Hledat  

Změněný naprivat.cz

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Změněný naprivat.cz

Příspěvekod acx » pát 15. pro 2017, 20:25

Podle mě zase modernizace dost zmršila původní stránky. Místo toho, aby se věnovali mapě privátů, která byla pod psa, , času přítomností jednotlivých dívek, ..., tak zmršili to ostatní. Dokonce teď mapa místo na privát odkáže na celou republiku ... .

Klasicky snaha bez znalosti prostředí. Autor by měl chodit na priváty :wink: a stránky dělat podle praktických zkušeností a ne podle teorie doví jaké VŠ ... .

Asi neví, jak dopadl svého času http://www.sexprivat.cz/ , z nemoderních, ale účelných stránek modernizací propad do p... .
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Změněný naprivat.cz

Příspěvekod polav » pát 15. pro 2017, 20:45

Ona už se nezobrazuje u dívek barva očí :shock: Tak to jsem nahranej... (a nasranej)
polav
 
Příspěvky: 234
Registrován: sob 2. lis 2013, 2:59

Re: Změněný naprivat.cz

Příspěvekod broukpytlík » pát 15. pro 2017, 22:52

Tak hlavně majitel Agamy odkoupil naprivat.cz, tak asi proto budou nějáké změny a také to holkám pěkně prodražil tu inzerci.
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Změněný naprivat.cz

Příspěvekod vulcan » pát 15. pro 2017, 23:42

broukpytlík píše:Tak hlavně majitel Agamy odkoupil naprivat.cz, tak asi proto budou nějáké změny a také to holkám pěkně prodražil tu inzerci.

Tak majitel Agamy je zároveň majitel (nebo aspoň nastrčený majitel ) Norníka a domény sex.cz a těch přidružených seznamek AA.
Takže pokud je to tak, tak už je zcela naprostý monopol. Což vede k horší inzerci, snad i nátlaku k dívkám, jak některé ťapky samy popisují.
zatím všechny změny u podobných seznamek byly k horšímu. Méně přehledu, srovnání pro pány, snaha o nějakou šablonu moc nenapoví. Pokud si vzpomínáte , tak před 4 lety tam bylo povinné políčko - cena, které priváty řadilo do srovnání, což se mnohým nelíbilo.
To, že tam není propracována mapa.. :shock: pravdivě, budiž, ale proč to tam tedy strkají ? Hlavně, že je tam "šerpa" NEW, kterou mají i holky, co tam jsou půl roku. :cry:
Ano, souhlas, měla by tam být možnost časové přítomnosti dívky na privátu.
Něco v podobném smyslu jsem nedávno napsal jako přehled na Masheru.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Změněný naprivat.cz

Příspěvekod acx » sob 16. pro 2017, 0:52

Vzhledem k tomu, že se na agamě objevily inzeráty odtud a opačně, tak je pravda, že naprivat se nechal nebo musel nechat koupit. Takže další inzertní server nahovno, jako agama pro Brno, Olomouc, Ostravu a okolí.

PS: Když fungují mapy, tak mají fungovat a tak pomáhají k zjištění, do jakého stádečka eventuelně slečny patří, azimovy vystupují třeba samostatně a nemusí se googlovat telefoní čísla.

Zajímavé je, že se změnil i věk dívek, objevily se "mrtvolky" ,.... :lol:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Změněný naprivat.cz

Příspěvekod vulcan » sob 16. pro 2017, 1:49

Určitě by bylo dobré, aby mapy fungovaly. Ale je to v zájmu někoho ? Nebo jen jako vějička: "máme svoji špeluňku v Mapách naprivat" ,... a ještě to budeme topovat :D , a napíšeme tam, že jsou slečny u nás vlhké a nadržené :oops: , které jsou tam poprvé.
A teď změníme název privátu a budeme úplně, ale úplně nové slečny. :oo:

Stejně si někdy říkám, jestli ta která inovace, ten projekt dělá někdo, lapidárně řečeno bez urážky :D , blbej, neznalej věci chození na privát :shock:
anebo to má nějaký hluboký, marketingový význam, který nám dojde třeba časem. o:-o
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Změněný naprivat.cz

Příspěvekod honovo » sob 16. pro 2017, 12:15

Mozna vas zaujme tento rozhovor, asi toho cloveka znate, ze jo:

https://video.aktualne.cz/dvtv/anastaso ... 590604f2e/
honovo
 
Příspěvky: 288
Registrován: ned 30. lis 2008, 19:45

Re: Změněný naprivat.cz

Příspěvekod vulcan » sob 16. pro 2017, 12:41

Ano, ten rozhovor je z ledna 2016, právě na to jsem narážel. :evil:

Bohužel všechny ty změny, nebo aspoň většina vedou k horšímu servisu pro nás, pro norníky.
A taky k větší závislosti těch ťapek. Proto snad je lepší podpořit ty nezávislé, samostatné, pokud ještě nějaké jsou. :evil:
Určitě je o nich méně slyšet.
Další zlo je invase "masérek", to pak vypadá nabídka tak jak je :roll:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Změněný naprivat.cz

Příspěvekod Paulie88 » sob 16. pro 2017, 12:57

Sakra a já se bál že je chyba někde u mě :D Ta nová stránka je fakt tragická, spousta infomrací bezdůvodně zmizela ... U holek teď veškerý služby jsou prakticky jen Klasika a Masáž co si pod tím mám jako představit, ani tam už není vidět, jestli poskytuje OB což je pro mě třeba důležitý ...

A taky mi příde, že dost holek najednou zmizelo z inzerce. Třeba zítra jsem konečně objednanej za Lindou z privátu Splněné sny a a na jeho profilu teď koukám je jen jedna jediná holka , tak doufám že Linda pořád funguje a jen nemá inzerci :D
Paulie88
 
Příspěvky: 194
Registrován: sob 7. bře 2015, 20:59

Re: Změněný naprivat.cz

Příspěvekod 998452 » sob 16. pro 2017, 15:07

Tohle je v profilu Nikol na amatérech:
!!!Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ NÁS JIŽ NA INZERCI NANAPRIVAT.CZ NENAJDETE, V NEJBLIŽŠÍM TERMÍNU VÁS BUDU INFORMOVAT O MÍSTĚ, KDE NALEZNETE VŠECHNY DÍVKY ZE SPLNĚNÝCH SNŮ!!!!
https://www.amateri.com/cs/lide/1179870/Nicola-Julianov

A řekl bych, že podobně to bude mít více inzerujících žen a dívek.
998452
 
Příspěvky: 64
Registrován: ned 20. pro 2015, 20:39

Re: Změněný naprivat.cz

Příspěvekod jarjaroslav » sob 16. pro 2017, 15:33

2017-12-12 11:47:17 Amanda1 napsal:
Ahoj holky , pokud inzerujete na naprivatu dosla vam taky sms od nejakeho Johanese???? Pise , ze v naprivatu prebira nasi reklamu a mame platit na jeho ucet,ktery v sms uvadi.Vite nekdo o co se jedna?????Predem dekuji pokud me nekdo uvede do "obrazu" :-) :-) :-) Mejte se a pekne Vanoce :-)
http://www.sexprivat.cz/diskuse.php
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Změněný naprivat.cz

Příspěvekod container » sob 16. pro 2017, 22:20

ale přece tuto propagaci ty dobrý holky vůbec nepotřebují. Ty co mně se osvědčili ani moc neinzerují. Tyto kanály jako agama, sex.cz jsou důležité pro fake inzerci a pastevce co potřebují vytroubit nějakou zoufalku co pak dáš stejně otočku. My zkušenější si snad vystačíme s fóry podobnými jako toto.
container
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 12. kvě 2016, 17:30

Re: Změněný naprivat.cz

Příspěvekod acx » sob 16. pro 2017, 23:08

Účelem koupě naprivátu není inzerce ale omezení konkurence a pokus stáhnout další inzerenty eventuelně zamezit odchod stávajících.
Dobré slečny inzerci na tomto zmršeném webu nepotřebují, převzetí práv a povinností lze jen po trojstrané dohodě, takže slečny nemusí nic platit, vypovídat nějakou smlouvu či co a mají nárok na vrácení všech fotek (hlavně pokud je tam obličej) a u původního nesmí zůstat žádná fotka a nesmí je předat bez souhlasu. Snad to došlo všem, kterým to dojít mělo .... . :?:

Jinak agama a spol byla pro mně k ničemu, sem tam jsem se podíval, až na vyjímky zoufalky, bella, soho. Snad se zrodí řada nových webů, aby bylo co skupovat a vydávat neustále nové a nové peníze. Bohužel to zase zaplatí slečny, takže by si měly raději najít něco jiného. :mrgreen:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Změněný naprivat.cz

Příspěvekod Miaaa » ned 17. pro 2017, 17:35

Tak hlavně nový majitel se docela s ničím nese... Když se někdo opozdí s platbou na další měsíc jeden den, tak už mu na další měsíc reklamu nedá a musí čekat. Taky znám nějaké holky, které si s ním nepadly zrovna do oka a mají u něho veškerou inzerci stopnutou a to na vždy.
Co se týče jednání s klienty, tak arogance sama o sobě. Bez ověření problému smažou klidně celou inzerci včetně fotek atd.
Když jsem dala do fotky odkaz www.... Tak mě hned bez upozornění, zavolání, diskuze ukončil veškerou inzerci a to jsem měsíčně platila pravidelně 3600 Kč, kde mohly být jen tři dívky.
podle mě tohle zavede i na naprivatu během pár měsíců.
Tak to má vlastně všude co má.... Jedna dívka 1200 Kč měsíčně. Za tu cenu se mohlo na naprivat dát kolik chtělo dívek do inzerce u jednoho podniku.
Prostě si to jako majitel těch největších inzercí může dovolit...
Pamatuji si jak dříve koupil jednu do té doby dobře fungující erotickou seznamku, už nevím jak se jmenuje, měla červený podklad a tam zavedl během pár dní to samé.
úplně ta seznamka šla do...
M.
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Změněný naprivat.cz

Příspěvekod sweetmarion » pon 18. pro 2017, 21:49

Asi to bude jen skutečně o vyřízení konkurence, aspoň to tak normálně funguje, i když v jiných oblastech je to nekalosoutěžní praktika :D
Také jsem o naprivat, resp. namasaz chvíli uvažovala, protože sex.cz je zbytečně drahá inzerce, uživatelské prostředí jako z roku 2000 a nedají se nějak "rozbalíčkovat" poskytované služby. Za to naprivat.cz mělo docela příjemné ovládání, pružnější zadávání údajů a možnosti si vybrat, kde se profil bude inzerovat, na kterých z jejich webů. Když se mě z Agamy ptali, proč již nechci u nich inzerovat, napsala jsem jim výše uvedené, a že se jejich služby více hodí pro kluby a priváty, ne pro jednotlivce, zvláště, když chtějí pouze někde mít o sobě své info, číslo a fotky, nepotřebují denně inzerovat, ale spíše být vidět, pokud si uživatel zadá nějaký filtr, např. "erotické masáže", "Brno", "věk", "postava", "barva vlasů", ... :D jelikož jsem byla schopná vzít každý měsíc cca 4-5 nově příchozích zájemců, bylo těch 1200 opravdu zbytečně moc. Nakonec jsem pak pár měsíců využívala inzerce69.cz, kde jsou různé balíčky služeb, a i když jsem měla nějaké výhrady, pořád to bylo uživatelsky příjemnější než agama. Dříve než jsem vyzkoušela naprivat, tak jsem přestala inzerovat úplně :D
Ale teď jsem slyšela, že agama měla hodně podražit, ale asi to hodně holky rušily, protože pak nabízeli zase těch 1210 Kč, když se vrátí..jestli se nijak nezměnily ty stránky, tak se holkám ani nedivím :D snad zase někdo přijde s něčím novým, i kdyby se na tom pozdějším prodejem měl jen napakovat :D škoda, že neumím programovat :D
sweetmarion
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 54
Registrován: úte 13. led 2015, 22:57

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků