Hledat  

Hebiglory Brno

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Hebiglory Brno

Příspěvekod manre » pát 13. dub 2018, 17:10

Navštívil někdo? stojí to za to tam jet z Mikulova?
manre
 
Příspěvky: 134
Registrován: čtv 9. lis 2017, 20:22

Re: Hebiglory Brno

Příspěvekod faust » sob 14. dub 2018, 18:48

Nestojí,sliby hory doly vstupné 200,nuda 3 lidi solo a zábava nic,zklamání :( ,ale možná špatný den? :?
faust
 
Příspěvky: 295
Registrován: pát 6. lis 2015, 20:13

Re: Hebiglory Brno

Příspěvekod Kracmar » ned 15. dub 2018, 0:43

Na svých stránkách zvou muže na GB se ženami co dojdou. Nemusí to ale být pravda. Ty ženy ne vždy o GB stojí, ba ani nemusí o tom vědět. Byl jsem tam se známými jen jako uzavřená společnost. Nevěděli jsme, že k nám zvou další muže.
Kracmar
 
Příspěvky: 211
Registrován: pon 7. kvě 2012, 19:33

Re: Hebiglory Brno

Příspěvekod sexvbrne » úte 17. dub 2018, 19:19

Totalni shit podnik. Transky a bukvice
sexvbrne
 
Příspěvky: 20
Registrován: stř 4. kvě 2005, 0:35

Re: Hebiglory Brno

Příspěvekod nokid » ned 22. dub 2018, 12:53

Viz moje reportáž: Návštěva v klubu Hebi Glory

https://nokidova.webnode.cz/blog/
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: Hebiglory Brno

Příspěvekod 69Bain96 » sob 23. úno 2019, 12:09

Musým říctže je to jeden s nejlepších podniků kde sem bil. Vejdete tam a je vám moc heski prostoryjsou heskí i ti lidi co tam sou. Moc sem si to tam užil pokaždí co sem tam byl a přitom sem dal jen čtiři stovky za vstupný nevyhodil jsem tisíc korun za pryvát nebo podobní věci. Ještě tam na televizi běželi moc heskí pořadi, ty bych chtěl mít doma v televizi.
69Bain96
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 4. pro 2018, 19:10

Re: Hebiglory Brno

Příspěvekod broukpytlík » sob 23. úno 2019, 12:36

69Bain96 píše:Musým říctže je to jeden s nejlepších podniků kde sem bil. Vejdete tam a je vám moc heski prostoryjsou heskí i ti lidi co tam sou. Moc sem si to tam užil pokaždí co sem tam byl a přitom sem dal jen čtiři stovky za vstupný nevyhodil jsem tisíc korun za pryvát nebo podobní věci. Ještě tam na televizi běželi moc heskí pořadi, ty bych chtěl mít doma v televizi.



Tohle je nějáký nový druh umění ta čeština? :shock:
broukpytlík
 
Příspěvky: 280
Registrován: stř 1. lis 2017, 19:11

Re: Hebiglory Brno

Příspěvekod 69Bain96 » sob 23. úno 2019, 12:37

broukpytlík píše:
69Bain96 píše:Musým říctže je to jeden s nejlepších podniků kde sem bil. Vejdete tam a je vám moc heski prostoryjsou heskí i ti lidi co tam sou. Moc sem si to tam užil pokaždí co sem tam byl a přitom sem dal jen čtiři stovky za vstupný nevyhodil jsem tisíc korun za pryvát nebo podobní věci. Ještě tam na televizi běželi moc heskí pořadi, ty bych chtěl mít doma v televizi.



Tohle je nějáký nový druh umění ta čeština? :shock:


Co? Sem nepochopil
69Bain96
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 4. pro 2018, 19:10

Re: Hebiglory Brno

Příspěvekod jarjaroslav » sob 23. úno 2019, 12:47

69Bain96 píše:Musým říctže je to jeden s nejlepších podniků kde sem bil.

Takže plný subinek? Nebo boxovacích pytlů :lol: ?

Omlouvám se, subynek a pitlů :D .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Hebiglory Brno

Příspěvekod alienn35 » čtv 10. říj 2019, 22:38

69Bain96 píše:
Musým říctže je to jeden s nejlepších podniků kde sem bil. Vejdete tam a je vám moc heski prostoryjsou heskí i ti lidi co tam sou. Moc sem si to tam užil pokaždí co sem tam byl a přitom sem dal jen čtiři stovky za vstupný nevyhodil jsem tisíc korun za pryvát nebo podobní věci. Ještě tam na televizi běželi moc heskí pořadi, ty bych chtěl mít doma v televizi.


Tak jsem zavítal na diskusi o Hebiglory. Také jsem jednou byl a říkal jsem nikdy více. To byl shit podnik a je dobře, že to tam už není. Ale to co tady vyplodil debil 69Bain96 tak to je, jako kdyby to psal jejich zaměstnanec. A ani bych se nedivil, kdyby Bain byl cikán, ti taky píšou a tam kde má být tvrdé y tak píšou zásadně měkké a naopak. Aspon ta jeho blbost pobavila.
alienn35
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 26. pro 2011, 19:49

Re: Hebiglory Brno

Příspěvekod Lukes19 » sob 12. říj 2019, 16:37

alienn35 píše:69Bain96 píše:
Musým říctže je to jeden s nejlepších podniků kde sem bil. Vejdete tam a je vám moc heski prostoryjsou heskí i ti lidi co tam sou. Moc sem si to tam užil pokaždí co sem tam byl a přitom sem dal jen čtiři stovky za vstupný nevyhodil jsem tisíc korun za pryvát nebo podobní věci. Ještě tam na televizi běželi moc heskí pořadi, ty bych chtěl mít doma v televizi.


Tak jsem zavítal na diskusi o Hebiglory. Také jsem jednou byl a říkal jsem nikdy více. To byl shit podnik a je dobře, že to tam už není. Ale to co tady vyplodil debil 69Bain96 tak to je, jako kdyby to psal jejich zaměstnanec. A ani bych se nedivil, kdyby Bain byl cikán, ti taky píšou a tam kde má být tvrdé y tak píšou zásadně měkké a naopak. Aspon ta jeho blbost pobavila.


Nebo třeba majitel podniku :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků