pon 31. kvě 2010, 18:24

Re: Nač si holky stěžují - sexprivat diskuse BRNO

Příspěvekod viktor001 » úte 18. dub 2017, 17:44

Nevím, mě to přijde hloupý někam přijít a dát hned otočku. Zatím jsem to nikdy neudělal i když byli pochybnosti o výkonu. Možná na to nemám koule :)
viktor001
 
Příspěvky: 25
Registrován: úte 18. dub 2017, 17:26

Re: Nač si holky stěžují - sexprivat diskuse BRNO

Příspěvekod metypre » úte 2. kvě 2017, 6:03

. Každý z nás požaduje naprostou diskrétnost a tak i my bychom měli respektovat soukromí těch holek. Tato činnost by měla primárně být o tom že někam jdeš něco si užiješ a tím to zkonči. A né kurva někde pátrat na FB jestli holka tráví volné chvíle tak nebo onak jak jsem tu viděl, že u pár holek někdo zveřejnil i FB. A pokud má někdo potřebu takhle fízlovat, tak by to asi neměl psát veřejně sem. Ani adresy přesné nic. Pak si nejvíc stěžují ti co tohle na holky práskají, že holky mění jména a místa. Tohle je k zamyšlení.
metypre
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát 24. čer 2016, 7:48

Re: Nač si holky stěžují - sexprivat diskuse BRNO

Příspěvekod herman » stř 7. čer 2017, 6:52

Tak jsem zase zavítal na sexprivat a našel tam tohle:

2017-06-06 11:38:33 Amanda1 napsal:

Přišel slovák , pochcané slipy. Dávám mu ručník a směruju ke sprše. Prý není nutné , teď byl ve sprše. Chtěl hladit koule , nakloním se nad šulina a smrad mě porazí !! Říkám , prosím tě , běž se umýt , strašně ti smrdí. Šel , hodil ho do umyvadla a oplachoval vodou. Upozornila jsem ho , že má použít i mycí gel. Nepoužil , voda podle něj stačí. Zpět v pokoji říkám , nezlob se na mě , ale podívej se na své mokré slipy , to je opravdu nechutné .Naházel na sebe hadry a šel. Hrůza někteří.....čím dál horší.Prasata so si neumí ani pořádně vytřít zadek a ručníky pak můžeme rovnou vyhazovat.A na diskuzích na nás budou plivat špínu !!! Ubožáci.
2017-06-02 12:53:13 1sexyzenska napsal:

Tak dnes mám unikátní zážitek. Sedím na rehabilitaci a dojde jeden pán co u mě asi 3x byl, když mě zavolá rehabilitační sestra, pán vykulí oči a začne sestru upozorňovat, že se křestním jmemuji jinak, ne tak jak mě oslovila podle průkazy ZP. Kokot!
herman
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 5. čer 2011, 17:05

Re: Nač si holky stěžují - sexprivat diskuse BRNO

Příspěvekod nokid » stř 7. čer 2017, 14:09

Zapomněl, co nás učili ve školce - Měj oči otevřené ale pusinku na zámek. :mrgreen:
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: Nač si holky stěžují - sexprivat diskuse BRNO

Příspěvekod Viktoz » stř 7. čer 2017, 19:04

nokid píše:Zapomněl, co nás učili ve školce - Měj oči otevřené ale pusinku na zámek. :mrgreen:



Bože to jsou někteří magoři
Viktoz
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob 15. dub 2017, 16:22

Re: Nač si holky stěžují - sexprivat diskuse BRNO

Příspěvekod bohdan » stř 7. čer 2017, 19:10

Tvl ta rehabilitace to je něco
bohdan
 
Příspěvky: 107
Registrován: pon 26. pro 2011, 16:13

Re: Nač si holky stěžují - sexprivat diskuse BRNO

Příspěvekod zachovalj » stř 5. črc 2017, 18:28

herman píše:Tak jsem zase zavítal na sexprivat a našel tam tohle:

2017-06-06 11:38:33 Amanda1 napsal:

Přišel slovák , pochcané slipy. Dávám mu ručník a směruju ke sprše. Prý není nutné , teď byl ve sprše. Chtěl hladit koule , nakloním se nad šulina a smrad mě porazí !! Říkám , prosím tě , běž se umýt , strašně ti smrdí. Šel , hodil ho do umyvadla a oplachoval vodou. Upozornila jsem ho , že má použít i mycí gel. Nepoužil , voda podle něj stačí. Zpět v pokoji říkám , nezlob se na mě , ale podívej se na své mokré slipy , to je opravdu nechutné .Naházel na sebe hadry a šel. Hrůza někteří.....čím dál horší.Prasata so si neumí ani pořádně vytřít zadek a ručníky pak můžeme rovnou vyhazovat.A na diskuzích na nás budou plivat špínu !!! Ubožáci.
2017-06-02 12:53:13 1sexyzenska napsal:

Tak dnes mám unikátní zážitek. Sedím na rehabilitaci a dojde jeden pán co u mě asi 3x byl, když mě zavolá rehabilitační sestra, pán vykulí oči a začne sestru upozorňovat, že se křestním jmemuji jinak, ne tak jak mě oslovila podle průkazy ZP. Kokot!


Nechápu, nerozumím :roll: Jasně že čistota je základ. Ale pokud si budou na privátech účtovat do celkového času i čas strávený ve sprše, no tak pak není divu, že to spousta chlapů odflákne. Čas ve sprše by neměl být účtován, tohle je jen sprostá vyčůranost. Když si někdo zaplatí půlhodinu, tak se asi nebude 10 minut sprchovat. Je to začarovaný kruh. Holky by se měli zajímat i o to, co těm chlapům na privátech vadí. Pak by to bylo určitě příjemnější pro obě strany. Pokud holky nemají absolutně zájem a vidí v tom jen ty prachy, no tak pak se není čemu divit a lepší to nikdy nebude.
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Nač si holky stěžují - sexprivat diskuse BRNO

Příspěvekod Dobermann » ned 9. črc 2017, 21:34

Super historky:)))
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků