Hledat  

všehcny služby s ochranou včetně orálu

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

všehcny služby s ochranou včetně orálu

Příspěvekod dacan86 » pát 25. srp 2017, 13:22

Vážení kolegové,
již delší dobu preferuji dívky, které nabízí služby pouze s ochranou (včetně orálu), myslím si, že je to bezpečnější pro samotné dívky (např syfilis se přenásí i orálně) a ve výsledku i pro samotné zákazníky. Proto jsem založil toto téma, jestli je někdo podobně smýšlející jako já a říkal jsem si, že by jsme sem mohli napsat kontakty dívky, které nabízí tyto služby a nemuseli se do telefonu (tedy alespoň já :D ) donekonečna vyptávat na to, jestli dělají orál s ochranou.

Kdyby o toto téma byl zájem tak bych sem kontakty na některé dívky napsal.
Jestli si ale myslíte, že je to blbost tak to sem taky klidně napiště a můžeme o tom podiskutovat.
dacan86
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 7. bře 2012, 11:13

Re: všehcny služby s ochranou včetně orálu

Příspěvekod acx » pát 25. srp 2017, 20:07

dacan86 píše:Vážení kolegové,
již delší dobu preferuji dívky, které nabízí služby pouze s ochranou (včetně orálu), myslím si, že je to bezpečnější pro samotné dívky (např syfilis se přenásí i orálně) a ve výsledku i pro samotné zákazníky. Proto jsem založil toto téma, jestli je někdo podobně smýšlející jako já a říkal jsem si, že by jsme sem mohli napsat kontakty dívky, které nabízí tyto služby a nemuseli se do telefonu (tedy alespoň já :D ) donekonečna vyptávat na to, jestli dělají orál s ochranou.

Kdyby o toto téma byl zájem tak bych sem kontakty na některé dívky napsal.
Jestli si ale myslíte, že je to blbost tak to sem taky klidně napiště a můžeme o tom podiskutovat.


A kdo to bude aktualizovat? U slečen se to mění jak jarní počasí. :P A jak víš, že stáláci nemají výhody? :wink:
Takže stejně ti nezbude, než se zeptat a věřit, že to teď tak je. :!: Správně by jsi se ale měl ptát, zda dělá orál bez ochrany :lol: , protože s ochranou dělá každá, kromě těch, co ho nedělají vůbec. :D
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: všehcny služby s ochranou včetně orálu

Příspěvekod Mp246 » sob 26. srp 2017, 19:20

Já dlouho váhal, než jsem se přihlásil na sexprivát, ale taky chodím jen tam kde je orál i klaika s.Preferuji bezpečno.
Naposledy upravil Mp246 dne pon 28. srp 2017, 7:23, celkově upraveno 1
Mp246
 
Příspěvky: 21
Registrován: sob 26. srp 2017, 14:42

Re: všehcny služby s ochranou včetně orálu

Příspěvekod acx » ned 27. srp 2017, 13:54

Mp246 píše:Já dlouho váhal, než jsme e přihlásil, ale taky chodím jen tam kde je orál i klaika s.


Ty jsi dívka? Pokud vím, tak zde chtěl dívky a ne chlapy co dělají vše s ... :lol:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: všehcny služby s ochranou včetně orálu

Příspěvekod Mp246 » pon 28. srp 2017, 7:24

acx píše:
Mp246 píše:Já dlouho váhal, než jsme e přihlásil, ale taky chodím jen tam kde je orál i klaika s.


Ty jsi dívka? Pokud vím, tak zde chtěl dívky a ne chlapy co dělají vše s ... :lol:


Já se nenabízím, jen jsem konstatoval, že i já chodím tam kde jou služby s, že preferuji bezpečno.
Mp246
 
Příspěvky: 21
Registrován: sob 26. srp 2017, 14:42

Re: všehcny služby s ochranou včetně orálu

Příspěvekod cesta » stř 14. úno 2018, 21:22

já taky šukám s i orál bez jedině doma
cesta
 
Příspěvky: 63
Registrován: stř 16. lis 2011, 19:09

Re: všehcny služby s ochranou včetně orálu

Příspěvekod zachovalj » čtv 15. úno 2018, 18:38

Tohle téma je o ničem. S ochranou to udělá každá. I ta co dělá běžně bez ochrany, takže je to jen na Tobě 8)
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: všehcny služby s ochranou včetně orálu

Příspěvekod RobertH » čtv 4. říj 2018, 23:19

Souhlasim s kolegou presne vsechny zeny co delaji neco bez jsou u me prasata a chlapy totalni blbci a hovada ze za takovou vubec jdou a jeste ji daji priplatek za extra sluzby nechapu jak nekdo muze byt tak blby no nadarmo se nerika vrana k vrane seda......:-);-)
RobertH
 
Příspěvky: 142
Registrován: pon 1. říj 2018, 20:25


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků