Hledat  

hledamsponzora sexsponzoring a podobné - Zkušenosti?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

hledamsponzora sexsponzoring a podobné - Zkušenosti?

Příspěvekod Ondiii » čtv 2. lis 2017, 21:42

Chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s těmito "seznamkami"? (Nejspíše) Miin sexsponzoring je ve stádiu klinické smrti a dávat ty strašné peníze za potenciální nic při registraci na hledamsponzora.cz se mi teda nechce.
Díky za ohlasy.
Ondiii
 
Příspěvky: 79
Registrován: pon 26. bře 2007, 17:09

Re: hledamsponzora sexsponzoring a podobné - Zkušenosti?

Příspěvekod Miaaa » úte 7. lis 2017, 16:30

Mým odjezdem to nějak skončilo. Co se týče druhého portálu, tak majitel si tam dělá několik fake profilů, řekla bych i přes 80% profilů je nereálných.
A jsou to jen zbytečně vyhozené peníze. Vím na 100%, že to jsou fake profily a to jak dívek, tak i mužů.
Ve světě to je hodně oblíbené, ale u nás se to bohužel nějak neuchytilo.
M.
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: hledamsponzora sexsponzoring a podobné - Zkušenosti?

Příspěvekod Kracmar » úte 7. lis 2017, 22:51

tak majitel si tam dělá několik fake profilů, řekla bych i přes 80% profilů je nereálných.

Tohle je snad u všech placených(více placených) seznamek. Ne že bych jich tolik znal, prošel. Ale psát si s falešným nickem , ve zkutečnosti se správcem , jak je kouzelná a chtěl bych ji šukat teda nic oč bych stál.
Těch skutečných žen pak jak šafránu.
Kracmar
 
Příspěvky: 211
Registrován: pon 7. kvě 2012, 19:33

Re: hledamsponzora sexsponzoring a podobné - Zkušenosti?

Příspěvekod LOTAS1969 » ned 19. lis 2017, 9:11

ha, ha
LOTAS1969
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 9. led 2017, 13:12

Re: hledamsponzora sexsponzoring a podobné - Zkušenosti?

Příspěvekod MKL » stř 22. lis 2017, 21:56

MKL
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned 27. úno 2005, 22:53

Re: hledamsponzora sexsponzoring a podobné - Zkušenosti?

Příspěvekod acx » stř 7. úno 2018, 12:44

https://www.amateri.com/cs/lide/1764880/chciDite1

jsem tu jen za učelem oplodnění.. chci ale kompenzaci za to.. nebudeš v RL a nechci ani alimemy..jen kompenzaci do startu 50-100 tisic :) to je na domluvě.. foto neposílám ;) až vážnýmu zájemci!!!!
nejlépe modrooký blondak :) co plodi holčičky :) hubenejsi ..
prosím ZDRAVÝ!!!!


Pravděpodobně těhotná, hledá sponzory (určitě několik) na mateřskou dovolenou :wink:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: hledamsponzora sexsponzoring a podobné - Zkušenosti?

Příspěvekod faust » stř 7. úno 2018, 17:50

Tak na tohle se snad nemůže absolutně nikdo chytit :roll:
faust
 
Příspěvky: 295
Registrován: pát 6. lis 2015, 20:13

Re: hledamsponzora sexsponzoring a podobné - Zkušenosti?

Příspěvekod Chris Redfield » čtv 8. úno 2018, 13:59

......
Naposledy upravil Chris Redfield dne pát 26. říj 2018, 12:08, celkově upraveno 1
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: hledamsponzora sexsponzoring a podobné - Zkušenosti?

Příspěvekod jemný01 » úte 23. říj 2018, 13:36

Nedá mi to, musím se podělit o zkušenosti se seznamkou hledamsponzora.cz. Jsou bohužel špatné. Né, že bych si od toho něco sliboval, byl jsem spíš zvědavý. Zde uvedená podezření se však spíše potvrdila. Založit profil a zaplatit členský měsíční příspěvek cca 1200,- není zas takový problém. S potvrzením registrace můžeš vstoupit a listovat nabídkou. Vypadá celkem věrohodně. Profily s fotkami a bez fotek jsou zhruba půl na půl. Zájem a nezájem na tvá oslovení jsou taky vyvážené. Obstojnou komunikaci s několika rozjedeš celkem v pohodě. S těmi (cca 30%), co souhlasí s nabídkou a podmínkami se pak domluvíš na schůzce. Takže relativně hladký průběh.
Ale - za celý měsíc, co jsem se tomu docela věnoval, jsem se nesešel (natož zasexoval) ani s jedinou ženskou!!! Na konkrétním srazu v tolik a tolik, tam a tam, jsem se sice domluvil. Postupně celkem se čtyřmi holčinami. KAŽDÁ z nich se však těsně před schůzkou vždy na něco vymluvila (náhlá nemoc, pracovní vytížení, náhlé morální dilema apod.). Už to, že se takto nepřirozeně zdvořile a včas omlouvají, je podezřelé (baba, které se to v hlavě rozleží, obvykle nereaguje vůbec a na schůzce tě nechá bez vysvětlení trčet, víme..).
Možná to je všechno jen shoda nepříznivých okolností. Spíš si ale myslím (blíží se to 99% přesvědčení), že seznamka je jeden velký podvod. Profily jsou vymyšlené, fotky odněkud stažené. Dopisuješ si jen s adminem (nebo pro věrohodnost nastrčenými "sekretářkami") převlečeným za ženy. Ten tě jen celou domu udržuje v pohotovosti a náležitě motivuje - ženy, se kterými si píšeš, sice mají pořád "zájem", ale schůzku z nejrůznějších důvodů stále posouvají, odkládají.
Po vypršení měsíční lhůty mi náhle přišlo několik dalších nabídek od jiných "zájemkyň". S těmi můžeš komunikaci zahájit samozřejmě až po zaplacení nového měsíčního příspěvku, což jsem neuděl a neudělám. Zas tak zvědavý ani nadržený nejsem.
jemný01
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř 23. lis 2011, 18:52

Re: hledamsponzora sexsponzoring a podobné - Zkušenosti?

Příspěvekod Chris Redfield » úte 23. říj 2018, 13:51

Chjo.. díky za report ale nedá mi to,abych ti neřekl,že jsi prostě naivní vůl :)
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: hledamsponzora sexsponzoring a podobné - Zkušenosti?

Příspěvekod MKL » pát 2. lis 2018, 18:12

Chris Redfield píše:Chjo.. díky za report ale nedá mi to,abych ti neřekl,že jsi prostě naivní vůl :)

Napsat, že je někdo vůl je jednoduché, ale tenhle web je o recenzích, ne?
@jemny01 : díky za popis, aspoň víme, jak to funguje.
MKL
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned 27. úno 2005, 22:53

Re: hledamsponzora sexsponzoring a podobné - Zkušenosti?

Příspěvekod TomDoll » úte 2. bře 2021, 12:10

No já musím říci, že mám zkušenosti zcela spíše positivní.
1. Holky jsou tam reálné, schůzek jsem měl již skutečně dost, jen jsou dražší, ale zase se většinou bavíme o schůzce na delší dobu, třeba přes noc. toto jsem nehledal, ale když už to tak skončilo, tak proč ne. Jsou tam i holky, který si z toho vyloženě dělají levnou reklamu, sex.cz je prý drahej. Tady to mají tuším zadarmo.
2. Je to dobrý místo, na seznámení se s některou, pokud ji chcete jako milenku na delší dobu. Já mám za sebou 3 zkušenosti, 2 z Prahy a jednu z Brna. Zvlášť tu jednu jsem musel rázně ukončit, neb hrozilo, že se zamiluji a to je jak známo špatně. Úplně mi začalo hrabat. Naštěstí přišla jarní korona a to mě zachránilo. A ani jednou to nebylo za peníze za schůzku, ale prostě jsem něco koupil, co bylo potřeba, nebo jsem nechal něco v předsíni, když jsem odcházel. Plně na dobrovolné bázi. Vždy to byly mámy od dětí, co byly sami a hledali týpky, co nejsou chudáci a hlavně nehledali trvalý vztah. Ale úplně v pohodě holky a hlavně, úplně jiný typy než ťapky ze sex.cz.
3. Našel jsem tam dokonce i 2 kamarádky, z hlediska sexu nic, ale rozumíme si a občas pokecáme, napíšeme si, probereme ty ostatní. Ty to brali jako skutečnou seznamku, kde hledali prostě chlápka, co fakt má finance a nebude nutně chtít chodit jen na hodinu. Ale takových, tam asi moc není.

Samozřejmě, nebuťte idioti a neposílejte prachy předem apod. Jako jsou tam vyčůraný holky, ale nemyslím, že je tam moc fejk profilů od samotnýho provozovatele. Možná ze startu, ale teď je tam dost holek, který na to přišli, že je to pro ně zlatej důl a jsou tam.

Závěr: pokud hledáš milenku na delší dobu, neznám lepší místo. Na setkání s luxusní holkou na noc, podle mě lepší než amatéři, ale jsem starší, to možná také hraje roli. Na rychlovku to není v žádným případě, komunikace pomalá a složitá.
TomDoll
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned 21. dub 2019, 11:04

Re: hledamsponzora sexsponzoring a podobné - Zkušenosti?

Příspěvekod Lukes19 » sob 20. srp 2022, 15:51

Tak jsem za vás webový portál znovu vyzkoušel...

Upravil jsem si profil a zaplatil jsem poplatek 1210 Kč za členství. Za tuto částku bylo možné napsat celkem 5 slečnám:

1) 23 letá Mirka z okolí Olomouce... představa 25 tisíc Kč / měsíc... po hlubším psaním jsem zjistil, že chce jen dostávat peníze za nic, tj ztráta času.
2) 32 Letá Týna z Brna - od data co jsem ji napsal se na portálu již neobjevila a na zprávu tím pádem nikdy neodpověděla.
3) 21 letá Nikola - Olomouc - Napsala mi sama, ale v následném psaní bylo vše jinak než psala v první zprávě (nechtělo se jí cestovat, tj já bych musel jezdit za ní, sex jen možná, ale platba 4-5 tisíc na ruku i tak)... tj taky ztráta času.
4) 20 letá Marie z Brna - psali jsme si asi týden a něco, když mělo dojít na schůzku - ignorace
5) 24 letá Barbie z Brna - dlouhé psaní, při domluvě schůzky ignorace...

Kvůli výše uvedeným zkušenostem webovou stránku výrazně nedoporučuji. Podle mě má pravdu Mia ohledně toho, že se tam vyskytuje velké množství fake profilů, které mají za cíl vás přimět jen platit peníze za nic, případně holky, který žijou úplně mimo realitu.
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: hledamsponzora sexsponzoring a podobné - Zkušenosti?

Příspěvekod pvdlfavb » pon 22. srp 2022, 8:31

Lukes19 píše:4) 20 letá Marie z Brna - psali jsme si asi týden a něco, když mělo dojít na schůzku - ignorace
5) 24 letá Barbie z Brna - dlouhé psaní, při domluvě schůzky ignorace...


Aby to nebylo takhle... https://www.youtube.com/watch?v=Y56ecseHg90
pvdlfavb
 
Příspěvky: 113
Registrován: úte 9. říj 2012, 20:24

Re: hledamsponzora sexsponzoring a podobné - Zkušenosti?

Příspěvekod Staronovy » úte 23. srp 2022, 15:53

Video je dobrá pomůcka.

Jen shrnutí: Operátor nesmí odpovědět jednoslovně. Takže jako ověření můžeš požádat aby napsal jen jedno slovo, třeba "ANO". A druhá věc. nesmí lhát, takže na přímou otázku, jestli funguje jako operátor musí odpovědět, že je operátorem a nikoli onou po sexu toužící dívkou.

Pak máš 100% jistotu.
Staronovy
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 29. čer 2015, 8:50

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků