Hledat  

konec noření

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: konec noření

Příspěvekod acx » úte 21. kvě 2019, 21:32

darude píše:
Miaaa píše:když se někdo objedná, ještě to hodinu předem potvrdí a pak nikde nic a vypnutý telefon a když už to je třeba 6x denně je to... Třeba v mém případě jsem zbytečně odmítla další klienty a přicházím o výdělek.

Kdybys neodmítala stáláky kvůli každé pičovině, tak si tu nemusíš stěžovat :wink:


Co tím básník chtěl říct, výkladů je několik. :roll:
- děláš jí pičoviny a vybodne se na tebe :lol:
- pičovina jsou ti, co nepřijdou, ovšem pokud už je domluvená, tak to má kvůli tobě zrušit ? Mia dopředu neví, který je zmrd a který dojde :mrgreen:
- kvůli něčemu jinému, pro tebe nepodstatnému, rušila stálákům termín? :?:

Myslím, že jsi se zkusil domluvit na poslední chvíli a vzhledem k zájmu se na tebe nedostalo ...
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: konec noření

Příspěvekod Kure » úte 21. kvě 2019, 23:12

darude píše:Kdybys neodmítala stáláky kvůli každé pičovině, tak si tu nemusíš stěžovat :wink:


Trochu silná slova zhrzeného norníka, zdá se. To se mi nelíbí :evil: Měl bys být víc konkrétní.....Já jako ,,stálák" si nemůžu stěžovat (a to jsme neměli v minulosti svý dny...) . Asi jsi ji něčím pořádně na*ral, jiné vysvětlení nemám :roll:
Kure
 
Příspěvky: 159
Registrován: čtv 7. črc 2011, 22:15

Re: konec noření

Příspěvekod onelife.x » sob 6. úno 2021, 3:05

antonio22 píše:Pánové...tohle téma se musí dělit na dvě kategorie... Nezadany bez závazků a Ženatý se třemi dětmi co si ještě pořádně zadek neutrou... :-)
A ti co zažili oba statusy, tak můžou teprve objektivně hodnotit.
Ale tesat do kamene...zlatem platit slečně, co to nedělá jen pro prachy..já mel to štěstí a rad tech 800 dam, bo jdu dóm vždycky s úsměvem od ucha k uchu:-)


Zdravím pánové...takové pěkné téma to bylo, ale poslední dvě stránky naprosto o ničem...

Zkusím tedy k věci.
Je mi 39, 3 děti (9-7-1), šťastný a spokojený...jen prostě zvídavý chlap, co rád poznává nové věci a také se rád vrací na známá místa, připomenout si ověřené... :D

Znám pohled jen z jedné strany. Muže, který je 20 let ve vztahu, 10 manželském...z toho 7 let věrný, pak 12 let nevěrný za peníze a teď rok nevěrný zadarmo s kamarádkami s výhodami...a občas za peníze 8)
Maželce jsem odhalil nevěru, ale statečně jsem se s tím poprali..kdo taky jiný by to ml zvládnout, když mám tolik zkušeností...

Přineslo to výhody. Žena si uvědomila, že milovat se 20 let, stále stejně, nejde. Že je třeba na vztahu pracovat...měm to pomohlo noření hodně výrazně omezit. Zároveň, ale také otevřelo pandořinu skřínku.
Když zjistíš, jak je to vlastně snadné, tak je to rizikové...

Noření mne přestalo dávat to co dříve a ukecat ženu je prostě lepší...asi jako s tím uloveným zvířetem. Ale přestat úplně, zatím v plánu nemám. Neumím to.

Ceny jsou tam kde jsou a já si nestěžuji. Dostal jsem ve většině případů, to co jsem chtěl a zaplatil.

Celkově bych řekl, že za ty roky, jsem:
- v 1/4 případů dělal otočku, nebo litoval že jsem ji neudělal,
- v 1/4 to bylo na "čekal jsem to lepší", ale úsměv na rtech a prázný pytel mám,
- v 1/4 to prostě bylo výborný, skoro jako s manželkou (s ní je to teď 1-2x týdně).
- a v té poslední 1/4 jsou cizinky (cca. 20 národností), stálice a exkluzivní slečny...díky kterým vím, že mě to prostě bavit nepřestane...resp. že jsem k tomu ještě nedozrál. Ke konci.

Mějte se krásně, ať Vám to noří...

...a to vykouření kamaráda, se dá taky přežít (to maso v puse je minimálně zajímavý), leč není to tak příjemné, jak masáž prostaty od ženy, nebo se nechat vojet ženou s připínákem.
...zkusit se má ledacos...100 lidí, 100 chutí. Člověka nezměníš 8)
_____________________
...jen tak si trochu líznout a pohrát si ...
šuk*ní je pro děcka ;-)
Uživatelský avatar
onelife.x
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 6. úno 2021, 1:40

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: mira30 a 11 návštevníků