Hledat  

Jak to vlastně chodí na privátech.....

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Jak to vlastně chodí na privátech.....

Příspěvekod Miaaa » stř 23. kvě 2018, 22:23

Přečetla jsem si diskuzi ve vlákně o Soho a jelikož jsem nechtěla zbytečně tohle vlákno ničit diskuzí o něčem jiným, tak jsem založila tohle vlákno, abych se k tomu taky vyjádřila, když už se tam objevuje mé pracovní jméno.
On má tak každý trošku, někdo více pravdy co tam píšete ohledně toho, proč v Praze je více dívek jak v Praze a jsou tam menší ceny, ale pár věcí bych chtěla objasnit z mého pohledu, jelikož asi mám co napsat, možná se mnou bude někdo nesouhlasit, ale napíšu to z mého pohledu a zkušeností.

1. - Co se týče cen v Brně a v Praze.....
Určitě je to dané velkou konkurencí v Praze, protože dívky, které tam dělají na sebe, nemají tolik možností jako třeba v podnicích a privátech, které si můžou dovolit silnou reklamu která je základ, jelikož bez ní nikdo nepřijde. Když je silná reklama a ta taky něco stojí, tak dojde hodně klientů, jelikož si řekne, že ten podnik bude mít nějaké zázemí a bude na úrovni a hlavně nalákají cizince, kteří určitě nebudou listovat někde v novinách a dívat se na inzeráty.
Sice jsou nějaká fora na internetu, ale ty cizinci nečtou a z mé zkušenosti je nečte i plno jiných norníků a to z x důvodů.
Na druhou stranu jsou v Praze i větší ceny jak v Brně, taky je tam i více lidí, větší návštěvnost turistů, takže dobré podniky můžou mít ceny vyšší, ale Brno je prostě menší a nějak mě přijde, že i díky třeba tomuhle foru, nebo databázi inzerátu lépe přehlednější co se privátů týče a moc jich tu není.
Myslím kvalitních a hlavně lidi co do toho dle průmyslu vidí moc dobře vědí jak to je propojené a co vše za tím je a kdo vlastně tyhle podniky vede a aby si někdo v Brně jen tak nový otevřel větší privát a jel proti cenám co mají nastavené opravdu nehrozí.
Takže tyhle podniky samozřejmě si dají cenu 1500 Kč hodina, většinou 1000 Kč jde dívce a 500 Kč jde podniku. Dokonce někde to bylo i 50% na 50%!!!
Nemusí cenu snižovat, protože vždy jim tam někdo přijde a ty peníze dá a je jich upřímně hodně i těch co tu na foru tuhle cenu kritizují, nadávají na ni a přece ji dají, co třeba nepochopím, když už tedy chci něco změnit, tak si za tím budu stát, ale asi touha je silnější :lol:
Tyhle podniky by byly proti sobě, kdyby cena měla jít dolů, když není důvod. Jen psaní na netu nestačí a hlavně stejně každý zůstane jen u psaní.
Na druhou stranu pár let zpět co jsem sice nezažila byla cena mnohem větší a výplaty byly menší.
Je přece spousta dívek, amatérek atd co za to stojí a budou levnější.
Takže.... kde je poptávka, tam je i větší cena, tohle je i jinde, ne jen co se erotických privátů jedná.
Hlavně náklady na energie, vodu atd jsou někdy opravdu vysoké a roční nedoplatek je....
Na druhou stranu dobrý podnik pod 150 tisíc čistý výdělek za měsíc nejde.

2. Proč dívky nedělají samy na sebe, nebo nezaloží privát.....
Těch důvodů je spousta.... Hlavně většina dívek je tak pohodlná, že by to ani v jejich případech nešlo a taky jejich nespolehlivost, arogance atd....
Prostě si neumějí spočítat, že někde za měsíc odevzdají cca 20 - 30 tisíc a ty můžou mít pro sebe.
A taky to je namáhavé pro ně co se týče kupování kondomů, úklidu prostor, praní prádla jako ručníky atd, placení reklamy a další věci s tím spojené.
Na privátech se o to stará převážně majitel a hlavně plno dívek s nosánkem nahoru by asi nemělo ani na ten nájem, pokud ta dívka nemá nějaké recenze, reklamu atd, tak opravdu čeká na zavolání, některé zase stačí jeden, dva denně a spokojeně si žije.
Ale za dva dny na nájem vydělané mít dobrá dívka může mít hravě a to nemusí ani jezdit dělat někde do zahraničí a tady má mnohem více.
Jenže pokud někdo nemá podnikatelského ducha, nebo není průbojný, schopný se o sebe postarat, tak to prostě nejde.
Mít podnik a dělat vše tak, aby se lidem člověk, alespon trošku zavděčil je strašně náročné a vysilující a hlavně protizákonné a bez spolu účasti lidí z řad policie, magistrátu, nebo známostí, které jsou zaplacené je to jen otázka času.
Většinou jsou ty dívky nespolehlivé, ulhané, náročné, namyšlené, nejraději by chtěly, aby člověk dal u dveří peníze a hned odešel.
Taky poptávka po dobrých dívkách je docela velká a vím, jaký je nečestný boj, když dívka někam napíše o práci, jaké prasárny jsou ochotni druzí napsat na ty ostatní a hlavně dívkám naslibují nemožné a samozřejmě pak ty dívky pochopí, že to co jim bylo slíbené tak není a po chvilce odejdou.
Vím i o jednom podniku, kde dokonce holkám i dluží peníze, berou si půlku výdělku a zacházení ze strany spolumajitele je až za hranicemi zákona a stejně....

Rozhodně co se týče toho, že dívky nedělají samy na sebe ohledně bezpečnosti si myslím, že až tak to není....
Je sice pravda, že s pár ...., kteří nepochopili, že mám manžela a že mám i své soukromí a někdy to už bylo přehnané víc to asi nebudu ani rozvádět, rozloučila, protože to za ty problémy nestojí a bylo to fakt na psychiatra a taky na dva případy co mely to samé u jedné dívky, kdy ji dotyčný vyhrožoval podřezáním i mě jako podniku, když ji hned nevyhodím a policie od toho dala ruce pryč, že dokud se nic nestane tak je to jen přestupek, přímo na privátu žádný problém nikdy nebyl.

Ale ten strach tam může u dívek být....
Hlavně si spousta pěkných dívek myslí, že v Praze udělají větší díru do světa, nebo pracují v cizině a přitom v Brně dle mých zkušeností by si vydělaly mnohem a mnohem více.
Tohle je můj názor ze zkušeností co jsem za ty roky viděla, prožila. Je toho více, nechci nějak zacházet do detailů, jelikož by většina stejně tomu ani neuvěřila, když by to neviděla na vlastní oči a už i tak budu asi ukamenována :lol:
Tak se tam mějte a změnit to můžete jen vy... :wink:
Mia
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Jak to vlastně chodí na privátech.....

Příspěvekod Atr3y » čtv 24. kvě 2018, 7:46

A kolik má taková "šikovná" pracovnice klientů za den? Že jsou priváty propojené jsem si všiml když, jsou na x privátech stejný sprcháče :lol: Teda nevím kdo si stěžuje, že je v Práglu víc dívek..je to hlavní město, je podstatně větší,takže to dává smysl :roll: Co jsem se tak díval tak je tam podstatně víc "hezčích" dívek, což nemusí odpovídat kvalitě,ale je to dost podstatný faktor (alespoň za mě :lol: ). Cizinec nejde na fórum,pač neumí česky :) Když si půjdu vrznout 2x do roka,tak recenze číst nemusím,ale kdo chodí víckrát do měsíce, tak jsou tyto a podobné weby přínosem.
Atr3y
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 21. črc 2009, 12:51

Re: Jak to vlastně chodí na privátech.....

Příspěvekod Miaaa » čtv 24. kvě 2018, 11:53

Atr3y píše:A kolik má taková "šikovná" pracovnice klientů za den?


6-12 tisíc si krásně denně vydělá, záleží jak to má nastavené co vlastně a proč chce. Ale dá se i někdy více a to nemusí dělat ani celý den.
Udělat za pět hodin 10 tisíc se sem tam taky podaří.
Ale to fakt záleží od vzhledu, přístupu a reklamy dívky. Jsou dívky, které jsou rády, že jim někdo za den vůbec zavolá.
Mia
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Jak to vlastně chodí na privátech.....

Příspěvekod Kure » čtv 24. kvě 2018, 12:37

Atr3y píše:A kolik má taková "šikovná" pracovnice klientů za den?


Mám informace od bývalé společnice (velmi dobré s vynikajícím přístupem, hezká atd.) = její cena byla 1300 s OB. Aby byla celý měsíc (spíše cca 20 dní - menzes) v pohodě a milá ke klientům, zvládla 3 klienty denně (někdy 4). Nic neodváděla, protože pracovala pro sebe. Taky záleží, kolikrát se norník chce ,,udělat" při klasice za hodinu atd.

Mám informace od jiné společnice, která mi sdělila, že měla klienta ze zahraničí, který se během hodiny ,,udělal" 4x (měl nějaký povzbuzující látky krom toho, že byl mladej, nadrženej a přičmoudlej - asi mají větší výkonnost než my, a to i bez podpory :D ) Takže po této akci musela odvolat další 2 klienty, protože nebyla schopná dál kontinuálně pokračovat.

Ještě přidám jednu zajímavost. K jedné společnici přišel foot fetišista, který se mazlil s jejíma nohama, ale hlavně střevíčkama, na které se pak vystříkal. ,,Tak takových, kdyby bylo víc, tak jsem na výsost spokojená....", byla její poznámka. No tak potom by zvládla třeba 15 takových klientů :-)

Závěr = je to individuální. A nezáleží jen na dívce, ale i potřebách klientů.

Noření zdar 8)
Kure
 
Příspěvky: 159
Registrován: čtv 7. črc 2011, 22:15

Re: Jak to vlastně chodí na privátech.....

Příspěvekod Lolitasara » ned 30. zář 2018, 10:28

Ještě přidám jednu zajímavost. K jedné společnici přišel foot fetišista, který se mazlil s jejíma nohama, ale hlavně střevíčkama, na které se pak vystříkal. ,,Tak takových, kdyby bylo víc, tak jsem na výsost spokojená....", byla její poznámka. No tak potom by zvládla třeba 15 takových klientů :-)

Závěr = je to individuální. A nezáleží jen na dívce, ale i potřebách klientů.

Noření zdar 8)[/quote]
To by se vám líbilo a ještě nejlíp, kdyby se vycákal rovnou do botníku a vy by jste ho potom jenom zkasirovaly :wink: když na sebe pustí někoho 4x za hodinu je její blbost.vsude kde jsem byl bylo maximum 2x
Lolitasara
 
Příspěvky: 125
Registrován: stř 22. srp 2012, 10:06

Re: Jak to vlastně chodí na privátech.....

Příspěvekod antonio22 » stř 3. říj 2018, 22:02

Přesně jak píše mia, v Brně si vydela dobra holka víc jak v Praze.
Ale co třeba v mladé Boleslavi...já tam 5 let žil a tam není ani jedna slušná holka. A starsi - opravdu nic moc - dámy si berou bezne 2000. Podívejte se na nornikovi na vlákno MB...
antonio22
 
Příspěvky: 170
Registrován: pát 9. lis 2012, 17:08

Re: Jak to vlastně chodí na privátech.....

Příspěvekod RytirZBrna » čtv 4. říj 2018, 8:26

Miaaa píše:
Atr3y píše:A kolik má taková "šikovná" pracovnice klientů za den?


...záleží jak to má nastavené co vlastně a proč chce. Ale dá se i někdy více a to nemusí dělat ani celý den. ...
Ale to fakt záleží od vzhledu, přístupu a reklamy dívky. Jsou dívky, které jsou rády, že jim někdo za den vůbec zavolá.
Mia


Myslím že to je to nejpodstatnější, když v tom má jasno. Ví co dělá, jak a co chce. kéž by bylo víc takových, co nehledají přímo prachy, a které si uvědomují, že chlap si na tu hodinku většinou vydělává celý den až dva. Škoda že na to přicházejí až tak 30+.
RytirZBrna
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 22. lis 2016, 22:33


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: chaospace, fusekle007, lojzek23 a 15 návštevníků