Hledat  

Weby s inzerci

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Weby s inzerci

Příspěvekod RytirZBrna » čtv 16. srp 2018, 0:29

to teda koukám. měl jsem jistou představu ohledně inzerce holek, ale -s prominutím - to už je jiný kurevstvo. holky platí takový prachy, a stejně jsou ty weby plný další reklamy.
RytirZBrna
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 22. lis 2016, 22:33

Re: Weby s inzerci

Příspěvekod jarjaroslav » čtv 16. srp 2018, 6:51

RytirZBrna píše:to teda koukám. měl jsem jistou představu ohledně inzerce holek, ale -s prominutím - to už je jiný kurevstvo. holky platí takový prachy, a stejně jsou ty weby plný další reklamy.

Ale zase vzhledem k jejich příjmům... Co pro ně znamená necelých 2 500 Kč?
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Weby s inzerci

Příspěvekod Atr3y » čtv 16. srp 2018, 7:44

jarjaroslav píše:
RytirZBrna píše:to teda koukám. měl jsem jistou představu ohledně inzerce holek, ale -s prominutím - to už je jiný kurevstvo. holky platí takový prachy, a stejně jsou ty weby plný další reklamy.

Ale zase vzhledem k jejich příjmům... Co pro ně znamená necelých 2 500 Kč?

Navíc pochybuji že provozovatel privátu skásne holku o celkovou částku,kterou platí webu. Sice je kasírujou za nájem a každého klienta. Nic není zadarmo, buď bude koc na postraních webech, kde si jí všimne málo kdo nebo si zaplatí za reklamu a vrátí se jí to několikrát
ps: lidi dají běžně např. za cigrety kolem 3000 za metr a nic jim z toho nekápne :lol:
Atr3y
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 21. črc 2009, 12:51

Re: Weby s inzerci

Příspěvekod mireck » čtv 16. srp 2018, 9:21

acx píše:Mám dojem, že teď i seznamka69 :(

Diskuze na sexprivat.cz
2018-07-11 13:08:59 Ivanka píše:Dnes mi volal chlap,že je seznamka69 zpoplatnena 2.400kc ...jinak že bude inzerát ještě dnes smazaný...je to pravda,volal někomu z Vás Martin..tel.c.601 55j 31d...jaksi se mi to nezdá. Server Zadávání. Cz ale seznamka69 tam uvedená není...

2018-07-11 20:05:01 xLenkax píše:Je to chlap z Agamy(sex.cz),koupili seznamku69,takže ted se platí za inzeráty jim.
mireck
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř 20. čer 2018, 5:51

Re: Weby s inzerci

Příspěvekod Miaaa » čtv 16. srp 2018, 10:38

jarjaroslav píše:
RytirZBrna píše:to teda koukám. měl jsem jistou představu ohledně inzerce holek, ale -s prominutím - to už je jiný kurevstvo. holky platí takový prachy, a stejně jsou ty weby plný další reklamy.

Ale zase vzhledem k jejich příjmům... Co pro ně znamená necelých 2 500 Kč?


Za jeden inzertní web..... A co ty další? :roll: :wink:
Jsou v tom šílené peníze, spočítej si, kolik holek měsíčně jim platí + vip pozice, reklamy atd.
M.
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Weby s inzerci

Příspěvekod Miaaa » čtv 16. srp 2018, 10:40

Atr3y píše:
jarjaroslav píše:
RytirZBrna píše:to teda koukám. měl jsem jistou představu ohledně inzerce holek, ale -s prominutím - to už je jiný kurevstvo. holky platí takový prachy, a stejně jsou ty weby plný další reklamy.

Ale zase vzhledem k jejich příjmům... Co pro ně znamená necelých 2 500 Kč?

Navíc pochybuji že provozovatel privátu skásne holku o celkovou částku,kterou platí webu. Sice je kasírujou za nájem a každého klienta. Nic není zadarmo, buď bude koc na postraních webech, kde si jí všimne málo kdo nebo si zaplatí za reklamu a vrátí se jí to několikrát
ps: lidi dají běžně např. za cigrety kolem 3000 za metr a nic jim z toho nekápne :lol:


Tak to pochybuješ špatně :lol: Na spoustě privátu každá holka dává peníze na reklamu a to celou čásku, někde i více, protože si to nedokáže ani spočítat.
Hodně dívek co přišlo k nám vyprávělo kolik musely měsíčně platit majitelům privátu za reklamu.
To u mě neplatily vůbec nic a přesto si toho ani nevážily.
A to jsem platila měsíčně cca kolem 20 tisíc....
Ale zase na druhou stranu ta reklama vám přinese mnohem více, čím lepší a silnější reklama, tím větší...
M.
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: Weby s inzerci

Příspěvekod Atr3y » čtv 16. srp 2018, 11:13

Pak mě tedy udivuje jak některé dívky mají "inzerát" k privátu + inzerát jako dívky samotné. Příklad třeba Denisa z Exek
Atr3y
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 21. črc 2009, 12:51

Re: Weby s inzerci

Příspěvekod Lukin02 » čtv 16. srp 2018, 12:54

polav píše:Každopádně už i holky sondují, jak se o nich klient dozví...

Nechtějí zbytečně platit za inzeráty na webech, kde se to nakonec nevyplatí. Jak jinak to mají zjistit?
Lukin02
 
Příspěvky: 32
Registrován: ned 6. bře 2016, 16:26

Re: Weby s inzerci

Příspěvekod polav » čtv 16. srp 2018, 14:57

Lukin02 píše:
polav píše:Každopádně už i holky sondují, jak se o nich klient dozví...

Nechtějí zbytečně platit za inzeráty na webech, kde se to nakonec nevyplatí. Jak jinak to mají zjistit?

Však v pořádku. Spíš to beru jako ukazatel, že už i je (potažmo majitele privátů) přestává Andrej bavit :wink:
polav
 
Příspěvky: 234
Registrován: sob 2. lis 2013, 2:59

Re: Weby s inzerci

Příspěvekod RytirZBrna » čtv 16. srp 2018, 18:16

Bez reklamy by to moc nešlo, o tom žádná. Mě se teda poslední zrovna ptala, kde jsem nasel inzerát, ale z důvodu, že si chtěla zvolnit o prázdninách, tak stáhla inzerci.
RytirZBrna
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 22. lis 2016, 22:33

Re: Weby s inzerci

Příspěvekod mliekar » sob 18. srp 2018, 11:19

vidím v tom dobrej byznis :D ajťák založí naláká tma pár děvek, že je to levnější a až se jich tma pár přidá, tka to prodá :D
mliekar
 
Příspěvky: 196
Registrován: stř 17. srp 2016, 12:35

Re: Weby s inzerci

Příspěvekod MKL » sob 25. srp 2018, 8:02

Nejsou to žádné dobré zprávy.
Co vím od holek, dřív se platila inzerce na den, něco kolem 100 Kč, dnes už to nejde, musí se platit celý měsíc.
Tím odpadávají holky, co to dělaly napůl jako hobby, když měly čas a náladu, třeba i ve vlastním bytě.
Chtěl jsem zkusit Ditu z Bohunic, ale od prázdnin jsem ji neviděl inzerovat.
Škoda.
MKL
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned 27. úno 2005, 22:53

Re: Weby s inzerci

Příspěvekod container » sob 25. srp 2018, 18:46

stejně se tak online marketing na internetu nedělá, že se skupují domény. Trochu se o to zajímám a dnes letí socialní sítě, google analytic atd. (mimo jiné jiný Andrey si tak nahnal k volbám hodně hlasů :lol: ) tenhle ten Andrey z Agamy, je spíše sociopat, psychopat, soudím dle jeho verbální projevu, možná něco bere a búhví s čím skutečně obchoduje. Pokud mu tohle holky trpí, tak jsou to fakt chudiny co to dělají nějak blbě.
container
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 12. kvě 2016, 17:30

Re: Weby s inzerci

Příspěvekod derek-vinyard » pon 27. srp 2018, 8:30

Proboha co to je? Vy tady litujete holky, že musí dávat 2500 Kč měsíčně za reklamu? A pak jim to dáte za jednu hodinu s OB a líbáním.
derek-vinyard
 
Příspěvky: 120
Registrován: stř 15. črc 2009, 23:38

Re: Weby s inzerci

Příspěvekod Paulie88 » pon 27. srp 2018, 13:43

Asi tak :D Právě holka co to dělá někde soukromě třeba doma klidně jen párkrát do měsíce, tak se jí tahle měsíční inzerce vrátí při jedný max dvou návštěvách a když dělá doma nemusí to nikomu odvádět ...
Paulie88
 
Příspěvky: 194
Registrován: sob 7. bře 2015, 20:59

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: cliff a 16 návštevníků