Hledat  

Změněný naprivat.cz

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Změněný naprivat.cz

Příspěvekod vulcan » úte 16. led 2018, 10:46

Poserplot píše: změny Naprivatu k horšímu jsem si všiml, ale nenapadlo mě, že to bude tímhle.
Zbývá otázka, kde tedy hledat slečny, když nechci podporovat nového majitele?
Je to sex.cz, bezpasaka.cz?
Zatím jsem vše víceméně řešil přes naprivat, takže jsem mírně v pasti :-)

Doména sex.cz patří taky AA , Andreji Anastasovovi, patří mu Norník.net :evil: a teď i to naprivat.cz. :evil:
Nevím, možná by do budoucna mohly být nějaké lokální seznamky, jako je třeba na Ostravsku Avízo.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Změněný naprivat.cz

Příspěvekod Herobejbe » stř 31. led 2018, 11:57

Zlatý prvotní vzhled portálu :
Přílohy
pic-naprivat-cz-1651.jpg
Herobejbe
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 18. říj 2016, 10:43

Re: Změněný naprivat.cz

Příspěvekod RobertH » pon 8. říj 2018, 19:30

To sami seznamka69.cz tet to koupil nejaky rusky debil driv stacil dat inzerat pres sms na seznamku za 40kc lze i vice inzeratu za tu cenu a postupne obnovovat za ty 2 az 3hodiny ten blbec vsem holkam to zablokoval tu inzerci pokud mu okamzite z fleku hned nezaplatili 2000 tak jim zrusil veskere profili na seznamka 69.cz takze driv stacilo 200 kc na 5 inzeratu tet uz 2000 takze tez debilarium hadr!!!
RobertH
 
Příspěvky: 142
Registrován: pon 1. říj 2018, 20:25

Re: Změněný naprivat.cz

Příspěvekod pomoc-help » pon 8. říj 2018, 19:59

Asi mas na mysli Andreje Anastasov. Debil to je, ale ceskej. Jinak vlastni v podstatě všechny sexinzerni portály u nas.

P.S.: Ale recenze pro herni casaky v 90.kach psal suprovy

RobertH píše:To sami seznamka69.cz tet to koupil nejaky rusky debil driv stacil dat inzerat pres sms na seznamku za 40kc lze i vice inzeratu za tu cenu a postupne obnovovat za ty 2 az 3hodiny ten blbec vsem holkam to zablokoval tu inzerci pokud mu okamzite z fleku hned nezaplatili 2000 tak jim zrusil veskere profili na seznamka 69.cz takze driv stacilo 200 kc na 5 inzeratu tet uz 2000 takze tez debilarium hadr!!!
pomoc-help
 
Příspěvky: 93
Registrován: úte 6. říj 2009, 10:50

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků