Hledat  

Sex v zahraničí (Thajsko, Asie)

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Sex v zahraničí (Thajsko, Asie)

Příspěvekod viktor001 » pát 5. kvě 2017, 12:43

Chystáme se s partou kámošů do Thajska a chtěli bysme si tam s místníma holkama trošku zašpásovat :D Má někdo zkušenosti jak to chodí, co to stojí a tak ? Nikdo z nás v Thajsku ještě nebyl. Díky
viktor001
 
Příspěvky: 25
Registrován: úte 18. dub 2017, 17:26

Re: Sex v zahraničí (Thajsko, Asie)

Příspěvekod sumiiik » pát 5. kvě 2017, 17:26

viktor001 píše:Chystáme se s partou kámošů do Thajska a chtěli bysme si tam s místníma holkama trošku zašpásovat :D Má někdo zkušenosti jak to chodí, co to stojí a tak ? Nikdo z nás v Thajsku ještě nebyl. Díky

Já si myslím že kolega zachovalj by Ti taky třeba mohl erudovaně poradit.
A nebo se můžeš mrknout ke "konkurenci",tam jsou informací tuny...
http://www.nornik.net/debata/viewforum. ... 8b1661831b
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Sex v zahraničí (Thajsko, Asie)

Příspěvekod Miaaa » pát 5. kvě 2017, 18:40

Něco málo ti tu napsat můžu :wink:
Už jsem v Thajsku nejednou byla a nyní tu již pár měsíců bydlím.
Záleží, kde chcete v Thajsku být, to je docela důležité...
Asi nejlepší na holky je to v Pattay, kde je cca 27 tisíc prostitutek a fakt se stačí jen zasmát a máš ji pověšenou kolem krku, nebo na Walking street natáhnout ruku a budou se tě držet min dvě během pár vteřin. Při návštěvě nějakého klubu ani nemluvím, tam si můžeš úplně nadrzo co pár vteřin vybírat kterou chceš.
Vlastně můžeš mít každou.... Jen se trošku z holek staly dražší herečky, než byly dříve.
Pár let zpět vyšla slečna na 500Kč na celou noc, tedy mohl jsi ji do večerního odchodu o.... kolikrát si chtěl. V lepších hotelech chtějí po slečnách ID kartu a tu jim vrátí až při odchodu, kde ti nejříve zavolají a když je vše v pořádku, tak ji dají ID kartu a pustí ji z hotelu.
V současné době se cena pohybuje průměrně 700 - 1000Kč " All night " tedy 1000 - 1500 THB. Víc jim určitě nedávej, možná budou zkoušet o více peněz, ale na té ulici je každý večer 10-15 tísíc slečen, takže než by šla sama domů, ráda to nakonec přijme.
Třeba jeden docela pohledný muž kupoval jedné Thajce celý večer drahé nápoje a ta kráva mu ráno řekla, že chce 3500Kč :lol: :lol: :lol:
I když měl peněz dost, za to jak byla vychcaná ji poslal někam....
Na co si dát pozor......
Rozhodně čím je hezčí, tím je to podezřelejší :lol: :lol: :lol:
Určitě ji nějak nenápadně řekni, aby ti ukázala ID doklad, třeba si dělej srandu, že je asi předělaný chlap. Když to nebude předělaný chlap, určitě ti ID doklad ukáže bez nějakých námitek.
Hodně cizinců tu jde s hlavou nahoru a v ruce s předělaným chlapem a všichni kdo to už poznají přes jiné věci se jen dobře smějí.
Dále jelikož dívky z Asie vypadají strašně mladé a jen těžko uhodneš jejich věk, chtěj důkaz, že jí není méně jak 18 let!!!!!!!
Jsou tu docela často podstrkovány cizincům mladší slečny, které jsou domluveny s mafii a s policií a jak si ji dovedeš na hotel, tak ti přijde na pokoj pár frajerů a dají ti na výběr, zaplatit větší obnos peněz, nebo půjdeš sedět. Sedí tu skrz tohle docela hodně cizinců.....
Jelikož tyhle dívky dokážou i řádně pomotat hlavu kde komu, určitě se nesmíte zamilovat..... Umějí zahrát opravdu dobré divadlo :lol:
Spousta chlapů jím posílá peníze, nebo je oškubaly do posledního haléře.
Jsou tu i případy krádeží.....
Rozhodně nebrat slečny z nějakých klubů, kde to stojí docela hodně peněz, ty dívky stejně po druhé hodině skončí a jdou na diskotéky a vyjde ti to mnohem levněji.
Bangkok určitě nedoporučuji. Vlastně do Pattay jezdí dívky ze všech měst, včetně Kambodže a jiných zemí.
Pár lepších diskoték kontroluje dívkám ID karty skrz narození a změnu pohlaví a tyhle tam nepouští.
Jinak tady je o pár let více..... Je tu už rok 2560. Mají tu o 543 let více, takže při pohledu na její datum narozeni odečti 543 :)
Phuket je docela drahý a to ve všem. Na ostrovech jsou holky taky dražší. Nejlevnější jsou v Pattay a taky je tu největší výběr.
Třeba v pátek stojí u pláže pres den ty nejkrásnější studentky co si přijedou vydělat z Bankoku a jsou docela často hned rozebrány :wink:
Kdyby jsi chtěl cokoli vědět podrobněji, nebo i co se týče dopravy, ubytování atd, klidně mě napiš zprávu do SZ.
Jsem v Pattay docela často, bydlím kousek od ní.....
Ráda vám pomůžu, nebo poradím....
V Kambodži je veškerá prostituce zakázaná, takže tam slečny na ulici nestojí, jsou jen KTV kluby, které patří mafii a tam jsou dívky.... Cena dívky 10-50 dolaru.
Mia
Naposledy upravil Miaaa dne sob 6. kvě 2017, 6:18, celkově upraveno 3
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Sex v zahraničí (Thajsko, Asie)

Příspěvekod zachovalj » pát 5. kvě 2017, 18:46

..
Naposledy upravil zachovalj dne pon 7. pro 2020, 17:10, celkově upraveno 1
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Sex v zahraničí (Thajsko, Asie)

Příspěvekod viktor001 » pát 5. kvě 2017, 18:55

Mio díky za užitečné info. Od Pattaye mě lidi spíš odrazují a raději bych nějakou přírodu než velkoměsto.
Zachovalj užij si tantru a pak napiš
viktor001
 
Příspěvky: 25
Registrován: úte 18. dub 2017, 17:26

Re: Sex v zahraničí (Thajsko, Asie)

Příspěvekod jarjaroslav » pát 5. kvě 2017, 18:57

Miaaa píše:Něco málo ti tu napsat můžu :wink:
Už jsem v Thajsku nejednou byla a nyní tu již pár měsíců bydlím.
Záleží, kde chcete v Thajsku být, to je docela důležité...
Asi nejlepší na holky je to v Pattay, kde je cca 27 tisíc prostitutek a fakt se stačí jen zasmát a máš ji pověšenou kolem krku,

Snad poprvé čtu recenzi o erotických službách v Thajsku od ženy :D . Moc pěkně napsáno :wink: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Sex v zahraničí (Thajsko, Asie)

Příspěvekod Miaaa » pát 5. kvě 2017, 19:07

viktor001 píše:Mio díky za užitečné info. Od Pattaye mě lidi spíš odrazují a raději bych nějakou přírodu než velkoměsto.
Zachovalj užij si tantru a pak napiš


Není zač :)
Tak hodně lidí lítá na Koh Samui a na Phuket, jelikož jim místní Češi a Slováci, kteří tam mají v pronájmu resorty a aby do nich nalákali lidi, tak řeknou kdejaké blbosti :wink:
Pattay není škaredá, ani nebezpečná.... Když se nechováš jak namyšlený, arogantní a nalitý Rusák, tak je to úplně v pohodě. Vlastně pokaždé při návštěvě Thajska jsem byla i v Pattay a to včetně dětí. Já taky slyšela plno historek, ale opak je pravdou.
Hlavně je tu co navštívit. Ale třeba co znám pár lidí, tak si tu vzali dívky a pak s něma jeli někam na ostrov, třeba Koh Chang, Koh Samet atd....
Záleží o co vám jde a co chcete vidět a zažít.
Určitě pokud chceš klid a přírodu, tak nejezdit na Phuket a jeho okolí, je to tam hlava na hlavě, můžu ti poslat fotky co propagují cestovní kanceláře a krutou realitu....
Koh Chang zná i Zachovaj a určitě ti tento ostrov doporučí, já ho mám cca 70km od baráku. Není tam moc turistů, je druhý největši ostrov v Thajsku myslím 30 km na délku a 15 km na šířku z teho 75% prales, žádné mrakodrapy a krásné pláže a hlavně klid.
Mia
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Sex v zahraničí (Thajsko, Asie)

Příspěvekod Miaaa » pát 5. kvě 2017, 19:17

Jo a ještě hodně myslím důležitá rada.....
Nikdy, ale nikdy nesedej na motorku po nějakém alkoholu!!!!!
Když tě chytnou, min 3-7 dní tě zavřou, zaplatíš pokutu a máš po dovolené.
Můžeš tu jezdit bez řidičáku, helmy... to je max pokuta 300kč a nic víc a v ten den už ti nikdo další pokutu dát nesmí, ale na chlast jsou úplně vysazeni.
Dále, když si budeš cokoli půjčovat.... vodní skůtr, motorku atd, ze všech stran ji nafot, každou čárečku, jinak se pak nedoplatiš....
Tohle jsou jedny z nej podvodů na cizince v Thajsku a většinou policie jede 50/50 %.
Klidně mě napiš SZ co přesně potřebuješ vědět a ráda ti poradím....
Hlavně nevěř kecům o deštném období :lol: Nikdy se nedívej na předpověd počasí, pohled do křištálové koule je asi nejpřesnější.....
Mia
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Sex v zahraničí (Thajsko, Asie)

Příspěvekod zachovalj » sob 6. kvě 2017, 3:54

..
Naposledy upravil zachovalj dne pon 7. pro 2020, 17:10, celkově upraveno 15
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Sex v zahraničí (Thajsko, Asie)

Příspěvekod Miaaa » sob 6. kvě 2017, 6:16

1525756_226844847494414_1488046480_n.jpg
A chcete vědět můj zážitek s Thajkou? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jinak pro doplnění, můžu jen potvrdit co tu Zachovalj napsal... :wink:
A hlavně pak se vrátíš do reality do Evropy a řekneš nějaké krávě u baru, jestli nechce jít na panaka a ta na tebe bude čumět z které planety jsi zrovna spadnul :lol:
Když si vemete, že někdo dá měsíčně větší finance i za několik návštěv privátu, co jako ...... můžu potvrdit :lol: , tak letenka stojí od 10 tisíc, pěkné bydlení od 2000-5000 na deset dní, debo i za 6000 apartmán na celý měsíc a ty holky jsou za pakatel oproti návštěvám privátů na pár minut, tak to určitě stojí za to, hlavně i skrz ten přístup, který málo kde na privátě zažijete, tak jaký umějí tyhle dívky udělat.
V Thajsku člověk zažije a uvidí věci, které nikde neviděl :wink:
Ještě jedna rada... Hodně Thajek nesnáší, když jim bez dovolení šaháš na vlasy.... Nedělají nic jiného, než si pořád češou a myjí vlasy a fotí se co 10 minut.
Asi před měsícem jsem viděla docela skrz tohle pěknou hádku, kde nakonec cizinec dostal pěkně pres hubu :wink:
Nebo nikdy nepřekračuj nikomu jídlo.... Ani hromadu kokosů, třeba vedle stánku. Jsou schopní tě zato i posekat mačetou :wink:
Hol mají nějaké tradice a zvyky a ty se tu musí dodržovat.....
Mia
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Sex v zahraničí (Thajsko, Asie)

Příspěvekod zachovalj » sob 6. kvě 2017, 11:12

..
Naposledy upravil zachovalj dne pon 7. pro 2020, 17:10, celkově upraveno 1
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Sex v zahraničí (Thajsko, Asie)

Příspěvekod Miaaa » sob 6. kvě 2017, 14:50

Ještě snad podotknout, že co se týče těch úsměvů, tak ve velkých turistických destinací je už neuvidíte.
Tedy jen, když si něco koupíte, zaplatíte... Jinak je to úplně opačně.
Proto jsem taky chtěla bydlet dál od těchto míst, protože tak jedině poznáte pravé Thajsko.
Hygiena je tu pro holky na prvním místě i co se oblíkání týče.
To, že jsou skoro všechny hubené je prý díky chilli, které je prý nejlepší na hubnutí a tady to dávají skoro do všeho :)
Jak bude čas, možná zážitek s Thajkou napíšu. Jinak tady je plno Thajek, které to mají raději s dívkou, pár znám :)
Ale dle mě je Kambodža v honě věcí lepší jak Thajsko.
Mia
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Sex v zahraničí (Thajsko, Asie)

Příspěvekod zachovalj » sob 6. kvě 2017, 15:25

..
Naposledy upravil zachovalj dne pon 7. pro 2020, 17:10, celkově upraveno 1
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Sex v zahraničí (Thajsko, Asie)

Příspěvekod container » sob 6. kvě 2017, 17:06

to MIA: a prosím tě, když už se to tak rozebírá, dá se snadno pronajmout třeba na měsíc domeček v nějaké zajímavé lokalitě viz popis výše, ale ne vyloženě v turistickém chaosu. A co to tak stojí v průměru? Kolik našinců se tam živí poskytováním ubytování pro turisty?
container
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 12. kvě 2016, 17:30

Re: Sex v zahraničí (Thajsko, Asie)

Příspěvekod Miaaa » pon 8. kvě 2017, 6:20

container píše:to MIA: a prosím tě, když už se to tak rozebírá, dá se snadno pronajmout třeba na měsíc domeček v nějaké zajímavé lokalitě viz popis výše, ale ne vyloženě v turistickém chaosu. A co to tak stojí v průměru? Kolik našinců se tam živí poskytováním ubytování pro turisty?


Co se týče našinců co se tady živí poskytováním ubytování je docela hodně a krásně to uživí každého. Tedy hlavně v turistických destinacích. Je tu hodně Slováků a Čechů co se tím živí.
Já ho mám pronajmutý za 3400Kč měsíčně 3+1 s větší verandou. Ale jsou tu i dvoupatrové větší a cena je někde levnější a nebo o něco malinko dražší.
Kubík vody je 7kč, eletrika 2.8 Kč Kwh....
Ale tak levně jedině od místních lidí....
Jídlo pakatel. Třeba tu zeženes normálně steak s přílohou a oblohou za 35Kč.
Mia
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků