Hledat  

Weby s inzerci

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Weby s inzerci

Příspěvekod Lukes19 » stř 13. lis 2019, 18:58

Miaaa píše:Ahoj.... Můžu ti k tomu něco napsat, jelikož jsem se nějaký čas o reklamu holkám starala a taky nějaký čas jeden inzertní web spoluvlastnila.
Těch inzertních webů je plná ....
Většina majitelů si myslela, jak na nich časem vydělá ranec a.....
Třeba naprivát byl ve finále i prodělečný, proto se ho majitel zbavil a prodal.... Priváty, holky z Prahy, Plzně, Ostravy neplatily vůbec, dá se říct, že to držela Morava....
Já jsem včetně VIP pozic atd platila měsíčně cca 6000 Kč, ale v současnosti bych se nedoplatila :roll:
Plno webů mají zkopírované holky z jiných webů, které ani nevědí, že na té stránce inzerují.
Pro ty holky je drahá inzerce i za 350 Kč měsíčně. Neuvědomují si, že ta reklama jim přinese zisk a plno klientů, že když chtějí sklízet, musí nejprve zasít.....
Další je to, že jsou strašně lenivé si tu reklamu vytvořit, zadat, jít zaplatit a nebo ji vůbec nejsou schopni udělat.
Snažila jsem se o pár změn na svém webu co jsem dříve k privátu co jsem měla udělala, ale.......
Tyhle holky co dělají tuhle práci, jim je to úplně někde, něco jako kalendář, který by nějak fungoval udělat nejde, nebo jde, ale s malou pravděpodobnosti realitě.
Plno holek jsou nespolehlivé, když mají v ten den být, nejsou ani nedají vědět.....
A že by samy od sebe někde zadaly, že dnes, nebo v týdnu budou, nebo nebudou je strašně pro ně těžké....
Na hodně web stránkách je fake účtu od majitelů těch web stránek, aby vypadaly, že jsou zaběhnuté a fungují....
Pán xy co skoupil veškeré dobré web stránky, nebo domény to má už pod palcem a ty holky i když brblají, stejně žádnou změnu nechtějí....
Chtěla jsem sama založit podobné stránky, třeba udělat úplně podobné, ale jelikož jsem byla na obou stranách jak z pohledu inzerující a vím jak inzerují dívky a jejich myšlení, tak ze strany spolumajitele web inzerujících stránek a vím, jak se obvolávaly holky, dávaly se jim ještě slevy, zdarma na první měsíc atd....
Jen kolem toho strašně moc času, úsilí, práce atd.....
I když nápadu na vylepšení co konkurence nemá mám plno, protože znám a vím co vám na ostatních portálech chybí....
Když to vezmu z právního hlediska, tak se to klidně dá brát jako kořistění z prostituce, protože pořád ty holky platí reklamu z peněz, které vydělaly prostitucí, ale na tohle všichni se....
Aby jsi možná něčeho dosáhl, musel by jsi udělat ještě lépe propracovanější web stránky, které pan xy má, ale i tak, než tam vůbec nalákáš nějaké holky...
Když už, půjdou tam, kde je nějaká sledovanost, návštěvnost....
Mia


Právě si myslím, že dost lidí by nalákalo už jen to, že by nic neplatili :D ... Každopádně s těmi zákony máš pravdu, jenže ono se to v dnešní době až tak neřeší, pokud to není ve velkém, nebo člověka někdo nenahlásí. Stejně tak je problém to, že tam třeba nějaká holka nahraje komerenční fotky stažené z netu, ale to by se i dalo uhlídat :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Weby s inzerci

Příspěvekod Miaaa » čtv 14. lis 2019, 9:52

Právě si myslím, že dost lidí by nalákalo už jen to, že by nic neplatili :D ...


Nevěř tomu, nechci ti zkazit tvé iluze, ale realita je opravdu úplně jiná...
Za tu dobu jsem zažila spoustu web stránek, kde byla možnost registrace a inzerce zdarma a to tam musel plno holek sám dát do inzerce ten majitel web stránek, aby tam někdo vůbec byl....
Několikrát jsem se našla na xxx portálech, kde jsem se vůbec neregistrovala :wink:
Těch webů je hodně, dají se krásně vyhledat, plno jich za tu dobu i zaniklo, nebo už je neaktivních.
Ale ok, aby nebylo zase vše negativní..... Kdyby jsi tomu udělal hodně velkou reklamu, která tě bude taky hodně stát a než uděláš tu reklamu, tak jsi tam už měl větší počet dívek, mohlo by se to rozjet....
Ale hlavní je to, že když sám majitel, který to má trošku v hlavě pořádku si tam inzerci neudělá, protože většina ostatních si řekne, těchto webu je plná .... a když ten web nemá sledovanost, návštěvnost, proč to tam budu inzerovat a ztrácet čas...
A co se týče samostatných holek..... Aby jsi mě uvěřil, musel by jsi to prostě vidět, zažít :lol: Protože jen tak by jsi neřekl, to může být pravda......
Většina holek není schopna po sobě uklidit, natož si udělat inzerát....
Weby jako naprivat, iprivaty a další byly ještě udělané v době, kdy ještě ta konkurence a vše kolem nebyla tak velká a věř mě, že se museli i někdy prosit, vnucovat privátům a samy za ně tu inzerci vůbec udělat, aby tam něco bylo.
Na iprivátech byly stovky holek, které už aktuálně nepracovaly, na naprivát za xx dívek, privátů dělal sám inzerci majitel portálu.... A to mu kromě Brna a okolí většina ani neplatila....
Ale zkusit to můžeš, držím ti pěsti...... Mám ráda lidi co neusnou na.... a chtějí něco vylepšit, přijít s něčím novým a posunout zase hranici o kus dál....
Mia
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: jara a 17 návštevníků