Hledat  

Kuplířské inzeráty

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Kuplířské inzeráty

Příspěvekod RobertH » čtv 13. pro 2018, 0:13

Mio jsi dobra......:-);-)presne tak vse tady hezky napis natvrdo at si to tady kazdy precte a udela si obrazek sam co se tady deje taky je dobry ukazat tem pasakum ze se jich tady nikdo neboji;-)dalsi plus pro tebe jen tak dal fandim ti a pis sem dal vseco vis medializace je na jednu stranu dobra a myslim ze i v nekterych pripadech ucinna me si tez zde muzou zjistit a nevadi mi to jak zde pises vim toho tez dost a mas pravdu i mesicni najemne je kuplirstvi coz nektery ignoranti zde nepochopili at uz to je skorepka 2 koliste 71 nebo mlynska 40 v Brne.:-)
RobertH
 
Příspěvky: 142
Registrován: pon 1. říj 2018, 20:25

Re: Kuplířské inzeráty

Příspěvekod RobertH » čtv 13. pro 2018, 0:32

:x
RobertH píše:Mio jsi dobra......:-);-)presne tak vse tady hezky napis natvrdo at si to tady kazdy precte a udela si obrazek sam co se tady deje taky je dobry ukazat tem pasakum ze se jich tady nikdo neboji;-)dalsi plus pro tebe jen tak dal fandim ti a pis sem dal vseco vis medializace je na jednu stranu dobra a myslim ze i v nekterych pripadech ucinna me si tez zde muzou zjistit a nevadi mi to jak zde pises vim toho tez dost a mas pravdu i mesicni najemne je kuplirstvi coz nektery ignoranti zde nepochopili at uz to je skorepka 2 koliste 71 nebo mlynska 40 v Brne.:-)
:D
RobertH
 
Příspěvky: 142
Registrován: pon 1. říj 2018, 20:25

Re: Kuplířské inzeráty

Příspěvekod acx » čtv 13. pro 2018, 10:54

RobertH,
nemáš schizofrenii, citovat sám sebe? :oo: Nevšiml jsi si, že příspěvek jde opravit nebo někdy i zrušit? :idea:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Kuplířské inzeráty

Příspěvekod RobertH » čtv 13. pro 2018, 11:01

Acx a nejsi ty nahodou ten pasak co vyhrozuje tem holkam ze je schodi z balkonu???:-);-):-P
RobertH
 
Příspěvky: 142
Registrován: pon 1. říj 2018, 20:25

Re: Kuplířské inzeráty

Příspěvekod RobertH » čtv 13. pro 2018, 11:23

Mia ma ve vsem pravdu a to te zere ze se ji tu nekdo zastal co nebo ze sni dokonce sympatizuje ja si tady budu psat co chci at se ti to libi nebo ne a pokud se ti to nelibi muzes me akorad tak vykourit nazdar......:-);-):-P
RobertH
 
Příspěvky: 142
Registrován: pon 1. říj 2018, 20:25

Re: Kuplířské inzeráty

Příspěvekod Miaaa » čtv 13. pro 2018, 14:03

RobertH píše:Acx a nejsi ty nahodou ten pasak co vyhrozuje tem holkam ze je schodi z balkonu???:-);-):-P


Acx rozhodně žádný pasák není a nikdy nebyl. To vím na milion procent jistě :wink:
Na rozdíl od některých tu má objektivní příspěvky a je úplně v pohodě :wink:
Mia
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Kuplířské inzeráty

Příspěvekod acx » čtv 13. pro 2018, 22:10

RobertH píše:Mia ma ve vsem pravdu a to te zere ze se ji tu nekdo zastal co nebo ze sni dokonce sympatizuje ja si tady budu psat co chci at se ti to libi nebo ne a pokud se ti to nelibi muzes me akorad tak vykourit nazdar......:-);-):-P


Robertku, když si myslíš, že dát citovat sám na sebe je to nejchytřejší, co můžeš udělat, já ti to neberu. :lol:
A že si budeš psát co chceš, ty co dokážeš, je teď naprosto jasné. :mrgreen:
A musím tě sklamat, nekouřím cigarety, natož nějaký uhnilý hnus. :P
Ovšem formulace o kouření, máš ho malýho, ... používá jen jedna sorta nelidí :D
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Kuplířské inzeráty

Příspěvekod RobertH » pát 14. pro 2018, 1:11

Mel by jsi navstivit psychiatra pokud si myslis ze ta Mia jsem ja nejsem z Brna ani Brno neznam tudiz nemuzu vedet kde jsou nejake ulice s privatama jak tu slecna psala ty jsi v tom pripade u me velky blbec kdyz neumis cist mezi radky a dost silne pochybuji o tvem dusevnim zdravi pises zde same nesmysli dam ti dobrou radu nech si kecy na koledu a dal uz se tady neztrapnuj a ze ho mas maleho:-);-)hm to mas teda blby tak si ho strc do ulu a trikrat zabouchej treba to pomuze cao.:-P :D :shock: :mrgreen: :oo:
RobertH
 
Příspěvky: 142
Registrován: pon 1. říj 2018, 20:25

Re: Kuplířské inzeráty

Příspěvekod Miaaa » pát 14. pro 2018, 3:10

sp.jpg
RobertH píše:Mel by jsi navstivit psychiatra pokud si myslis ze ta Mia jsem ja nejsem z Brna ani Brno neznam tudiz nemuzu vedet kde jsou nejake ulice s privatama jak tu slecna psala ty jsi v tom pripade u me velky blbec kdyz neumis cist mezi radky a dost silne pochybuji o tvem dusevnim zdravi pises zde same nesmysli dam ti dobrou radu nech si kecy na koledu a dal uz se tady neztrapnuj a ze ho mas maleho:-);-)hm to mas teda blby tak si ho strc do ulu a trikrat zabouchej treba to pomuze cao.:-P :D :shock: :mrgreen: :oo:


On si nemyslí, že ty jsi Mia, on myslel to, že jsi něco napsala a pak jsi to hned citovala, přitom to se dá smazat. ( screen )
On ví, kdo já jsem, známe se tu už nějaký ten rok a ví, že já nepotřebuji jiné přezdívky a podobně.
A dokonce z mála pochopil, že nejsi chlap, ale dívka.... A o tom žádná diskuze.
Mia
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Kuplířské inzeráty

Příspěvekod RobertH » pát 14. pro 2018, 23:50

Myslet si muze co chce na rozdil od nej ja tu nikoho nenapadam a at mi ukaze zde prispevek ode me kde je psano neco o malych ptakach koho zde ja osocuji z tohoto duvodu a proc zde neco mazat nebo predelavat nemam duvod to co zde napisu zatim si stojim a neminim mazat vubec nic cao.
RobertH
 
Příspěvky: 142
Registrován: pon 1. říj 2018, 20:25

Re: Kuplířské inzeráty

Příspěvekod faust » sob 15. pro 2018, 18:29

cao kočko :wink:
faust
 
Příspěvky: 295
Registrován: pát 6. lis 2015, 20:13

Re: Kuplířské inzeráty

Příspěvekod acx » sob 15. pro 2018, 23:23

RobertH píše:Myslet si muze co chce na rozdil od nej ja tu nikoho nenapadam a at mi ukaze zde prispevek ode me kde je psano neco o malych ptakach koho zde ja osocuji z tohoto duvodu a proc zde neco mazat nebo predelavat nemam duvod to co zde napisu zatim si stojim a neminim mazat vubec nic cao.


Přečti si to všechno znovu. :P
Každý si udělá svůj názor, jen nechápu ženská napsat, že jí ho mám vykouřit. :mrgreen: No výblitků jste(ty a tvůj ... :roll: ) na fóru stvořili dost. Jen mi není jasné, zda čekáš, že za tebou z místních ještě někdo půjde ... :roll:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Kuplířské inzeráty

Příspěvekod tmavovlaska » ned 16. pro 2018, 21:41

Za paní už dlouho nikdo nechodí . Je tak hloupá až je nebezpečná !!! hraje si na muže, píše si na sebe kladné recenze - Danielka- smyslné masáže a myslí si, že to nikdo nepozná. Psycho.
tmavovlaska
 
Příspěvky: 18
Registrován: úte 8. srp 2017, 20:26

Re: Kuplířské inzeráty

Příspěvekod RobertH » pon 17. pro 2018, 0:31

Tmavovlasko ty muzes jit akorad tak do prdele jsi obycejna kunda za kterou nikdo nechodi psycho jsi tak ty ty pico vyjebana mas problem kundo?prijd mi to rict do oci chachacha ty hrdinko vole:-)
RobertH
 
Příspěvky: 142
Registrován: pon 1. říj 2018, 20:25

Re: Kuplířské inzeráty

Příspěvekod RobertH » pon 17. pro 2018, 0:35

Acx to spis ty si procti blbecku tezko by za mnou nekdo chodil kdyz nejsem v Brne hahaha ty mas neco s mozkem jako tady ta vylizana tmavovlaska?:-)
RobertH
 
Příspěvky: 142
Registrován: pon 1. říj 2018, 20:25

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků