Hledat  

Prices around the Brno

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Prices around the Brno

Příspěvekod evcacz » ned 11. čer 2017, 19:03

Chvili jsem studoval situaci na amaterech a jelikoz forum nema nejaky 'standardizovany' cenik (nebo jsem nenasel), tak me napadlo jeden kratce sepsat, mozna se nekomu bude hodit.
Vse jsem sledoval, takze ceny jsou samozrejme nepresne. Jedna se zkratka o prumer, jak jsem co videl.

Jsou to pouze moje domenky, jak to ktera ma. Opet, napadlo me to sepsat, at je to cerne na bilem. Jestli to odporuje nejakemu pravidlu, v klidu smazte.
Sam jsem podstoupil pouze placenou souloz (to vite), dalsi sluzby jsem nezkousel.

Jako duvod sepsani teto 'prirucky' bylo, ze jedna holka chtela za jednu sluzbu X penez, coz me prislo jako ulet, pri te cene a 'kvantite'. Paklize ma nekdo feedback k tomuto (ta cena je spatne, pro vyjednavani), tak davam volne ruce k doplneni.

Zacneme netradicne 'celou noci':

CELA NOC
  • 4000 - 5000
  • Udaj cerpan primo z chatu a jednoho profilu. Muzu rici, ze tato sluzba mi prijde... nejhorsi vzhledem k pomeru cena / vykon, alespon teoreticky.

STYK - 60 MINUT (proste sex :) )
  • 1000 - 1500
  • Opet, na zaklade poznatku. Jedna holcina uz byla hodne zoufala, tak nabizela i za 500. Jelikoz to zkresli statistiku, tak to sem neuvadim, otazka take je, jestli tim myslela rychlovku (coz by mozna odpovidalo).

STYK - 30 MINUT
  • 1000
  • Zde potrebuji vice dat.. jestli nekdo nabizi za mene ('odejdu, pokud neslevis, konkurence je)

RYCHLOVKA - 'udelas se a cau'
  • 500 - 800
  • U tohoto si nejsem jist.. ma nekdo vice dat?
  • Zaroven, jestli je to pripad te 'zoufale' holciny, protoze (ano, sedel jsem do 2 rano u PC a programoval, amatery mam pustene 'co kdyby' nahodou na dalsim pocitaci) co kdyby se objevilo neco zajimaveho?

ORALNI USPOKOJENI (Ok, chcete-li - vykoureni)
  • 500 - 800
  • Poznamka - na to jsem narazil u te 'vykoureni only' holky, jo, byla pekna, ale cena mi prisla premrstena.
  • Paklize bych chtel 'vykourit' (pouziji vas zargon), tak cekam maximalne 200.. 500 je proste moc, zvlast, kdyz se budu ridit nekolika thready, kde je oralni sex jako priplatek za 200.

Toto je asi cele, co me napadlo sepsat. Jestli ma nekdo podobne / muze neco pridat, budu rad. Chci vedet, jestli dotycna 'sidi' nebo ne a pripadne bojkotovat. Ja treba to budu pouzivat mozna minimalne (kdyz opravdu bude krize), ale nekomu muze pomoci. Jinak ocenim Vase nazory, jestli tento post ma smysl ci ne, paklize ne - tak klidne smazte, at neplevelim forum. 'Sesmolil' jsem to v rychlosti, tak odpuste kvalitu..
evcacz
 
Příspěvky: 38
Registrován: pát 17. bře 2017, 14:52

Re: Prices around the Brno

Příspěvekod mliekar » úte 13. čer 2017, 17:06

za 2 kila v Brně můžeš mít kouř maximálně od nějaké cigny z každej víme které ulice, nebo od těch dvou babiček ve slatině :D za hodinku si říkají od 800 po 1500, podle toho jak kde, a taky podle jejich situace, když nechoděj borci, tka umí svlečna bejt i milá a říct si méně, obvykle ty drahé byly z mých zkušeností vesměs protivné
mliekar
 
Příspěvky: 196
Registrován: stř 17. srp 2016, 12:35

Re: Prices around the Brno

Příspěvekod apo1 » sob 17. čer 2017, 6:55

za 200 tak max něco po telefonu
apo1
 
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 1. zář 2016, 17:53

Re: Prices around the Brno

Příspěvekod Poas000poas » ned 18. čer 2017, 23:49

evcacz píše: Chvili jsem studoval situaci na amaterech
Jsou to pouze moje domenky, jak to ktera ma. ... Jinak ocenim Vase nazory, jestli tento post ma smysl ci ne, paklize ne - tak klidne smazte, at neplevelim forum. ..

evcacz, podobný "přehled" nemá moc praktický smysl. :wink: Všechny si stejně musís domluvit sám a na místě s amatérkou. Nějaké to vydávání "ceníků" je obvykle k ničemu, některé amatérské kurvičky si rády nadsazují cenu, nejsou sebekritické, a tak na rozumnou cenu se člověk dostane až při osobním kontaktu, pokud ne, tak adieu.
Forum amateri je stejně zapleveleno spoustou skrytých ťapin, dost často tam inzerují taky osoby, které bych nenavštívil ani když by platily mně.
Poas000poas
 
Příspěvky: 135
Registrován: pát 18. říj 2013, 19:34


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků