Hledat  

Omlouvám se, potřebuju se jen vypsat. Možná poradit.

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Omlouvám se, potřebuju se jen vypsat. Možná poradit.

Příspěvekod pletovykral » čtv 8. bře 2018, 14:13

Zdravím, tohle je můj první příspěvek, jak sem, tak i na jiné forum zaměřené tímto směrem.
Nemusíte to číst, já to po sobě taky nejspíš číst nebudu.

Mám strach, že jsem zase něco posral. Pro vás zkušené norníky to je určitě nic, ale já jsem právě po svém prvním telefonátu a objednávce k ženě jistých mravů.
Můžu s jistotou říct, už teď si myslí co jsem za blba, ale v hloubi duše doufám opak. :oops:

Abych byl stručný, nachystal jsem si na papírek rozhovor, jak má telefonát probíhat. Můžete si být jistí, ani jedna věta z předlohy nepadla a to jsem tam měl jen základní věci. Alespoň jsem se dozvěděl adresu. Aspoň něco. Když nad tím teď přemýšlím, doufám, že jsem telefonoval se správnou slečnou, protože jak už jsem výše psal, zapomněl jsem se jí zeptat na jméno.

Na poprvé jsem se objednal ke starší ženě 40+ a její historie se v brně a okolí táhne už dlouho. Věc co mě zarazila a má spojitost s tím jménem je její příjemný a až řekl bych mladý hlas.

Jestli to někdo dočetl až sem, potřeboval bych poradit, protože jsem posranej až za ušima.
1) Po úspěšném nalezení místa se zvoní? nebo prozvání?
2)Bude se na mě tvářit divně, když si vezmu svůj ručník a sprcháč?
3)Svlíkáte se až v koupelně? a z koupelny už bez trenek?
4)Umývání je jen před, nebo i po aktu?
5)Zapoměl jsem jí říct na jak dlouho a ona se neptala mám předpokládat hodinu?
6)Kurva
7)Nejsem připravenej dát ani votočku doprkýnka.
8)Nějaký tip pro "prvňáka"

To co jsem původně chtěl napsat, jsem už s jistotou zapomněl a tak jsem se zmohl jen na tento výplod keců a blábolů.
Omlouvám se za váš promarněný čas.
pletovykral
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 29. dub 2017, 21:01

Re: Omlouvám se, potřebuju se jen vypsat. Možná poradit.

Příspěvekod faust » čtv 8. bře 2018, 14:58

Nezlob se,to je špatný i jako vtip :roll:
faust
 
Příspěvky: 295
Registrován: pát 6. lis 2015, 20:13

Re: Omlouvám se, potřebuju se jen vypsat. Možná poradit.

Příspěvekod zachovalj » čtv 8. bře 2018, 15:05

Myslím, že ti rozumím. Hele, buď v klidu. Holky jsou určitě zvyklí na cokoliv. Klidně ji zavolej znovu a na všechno se zeptej, vůbec o nic nejde. každá to má trochu jinak. Doporučil bych Ti pro začátek pročíst fórum a dát na ověřené holky.. Nehledej jen krásu a super postavu. Holka by měla být především milá, přirozená a empatická. Takové ty obyčejné puťky co sedí v koutě jsou pak ve výsledku ty nejlepší. Na místě to pak z tebe spadne a bude to ok. Až půjdeš podruhé, tak budeš úplně v pohodě. Pamatuj, že co tě nezabije, to tě posílí :wink:
A když budeš mít pocit, že to není ta pravá, tak dej klidně otočku. Prostě tý holce řekni něco jako "promiň představoval jsem si tě jinak" a normálně odejdi. Nic na tom není. Máš na to nárok, protože ty jsi ten kdo platí. Samozřejmě to musí být ještě před tím, než ji dáš peníze.
Držím palce. Dej pak vědět
zachovalj
 
Příspěvky: 245
Registrován: ned 26. bře 2017, 10:16

Re: Omlouvám se, potřebuju se jen vypsat. Možná poradit.

Příspěvekod acx » čtv 8. bře 2018, 15:35

Bereš to moc složitě :
Jestli to někdo dočetl až sem, potřeboval bych poradit, protože jsem posranej až za ušima.
1) Po úspěšném nalezení místa se zvoní? nebo prozvání? - zavoláš znovu a slečna si tě navede, tedy pokud se vůbec dozvoníš na tu tvoji
2)Bude se na mě tvářit divně, když si vezmu svůj ručník a sprcháč? - není problém, aspoň ušetří, ví že manželky mají čich :lol:
3)Svlíkáte se až v koupelně? a z koupelny už bez trenek? - jak se rozhodneš, někde ovšem v koupelně nemáš kde odložit
4)Umývání je jen před, nebo i po aktu? - až na na vyjímky obojí, ovšem po je jen na tobě
5)Zapomněl jsem jí říct na jak dlouho a ona se neptala mám předpokládat hodinu? - lepší se zeptat, podle toho, jak bude mít volno. Ovšem i když se domluvíš na hodinu, neznamená to, že bude
6)Kurva
7)Nejsem připravenej dát ani votočku doprkýnka. - to získáš praxí
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Omlouvám se, potřebuju se jen vypsat. Možná poradit.

Příspěvekod pletovykral » čtv 8. bře 2018, 16:24

faust píše:Nezlob se,to je špatný i jako vtip :roll:


To jsem si taky uvědomil. :?
Ale už se mi to rozleželo v hlavě a ono to snad nebude tak strašný.

zachovalj píše:Myslím, že ti rozumím..... Dej pak vědět


Jojo, pak řeknu. Nejspíš jsem ji od něčeho vyrušil. Nechtěla moc mluvit nahlas a ještě mi řekla ať vydržím a přešla někam jinam. Tak proto ta komunikace vázla.

acx píše:Bereš to moc složitě


Špatně improvizuji, na foru jsem toho už hodně prošel a tohle jsem ještě nějak nepochytil. Každopádně díky za odpovědi.

Nad tím časem jsem přemýšlel a ono nakonec uvidím na místě. Radši bych se propadl do země než jí znovu volat. Pro mě je vlastně jedno jestli to bude rychlovka nebo ty moje celé 2 minuty. :oops:
Zatím nechci psát její jméno, kdyby to tu četla aby mě neprofackovala až přijdu. Možná si dá 1+1 dohromady a facka stejně přilítne. :wink:

Nejspíš kápnu božskou o tom prvním privátu, ale ona to ze mě určitě pozná.
pletovykral
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 29. dub 2017, 21:01

Re: Omlouvám se, potřebuju se jen vypsat. Možná poradit.

Příspěvekod acx » čtv 8. bře 2018, 19:56

neřeš to, pravděpodobně zapomněla, co s tebou mluvila. Budeš rád, že si bude pamatovat hodinu, tvé telefonní číslo a na místě ti to zvedne. Víš kolik jedinců jí volá, z toho je tak 60% totálních magorů, kdyby si měla všechno pamatovat, tak je po týdnu u Chocholouška. :wink:
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Omlouvám se, potřebuju se jen vypsat. Možná poradit.

Příspěvekod MKL » pát 30. bře 2018, 17:20

To chce klid.
Zkus napoprvé jen masáž, s možností erotického zakončení, některé masérky mají fotku i obličeje, ať nemusíš dělat otočku.
A když ti to nepůjde, tak aspoň budeš namasírovaný.
MKL
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned 27. úno 2005, 22:53


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: nornajs a 14 návštevníků

cron