Hledat  

Moulin rouge Brno

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Moulin rouge Brno

Příspěvekod Duner » stř 24. říj 2018, 22:44

Zdravím pánové,
v Moulin Rouge Brno jsem byl naposled tak před 15 léty. Má někdo zkušenost, ceny?
Díky.
Takže popis návštěvy. Při vstupu platba 300 Kč. Netuším za co, přítomno několik starších dam. Dále pivo za 130,- a svlečna nápoj za 700. Byla to malá sklenička s obarvenou vodou. Pokoj odpovídá době vzniku, devadesátky, ovšem neudržované. Za hodinu 2500,- ovšem po výstřiku okamžité ukončení. Obrázek ať si udělá každý sám. To co jsem si pamatoval, to tam už dááávno není.
Duner
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 22. led 2016, 17:55

Re: Moulin rouge Brno

Příspěvekod bunnny » sob 3. lis 2018, 9:33

Kolego já tam byl asi taky tak 10 let zpět. Celkem by mě lákalo tam znovu zajít. Dej echo kdy zajdem.
bunnny
 
Příspěvky: 49
Registrován: ned 20. zář 2015, 13:49

Re: Moulin rouge Brno

Příspěvekod Duner » úte 20. lis 2018, 0:33

Probůh, tohle nebyla pozvánka... Kdysi krása, zkusil jsem si i dvě, pod vlivem filmů :D Teď hrůza.
Duner
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 22. led 2016, 17:55

Re: Moulin rouge Brno

Příspěvekod Jirka_Ovčáček » úte 4. pro 2018, 2:42

Jo na Moulin Rouge mám taky jednu docela letitou vzpomínku. Psal se měsíc říjen léta Páně 2006, já byl zrovna v maturitním ročníku, ve třídě asi jeden z posledních lúzru, co si ještě nevrznul. V létě jsem po brigádách různě v zahraničí vydělal víc peněz, než jsem byl tehdy schopen pro běžnou spotřebu utratit… Takže volba byla jasná – jde se za děvkama do velkoměsta :D Nad reklamou Moulin Rouge v časáku jsem slintal již jako adolescent a Brno jsem tak nějak zhruba znal, takže výběr místa činu byl jednoduchý. Sbalil jsem si do batůžku saky paky, nahodil hoodie, a vyrazil z intru přes pul republiky. Při vstupu zaplatím 3 kila a obratem obdržím fake americký dolary v poplastovaném provedení. Netuším nač, ale neptám se. Snažím se působit pokud možno suverénně. Hezká mladá barmanka (na hoře bez, jenom s decentními hvězdičkami překrývajícími bradavky) mne usadí do lounge, prý bude co nevidět začínat show. Na dotaz, co si dám k pití, si objednávám Martini bianco. Po chvilce je zpět s pitím. Kromě toho se ještě omlouvá, ale byla prý požádaná borcem od vstupu, aby pro jistotu ověřila mou plnoletost (což se s odstupem času ani nedivím, drobný klučina s batohem ze školy byl dozajista podezřelé individuum v daném prostředí). Předkládám tedy občanku a show může začít.

Prohlížím si jednotlivé slečny, jak se u tyče střídají… Jedna docela mladičká, krátkovlasá na mne tu a tam i mrkne… Jenom že není zrovna můj typ, tenkrát jsem byl spíš na malinko starší. Docela betelná mi přijde zejména jedna blonďatá koc. U striptýzu zjišťuji, že je tam dole ne úplně vyholená, což mne docela rajcuje. Následně na dotaz obsluhy, jestli bych neuvítal společnost některé z dam, odpovídám kladně a vyberu si zrovna mou favoritku. Přisedá si ke mně na gauč, představuje se: Ahoj, já jsem Marka (nebo tak nějak, na jména mám docela krátkou paměť). Velmi příjemná osoba, skvěle jsme si popovídali. Taktně zjišťuji, kolik jí je let, že působí na mne hodně mladě. Načež se dozvídám, že už prý tři křížky (do dnešního dne asi největší věkový rozdíl, co se partnerky týče). Prozradí mi taktéž, jak to v podniku tohoto typu funguje, že když bych eventuálně chtěl jít pak na pokoj, musím ji vzít Lady drink, dle jejího výběru. S čím absolutně nemám problém. Dále při rozpravě zjišťuji, nač jsou dobré ty fake penízky, co jsem dostal u vstupu (mohl jsem je strkat holkám v průběhu show za kalhotky, z čehož pak ony dostanou provize, a já při odchodu budu vyzván danou částku uhradit). Pak se tedy přesouváme do patra, kde je taky pokladna, a já su vyzván zaplatit dosavadní útratu + poplatek za pokoj a čas na něm strávený – volím půl hodinu. Celkově mne celá sranda vyšla tehdy myslím kolem 2500 korun. Je zde i možnost platit kartou, ale volím inkognito platbu v cash. Před akci působím na koc očividně dosti nervózním dojmem. Ptá se mne, jestli nejsu náhodou panic. Po mém přikývnutí mírně znervózni i ona, že prý takový případ zatím neměla :D
Po chvilce mazlení začala s orálkem. K mému překvapení jsem se neudělal už u toho, a vydržel jsem dokonce i pár zásunů v poloze na koníčka. Načež jsem se jí zeptal, jak v tom blbým vtipu: Tak co, jakej jsem byl? Docela mrzuté bylo, že po výstřiku byl automaticky šmitec, sprcha, pak rozloučení, pusa a dojdi zas někdy. U vstupních dveří ještě pak odevzdávám všecky ty dolary, a tedy neplatím nic extra. Pak chvátat na nádr, abych chytil noční vlak a byl ráno na intru a ve škole :D

Závěrem jenom takové podivuhodné zjištění… Ačkoliv mé příjmy od té doby jsou úplně někde jinde, nikdy jsem neměl pocit přebytku peněz navíc, abych navštívil night club znovu. A teď ještě jeden dotaz na vás, památníky a veterány brněnského nornictví, případně dámy z oboru… Nenašel by někdo ve své sbírce fotogalerie z MR z popsaného období? Uvítal bych foto tý blond mařky ve svém soukromém herbáři :D
Jirka_Ovčáček
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 17. zář 2018, 21:54

Re: Moulin rouge Brno

Příspěvekod otto » úte 4. pro 2018, 22:48

Jirko, díky za oživení vzpomínek...
Já se nahoru, na rozdil od tebe, nikdy nedostal :-), i když jsem ještě více než deset let před tvou návštěvou v podniku, který spoluvlatnil tou dobou otec mého kamaráda, strávil spoustu večerů a vypil mnoho drinků, které jsem naštěstí nemusel platit. Tou dobou se tam dalo narazit krom profesionálek i na fajn studentky, které si občasně přivydělávaly ke studiu a dalo se s nimi /v mezičase/ i fajn pokecat.
I když jednou jsem měl namále - zmoženého alkoholem mě tam chtěli nechat prospat se do rána - ovšem bez společnosti, ale nakonec jsem zvládl opotácet se domu :-)
No prostě jsem cca dva roky po maturitě neměl tu odvahu zkusit placený sex.
Kolega tam vloni 'omylem' zavítal a popisoval, jak moc to tam po těch letech zchátralo.
A přiznávám že i když mě není dosti láká návštěva aktuálně v podniku působící Lucka - viewtopic.php?f=4&t=5466&p=54415&hilit=%2ALucka%2A#p54415 - odvahu zajít po těch letech asi zase nenajdu. Ten vstup do podniku, navic u semaforu, je absolutně nediskrétní a mám pocit, že kdokoliv jede autem okolo, koukne ze zvědavosti ke dveřím , a o cestujících v trolejmbusu nemluvě :-)
otto
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 12. pro 2013, 13:13


Re: Moulin rouge Brno

Příspěvekod jarjaroslav » pát 12. čer 2020, 18:50

„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2639
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Moulin rouge Brno

Příspěvekod vulcan » sob 13. čer 2020, 1:47

jarjaroslav píše:https://brnensky.denik.cz/zpravy_region/moulin-rouge-nocni-podnik-brno-bytovy-dum.html

Tenhle dům má bohatou historii, podnik je tady přes pětadvacet let a lidé z okolí jsou na něj zvyklí. Zatím fungujeme dál,“ zmínila barmanka,

Že by to chtěli zachovat památkáři ? :oo:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Moulin rouge Brno

Příspěvekod acx » sob 13. čer 2020, 10:36

vulcan píše:
jarjaroslav píše:https://brnensky.denik.cz/zpravy_region/moulin-rouge-nocni-podnik-brno-bytovy-dum.html

Tenhle dům má bohatou historii, podnik je tady přes pětadvacet let a lidé z okolí jsou na něj zvyklí. Zatím fungujeme dál,“ zmínila barmanka,

Že by to chtěli zachovat památkáři ? :oo:


V těch místech 9 podlaží ? To už může postavit nový vyšší Tower, MoulinTower. :lol:
Ještě než to byl bordel, byl to hotel. Tak jsme tam ubytovali zákazníky a ti po 1/2 hodině utekli, že to má plesnivý zdi. :P
acx
 
Příspěvky: 2022
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Moulin rouge Brno

Příspěvekod Lukes19 » sob 13. čer 2020, 11:19

Se divím, že to furt funguje s tou cenovou politikou a kvalitou nabízených služeb :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Moulin rouge Brno

Příspěvekod bushmills » sob 13. čer 2020, 14:29

Lukes19 píše:Se divím, že to furt funguje s tou cenovou politikou a kvalitou nabízených služeb :D


Prave ze nefunguje, proto z toho chteji udelat byty s jistym a pravidelnym prijmem.
bushmills
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 30. lis 2012, 15:20


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: samuel34 a 11 návštevníků